در این مقاله می خواهیم زندگی یکی از خوانندگان معروف در زمینه ی رپ یعنی بهزاد لیتو ( مدیر سایت شرط بندی پورتوبت)را بررسی کنیم و ببینیم که کارنامه ی کاری او چگونه است. این خواننده که از سلبریتی های اینستاگرام هم می باشد حدودا یک دهه در زمینه ی موسیقی تلاش کرده است و تماما اهنگ هایی که منتشر کرده است را با گذاشتن وقت و استعداد زیادی به ثمر رسانده است.

بیوگرافی بهزاد لیتو خواننده

بیوگرافی بهزاد لیتو خواننده

بهزاد داور پناه متولد اصفهان که از سال ۸۷ فعالیت موسیقیایی خود را شروع کرد، با لقب بهزاد لیتو به شهرت رسید و سال به سال در گذر زمان توانست تجربه ی خود را بیشتر کند و بالاتر برود. بعد از ان هم به خاطر هوشی که داشت توانست به سرعت اهنگ و البوم به بیرون ارایه دهد. او ساز های پیانو و بیت باکس را نیز اموزش دید و ان قدر حرفه ای می نواخت که فکر اهنگسازی افتاد. همین مهارت ها او را از دیگر خواننده ها متمایز کرده است.

بیوگرافی بزی لی

ترانه سرایی، اهنگ سازی و خوانندگی، زمینه هایی هستند که بهزاد لیتو در ان فعالیت می کند. این ها زمینه هایی هستند که درخشش لیتو در ان غیر قابل انکار می باشد. ان قدر که او در گروه ها و بند هایی که فعالیت می کرد وظایف این چنینی را بر عهده می گرفت. دبی جایی بود که لیتو به محض مهاجرت در ان، توانست کنسرت هایی را برگزار کند و مخاطبین او از نزدیک اجرا و خواندن او را تماشا کنند‌.

زندگینامه بهزاد لیتو

زندگینامه بهزاد لیتو

هیپ هاپ و رپ سبک های موسیقی بودند که بهزاد لیتو ان ها را می پسندید و برای شروع فعالیت هایش ان را انتخاب نمود و اتفاقا سبک هایی بودند که لیتو در ان استعداد فرلوانی داشت و در ان ها درخشید. علاقه مندان به این سبک ها به سرعت با لیتو هم گام شدند و کار های او را دنبال کردند. البته این سبک ها مورد علاقه ی خواننده های دیگر هم قرار گرفت و باعث شد که از ان ها الهام گرفته شود. مانند خواننده های غربی که این سبک موسیقی را دنبال کردند. و از بهزاد لیتو الگو برداری کردند.

لیتو و عرفان پایدار

عرفان پایدار و بهزاد لیتو که اوایل مانند یک برادر به پیشرفت گروه پایدار کمک می کردند و برای ان زحمت می کشیدند، به یک باره با هم به مشکل بر خوردند و کدورت ها ان قدر بینشان ریشه دواند که مجبور شدند دیگر با هم فعالیت موسیقیایی را ادامه ندهند و لیتو سرانجام از این گروه خارج شد و در جواب کسانی که برایشان سوال پیش امده بود که چرا لیتو تصمیمی به این حیرت برانگیزی را گرفته است گفت که من این تصمیم را به خاطر تمام اعضای گروه گرفتم زیرا این طور نه من و نه ان ها ضربه نمی خوریم و می توانیم جداگانه مسیر پیشرفت را ادامه دهیم.

البته عرفان هم به هواداران خود گفت که بازاد لیتو به خاطر خصومتی که با من داشت تصمیم به ترک گروه گرفت و هیچ انگیزه ی جمعی مطرح نبود و تنها به خاطر من در گروه نماند. که لیتو در جواب او گفت که من عرفان را خیلی دوست دارم و ما با هم در این گروه تلاش کردیم و تمام توان خود را برای بالا بردن گروه گذاشته بودیم ولی حضور من دیگر در ان گروه فایده ای نداشت.

