در این مقاله قصد داریم در مورد یکی از با استعدادترین بازیگران زن ایرانی صحبت کنیم. بهاره رهنما یکی از بهترین و حرفه ای ترین بازیگران ایرانی است. او فعالیت های بسیار زیادی دارد. در ادامه به صحبت بیشتری از این بازیگر زن می پردازیم. لازم است بدانید که حالا با قدرت گرفتن شبکه های اجتماعی می توان از این فرد به عنوان یکی از سلبریتی های اینستاگرام هم یاد کرد.

بیوگرافی بهاره رهنما

بیوگرافی بهاره رهنما

بهاره رهنما یکی از محبوب ترین بازیگران ایرانی است که فعالیت های بسیار زیادی را دارد. او بازیگر تلویزیون و تئاتر است و اکثر ایرانیان او را دوست دارند. این بازیگر زیبارو در سال ۱۳۵۲ به دنیا آمده است. سن بهاره رهنما ۴۷ است. این بازیگر ایرانی از سال ۱۳۷۱ فعالیت حرفه ای خود را با پشتکاری بسیار عالی شروع کرده است. این بازیگر محبوب ایرانی دارای یک فرزند بسیار زیبا به نام پریا قاسم خانی از همسر اول خود می باشد.

همسر سابق وی پیمان قاسم‌خانی بود. این زوج دوست داشتنی سال ۱۳۹۴ از یکدیگر جدا شدند و می خواستند که دیگر زندگی مشترکی نداشته باشند. او هم اکنون با امیر خسرو عباسی ازدواج کرده است و با یکدیگر زندگی می‌کنند. او تحصیلات خودش را ادامه داد و توانست فوق لیسانس ادبیات نمایشی را بگیرد. هم چنین فوق لیسانس حقوق قضایی را نیز گرفته است. او حقوق را در دانشگاه آزاد سپری کرده است. رهنما رستورانی به نام گوزن نیز دارد.

اینستاگرام بهاره رهنما

این بازیگر ایرانی گاهی اوقات در اینستاگرام و فضای مجازی حواشی بسیار زیادی را دنبال می‌کند. عکس و فیلم های زیادی را با طرفدارانش به اشتراک می‌گذارد. گاهی اوقات این به اشتراک گذاشتن باعث کنش بین او و دیگر خواننده ها یا بازیگران محبوب دیگر می شود. این بازیگر گاهی اوقات در فضای مجازی با دیگر خوانندگان و بازیگران معروف پخش زنده می گذارد و از فعالیت ها و کارهای هنری و حرفه ای آن ها سوال می کند. آیدی اینستاگرام بهاره رهنما را می توانید با این لینک دریافت کنید.

بهاره رهنما حامله است؟

او از شوهر اول خود، یک فرزند به نام پریا دارد اما از شوهر دومش یعنی امیرخسرو عباسی فرزندی ندارد. وی همیشه در گفتگو هایش گفته است که تجربه نادر شدن دوباره همیشه برای من خاص بوده است. اخیراً در مورد بارداری بهاره رهنما خبرهای بسیار زیاد منتشر شده است و طرفدارانش از او سوال های بسیار زیادی را پرسیده بودند و او در پاسخ به این سوالات گفته است که هم اکنون باردار نیستم.

بهاره رهنما در شام ایرانی

بهاره رهنما در شام ایرانی

او در برنامه شام ایرانی شرکت کرد و این شام باعث حواشی های بیشتری نسبت به قبل شد. او در کنار سه بازیگر دیگر در این برنامه حضور پیدا کرد و این حواشی به جایی کشیده شد که رئیس شورای شهر خرم‌آباد نیز با او برخورد بسیار جدی کرد و به او هشدار داد. او در گفتگو هایش در برنامه شام ایرانی گفته بود که ” دخترای امروزی سر و وضعشون نیکول کیدمن و همه عملی و طرز فکرشون لر “. او واکنش‌های زیادی را در بر گرفت و طرفدارانش بسیار از ناراحت شدند.

بهاره رهنما و دخترش

او در سال ۱۳۷۰ پیمان قاسم‌خانی دوست شد و بعدها تصمیم گرفتند که با یکدیگر ازدواج کنند. و حاصل و ثمره این ازدواج دختری بسیار زیبارو و هنرمند به نام پریا قاسم خانی می باشد. ازدواج آن ها در سال ۱۳۷۳ بود. دختر بهاره رهنما نیز مانند خودش پا به عرصه هنر گذاشته است. پریا در فیلم های سینمایی نیز حضور بسیار درخشانی دارد. او در فیلم سینمای بانو نیز حضور داشته است و به خوبی ایفای نقش کرده است.

