در این قسمت از مقاله می خواهیم کمب فرا تر از توجه به آموزش پوکر درباره ی یکی از پوکربازان معروف یعنی مانی میکر صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

کریس مانی میکر کیست

کریس مانی میکر کیست

خیلی از مردم می دانند که بازی پوکر چیست، در این باره باید گفت که این بازی یکی از بازی های هیجان انگیز و جذاب در سراسر دنیا است که اکثر علاقه مندان به آن برای سرگرمی و خوش گذرانی و یا بیزینس آن را بازی می کنند. هم چنین این بازی توانسته است استعداد های زیادی را در این حرفه شکوفا کند، که یکی از این استعداد ها کسی نیست به جز Chris Moneymaker یا همان کریس مانی میکر. می خواهیم در این قسمت به معرفی بیشتر مانی پوکرباز معروف بپردازیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

خانواده ی ثروتمند مانکی میکر

کریستوفر بریان مانی میکر که به کریس مانی میکر معروف است در سال ۱۹۷۵ و در ماه نوامبر در شهر آتلانتا به دنیا آمده است. خانواده ی او اصالتا از کشور آلمان هستند و در کشور آلمان فامیل این خانواده Nurmacher بوده است. بیان شده است که مانی در یک خانواده ی بسیار ثروتمند و اشرافی بزرگ شده است، خانواده ی مانی به ساخت سکه‌ ی طلا و نقره مشغول بوده اند و از این طریق درآمدزایی می کردند. جالب است که بدانید این خانواده بعد از مهاجرت به آمریکا فامیل خود را به مانی میکر یعنی سازنده پول تغییر دادند.

شهر فرگت محل زندگی کریس

Farragut یا همان شهر فرگت، شهری بوده است که Chris با خانواده اش در آن جا زندگی می کرده اند و هم چنین در این شهر به مدرسه نیز رفته است. درباره ی این شهر باید بگوییم که یک شهر بسیار کوچک و تقریبا عجیبی است، چرا که حدود بیست هزار الی بیست و یک هزار نفر جمعیت دارد و در منطقه تنسی واقع شده است، که شاید اسم آن را خیلی از افراد از فیلم کارتون تنسی تاکسیدو به یاد داشته باشند. مانی مدرک لیسانس حسابداری خود را توانست از دانشگاه تنسی با نمرات عالی بگیرد و فارغ التحصیل شود. مانی هم چنین در یکی از مصاحبه های خود بیان کرد که در هنگامی که دانشجو بوده است عاشق هم کلاسی اش شده ولی هیچ وقت بهم نرسیدند.

شهر فرگت محل زندگی کریس
Chris Moneymaker

اتمام دانشگاه این پوکر باز

بعد از این که مانی دانشگاه خود را تمام کرد، به عنوان کنترل کننده مالی شروع به کار کرد. البته در مورد شغل او باید بگوییم که این شغل در برابر مدیر مالی قرار می ‌گیرد و در سطح پایین تری قرار دارد. باید گفت که کنترل کننده، حسابداری است که صورتحساب مالی مشتریان، تحلیل مالی، بودجه ‌بندی و سایر موارد از فعالیت‌ های بخش حسابداری به او مربوط است. Chris به طور پاره وقت در یک رستوران محلی به عنوان کنترل کننده کار می ‌کرده است و در آن زمان درامد Chris Moneymaker از این طریق بوده است.

اثر مانی میکر

اثر مانی میکر بر می گردد به سالی که او توانست حریفان قدرتمند و باتجربه ی خود را در رقابت های مسابقات کنار بزند و خود قهرمان آن سال شود. در نظرات بیان شده است که بازی های مانی میکر یکی از پر هیجان ترین و جذاب ترین ها در بین سایر بازیکنان پوکر است که افراد زیادی تمایل دارند که مسابقات او را تماشا کنند. علت بیشتر این که بازی ها و مسابقات مانی جذاب است، این است که او در بازی ها و مسابقات خود ریسک های زیادی برای پیروزی انجام می دهد.

زندگینامه مانی میکر

قبلا نیز بیان کردیم که Chris در یک خانواده ثروتمند و با اصالت و در یک شهر کوچک به نام فرگت زندگی می کرده است. Chris در ابتدا به بازی های پوکر روی نیاورده است و شغل اول او حسابداری بوده و بعد از آن و با علاقه ای که از زمان قبل به بازی پوکر داشته است به آن روی آورد. گفته شده است که Chris یکی از معروف‌ ترین و هم چنین برترین بازیکنان پوکر می باشد که سابقه بردن ایونت اصلی سری جهانی این حرفه را در سال ۲۰۰۳ دارد، کارشناسان بیان کرده اند که Chris در بازی پوکر فرد بسیار مهمی به شمار می‌ رود.

بالاترین جایگاه کسب شده توسط کریس

مانی به صورت آنلاین سعی به یادگیری این حرفه کرد و می توان به جرات گفت که اولین بازیکنی بود که با تمرین به صورت آنلاین توانست در این زمینه مهارت های زیادی کسب کند، هم چنین او در همان روز اول چشم لو دایاموند پوکرباز مطرح و معروف را گرفت. بعد از آن او به پوکر در ایونت ‌های فیزیکی روی آورد و به صورت یک باره در لیست در بالاترین جایگاه پوکر جهان قرار گرفت. البته این موضوع مدت ها بعد و با بیشتر دیده شدن اینترنت بیشتر رخ داد که به این اثر اکنون نام مانی میکر افکت می ‌گویند. این اصطلاح به داستان زندگی کریس اشاره دارد، چرا که او حدود ۹۰۰ بازیکن را کنار زد تا قهرمان سری جهانی پوکر سال ۲۰۰۳ در بخش اصلی شود. طرفداران و علاقه مندان برای مشاهده ی فیلم های مانی میکر می توانند در اینترنت و یا در یوتیوب جستجو کنند.

