امیر حسین مرادیان پسر مرتضی مرادیان است. مرتضی مرادیان سفیر سابق ایران در دانمارک بود و او یکی از برجسته ترین چهره های سیاسی بود. امیر حسین مرادیان زمانی معروف شد که فیلم های عروسی مجلل او با آناشید حسینی مدل محجبه و معروف اینستاگرامی، در فضای مجازی بخصوص در اینستاگرام پخش شد.امیر حسین مرادیان به علت این که این فیلم ها بسیار جنجال به پا کرد مجبور شد اعلام کند که پدرش در مراسم عروسی اش حضور نداشته است و این که تمام هزینه های عروسی اش بر گردن خودش و همسرش، آناشید حسینی، بوده است و پدر او هیچ نقشی نداشته است. این زوج بعد از مدتی به دلیل شایعه های ایجاد شده و مشکلاتی که برایشان بوجود آمد مجبور شدند از یکدیگر طلاق بگیرند. در این مقاله ما می خواهیم بیشتر درباره ی این زوج جنجال برانگیز سخن بگوییم.

امیر حسین مرادیان کیست

امیر حسین مرادیان کیست ؟

امیر حسین مرادیان پسر سفیر سابق ایران به دلیل ازدواج پر حاشیه اش با آناشید حسینی، مدل محجبه ایرانی، و همینطور به دلیل اینکه پسر یکی از سیاست مداران معروف ایرانی است بسیار مشهور شد. امیر حسین مرادیان حالا به عنوان یکی از سلبریتی های اینستاگرام تسلط خوبی به زبان عربی دارد و این را می توان از پست های اینستاگرامش به خوبی فهمید. اطلاعات زیادی درباره ی شغل و زندگی او در دسترس نیست. او متولد سال ۱۳۶۶ است. امیر حسین مرادیان به همراه همسرش آناشید حسینی به عنوان مهمان برنامه ی تلویزیونی وقتشه، در اسفند سال ۱۳۹۶، دعوت شده بودند اما چون این زوج خیلی در فضای مجازی خیلی پر حاشیه بودند؛ پخش نکردند.

عروسی مجلل ولاکچری امیر حسین مرادیان و آناشید حسینی در فضای مجازی بسیار پر حاشیه شد و بسیار مورد انتقاد مردم واقع شد. این خبر حتی در اخبار شبانگاهی ۲۰:۳۰ نیز مورد انتقاد شدید قرار گرفت. امیر حسین مرادیان برای این که جلوی این انتقادات شدید را بگیرد این طور اعلام کرده است که پدرش در مراسم عروسی حضور نداشته است و تمام هزینه های عروسی بر عهده ی خودش و همسرش، آناشید حسینی، بوده است اما عکس ها و فیلم های پخش شده از این عروسی سخنان امیر حسین مرادیان تایید نمی کند.

امیر حسین مرادیان و آناشید حسینی

آناشید حسینی یکی از معروف ترین مدل های ایرانی در اینستاگرام است. او متولد ۴ بهمن ۱۳۷۰ در شهر اهواز است. آناشید حسینی از رشته معماری فارق التحصیل شد و اکنون در حرفه ی مدلینگ و طراحی لباس فعالیت دارد. آناشید حسینی به دلیل طراحی های منحصر به فرد و خاصی که در زمینه لباس دارد بسیار معروف شده است. این که او یک مدل محجبه است بی تاثیر در معروف شدنش در اینستاگرام نیست. او در یکی از مصاحبه هایش گفته است که من به هیچ وجه قصد تبلیغ با حجاب بودن را ندارم و با این کارم ثابت کردم که زیبایی و شیک بودن به هیچ عنوان با حجاب تناقض ندارد.

خبر ازدواج امیر حسین مرادیان و آناشید حسینی به عنوان های عروسی لاکچری پسر سفیر ایران یا عروسی میلیاردی پسر سفیر سابق ایران در دانمارک در فضای مجازی منتشر شده است. آناشید حسینی درباره ی ازدواجش این گونه می گوید: پدر من یک فعال اقتصادی است و هیچ وقت شغل دولتی نداشته است. این نهایت بی انصافی است که همسر من را به عنوان آقازاده خطاب می کنند و شایعاتی را درباره ی ازدواج ما منتشر کرده اند. درست است که عروسی ما معمولی نبود ولی معقول بود و این شایعات بیشتر به دلیل حضور مهمان های سیاسی در مراسم ما بود.

من و همسرم هردو سر کار می رویم و من در همایش هایم لباس هایی که طراحی کردم را با کمترین سود ممکن به مردم میفروشم زیرا از وضعیت بد اقتصادی مردم خبر دارم؛ ما تمام هزینه های عروسی را خودمان پرداخت کردیم و نه از پدرم و نه پدرشوهرم هیچ کمکی نگرفتیم. عکس هایی که از عروسی ما پخش شده بدون اطلاع ما بوده است و این موضوع اصلا برای من قابل قبول نیست.

امیر حسین مرادیان و آناشید حسینی

امیرحسین مرادیان و ریحانه پارسا

ریحانه پارسا یکی از معروف ترین و پر حاشیه ترین بازیگران ایران است. این بازیگر جوان بعد از ایفای نقش در فیلم تلویزیونی پدر به شهرت زیادی رسید. مدتی است که خبر مهاجرت او از ایران منتشر شده است و در این مدت کوتاه خبرهایی در مورد ارتباط او با امیر حسین مرادیان بر سر زبان ها افتاده است.