بهاره رهنما متولد سال ۱۳۵۲(۴۷ سال) است. او از چهره واقعی خود بسیار جوان تر و زیباتر دیده می شود. بهاره رهنما جوانی خود را در تست های بازیگری گذرانده است. هنگامی که ۱۷ سال سن داشت با تست های بازیگری زیادی توانست وارد فیلم افعی شود سپس به دانشگاه رفت و تصمیم گرفت تحصیلاتش را ادامه دهد و لیسانس ادبیات نمایشی و حقوق را گرفت. او نمایش نامه نیز می‌نویسد و گاهی اوقات کارگردانی نیز انجام می‌داد. از جمله کتاب‌های او می توان به: زن باران، پای به جاده زدن، ماه هفت شب، چهار چهارشنبه و یک کلاه گیس، مالیخولیای محبوب من، اشاره کرد.
نویسندگی نیز می کند. از جمله کتاب‌های او می توان به: زن باران، پای به جاده زدن، ماه هفت شب، چهار چهارشنبه و یک کلاه گیس، مالیخولیای محبوب من، اشاره کرد.

حاشیه های بهاره رهنما

حاشیه های بهاره رهنما

در این مورد برای حاشیه های بهاره رهنما می تواند به موارد زیادی اشاره کرد ولی خب مهم ترین آن ها را برایتان در ادمه لیست خواهیم کرد.

شکایت سیروان خسروی از بهاره رهنما

در بین بازیگران حواشی این سلبریتی سر و صدای زیادی به پا کرده است. یکی از حواشی او شکایت خواننده ایرانی سیروان خسروی از بهاره رهنما است. سیروان خسروی در سال ۱۳۹۷ پستی را در صفحه شخصی خود با طرفدارانش به اشتراک گذاشت. در آن پست نسبت به وضع کشور انتقاد کرده بود. بعد از این به اشتراک گذاشتن، بازیگر دیگری به نام امیرمهدی ژوله، نسبت به این پستی که سیروان خسروی به اشتراک گذاشته بود واکنشی نشان داد. اما اینستاگرام او هک شد. پس از هک شدن صفحه امیر مهدی ژوله، بهاره رهنما از خواننده ایرانی انتقاد کرد. رهنما، بعد از مدتی سیروان خسروی را متهم به بی ادبی بسیار زیادی کرده بود اما پس از واکنش بهاره رهنما، خواننده محبوب ایرانی سیروان خسروی سکوت کرد و چیزی در جواب او نگفت. شایعاتی وجود دارد که می گوید از بهاره رهنما در مورد این موضوع شکایت شده است.

شکایت از نادره فتوره چی

یکی دیگر از حواشی این بازیگر شکایت از نادره فتوره چی است. در سال ۱۳۹۳ پیمان قاسم خانی و بهاره رهنما از نادره فتوره چی. شکایت کردند. علت این شکایت یادداشت‌هایی در فیسبوک بود که به فرصت طلبی متهم کرده بودند. همسر رهنما این یادداشت را در فضای مجازی قرار داد و به اشتراک گذاشت. پس از این شکایت، فتوره‌چی به دادگاه رفت اما با کفالت آزاد شد و رهنما شکایتش را پس گرفت و نخواست این موضوع ادامه پیدا کند و این قضیه و حواشی را به اتمام رساند.

دعوای مجازی بهره رهنما و ساشا سبحانی

در پی درگیری های شیلا خدادا و ساشا سبحانی مدیر سایت شرط بندی abt90 درگیری ها به بهاره رهنما هم کشید و برای دفاع از شیلا خدادا این سلبریتی حرف های زیادی زد که با واکنش هایی از سمت ساشا همراه بود.

درآمد بهاره رهنما

درآمد بهاره رهنما چقدر می باشد؟

این بازیگر یکی از محدود بازیگرانی است که فعالیت‌های بسیار زیادی در زمینه های مختلفی دارد. او بازیگری، تئاتر، نویسندگی، کارگردانی، تبلیغات های آرایشی، معرفی کردن برندهای مختلف، رستوران داری و…. انجام می دهد. به دلیل فعالیت های بی شمارش، درآمد بسیار بالایی نیز دارد. وی اخیرا برند روسری و شال های خود را راه انداخته است و در اینستاگرام و فضای مجازی خود به اشتراک گذاشته است. عکس بهاره رهنما به همراه برند شال و روسری هایش در پیج اینستاگرامش وجود دارد.