بهزاد لیتو و همسرش

در اینترنت خیلی از رسانه های خبری اعلام کرده بودند که بهزاد لیتو ازدواج کرده است و حتی صاحب فرزند شده است. اما خود لیتو با تعجب فراوان این خبر هایی که درباره ی او ساخته شده بود را انکار کرد و گفت که من تا سنی که تصمیم به ازدواج بگیرم بسیار فاصله دارم و تا زمانی که در زمینه ی موسیقی راضی به جایگاهم نباشم تصمیم سخت ازدواج را نخواهم گرفت.
 

دوست دختر بهزاد لیتو

دوست دختر بهزاد لیتو

بهزاد لیتو تا کنون دوست دختر های زیادی را عوض کرده است و شاید دلیل این می تواند این باشد که تمام این خواننده های مشهور طرفداران زیادی دازند و افراد زیادی هستند که مایل اند با او وارد رابطه شوند. اما یک دختر بود که در بیشتر عکس هایی که بهزاد لیتو از خودش منتشر کرده است با این دختر در رابطه بوده است و همگی طرفداران او فکر می کردند که قرار است با او ازدواج بکند. اما با استوری که لیتو در فضای مجازی گذاشت نوشته بود که من با هیچ دختری در رابطه نیستم و معیارهای بالایی دارم و نمی خواهم که به این سرعت ازدواج کنم زیرا هدف هایم خیلی بزرگ است و نمی خواهم کسی مانع من در این مسیر باشد.

حاشیه های بهزاد لیتو

 هنگامی که بهزاد لیتو فعالیت خودش را در گروه پایدار اغاز کرد، ان قدر برای این گروه زحمت کشید که روزی فکرش را نمی کرد مجبور شود این گروهی که برایش عرق ها ریخته است را یک باره ترک کند. ولی او نمی دانست زمانی که این گروه را ترک کند تازه حواشی او شروع خواهند شد. زیرا او بعد از ترک گروه پایدار، با سیجل برخورد پیدا کرد و با اصرار و خواهش سیجل قبول کرد که به گروه زد بازی وارد شود و همان طور حرفه ای مثل سابق ولی در کنار این گروه فعالیت خود را ادامه دهد.

گروه موفق جی لی سیج

او در این تیم در کنار افراد ماهری مانند علیرضا جی جی و خلسه و سیجل شروع به فیت دادن کرد و البوم های متنوعی را ارایه دادند. بعد از ان یک اهنگ را با هم فیت کردند که فردا را زندگی کن یا live tomorrow نام داشت. البته این سبک جدیدی برای لیتو بود و او با ارایه ی این اهنگ به تجربه ی خود افزود. در سال ۹۱ اهنگ دیگری از این گروه منتشر شد که به تاریخ ایران در چهارم مرداد ماه روی سایت های دانلود اهنگ قرار داشت. اهنگ های فیت شده ی سیجل و جی جی و سامی بیگی و لیتو با نام های ساعت وایسه را شاهد بوده ایم.

آهنگ های بهزاد لیتو

اهنگ خاکستری در ماه اکتبر حدود ۷ سال پیش منتشر شد(۲۰۱۴) که به محض این که این اهنگ منتشر شد البوم بعدی این خواننده هم منتشر شد و بسیار مورد توجه همگان قرار گرفت. که به خاطر علاقه ای که طرفداران لیتو به اهنگ خاکستری داشتند نام ان را بر روی البوم جدید گذاشتند. البته در کارنامه ی کاری این خواننده تک اهنگ هایی را مشاهده می کنیم. این تک اهنگ ها اسم های معروفی دارند که شاید به گوشمان تا به حال خورده اند. مانند سخت میگذره یا نباشی، دوستام هستن و چتو مست یا اهنگ دیره یه کم، و پنگوئن یا اون بالا سر، که این اهنگ ها یا به صورت تکی و یا به صورت فیت با علیرضا جی جی خوانده شده است. این ترک های یا این البوم ها همگی حاصل زحمات این خواننده ی محبوب است و تمامی نظرات مثبت را توانست که به خود جلب کند.

