از بین جذاب ترین بازیگران مرد ایرانی تعدادی از آنها به عنوان مدل و مانکن کار می کنند که شما را با یکی از این افراد موفق بازیگر و مدل به نام آرش مهاجری آشنا می کنیم پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

بیوگرافی آرش مهاجری

بیوگرافی آرش مهاجری چه می باشد؟

آرش مهاجری مرد ۳۴ ساله ایرانی می باشد که در حوزه کاری تبلیغات و بازیگری فعالیت دارد. اکثر ایرانی ها او را به چهره می شناسند تا به اسم و شهرت. او بیشتر کار تبلیغات ساعت، پوشاک و جواهرات خارجی در کشور ایتالیا را انجام می دهد و در حرفه بازیگری هم فعالیت دارد، اما فعالیتش به اندازه کار در حوزه تبلیغات نمی باشد و بیشتر کار تبلیغات برند ماکسیم و برندهای معروف خارجی را انجام می دهد. او به ورزش علاقه زیادی دارد و ساعاتی از روز را ورزش می کند و در کودکی هم کشتی گیر بوده است.

اینستاگرام آرش مهاجری

آرش مهاجری یکی از مدل ها و مانکن های پرطرفدار ایرانی می باشد که در حوزه بازیگری هم فعالیت می‌ کند. او در اینستاگرام فقط یک صفحه شخصی دارد و در آن فعالیت بسیار زیادی می‌کند و عکس ها و تبلیغات برند های مختلف را در آنجا با مخاطبان خود به اشتراک می‌گذارد. اینستاگرام آرش مهاجری را از این لینک دنبال کنید.

با فعالیت زیادی که در اینستاگرام دارد و هواداران خیلی خاصی را به خود جذب کرده که حدود ۵۰۰ هزار نفر آنها صفحه اینستاگرام او را دنبال می کنند و درآمد زیادی از این راه کسب می‌کند. در واقع بهتر است از او به عنوان یکی از سلبریتی های اینستاگرام یاد کنیم.

آرش مهاجری مدلینگ چه فعالیتی دارد؟

آرش مهاجری یک مدل ایرانی جوان و جذاب که او را بیشتر در تبلیغات برند ماکسیم دیده ایم. او در حوزه کار تبلیغاتی به عنوان مدل و مانکن فعالیت دارد که کاملاً اتفاقی و از دوران جوانی وارد این حوزه شده است و اکنون نیز فعالیت می کند.

او علاوه بر کار تبلیغات و مدل و مانکن بودن کار بازیگری هم انجام می دهد که بسیار به حرفه بازیگری علاقه شدیدی دارد اما فعالیتش در این عرصه به اندازه مدل بودن زیاد نیست. علاوه بر کار تبلیغاتی و کار بازیگری در ورزش هم فعالیت می کند.

آرش مهاجری در احضار چه نقشی داشت؟

همانطور که در مباحث قبلی اشاره کردیم آرش مهاجری همانطور که در کار تبلیغات و مدل و مانکن بودن فعال است در عرصه بازیگری هم فعالیت هایی دارد که اولین فعالیت او مربوط به سریال احضار می باشد که با این سریال به اوج شهرت خود در عرصه بازیگری رسید.

در این سریال نقش امیر همسر پروا را بازی می کند که نقش پروا را خانم نازنین کیوانی بازی کرده است که همسر واقعی ایشان می باشد. او در این سریال به خوبی درخشید و توانست جای پای خود را در عرصه بازیگری به راحتی باز کند.

آرش مهاجری و همسرش

آرش مهاجری و همسرش چه کسانی هستند؟

آرش مهاجری همانطور که در مباحث قبلی خواندید می‌ دانید که یک بازیگر و مدل ایرانی می‌ باشد که بیشتر کارهای تبلیغاتی پوشاک، ساعت و جواهرات گران قیمت را در کشور ایتالیا انجام می دهد. او بیشتر درآمد خود را از راه تبلیغات به دست می‌ آورد تا بازیگری!

همسر او خانم نازنین کیوانی است که ۳۲ سال سن دارد و برای اولین بار در کنار همسر خود در سریال احضار به ایفای نقش پرداخت و بعد از آن هم در سریال مینو در نقش ساره مشغول به کار شد و به شهرت زیادی دست پیدا کرد.

عکس های آرش مهاجری مانکن ایرانی را کجا می توان دید؟

از آن جایی که آرش مهاجری یک مدل و مانکن می باشد عکس های او را در تبلیغات برندهای مختلف و بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر می توان دید و همچنین در مجلات هنری و در سایت های مختلف هنری و همچنین در شبکه‌های اجتماعی و کانال های تبلیغاتی هم می توان عکس او را مشاهده کرد.

اگر در هیچکدام مواردی که ذکر شد نتوانستید عکس او را ببینید در صفحه شخصی خودش در اینستاگرام به راحتی می توانید همه عکس های شخصی، هنری و تبلیغاتی او را مشاهده کنید.

