بهنوش بختیاری و ریحانه پارسا دو تن از بهترین بازیگر های ایرانی هستند، که در تلویزیون ایران نقش آفرینی های بسیاری داشته اند. چندی پیش بین این دو هنر پیشه مشهور و پر مخاطب، بحث و جدلی در گرفت. این دعوا های شدید در فضای مجازی، بسیار صدا کرد و نظر بسیاری را به سمت و سوی خود جذب کرد. این روز ها که ارتباط های میان مردم تنها به فضای مجازی کشیده شده است، دعوا ها و بحث ها نیز تنها در ای فضا منتشر می شود.

یکی از اتفاق هایی که در این مدت اخیر بسیار شاهد آن بوده ایم، بحث های میان سلبریتی ها و یا شاخ های مجازی است. به شکلی که این افراد به صورت مستقیم با یک دیگر وارد بحث نمی شوند. بلکه تنها از طریق فضای مجازی و به خصوص فضای اینستاگرام راجب یک دیگر محتوا های نا مناسبی را نشر می دهند. همین امر باعث شده است، تا مردم به صورت جدی درگیر این بحث ها و جدل های مجازی شوند.

برای اطلاع از اصل موضوع و اتفاق هایی که میان بهنوش بختیاری و ریحانه پارسا درگرفته است، توصیه می کنم تا این مقاله را با دقت تمام مطالعه کنید. چرا که در این مقاله این بحث هاب مجازی را به صوت کامل تفسیر کرده و برای حاشیه های مربوط به ان را نیز مشخص کرده ایم.

دعوای بهنوش بختیاری و ریحانه پارسا

دعوای بهنوش بختیاری و ریحانه پارسا چگونه بود؟

یکی از معضلاتی که این روز ها به صورت جدی در میان مردم اتفاق افتاده است، بحث ها و دعوا های مجازی است. این دعوا ها و بحث ها تمامی نداشته و بسیاری از سلبریتی ها را نیز به خود درگیر کرده بود. به شکلی که در فضای اینستاگرام یکی از سلبریتی ها و یا شاخ های مجازی بازخوردی را نسبت به هم منتشر می کنند. سپس فردی که به او حمله شده است و مورد تحقیر واقع شده، در دفاع از خود جبهه گیری می کند. در نهایت نیز طرفدار های این دو شخصیت و دیگر سلبریتی ها نیز وارد این ماجرا می شوند.

یکی از اخرین اتفاق های فضای رسانه و اینستاگرام که سر و صدای بسیاری را به پا کرد، دعوای بهنوش بختیاری و ریحانه پارسا بود. این دو بازیگر ایرانی که هر دو از طرف دار های بسیاری برخوردار هستند، با یک دیگر وارد بحث شدند. شروع کننده این بحث بی پایان نیز بهنوش بختیاری بود. این بحث با یک کامنت در زیر یکی از پست های ریحانه پارسا انجام شد. به شکلی که بهنوش بختیاری بعد از مهاجرت ریحانه پارسا با او برخورد درستی نداشت.

بهنوش بختیاری و ریحانه پارسا هر دو بازیگر های مطرح ایرانی هستند. این دو سلبریتی در تلویزیون و سینمای ایران نقش آفرینی های بسیاری داشته اند. به شکلی که هر کدام در فضای مجازی طرفدار ها و مخاطب های خود را دارا می باشند. بعد از مهاجرت ریحانه پارسا نیز جبهه گیری ها به سمت و سوی این دختر جوان بسیار بالا بود. به شکلی که از سمت بسیاری از هنرمندان مورد قضاوت قرار گرفت و تحقیر شد. بسیاری از سلبریتی ها او را نماد فساد و هرزگی دانسته و به هر شکل که قادر بودند به او ضربه وارد کردند. البته ریحانه پارسا نیز با جنجال های به وجود آمده و تابو شکنی های جامعه ایرانی، انگشت اتهام را به سمت خود روا داشت.

حاشیه سازی بهنوش بختیاری و ریحانه پارسا

در پی دعوا و بحث هایی که مابین بهنوش بختیاری و ریحانه پارسا در گرفت، حاشیه های بسیاری به وجود امد. به شکلی که این بحث ها و جنجال های بی مورد یکی از تفریح های سازندگان خبر های کذب و حواشی است. این حاشیه ها و بحث های بی مورد این توهین های ساده و عادی را بسیار بزرگ جلوه داده و سلبریتی های دیگری را نیز وارد کار کرد. به شکلی که بسیاری از سلبریتی ها و یا شاخ های اینستاگرامی برای دفاع از دوستان خود به صحنه ماجرا وارد شدند. هر روز بزرگ تر شدن این اتفاق تبعات بسیاری را برای هر دو این هنرمندان در بر داشت.