آهنگ جدید بهزاد لیتو

آهنگ جدید بهزاد لیتو

خواننده های جدید زمانی که اهنگ جدیدی را از خودشان منتشر می کنند، از قبل از خود تاریخ پخش اعلام می کنند و به هواداران خود که منتظر بیرون امدن کار جدید هستند خبر انتشار اهنگ جدید را می دهند. لیتو هم خبر انتشار اهنگ جدید را داده است و تمام طرفدارانش چشم انتظار هستند تا در سایت های دانلود اهنگ، اهنگ جدیدی منتشر بشود و به راحتی می توان با جستجوی نام اهنگ در این سایت ها ان اهنگ را دانلود کنیم. 

عکس های بهزاد لیتو

در جستجوی گوگل و شبکه های مجازی مانند اینستاگرام و توییتر می توانیم با یک جستجوی ساده عکس ها و ویدیو های بهزاد لیتو را مشاهده کنیم. لیتو که در صفحه ی مجازی خود بسیار فعال است روزانه عکس های زیادی را از خود منتشر می کند و افراد زیادی که در لیست فالور و فالویینگ های او هستند می توانند این عکس ها را ببینند و از روزمرگی های این خواننده اگاه شوند. اینستاگرام بهزاد لیتو دنبال کننده های زیادی دارد و زمان نسبتا زیادی را در این فضا می گذراند و تمام حواشی و خبر هایی که از او منتشر می شود در لایو هایی که در اینستاگرام می گذارد می توان دنبال کرد.

۵ آهنگ برتر بهزاد لیتو چه نام دارد؟

در این قسمت از مقاله در رابطه اهنگ های برتر این خواننده مشهور ایرانی یعنی بهزاد لیتو توضیحاتی را برای شما بیان می کنیم و نام ۵ اهنگ پر طرفدار این خواننده مشهور را برای شما بیان می کنیم و ذکر می کنیم که این اهنگ‌ ها در چه تاریخی منتشر شده است و اطلاعاتی را در رابطه با اهنگ برای شما ذکر می کنیم. این خواننده مشهور و محبوب ایرانی در سبک رپ فعالیت می کند که این سبک بسیار پر طرفدار و محبوب است و در بین جوانان و نوجوانان طرفداران بیشتری دارد و شما برای اینکه بتوانید تمامی اهنگ های این خواننده محبوب و مشهور را دانلود کنید باید به صفحات مجازی مختلف و سایت های مختلف مراجعه کنید و به راحتی تمامی اهنگ‌ های این خواننده را دانلود کنید البته افرادی که علاقمند به مشاهده موزیک ویدئو های این اهنگ ها هستند با مراجعه کردن به سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف مانند اپارات و یوتیوب مراجعه کنید و تمامی موزیک ویدئو های این خواننده را مشاهده کنید. در ادامه مقاله در رابطه با نحوه فعالیت این خواننده توضیات بیشتری را برای شما بیان می کنیم و افرادی که علاقمند به شناخت بیشتر این خواننده هستند با مطالعه این مقاله می توانند اطلاعات کاملی در رابطه با این فرد کسب کنند و در رابطه با فعالیت هایی که انجام می دهد مطالبی را مطالعه کنند.

اهنگ همینطوری

یکی از پر طرفدار ترین و محبوب ترین و برترین اهنگ بهزاد لیتو همینطوری نام دارد این اهنگ در سال ۲۰۲۰‌ منتشر شده است و بسیار پر طرفدار و محبوب می باشد.

اهنگ رسیدم به تهش

رسیدم به تهش یکی دیگر از اهنگ هایی پر طرفدار بهزاد لیتو محبوب است که در لیست برترین اهنگ ها قرار گرفته است این اهنگ نیز در سال ۲۰۲۰ منتشر شده است و بسیار پر طرفدار و محبوب می باشد.

اهنگ دوست و دشمن

اهنگ‌ دوست و دشمن یکی دیگر از اهنگ های این خواننده است که بسیار پر طرفدار و محبوب است این اهنگ نیز در سال ۲۰۲۰‌ منتشر شده است و شما برای دانلود این اهنگ می‌ توانید به سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف مراجعه کنید.

