در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از معروف ترین تیم های بسکتبال nba یعنی گلدن استیک وریرز صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

فهرست بازیکنان گلدن استیک وریرز

فهرست بازیکنان گلدن استیک وریرز

گلدن استیک وریرز یکی از معروف ترین تیم های بسکتبال در آمریکا می باشد، که حریف بسیار قدر و قدرتمندی برای سایر تیم ها به شمار می رود. هم چنین این تیم، بازیکنان بسیار معروف و شناخته شده ای دارد و خیلی از بازیکنان آرزو بازی برای این تیم را دارند.

جالب است که بدانید خیلی از بازیگران مطرح آمریکا، طرفدار این تیم هستند، هم چنین گفته شده است یکی از آن ها اسپانسر این باشگاه نیز می باشد و برای تماشای بازی و هم چنین حمایت از آن به مسابقات می رود و از نزدیک بازی را تماشا می کنند ولی هنوز به طور قطعی منبع معتبری آن را تایید نکرده است و فعلا در حد صحبت می باشد.

محبوب ترین تیم nba کدام می باشد ؟

البته نا گفته نماند که نتایج گلدن استیک وریرز همیشه در حال تغییر و رو به صعود می باشد و پارسال با برد های تقریبا خوبی میدان مسابقات را ترک کرده است، این تیم یکی از قوی ترین ها در آمریکا می باشد. طبق بررسی های انجام شده توسط کارشناسان در این زمینه، گلدن استیک وریرز یکی از محبوب ترین ها در آمریکا است که طرفداران و هواداران زیادی دارد.

مربی گلدن استیک وریرز

مربی گلدن استیک وریرز

این باشگاه تا به امروز مربی های خوب بسیار زیادی داشته است و هم چنین دارد که برخی از آن ها بسیار معروف هستند. دان نلسون که کمتر کسی است که این فرد معروف را نشناسد، طبق لیستی که از بهترین مربی ها منتشر شده است، دان نلسون در صدر این لیست قرار دارد.  او در تیم ‌های میلواکی باکس، گلدن استیت وریرز، دالاس ماوریکس و نیویورک نیکس مربی بوده است که در این تیم ها توانسته است به بیش از ۱۳۳۰ برد، دست پیدا کند، به همین دلیل از او به عنوان یک اسطوره یاد می شود.

عنوان بهترین مربی سال بسکتبال

یکی از نکات بسیار مهم درباره ی دان نلسون این است که تیم‌ هایی که او مربی آن‌ ها بوده است به حملات پر قدرت و هم چنین غیرمتعارف شهرت زیادی داشته‌ است و در بیشتر مواقع متکی بر بازیکن پوینت فوروارد که بازیکن اسمال فوروارد که بعضی اوقات وظایف پوینت گارد را نیز انجام می ‌دهد، بوده اند. در سال های ۱۹۹۲، ۱۹۸۳ و ۱۹۸۵ دان نلسون به عنوان بهترین مربی سال بسکتبال ان بی ای شناخته شده است. استادیوم گلدن استیک وریرز یکی از بهترین ها می باشد و هم چنین وریرز یک ورزشگاه ها خانگی بزرگ و مجهز دارد که این باشگاه بازی های خود را در آن انجام می دهد.

افتخارات تیم گلدن استیک وریرز

بررسی افتخارات تیم گلدن استیک وریرز

تیم گلدن استیک وریرز توانسته است افتخارات زیادی را برای خود بدست آورد، از این افتخارات بزرگ که در سال های بین ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵ داشته اند، عبارت اند از: توانسته اند ۶۷ برد و فقط ۱۵ باخت داشته باشند که توانسته اند بیشترین تعداد برد در تاریخ باشگاه و همین طور برترین رکورد از سال ۱۹۷۶ در ان بی ای را بدست آورند.

این تیم با برد در ماه ۲۳ نوامبر در مقابل اکلاهوما سیتی تاندر، به رکورد ۱۰ برد و تنها ۲ باخت دست یافت که بهترین پیشرفت برای شروع در تاریخ این باشگاه می ‌باشد. گلدن استیک با ۲۸ برد و فقط ۱۳ باخت خارج از خانه، این تیم در این فصل بیشترین تعداد برد خارج از خانه در تاریخ باشگاه را بدست آورد و با ۳۹ برد و فقط ۲ باخت بهترین عملکرد در خانه را داشته است.

در سال ۲۰۱۵ کلی تامسون یکی از بازیکنان این باشگاه موفق شد با ۳۷ امتیاز در یک کوارتر رکورد بیشترین امتیاز کسب شده در یک کوارتر در تاریخ ان بی ای را به نام خود ثبت کند و یکی از افتخارات برای او و گلدن استیک وریرز بوده است.

بهترین بازیکنان گلدن استیک وریرز

بهترین بازیکنان گلدن استیک وریرز

باشگاه گلدن استیک یکی از محدود باشگاه هایی در آمریکا می باشد که بهترین و برترین بازیکنان را داشته و هم چنین دارد، از جمله بهترین بازیکنان آن می توان به افرادی مانند گیلبرت آریناس، لترال اسپروول، جان استارکس، فیل اسمیت، کلینتون اسمیت، استیو آلفرد، اندرسون وارجائو، بیلی اوانز، ایش اسمیت، آندره ایگودالا و خیلی های دیگر اشاره کرد. این افراد در لیست ۱۰ بازیکن برتر بسکتبال هم حضوری پر رنگ دارند.

