با توجه به گسترش صنعت مدلینگ در جهان و محبوبیت مدل ها این روزها بسیاری از جوانان در پی مدل شدن هستند و دوست دارند به عنوان یک مدل فعالیت داشته باشند و دیده شوند. یکی از جوانانی که در آرزوی مدل شدن کشور ایران را ترک کرد و به یکی از کشور های عربی حاشیه ی خلیج فارس مهاجرت کرد عسل معصومی است. او که یکی از سلبریتی های اینستاگرام شناخته می شود در اول راه جوانی است و اینده ی روشنی پیش رو دارد توانسته به عنوان یک مدل خوش استایل در ایالت متحده ی عربی بدرخشد که در این مقاله قصد داریم راجب او با شما صحبت کنیم. امیدواریم که تا انتها ما را همراهی کنید.

بیوگرافی عسل معصومی

بیوگرافی عسل معصومی

عسل معصومی یکی از مدلینگ های دهه ۷۰ است که در اواخر دهه هفتاد در سال ۱۳۷۸ متولد شده است این مدل اصالتاً ایرانی است و در کشور ایران به دنیا آمده است. عسل معصومی بعد از مدتی که در ایران زندگی کرد تصمیم گرفت ایران را ترک کند و به کشور امارات متحده عربی سفر کنند. او که از نوجوانی در فکر این بود که به یک مدل محبوب و پر طرفدار تبدیل شود تصمیم گرفت ایران را ترک کند و دلیل او برای ترک ایران این بود که یک مدل به دلیل محدودیت های اسلامی در ایران جای پیشرفت ندارد.

تصمیم به مهاجرت به دبی این سلبریتی

به همین دلیل تصمیم گرفت به یکی از کشور های حاشیه ی خلیج فارس مهاجرت کند و در آن جا با کشف حجاب بتواند به راحتی به عنوان یک مدل دست به فعالیت بزند. او هم اکنون در شهر دبی زندگی می‌کند. عسل معصومی در دبی در یک آپارتمان بزرگ با ویو خیلی خوب زندگی می کند. خانه ای که او در آن زندگی می کند با نمای تمام شیشه ساخته شده است و زیبایی خاصی دارد. با وجود اینکه منظره ی روبروی این خانه به آپارتمان های روبرویش محدود می شود ولی از نظر به روز بودن بسیار لاکچری و زیبا است.

خانه گران قیمت عسل مدل ایرانی در کجاست؟

ویوو خانه ی او از یک طرف به برج های سر به فلک کشیده دبی است و از طرف دیگر به دریای خلیج فارس دید دارد. او به تنهایی در این خانه زندگی می کند و از ان جا که عاشق حیوانات مخصوصا سگ ها است، این مدل ایرانی دو سگ را در خانه ی خود نگه می دارد و با ان ها مانند بچه هایش رفتار می کند. او به سگ هایش لباس کودکانه می پوشاند و آن ها را با کالسکه به بیرون می برد، از آن ها عکس می گیرد و با ان ها بازی می کند. خلاصه که این دو سگ تمام اوقات فراقت عسل معصومی را پر می کنند تا او احساس تنهایی نکند. عسل معصومی مجرد است و تا به حال ازدواج نکرده است.

عکس عسل معصومی

عکس عسل معصومی

در اینستاگرام عکس های عسل معصومی به عنوان یک مدل خوش استایل پر است و با یک سرچ ساده می توان عکس های زیادی از او را دید و همین طور در اینترنت و شبکه های دیگر عکس های زیادی از او یافت می شود. این مدل ایرانی به دلیل چهره ی زیبایی که دارد مورد توجه عرب ها قرار گرفته است و کمپانی های زیادی به او پیشنهاد مدلینگ شرکتشان را داده اند. این خانم مدل مدام از عکاسی ها و فیلم برداری هایی که دعوت می شود در پیج خود استوری و پست می گذارد.

ایسنتاگرام عسل معصومی

پیج های زیادی در اینستاگرام با عنوان عسل معصومی فعالیت می کنند و عکس های مدلینگ او را به اشتراک می گذارند ولی پیج عسل معصومی در اینستاگرام حدود بیست و سه هزار فالوور دارد و با نام h0onneeyy فعالیت می کند. او در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و این شبکه ی مجازی را پنجره ای برای بهتر دیده شدن خودش می داند. اکانت اینستاگرام او جزو اکانت هایی است که تبادل زیادی با فالور هایش ندارد و بیشتر یک ویترین برای نمایش عسل معصومی است.

درامد عسل معصومی از کجا تامین می شود؟

با توجه به این که این مدلینگ ایرانی مقیم دبی در این کشور عربی فعالیت زیادی دارد این موضوع دور از انتظار نیست که او از درامد بالایی برخوردار باشد. عسل معصومی در زمینه ی مدلینگ لباس های سکسی نیز فعالیت دارد و همین موضوع او را در بین عرب ها بیشتر مطرح کرده است. با همه ی این اوصاف باید گفت که این خانم مدل بیشتر درامد اش را از مدل بودن برای کمپانی ها و شرکت های مختلف به دست می آورد و با توجه به این که اینستاگرام او هم حدود ۲۳ کا فالوور دارد او از طریق تبلیغات اینستاگرام خود هم درامد خوبی کسب می کند.