اهنگ خاک

یکی دیگر از بهترین برترین اهنگ های این خواننده خاک نام دارد این اهنگ در سال ۲۰۱۵ منتشر شده است و به دلیل متن زیبایی که دارد بسیار پر طرفدار و محبوب می باشد.

اهنگ به موقعش

اهنگ به موقعش یکی دیگر از اهنگ هایی است که بسیار پر طرفدار و محبوب است این اهنگ در سال ۲۰۱۷ منتشر شده است و مانند دیگر اهنگ های این خواننده بسیار پر طرفدار و محبوب است.

کنسرت بهزاد لیتو

کتاب خانوادگی بهزاد لیتو چه نام دارد؟

اطلاعاتی در رابطه با کتاب خانوادگی بهزاد لیتو در هیچ یک از صفحات مجازی مختلف و سایت‌های مختلف ذکر نشده است و مطالبی در دسترس نمی باشد و این خواننده مشهور در رابطه با خانواده خود مطالبی را برای طرفداران و هواداران خود بیان نکرده است و مطالب کامل در رابطه با این موضوع در دسترس نمی باشد.

کنسرت بهزاد لیتو را چگونه می توان مشاهده کرد؟

این خواننده مشهور در کشور های مختلف کنسرت های بسیار زیادی برگزار می کند تمامی کنسرت های او بسیار پرطرفدار و محبوب می باشد و شما برای مشاهده کردن کنسرت های او می توانید به کشور های مختلف سفر کنید و به راحتی تمامی کنسرت های او را مشاهده کنید و البته افرادی که نمی‌ توانند تمامی کنسرت های او را از نزدیک مشاهده کنند با مراجعه کردن به سایت‌ های مختلف و صفحات مجازی مختلف به ‌راحتی می ‌تواند تمام کنسرت های این خواننده مشهور مشاهده کنند زیرا ویدئو های تمام کنسرت های او در سایت های مختلف صفحات مجازی مختلف به اشتراک گذاشته شده است که تمامی هواداران و طرفداران او به راحتی بتوانند تمامی کنسرت های او را مشاهده کنند.

دیس بهزاد لیتو

همان طور که می دانید دیس به این معنی می باشد که فرد دیگری از متن اهنگ های خواننده مشهور با صدای خود منتشد کنند که بهزاد لیتو دیس های بسیار زیادی انجام داده است و برای انجام این دیس ها با خواننده های دیگر نیز همکاری هایی داشته است و تمامی دیس های خود را در سایت های مختلف به اشتراک گذاشته است.

مصاحبه با بهزاد لیتو را چگونه می توان مشاهده کرد؟

برای مشاهده مصاحبه با بهزاد لیتو را می توانید به سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف و شبکه های اجتماعی مختلف مراجعه کنید و شما می توانید این مصاحبه ها را از شبکه‌ های تلویزیونی نیز مشاهده کنید در واقع شبکه هایی طراحی شده اند که از افراد مشهور به برنامه ‌های خود دعوت می ‌کنند و در رابطه با فعالیت های آن ها سوال های مطرح می ‌شود و ویدئو ها و فیلم های این مصاحبه ها در صفحات مجازی منتشر می شود افرادی که علاقمند به مشاهده این مصاحبه ها هستند با مراجعه کردن به سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف و شبکه های اجتماعی مختلف به راحتی می توانند این مصاحبه ها را تماشا کنند.

بهزاد لیتو و سیجل

بهزاد لیتو و سیجل

سیجل نیز یکی از خواننده های مشهور است ارتباط این دو خواننده در رابطه و فعالیت های آن ها می باشد و آن ها در منتشر کردن آهنگ های با یکدیگر همکاری داشتند که شما با مراجعه کردن به سایت ‌های مختلف می ‌توانید تمامی آهنگ های این خواننده با دیگر افراد مشهور همکاری داشته است را دانلود کنید و گوش دهید در واقع این افراد برای اینکه بتوانند به شهرت برسند به کار خود ارتقاء دهند با خواننده‌های دیگر همکاری های انجام داشته اند و آهنگ های بسیاری منتشر کرده اند و در سایت های مختلف به اشتراک گذاشته اند تا تمامی طرفداران آن ها به راحتی تمامی اهنگ های ان ها را دانلود کنند.