اینستاگرام مانی میکر

اینستاگرام مانی میکر

اینستاگرام به یکی از محبوب ترین و رایج ترین شبکه های مجازی در کل دنیا تبدیل شده است و هم چنین افراد زیادی در اینستاگرام به فعالیت پرداخته اند که این موضوع شامل سلبریتی هایی مانند مانی میکر نیز می شود. مانی میکر در مورد اینستاگرام گفته است که در این یک شبکه ی مجازی کاربران می توانند با دوستان خود ارتباط برقرار کنند و از احوال هم با خبر شوند، علاوه بر آن کاربران می توانند به این صورت اطلاعات زیادی در مورد جهان و موضوعات گوناگون بدست آورند. مانی به طرفداران خود گفته است که تمام وقت خود را برای این شبکه ی مجازی نگذارند و کمی هم از زندگی واقعی خود در کنار کسانی که دوستشان دارند، لذت ببرند. البته مانی در تلگرام نیز فعالیت می کند و در این باره گفته است که برای این که از دوستان و خانواده ام باخبر باشم، از طریق این شبکه با آن ها در ارتباط هستم و تنها دوستان نزدیک او تلگرام مانی میکر را دارند. برای مراجعه به اینستاگرام مانی میکر می توایند از این لینک استفاده کنید.

انجمن مانی میکر

انجمن مانی میکر

مانی میکر در دنیای پوکر به یکی از محبوب ترین بازیکن ها تبدیل شده است، بهتر است که بدانید او توانست تقریبا حدود ۹۰۰ بازیکن را در سال ۲۰۰۳ در مسابقات کنار بزند و مانی میکر در WSOP قهرمانی را از آن خود کند و با بردن ۲.۵ میلیون جایزه به خانه ی خود باز گردد.

مانی میکر در لیست برترین پوکر بازان جهان

لازم به ذکر است که مانی در لیست بهترین پوکر باز های دنیا و در کنار خیلی از بازیکنان معروف در این حرفه قرار گرفته است. مانی زمانی که توانست در سال ۲۰۰۳ برنده ی جایزه ی ۲.۵ میلیون دلار شود، در سال های پس از آن نیز در مسابقات زیادی شرکت کرد، البته او هیچ وقت به موفقیت خود مانند سال ۲۰۰۳ نرسید.

استراتژی مانی میکر

استراتژی مانی میکر

در مورد Chris Moneymaker و پوکر باید بگوییم که او نیز مانند سایر بازیکنان در این حرفه یک استراتژی خاص دارد که این استراتژی، بازی او را از سایر بازیکنان متفاوت کرده است و توانسته به این گونه در اکثر مسابقات برنده شود. برخی از طرفداران او می گویند که هولدم و اوماها با Chris Moneymaker یک رابطه ی مستقیم دارند، چرا که گویی این روش ها را Chris ابداع کرده و هم چنین می گویند که دست های مانی میکر جادو می کند و این گونه بازی ها را به نفع خود تغییر می دهد و برنده می شود.

سوالات متداول درباره ی مانی میکر

مانی میکر چه کسی است؟

در این باره باید بگوییم که او از افراد معروف در بازی پوکر است و هم چنین یکی از پوکربازان با استعداد است. اسم کامل این پوکر باز معروف کریستوفر بریان مانی میکر می باشد و در سال ۱۹۷۵ ماه نوامبر در شهر آتلانتا به دنیا آمده است. او در سال های گذشته توانسته است که یکی از برترین و هم چنین بهترین بازیکنان در این حرفه شود. علاوه بر آن او در بازی پوکر شخص بسیار مهمی به شمار می‌ رود.

بیشترین مبلغی که مانی میکر در مسابقات برنده شده، چقدر بوده است؟

برای بیشترین جایزه ای که برنده شده است باید بگوییم که او توانست تقریبا ۹۰۰ بازیکن را در سال ۲۰۰۳ در مسابقات کنار بزند و قهرمانی آن سال را از آن خود کند و با بردن جایزه ی ۲.۵ میلیون دلاری به خانه برگردد. البته بعد از سال ۲۰۰۳ او هیچ وقت به موفقیتی مشابه آن نرسید.

او چگونه بازی پوکر را یاد گرفت و بازی او کدام فرد معروف را به خود جلب کرد؟

در این باره باید بگوییم که او به صورت آنلاین سعی به یادگیری این بازی کرد و می توان به جرات بیان کرد که اولین بازیکنی بود که با تمرین به صورت آنلاین توانست در این حرفه مهارت های زیادی کسب کند. هم چنین مانی در همان روز اول و با بازی اش چشم لو دایاموند پوکرباز معروف را به خود جلب کرد. بعد از آن مانی به پوکر در ایونت ‌های فیزیکی روی آورد و به صورت یک دفعه در لیست، در بالاترین جایگاه پوکر جهان قرار گرفت. البته این موضوع مدت ها بعد و با بیشتر دیده شدن جایگاه اینترنت بیشتر رخ داد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]