نازنین کیوانی چه کسی می باشد؟

نازنین کیوانی دختری زیبا و با استعداد که متولد ۲ شهریور سال ۱۳۶۷ در تهران می باشد. او در دانشگاه هنر مشهد رشته گرافیک خوانده و لیسانس خود را از آن دانشگاه گرفته است. او متاهل است و همسر آرش مهاجری که در کارهای تبلیغاتی برند های خارجی فعالیت دارد می باشد.

او هیچ تجربه ای در بازیگری نداشت و به صورت کاملاً خام و بی تجربه وارد عرصه بازیگری شد و دوسال از بازیگری دوری کرد و سپس او با بازی در سریال های جذابی به خوبی درخشید و به اوج شهرت خود رسید. سریال ها و تئاتر هایی که او در آن ها بازی کرده است را در موارد زیر نام می بریم:

  1. احضار
  2. مینو
  3. من شری هستم
  4. با پای پیاده در بیابان
  5. مرده متحرک ولی جوان
  6. ابری بهاری در پاییز

آرش مدلینگ چه برندهایی است و چه کارهای دیگری هم می کند؟

همانطور که از شروع این مقاله در همه مطالب گفتیم آرش مهاجری مدلینگ برندهای معروف در زمینه ساعت، پوشاک و جواهرات گران قیمت می باشد و بیشتر فعالیت هایش را در کشور ایتالیا انجام می دهد.

او علاوه بر این که مدل و مانکن می باشد و در این حوزه فعالیت می‌ کند در عرصه بازیگری هم فعالیت‌های بسیار کمی دارد اما این کم بودن فعالیت او نشانه علاقه نداشتن نیست و به کار بازیگری علاقه بیشتری دارد ولی از راه مدلینگ درآمد بیشتری کسب می کند او در ورزش هم فعالیت خوبی دارد.

آرش مهاجری کیست

حاشیه های آرش مهاجری چه می باشد؟

همه ما به خوبی می‌دانیم که هنرمندان و بازیگران و سلبریتی ها و هر چهره مشهوری می تواند حاشیه هایی در زندگی خود داشته باشد که این حاشیه ها گاهی زیاد می باشند و گاهی هم بسیار کم هستند البته نا گفته نماند که بعضی از حاشیه ها به واقعیت تبدیل می شوند.

آرش مهاجری هم از آن دسته از چهره های مشهور و بازیگرانی می باشد که می شود گفت اصلاً حاشیه ندارد و یا حاشیه های بسیار کمی ممکن است در بعضی مواقع داشته باشد. تنها حاشیه او این بود که او مجرد است و نازنین کیوانی دوست دخترش است.

دانستنی هایی جالب در مورد این مدل

آرش مهاجری ارومیه همان آرش مهاجری معروف مدلینگ است و عکس وی را می‌توان بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی دید. تصاویر آرش مهاجری بر روی مجلات هنری و خبری به چاپ رسیده است و عکسهای شخصی اش را می توان در صفحه شخصی اش در اینستاگرام دید.

اینستاگرام آرش مهاجری به دست خودش می‌باشد و فعال است. عکسهای آرش مهاجری بر روی پوسترهای تبلیغاتی برند ماکسیم به چاپ رسیده است.

درآمد آرش مهاجری چقدر می باشد؟

آرش مهاجری همانطور که می دانیم در کار مدلینگ فعالیت بسیار زیادی دارد و بسیار هم در بین همکاران هم سطح خود پیشرفت زیادی داشته است. از آنجایی که او با برندهای مختلفی قرارداد می بندد مانند برند ماکسیم و همچنین کارهای تبلیغاتی جواهرات و پوشاک خارجی را انجام می دهد مبالغ بسیار هنگفتی را به عنوان دستمزد به آنها پیشنهاد می دهد که خودش هیچ جایی از دستمزدش به صورت واضح صحبت نکرده است اما درمقابل بازیگری درآمد بالایی دارد.

به طور کلی چگونه می شود از آرش مهاجری یاد کرد؟

از آرش مهاجری می‌ شود به این صورت یاد کرد و گفت که او یک مدلینگ بسیار فعال و موفق و پرطرفدار در بین مدلینگ های ایرانی می باشد که در عرصه بازیگری هم فعالیت دارد. او بسیار به چهره و سلامت پوست و مو و اندام خود اهمیت می دهد و روی تغذیه سالم تاکید بسیار زیادی دارد و انجام ورزش یکی از فعالیت‌های ضروری او در زندگی می باشد که هیچ وقت از آن کناره گیری نکرده و در کودکی کشتی گیر قدری بوده است.

سوالات متداول

این مدل چند سال سن دارد و متولد کجاست؟

او ۳۴ سال سن دارد و متولد شهر شیراز می باشد.

همسر آرش مهاجری چه کسی می باشد و چه شغلی دارد؟

همسرش خانم نازنین کیوانی می‌ باشد که بازیگر است.

این مدل تبلیغات چه چیزهایی را انجام می دهد و در کدام کشور فعالیت دارد؟

او تبلیغات پوشاک و جواهرات خارجی گران قیمت را در کشور ایتالیا انجام می دهد.

درآمد آرش مهاجری چقدر می باشد؟

او درآمدش را به طور واضح در هیچ کدام از مصاحبه هایش بیان نکرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]