بهزاد لیتو و زد بازی

بهزاد لیتو این خواننده مشهور و محبوب نیز برای اهنگ های خود زد بازی هایی نیز انجام داده است و حتی یکی از اهنگ های منتشر شده از این خواننده مشهور و محبوب زد بازی نام دارد که به راحتی می توانید این اهنگ را دانلود و گوش دهید.

آیا خبر ازدواج بهزاد لیتو صحت دارد؟

در سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف خبر هایی در رابطه با خبر ازدواج این خواننده مشهور مطالبی منتشر شده است و خبر ازدواج این شخص تیتر خبری سایت های مختلف شده است ولی طبق اطلاعات منتشر شده و گفته های این خواننده مشهور تمامی خبر های منتشر شده دروغ می باشد و این خواننده مشهور ازدواج نکرده است و مجرد می باشد و این خواننده مشهور و محبوب در یکی از ویدئو های خود گفته است که تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد و تمامی خبر های منتشر شده در رابطه با ازدواج او دروغ می باشد.

دانلود اهنگ بهزاد لیتو به چه روشی انجام می شود؟

در این قسمت از مقاله در رابطه با روش دانلود های اهنگ های بهزاد لیتو توضیحاتی را برای شما بیان می کنیم. افرادی که علاقمند به دانلود آهنگ های این خواننده مشهور هستند با مراجعه کردن به سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف می توانند تمامی آهنگ های این خواننده یعنی بهزاد لیتو را دانلود کنند و گوش دهند دانلود آهنگ ها به این صورت می باشد که شما در قسمت جستجو گوگل خود نام آهنگ و خواننده را سرچ‌ می ‌کنید و به راحتی آهنگ مورد علاقه خود را دانلود و گوش می دهید که البته یکی دیگر از راه های دانلود آهنگ های این خواننده ها نصب کردن نرم افزاری است که به تازگی طراحی شده است و برای دانلود آهنگ ها می باشد که شما با مراجعه کردن به شبکه های اجتماعی مختلف این اپلیکیشن را دانلود می کنید و به راحتی تمامی آهنگ های مورد علاقه خود را دانلود می کنید و گوش می‌دهید.

آلبوم های این رپر چه نام دارد؟

بهزاد لیتو این خواننده مشهور آلبوم های بسیار زیادی منتشر کرده است تمام آلبوم های منتشر شده از این خواننده مشهور و محبوب بسیار پرطرفدار و محبوب می باشد در واقع به دلیل این که این خواننده در سبک رپ فعالیت می‌ کند طرفداران بسیار زیادی دارد و طرفداران این خواننده شامل گروه سنی جوان و نوجوان را شامل می شود افرادی که علاقمند به آهنگ های این خواننده مشهور و محبوب و شناخته شده ایرانی هستند با مراجعه کردن به سایت ‌های مختلف به ‌راحتی می‌ توانند تمام آلبوم های این خواننده مشهور و محبوب را دانلود کنند و گوش دهند.

سوالات متداول

بهزاد لیتو متولد چه سالی است و در کدام شهر به دنیا امده است؟

بهزاد لیتو متولد سال ۱۳۷۰ در شهر تهران می باشد.

بهزاد لیتو در کجا زندگی می کند؟

بهزاد لیتو اکنون در دبی زندگی می کند.

کدام تیم ها و گروه های موسیقیایی با بهزاد لیتو کار کرده اند؟

پایدار و زد بازی از جمله گروه های شناسی هستند که با بزی همکاری داشته اند.

بهزاد لیتو با کدام فرد گروه پایدار به مشکل بر خورد؟

عرفان و بهزاد با هم در برخی موارد به مشکل خوردند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]