درامد عسل معصومی

دوست پسر عسل معصومی

عسل معصومی دوست پسری داشت با نام محمد فقیهی که او نیز جزو فعالان اینستاگرام بود ولی بر اثر صانحه ای کشته می شود. عسل در پست ها و استوری هایش مدام از او یاد می کند و همیشه از این که نیست ابراز ناراحتی می کند و می گوید کاش کنارم بودی‌. عسل خاطرات او را که در استوری های خود گذاشته بود در قسمت هایلات پیچ اش قرار داده و برای نام این هایلات از چند قلب سیاه استفاده کرده است که قلب نشانه ای از شدت علاقه اش به آن پسر است و رنگ مشکی به دلیل مرگ او است که در اوج جوانی ناکام شده بود. او همچنین پیج پسر دیگری را هم تگ می کند به نام علی عیوضیان که او نیز جزو دوستان صمیمی اش است.

مدل ایرانی عسل معصومی

این مدل ایرانی هم مانند تمام مدلینگ های معروف برای اینکه در این حرفه بتواند موفقیت و محبوبیت خود را حفظ کند دست با عمل های زیادی زده است. عسل معصومی قبل از عمل چهره ی بسیار معمولی داشت ولی در حال حاضر با عمل هایی از جمله عمل بینی، پیکر تراشی، تزریق ژل، بوتاکس و … بسیار تغییر کرده است. او این عمل ها را لازمه ی شغل خود می داند و می گوید برای اینکه بتوانم در این حرفه همیشه ترند باشم باید یک سری کارها را انجام دهم.

عسل معصومی در دبی

عسل معصومی در دبی

در حال حاضر این مدل ایرانی در دبی زندگی می کند و بیشتر عکس های مدلینگ خود را در ساختمان های عظیم و معروف دبی گرفته است. او حتی عکس هایی هم در استخر های این ساختمان ها گرفته است که ویوو ی این استخر ها زیبایی خاصی را دارد و بسیار لاکچری است. همچنین او هر چند وقت یکبار به جاهای تفریحی دبی می رود و در استوری هایش خوش گذرانی ها و ریخت و پاش هایش را نشان می دهد.

عسل معصومی متولد چه سالی است

همانطور که گفتیم این مدل متولد سال ۱۳۷۸ است و با توجه به سن کمی که دارد توانسته به عنوان مدل جذاب برای برند های مختلف عمل کند. برند های زیادی به دلیل استایل مناسب او و چهره ی ایرانی اش علاقه ی زیادی به همکاری با او دارند. که همین امر درامد زیادی را نصیب او کرده است.

فتوشوتینگ برای برند های برتر

یکی از فعالیت های بسیار مهمی که در ارتباط با این شخصیت سلبریتی و معروف فضای مجازی وجود دارد این است که او مدتی است برای برند های معروف لباس و اکسسوری های زنانه عکاسی می کند و کار تبلیغات این برند ها را انجام می دهد.

عسل معصومی متولد چه سالی است

حواشی این مدل ایرانی

این مدل ایرانی و سلبریتی کشور عربی حاشیه خلیج فارس همانند تمام سلبریتی ها حاشیه هایی را داشته که بیشتر این حاشیه ها به خاطر روابط او با مردان مختلف است. او در پیج خود عکسهایی از خود و افراد مختلف را به اشتراک گذاشته که باعث ایجاد حاشیه برای او شده است. عسل معصومی عکس های سکسی زیادی را به عنوان مدل در پیج اش به اشتراک گذاشته که هر کدام از این عکس ها در جاهای مختلفی است از جمله تخت خواب، استخر و کنار پنجره ی خانه اش که ویووی بسیار زیبایی به سواحل خلیج فارس دارد. عسل معصومی در یوتیوب نیز فعالیت دارد و فیلم هایی از خود را در حین عکاسی برای برند های مختلف در یوتیوپ به اشتراک گذاشته است که البته او در اینستاگرام بسیار موفق تر از یوتیوپ ظاهر شده است.

سوالات متداول

عسل معصومی متولد کجاست و در کجا زندگی می کند؟

این مدل ایرانی در سال ۱۳۷۸ در ایران متولد شده است و در دوران نوجوانی علاقه ی زیادی به مدل بودن پیدا کرد تا اینکه چند سال گذشته تصمیم خود را گرفت و یکی از کشور های حاشیه ی خلیج فارس را برای مهاجرت انتخاب کرد. او به کشور ایالت متحده ی عربی رفت و در دبی ساکن شد و تا الان هم در همان جا مانده است.

فعالیت عسل معصومی در اینستاگرام به چه صورت است؟

عسل معصومی در اینستاگرام با اکانت h0onneeyy فعالیت می کند و با به اشتراک گذاشتن عکس های مدلینگ خود که با برند های مختلف کار کرده است سعی در بالا بردن شهرت خود دارد. او علاوه بر برند های لباس با برند های لباس سکسی نیز کار می کند و با گذاشتن عکس های برهنه ی خود سعی در بالا بردن فالوور های خود را دارد.

خانه ی عسل معصومی کجاست؟

عسل معصومی در یکی از برج های دبی زندگی می کند. اپارتمان او دور تا دور با پنجره های قدی پوشیده شده است که از یک طرف به برج های دبی و از طرف دیگر به خلیج فارس مشرف است و ویوو بسیار زیایی را دارد.

عسل معصومی در خانه اش تنها زندگی می کند؟

او در آپارتمانش تنها زندگی می کند و به دلیل تنهایی اش دو سگ را به خانه ی خود اورده و با ان ها مانند بچه هایش رفتار می کند. او به آن ها لباس می پوشاند و حمام شان می برد و حتی برایشان یک کالسکه خریده است و ان ها را برای تفریح به بیرون می برد.


برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]