پوکر یکی از بازی های بسیار هیجان انگیز بوده و در سرتاسر جهان علاقه مندان زیادی دارد. به دلیل این مقدار محبوبیت تورنمنت ها و تورهای زیادی برای این بازی در جهان برگزار می شود. مسابقات WCOOP یک تورنمنت پوکر بسیار جذاب است که برای علاقه مندان به پوکر برگزار می شود.

  • با تنها یک کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” می توانید به راحتی به برترین سایت شرط بندی پوکر هدایت خواهید شد.
مسابقات WCOOP چگونه است؟

مسابقات WCOOP چگونه است؟

یکی از معتبرترین مسابقات جهانی برای برگزاری بازی پوکر برای علاقه مندان، مسابقات WCOOP است که توسط یکی از سایت های معتبر و بزرگ برگزار می شود. افراد در سرتاسر جهان می توانند در این رقابت ها شرکت کنند و جوایز زیادی را برنده بشوند.

نحوه شرکت در مسابقات WCOOPبه چه صورتی است؟

شرکت در مسابقات WCOOP بسیار راحت و از طریق سایت آن صورت می گیرد. کافی است که وارد سایت شوید و بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید. بازی انتخابی نیز دارای سطح بالا، سطح متوسط و سطح پایین است که با توجه به آن، مقدار جایزه برنده تعیین می شود. همچنین روز انجام بازی در سایت تعیین شده است که برای مثال بازی پوکر را می توانید شنبه و یکشنبه در زمان مشخص شده، انجام بدهید.

جوایز مسابقات WCOOP چقدر است؟

همان طور که می دانید مسابقات WCOOP به صورت آنلاین بوده و سایتی جهانی آن را برگزار می کند. هر ساله جوایز زیادی برای برندگان مسابقات مختلف این سایت در نظر گرفته می شود. به طوریکه در سال ۲۰۰۵ مقدار این جایزه برابر با ۱۳ میلیون دلار بوده و در سال های بعد نیز جوایز در حدود همین مقدار برای برندگان تعیین شده بود.

پر افتخار ترین بازیکنان این تورنمنت کدامند؟

پوکربازان حرفه ای زیادی به دنبال رقابت های هیجان انگیز و حساس پوکر هستند که سایت امریکایی این بازی را به صورت انلاین برای آن ها برگزار کرده است. فیلیکس یکی از پر افتخارترین بازیکنان پوکر باز است که هر سال با شرکت در رقابت ها جوایز زیادی را از آن خود می کند.

قوانین مسابقات WCOOP چگونه است؟

قوانین مسابقات WCOOP چگونه است؟

این مسابقه مانند بسیاری از دیگر رقابت ها دارای قوانین مخصوص خود می باشد که شرکت کنندگان در آن باید این قوانین را رعایت کنند. به طور مثل شرایط سنی از قوانین مهم آن می باشد. از دیگر قوانین آن می توان به شرکت در مرحله تستی پوکر می باشد که سطح توانایی و استعداد شرکت کنندگان را می سنجد و در صورت کسب امتیاز بالا می توان وارد مسابقه اصلی شد. برای اطلاع از دیگر قوانین این بازی می توان به سایت آن مراجعه نمود.

آیا هر بازیکنی می توانید در این تورنمنت شرکت کند؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت که تمامی شرکت کنندگان با توجه به قوانین و شرایط تعیین شده حق ورود به مسابقه را دارند و به مهارت آن ها بستگی دارد. افراد باید توانایی عبور از مراحل اولیه را داشته باشند و با واریز هزینه ثبتنام وارد مسابقات نهایی بشوند.

این مسابقات چه زمانی برگزار می شود؟

مسابقات WCOOP در سایت قرار دارد و همان طور که گفته شد به صورت آنلاین برگزار می شود‌. هر ساله تعداد زیادی از پوکربازان حرفه ای در این سایت شرکت کرده و در انتظار رقابتی هیجان انگیز به سر می برند‌. زمان دقیق این رقابت ها مشخص نمی باشد و هر سال زمان بندی تمامی مسابقات این شرکت در سایت اعلام شده و علاقه مندان می توانند در بخش دلخواه و در زمان تعیین شده، ثبتنام نمایند.

تاریخچه مسابقات WCOOP به چه صورت است؟

تاریخچه مسابقات WCOOP به چه صورت است؟

زمانی که تعداد طرفداران پوکر افزایش یافتند، تورنمنت های زیادی برگزار شد و سرمایه داران برای افزایش درآمد خود و همچنین شرکت در زمانی هیجان انگیز، در این رقابت ها وارد شدند. سایتی معتبر نیز به این منظور راه اندازی گردید که به صورت آنلاین مسابقات خود از جمله پوکر را در اختیار علاقه مندان گذاشت. این سایت به خوبی قوانین بازی را رعایت کرده و پوکر بازان حرفه ای نیز اعلام کرده اند که بسیار از آن راضی هستند و آن را تایید کرده اند.

سوالات متداول

  1. آیا مسابقات جهانی پوکر آنلاین در سایت های ایرانی برگزار می شود؟

    خیر این مسابقات در سایت های خارجی قرار گرفته و از طریق فیلترشکن می توان در آن ها شرکت کرد.

  2. Spraggy برنده ۶۸ هزار دلار در مسابقات WCOOPحقیقت دارد؟

    بله این خبر از طریق سایت معتبر این تورنمنت تایید شده است.

  3. آیا ایرانیان در این رقابت ها موفق به کسب جوایز زیاد شده اند؟

    بله تعداد زیادی از ایرانیان موفق به کسب جوایز نقدی در این مسابقات شده اند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]