در این بحث از مقاله هدف پرداختن دقیق تر و نکته سنج تر به این دعوا و موارد ذکر شده در آن است. اگر بخواهیم راجب شروع کننده این بحث ها بیش تر و ظریف تر شویم، باید گفت که بهنوش بختیاری خود این بحث را اغاز کرد. به شکلی که یک کامنت تحقیر امیز در زیر یکی از پست های ریحانه پارسا منتشر کرد. ریحانه نیز همانند هر کس دیگری جبهه گرفته و در جواب او دست به توهین زد. این بحث ها و اتفاق ها به سرعت رخ داد و فضای مجازی را به خود درگیر کرد.

به شکلی که بهنوش بختیاری کامنتی با این متن گذاشته بود، که از هر گونه حرف خواهرانه ای که به تو زده ام به کلی شرمنده می باشم. چرا که الان متوجه شدم تو لیاقت این حرف ها و تجربه ها را نداشته ای. حال نوبت ان رسیده است، که سرت به سنگ بخورد تا شاید درست تصمیم گیری کنی. ریحانه نیز که آن روز ها در کشور ترکیه به سر می برد و کشف حجاب کرده بود. ریحانه نیز در یک استوری جواب بهنوش بختیاری را داد. به شکلی که او را دارای ضعف روانی دانسته و از پول های بی پایه ای که او کسب درامد می کرد، خورده گرفت. این استوری در عین حالی که در کمال ادب نوشته شده بود، پر از توهین بود.

حاشیه سازی بهنوش بختیاری و ریحانه پارسا

اینستاگرام ریحانه پارسا چگونه می باشد؟

ریحانه پارسا که یکی از بازیگر های سابق ایرانی بود. کم تر از ۶ ماه می باشد، که کشور خود را ترک کرده است. این دختر جوان و محبوب ایرانی که با بازی در سریال پدر شناخته شد، طرفدار های بسیاری را برای خود جذب کرده بود. او که در زمان حضورش در ایران نیز از حاشیه ها و جنجال دور نبود، با بازی در فیلم سینمایی خوب، بد، جلف نیز خود را به خوبی نشان داد. این در حالی بود، که مدتی بعد از ان با مهدی کوشکی ازدواج کرد. مهدی کوشکی نیز خیلی سال پیش طلاق گرفته بود و یک پسر از ان ازدواج داشت. این زوج هنرمند عکس ها و ویدیو های بسیاری را از رابطه خود نشر می دادند.

بعد از مدت کوتاهی از منتشر شدن خبر ازدواج او، خبر طلاقش از مهدی کوشکی همه را شوکه کرد. هنوز این خبر برای مردم و مخاطب هضم نشده بود، که مهاجرت او به ترکیه حاشیه ساز شد. بلافاصله بعد از حضور خود در ترکیه نیز مسئله کشف حجاب نگاه بسیاری را به سمت او جلب کرد. هنوز این اتفاق ها برای مخاطب گنگ مانده بود، که ویدیو های مستهجنی از او در فضای مجازی منتشر شد. به شکلی که بسیاری از مخاطب های او را شوکه کرد. این ویدیو ها که نمایش برهنگی بود، او را در میان بسیاری منفور کرد. به شکلی که سلبریتی ها و هنرمند های بسیاری او را مورد حمله قرار دادند.

بعد از مدت کوتاهی نیز او به افشاگری از زندگی خود در ایران پرداخت. به شکلی که مهدی کوشکی را همسر خود ندانسته و آن رابطه را ازدواج خطاب نکرد. همان طور که خود او شناسنامه اش را نشان داد، معلوم شد که او هیچ گونه ازدواج قانونی تا به حال نداشته است. سپس از او ویدیو هایی منتشر شد، که در کنار پویان مختاری بود. همه این اتفاق ها باعث شد تا مخاطب های این دختر جنجالی روز به روز بیش تر شود. البته در این میان رابطه با شادمهر و حضور در موزیک ویدیو او نیز بی تاثیر نبود. این ویدئو را می توانید در اینستاگرام ریحانه پارسا مشاهده کنید.

دفاع سلبریتی های اینستاگرام از ریحانه پارسا

در اتفاقی که میان بهنوش بختیاری و ریحانه پارسا رخ داد، جبهه گیری های مختلفی صورت گرفت. به شکلی که تعداد زیادی از سلبریتی های داخل ایران از بهنوش بختیاری دفاع کردند. اما در عین حال نیز سلبریتی های خارج از کشور و شاخ های مجازی همه حامی ریحانه پارسا بودند. در طی این بحث ها و اتفاق هایی که میان این دو سلبریتی در گرفت، بسیاری از هنرمندان و سلبریتی های مجازی نیز وارد شدند. به صورتی که این دعوا نسبتا ساده بسیار شدید شد.

این در حالی بود، که تعداد زیادی از سلبریتی ها خود را درگیر حواشی میان بهنوش بختیاری و ریحانه پارسا کردند. همین امر فضای مجازی را برای مدت بسیاری به خود درگیر کرد. به شکلی که فضای اینستاگرام از دعوا و جنجال های بی مورد و بی اساس پر بود. هر بار نیز یکی از سلبریتی ها در یک سمت این بحث و دعوا قرار داشت. به صورتی که اینستاگرام دارای فضایی مسموم شده و بسیاری را دچار مشکل کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]