ریحانه پارسا قبل از مهاجرتش از ایران با مهدی کوشکی ازدواج کرده بود اما این ازدواج یک سال بیشتر دوام نداشت و با منتشر شدن خبر جدایی شان در اینستاگرام بسیار جنجال بر پا کردند. بیشتر مردم بر این باورند که این جنجال فقط برای رسیدن به شهرت بوده است. مدتی بعد از منتشر شدن خبر جداییش، فیلمی از او و روزبه بمانی منتشر شد که ریحانه پارسا اعلام کرد که آن فقط یک ملاقات کاری بوده و بیشتر از این رابطه ای باهم ندارند.

امین فردین یکی از خبرنگاران فعال در خارج از ایران است که این طور اعلام کرده است که اکنون که ریحانه پارسا از ایران مهاجرت کرده است؛ رابطه ای نزدیکی با امیر حسین مرادیان دارد. این موضوع را به راحتی می توان با دیدن صفحه ی اینستاگرامی ریحانه پارسا و امیر حسین مرادیان و فالورهایشان فهمید. آناشید حسینی بعد از مطلع شدن از این خبر، ناراحتی خود را با منتشر کردن استوری خلایق هر چه لایق در صفحه ی اینستاگرامش نشان داد. اما هنوز امیر حسین مرادیان و ریحانه پارسا این خبر را تایید نکردند پس شاید این فقط در حد یک شایعه باشد.

طلاق امیر حسین مرادیان

طلاق امیر حسین مرادیان

روز بعد عروسی امیر حسین مرادیان، یکی از روحانی های فعال در اینستاگرام عکس هایی از عروسی این زوج منتشر کرد که در آن عکس ها مهمان های رسمی زیادی را نشان می داد اما هدف اصلی او این بود که نشان بدهد این عروسی بسیار تجملاتی بوده است و به شدت آن را مورد انتقاد قرار داد. مجلل بودن این عروسی از یک طرف و این که یک مدل معروف اینستاگرامی عروس خانواده مرادیان شده بود از طرف دیگر، باعث شد انتقاد های مردم بیشتر و بیشتر شود. پاسخ هایی که این زوج به مردم می دادند باعث می شد انتقادها بیشتر از قبل بشود.

این زوج در حالی که در تلاش بودند تا این شایعه ها را برطرف کنند؛ امیر حسین مرادیان با انتشار خبر جدایی اش از آناشید حسینی باعث تعجب همه شد. او دلیل جدایی اش را حاشیه هایی که دیگران برایشان ساختند اعلام کرد. این زوج بعد از جدایی همهی عکس های مشترکشان را از اینستاگرام پاک کردند ولی در کمال تعجب امیر حسین مرادیان هنوز یکی از عکس هایش با همسرش را پاک نکرده است و همینطور آناشید حسینی هم با این که تمام عکس های همسرش را پاک کرد ولی یک عکس با خواهر شوهر سابقش را پاک نکرده است و این نشان می دهد که این دو نفر هنوز رابطه ی دوستی اش را با او حفظ کرده است. آناشید حسینی از مردم خواسته است که او را قضاوت نکنند چون متقعد است که مردم نمی دانند او چه سختی هایی در زندگی اش کشیده است.

بیوگرافی امیر حسین مرادیان

امیر حسین مرادیان پسر سفیر در اینستاگرام با ده هزار فالور و آیدی amirmohsen.moradian فعالیت دارد. با انتشار پستی در اینستاگرام امیر حسین مرادیان خبر جدایی اش از آناشید حسینی را منتشر کرد. متن پستش این بود:

سلام امیدوارم حالت خوب باشد اما حال من خوب نیست. امیدوارم زندگی به وفق مرادت باشد ولی برای من نیست. امیدوارم حال دخترانت خوب باشد اما من فرزندی ندارم. امیدوارم در کنار همسرت شاد باشی ولی من دیگر همسری ندارم. تقریبا دو سال پیش شب عروسی ام را که باید بهترین شب زندگی ام میشد، نمی دانم با کدام هدف به بدترین شب زندگی ام تبدیل کردی. هرچقدر از تو خواهش کردم و دلیل آوردم که آن عروسی لاکچری نبوده اما باز هم تو قبول نکردی و با استدلال هایت شرایط را برای من پیچیده تر کردی.

یادت می آید از تو خواستم که از قم به تهران بیایی و با من آشنا شوی و درباره ی خانواده و پدرم تحقیق کنی؟ یادت می آید که به تو گفتم همسرم تازه با حجاب شده و تحمل فشار مذهبی ها و روحانی ها را ندارد؟ ببین آنهایی که بخاطر رقابت و حسادت پشت تو بودند و بر زوج تازه مزدوج حمله کردند حالا کجایند و تو کجایی. با همه ی این ها من برای تو دعا میکنم. راستی برادر حال عدالت خواهی ات چطور است؟ بگذریم حال خودت چطور است؟ #جدایی.

سوالات متداول کاربران

 1. آیا امیر حسین مرادیان هنوز با آناشید حسینی در ارتباط است؟

  خیر آنها بطور کامل از هم جدا شده اند و فقط آناشید با خواهرشوهر سابقش دوست است.

 2. آیا خبر رابطه امیر حسین مرادیان و ریحانه پارسا صحت دارد؟

  این خبر را هنوز هیچ کدام تایید نکرده اند.

 3. آیا آناشید حسینی در زمینه ی معماری هم فعالیت دارد؟

  خیر او فقط در زمینه ی مدلینگ و طراحی فعال است.

 4. امیر حسین مرادیان شغل پدرش را ادامه می دهد؟

  هنوز اطلاعات دقیقی درباره شغل او در دسترس نیست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]