برزان کوهی یکی از واینر ها و سلبریتی های اینستاگرام است که با صدا و ظاهر متفاوتش توانست در فضای مجازی مخاطبین بسیاری برای خود دست و پا کند. او که بیشتر در حوزه ساخت کلیپ های تاثیر گذار به همراه دیگر چهره های خاص و مشهور اینستاگرام فعالیت می کند، به جهت صدای خاص و منحصر به فردش بسیار مورد توجه قرار گرفته است و چندی است وارد عرصه خوانندگی شده است. در این متن قصد داریم برگی از زندگی شخصی و شغلی او را با هم ورق بزنیم. با ما تا انتهای متن همراه باشید.

بیوگرافی برزان کوهی

بیوگرافی برزان کوهی

شاید برایتان سوال شده باشد که برزان کوهی کیست؟ برزان کوهی از جوانان با استعداد فضای مجازی است که بر خلاف بسیاری از آن ها تنها با تکیه بر استعداد ها و توانایی های خود توانسته به مخاطبین بسیاری در اینستاگرام دست یابد و از این طریق شناخته شده و استعدادش را به عموم ثابت کند. هر زمانی که از او در مورد سن و سال و مشخصات فردی اش سوال می کنند، می گوید باید بر اساس استعداد هایش قضاوت شود نه سن و عدد و ارقام.

او در کنار خوانندگی و تهیه کلیپ های تاثیر گذار، یک کافه به نام ژوان در انتهای خیابان نواب تهران دارد که روزهای مشخصی از هفته در آن جا حضور پیدا می کند و با طرفدارانش ملاقات می کند. برزان هیچ گاه در صفحات مجازی خود اطلاعاتی راجع به خانواده یا زندگی شخصی اش منتشر نمی کند و بیان سن و سال و ارقام شناسنامه اش را کاری بیهوده عنوان می کند و در تلاش است بدون در نظر گرفتن آن ها و تنها با تکیه بر استعدادهایش مطرح و قضاوت شود.

پیج برزان کوهی چند فالوور دارد؟

پیج برزان کوهی در اینستاگرام با بیش از ۱.۵ میلیون نفر فالوور در حال حاضر فعال می باشد و او در این پیج کلیپ هایی با همکاری دیگر مشاهیر و واینرهای اینستاگرام منتشر می کند که بیشتر با موضوعاتی از قبیل بیان درد های مردم با چاشنی مختصری طنز می باشد. همچنین او به تازگی در صفحه اش بصورت ماهانه از آهنگ هایش رونمایی می کند. آهنگ هایی که بسیار مورد تحسین مخاطبینش قرار گرفته است. نکته جالب در مورد برزان، فاصله گرفتن او از تمامی حواشی است که می توانسته او را بسیار مشهور کند، اما اعتقادش به محبوبیت و شناخته شدن بر اساس تلاش و استعداد های ذاتی اوست.

برزان در آپارات، یوتیوب و تلگرام نیز فعالیت دارد و در آن جا کلیپ های منتخب خود را بارگزاری می کند. طبق شنیده ها، او قصد دارد تمامی فعالیت های مرتبط با تبلیغات، کلیپ ها و بازیگری اش را برای ورود هرچه حرفه ای تر به دنیای موسیقی کنار بگذارد و صرفا به عنوان یک خواننده با مخاطبینش تعامل پیدا کند.

برزان کوهی اهل کجاست

برزان کوهی اهل کجاست؟

برزان اصالتا تهرانی است و در همین شهر نیز فعالیت می کند. او کافه ای در نواب دارد و به گفته اطرافیان کافه خانوادگی اوست. او با استعداد های نابی که در زمینه اجرای کمدی، خلاقیت در اجرا و تدوین سناریو ها و گویندگی دارد، توانسته به یکی از موفق ترین اینفلوئنسرهای حوزه خود تبدیل شود و آینده بسیار روشنی دارد.

عکس برزان کوهی را در کجا ببینیم؟

عکس های منتشر شده از برزان، در صفحه اینستاگرام و توسط او، از امکانات و تفریح های لاکچری حکایت نمی کند. بیشتر صفحه اش و اخبار مربوط به او به فعالیت ها و ویدئو ها و موزیک هایش اشاره دارد. عکس های منتخبی که توسط او در صفحه اش بارگزاری می شود، با چاشنی جملات مثبت و انگیزشی هستند. برزان از آن دسته از افراد باهوش است که توانست در فضایی که بدون هزینه های بسیار امکان شناخته شدن و دیده شدن به او داده می شد، خود را به راحتی با ارائه کارهای درجه یکش به مخاطبین هدف خود بشناساند و به هدف های پیش رو خود نزدیک تر شود.

استوری برزان کوهی

استوری برزان کوهی

برزان کوهی در استوری هایش با مخاطبینش تعامل بسیاری دارد. او که رفاقت های بسیاری با بیشتر اینفلوئنسر های اینستاگرام دارد، به تبلیغ های گروهی در استوری های خود با همراهی آن ها می پردازد. خیلی ها در پیج های مختلف به دنبال حاشیه های برزان کوهی هستند. اما باید به شما بگویم که تا این لحظه از فعالیتش، او خود را از تمامی این حواشی دور نگه داشته و در تمامی مصاحبه ها و سوالات مخاطبینش دلیل موفقیت خود را تکیه بر استعداد و توانایی ها و دوری از اتفاقات زرد عنوان کرده است.