حضور در سریال های تلوزیونی

او در مجموعه تلویزیونی های بسیاری حضور داشته است که می‌توانیم اشاره کنیم به: بچه مهندس، همسایه ها، کشیک قلب، غیرعلنی، خوب بد زشت، گاوصندوق، مأمور بدرقه، خداحافظ بچه، مرد هزار چهره، کتابفروشی هدهد، زیرزمین، چک برگشتی، بازگشت به خانه، روشن تر از خاموشی، پرونده های مجهول، پژمان، داستان یک شهر۲

او در شبکه نمایش خانگی نیز حضور داشته است مانند: ساخت ایران، شرف خانواده فاضل، شام ایرانی، ساخت ایران ۲.

فیلم های بهاره رهنما بسیار زیاد هستند. فیلم های سینمایی او عبارتند از آقای آسانسور، هشتگ، خنده در باران، جرم، طبقه حساس، عاشقی لیلا، آینه بغل، خوب بد جلف، بچگیتو فراموش‌نکن، هرچی خدا بخواد، ورود آقایان ممنوع، زنان ونوسی، مردان تاریخی، زن ها شگفت انگیزند، عروسک، ورود زنده ها ممنوع، ده‌رقمی، توفیق اجباری، شبانه، گاوخونی، بچه های بد، بادام های تلخ، عاشقانه، غزال، افعی، چارچنگولی، پوپک و مش ماشاالله

شوهر های بهاره رهنما

شوهر های بهاره رهنما

متاسفانه این بازیگر ایرانی حواشی بسیار زیادی را دنبال می‌کند و ازدواج های موفقی نیز نداشته است. همسر سابق او پیمان قاسم خانی نویسنده مشهور ایرانی بود. این زوج دختر بسیار زیبایی به نام پریا قاسم خانی دارند. او در سال ۱۳۹۴ از همسر سابق خود یعنی پیمان قاسم‌خانی جدا شد این زوج دوست داشتنی پس از ۲۲ سال زندگی مشترک در نهایت طلاق گرفتند. پس از مدتی او در ۴ شهریور سال ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد . همسر بهاره رهنما نیز چهره هنری دارد.

جشن عروسی آن‌ها بسیار باشکوه ومجلل و تشریفاتی برگزار شد. آنها مجلس خود را در تالاری بسیار زیبا در منطقه ۱۹ تهران برگزار کردند. نام این تالار باشکوه و دیدنی کسری بود. استوری بهاره رهنما بسیار پرجنجال بود. او به طرفداران خود گفته است که من زندگی بسیار آرامی دارم و خوش بخت هستم. همسر او مالک یکی از بهترین و پربازخوردترین برند آرایشی بهداشتی یعنی هاینس است. طرفداران او از او پرسید که آیا منتظر بچه دومی هم هستید یا خیر؟ او در پاسخ به این سوالات گفته است مادر شدن بسیار خوب است و این تجربه همیشه برای من شیرین بوده است و هم اکنون این موضوع را سپرده ام دست خدا. عکس تلگرام بهاره رهنما، دخترش است.

سوالات متداول

نام همسر سابق بهاره رهنما چیست؟

نام همسر سابق او پیمان قاسم خانی است. او از همسر اول خود فرزندی به نام پریا نیز دارد. این دو بعد از زندگی مشترک ۲۲ ساله از یکدیگر طلاق گرفتند.

بهاره رهنما در کدام شهر به دنیا آمده است؟

این بازیگر محبوب در ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در استان مرکزی به دنیا آمده است و ۴۷ سال سن دارد. او تحصیلاتش را در همان شهر ادامه داده است.

مدرک تحصیلی بهاره رهنما چیست؟

این بازیگر پر درآمد ایرانی لیسانس ادبیات نمایشی دارد. او در ادامه تحصیلاتش لیسانس حقوق قضای را نیز از دانشگاه آزاد گرفته است و ازسال ۱۳۷۱ فعالیت هنری خود را آغاز کرده است.

بهاره رهنما چند فرزند دارد؟

او دارای یک دختر هنرمند به نام پریا قاسم خانی است. این فرزند از همسر اول اوست.