اینستاگرام برزان کوهی فعال است؟

صفحه اینستاگرام برزان، با تکیه بر هنر تئاتر و کمدی او و با چاشنی صدای تاثیر گذارش، ویترین زیبایی از کلیپ ها و عکس هایی است که بیشتر با موضوع شکست عشقی و دیالوگ های محبوب اش تدوین شده اند. لایو برزان کوهی به همراه دیگر مشاهیر اینستاگرام، همواره از پربازدید ترین لایوها در بین همکاران او به شمار می رود. زیرا مردم به خاطر خود شخصیت برزان است که او را دوست دارند.

آهنگ های برزان کوهی

آهنگ های برزان کوهی

برزان پس از مدتی که در اینستاگرام به شهرتی نسبی رسید، با بیرون دادن اولین آهنگ رسمی اش به نام گیسو کمند مخاطبین خود را شوکه کرد. استعداد نابی که مردم از یک اینفلوئنسر کمدی توقع نداشتند. او برخلاف بسیاری از افراد مشهور که پس از کمی شهرت به سراغ بازیگری و خوانندگی می روند، در همین مدت کوتاه ثابت کرده که استعداد فوق العاده ای در این زمینه ها دارد و در آینده ای نزدیک به یکی از موفق ترین هنرمندان در این حوزه ها بدل خواهد شد. از برترین آهنگ های او می توان به موارد زیر اشاره کرد:

گیسو کمند

این موزیک اولین ترک آلبوم او بود که به صورت رسمی در مرداد ۱۳۹۹ منتشر شد. این آهنگ با ترانه و موزیک برزان و تنظیم تکین امیری و میکس و مسترینگ محمد فتحی روانه بازار شد و طبق گفته های خودش و عکس العمل مخاطبین بسیار دیده و تحسین شد و او را برای ادامه مسیر امیدوارتر کرد.

عجب زیبایی

این اهنگ که در فضای مجازی بر روی کلیپ های بسیاری قرار داده شده در مورد خدا و با صدای برزان راهی بازار شده است. آهنگ های ملایم و احساسی او، مخاطبین را با هنر ناب برزان عجین کرده است.

بیا نرو دلتنگیو یادم نده

این اهنگ در آخرین روز دی ماه ۱۳۹۹ راهی بازار شد و به آهنگی بسیار پر بازدید برای او مبدل شد. بسیاری از مخاطبین بعد از اینکه متوجه می شدند این آهنگی که بارها در مکان ها و صفحات مختلف گوش داده و از آن لذت برده اند با صدای برزان کوهی است، بسیار متعجب می شدند. پس از حمایت مردم از آهنگ های برزان او تصمیم گرفت از ساخت کلیپ های اینستاگرام ذره ذره دوری کند و بیشتر تمرکزش را بر روی ساخت موزیک ها و خوانندگیش جمع کند.

کلیپ های برزان کوهی

کلیپ های برزان کوهی

کلیپ های برزان با همکاری دیگر اینفلوئنسرهای اینستاگرام ساخته شده و موضوعاتی را شامل می شود که زوج ها و مردم عادی بیشتر درگیر آن ها هستند. این کلیپ های بسیار کوتاه، با هنر ناب بازیگری او، تاثیرگذاری بسیاری در قلب مخاطبین دارد و همواره مورد تحسین قرار می گیرند. بسیاری از این کلیپ ها با اسپانسری کمپانی های معروف تهیه می شود که درآمد بسیار مطلوبی را برای او به ارمغان آورده است.

همچنین چالش های برزان کوهی که در جهت القای حس مثبت و انجام کارهایی که خیلی ها مدتی است فراموش کرده اند و نیاز دارند تا به شکلی متفاوت شروع کنند، بسیار پر طرفدار است. از معروف ترین کلیپ های او می توان به کلیپ دایی برزان او اشاره کرد که در بسیاری از صفحات مجازی به بازدید قابل قبولی دست یافت و خیلی ها از این طریق با برزان و هنر او آشنا شدند.

سوالات متداول

برزان کوهی متولد چه سالی است؟

او در پاسخ به این سوال و دیگر سوال های مشابه در مورد خودش می گوید که همواره دوست دارد بر اساس توانایی هایش قضاوت شود و دوست ندارد اعداد و ارقام و سن و سال او و توانایی های او را به چالش بکشند. طبق اطلاعات به دست آمده او متولد اوایل دهه ۷۰ و در شهر تهران به دنیا آمده است.

تبلیغات برزان کوهی چه درآمدی را برایش به همراه دارد؟

تقریبا عمده درآمد او از طریق تبلیغ های بیزینس ها در استوری اینستاگرام او و اسپانسر های کلیپ های اوست. البته برزان به تازگی کانالی در یوتیوب برای خود افتتاح کرده است که بهترین کلیپ های خود را آن جا قرار می دهد و از طریق بازدید های آن درآمد خوبی کسب می کند.

شغل اصلی برزان کوهی چیست؟

او که در حال حاضر در زمینه ساخت کلیپ های اینستاگرامی و انتشار موزیک های خود فعالیت می کند، از قدیم کافه ای به نام ژوان در خیابان نواب دارد که روز هایی از هفته را به فعالیت در آن جا مشغول است و با طرفداران خود دیدار می کند.

داستان مهاجرت برزان کوهی چیست؟

چندین ماه پیش در پی غیبت برزان و بیرون آمدن عکس هایش در کشور ترکیه، خبر مهاجرت او در صفحات مختلف مجازی رسانه ای شد. اما پس از مدتی او این اخبار را رد کرد و تاکید کرد که می خواهد در کشور خودش فعالیت کند و قصد مهاجرت را ندارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]