حضور گلدن استیک وریرز در ۵ تیم برتر nba

ان بی ای در سایت رسمی خود ۵ تیم برتر بسکتبال nba را به عنوان برترین و هم چنین بهترین تیم های بسکتبال معرفی کرده است، که اسامی این تیم ها به ترتیب بوستون سلتیکس، لس آنجلس لیکرز، گلدن استیک وریرز، شیکاگو بولز و میامی هیت می باشد. این ۵ تیم از بهترین ها می باشند که همان طور که مشاهده کردید باشگاه گلدن استیک وریرز نیز در این لیست قرار دارد.

زمانی که ان بی ای این لیست را منتشر کرد و اسم تیم گلدن استیک وریرز نیز در آن وجود داشت، باعث خوشحالی زیاد طرفدران و هوادارن این تیم شده بود، به طوری که خیلی از آن ها برای جشن گرفتن به کلاپ های شبانه رفتند و این گونه کنار هم این خوشحالی را جشن گرفتند.

خرید لباس تیم گلدن استیک وریرز


خرید لباس تیم گلدن استیک وریرز

هر باشگاه لباس و هم چنین رنگ خاص و منحصر به فرد خود را دارد که از این طریق آن را از سایر باشگاه های دیگر تفکیک می کند، که این قضیه برای گلدن استیک نیز صدق می کند.

در باشگاه گلدن استیک وریرز رنگ سفید، آبی و هم چنین زرد در لباس های بازیکنانش به چشم می خورد و در اکثر مواقع از این رنگ در لباس های این باشگاه استفاده شده است. در این باره که بیشتر مواقع از ترکیب رنگ رنگ سفید، آبی و هم چنین زرد استفاده می کنند، گفته اند که این رنگ ها هارمونی زیبایی به لباس می دهد و هم چنین این سه رنگ هر کدام معنای خاصی برای تیم ما دارد.

لباس های golden state

علاوه بر رنگ آن، طراحی لباس های golden state بسیار جذاب و زیبا است، هم چنین این باشگاه یک سایت رسمی و معتبر دارد که در آن لباس هایی همانند لباس های بازیکنان خود را تولید کرده است و برای خریداری هوادارانش و هم چنین مردم در آن سایت قرار داده است.

جالب است که بدانید این لباس ها به دلیل زیبایی که دارند و خاص بودنشان، روزانه فروش خیلی خوبی دارند که از این طریق نیز این باشگاه برای خود درآمد زدایی می کند، رسانه های ورزشی گفته اند که ترکیب رنگی که باشگاه گلدن استیک وریرز برای لباس های بازیکنانش استفاده می کند، بسیار با دقت و خاص می باشد.

تاریخچه باشگاه golden state

تاریخچه باشگاه تاریخچه باشگاه golden state

گلدن استیک وریرز در سال ۱۹۴۶ و با اسم جالب Philadelphia Warriors در شهر فیلادلفیا، ایالت پنسیلوانیا تأسیس شد، می توان گفت که این تیمی یکی از قدیمی ترین تیم های بسکتبال می باشد.

بهتر است که بدانید گلدن استیک وریرز، قهرمان لیگ اتحادیه بسکتبال آمریکا (BAA) شده است، لیگی که بعد از ترکیب با لیگ ملی بسکتبال (NBL)، اتحادیه ملی بسکتبال یا همان NBA را تشکیل داده است.

این تیم در سال ۱۹۶۲ به شهر زیبای سان فرانسیسکو منتقل شد، بعد از انتقال به این شهر و بعد از مدتی خیلی از مردم سان فرانسیسکو طرفدار این تیم شدند و هم چنین این باشگاه به نام San Francisco Warriors نیز شناحته می شد. بعد از مدت ها و درنهایت نام آن به نام کنونی خود یعنی Golden State Warriors تغییر یافت.

چهار قهرمانی باشگاه golden state

باشگاه گلدن استیک وریرز از نظر قهرمانی در رده ی پنجم قرار دارد، چرا که تا به الان چهار قهرمانی داشته است، آخرین قهرمانی آن نیز در سال ۲۰۱۵-۲۰۱۴ بوده است.

هم چنین از بازیکنانی که سابقه بازی در این تیم را دارن و در تالار مشاهیر ان بی ای نیز حضور دارند می ‌توانیم به ویلت چمبرلین و ریک بری اشاره کنیم. ویلت چمبرلین و ریک بری دو تن از اسطوره های بسکتبال بودند که هر تیمی آرزوی این را داشته است که حتی برای یک فصل این بازیکنان برای تیم آن ها بازی کنند.


سوالات متداول درباره ی گلدن استیک وریرز

  1. گلدن استیک وریرز چه تیمی است؟

    گلدن استیک وریرز یکی از معروف ترین تیم های بسکتبال در آمریکا می باشد، که حریف بسیار قدر و قدرتمندی برای سایر تیم ها به شمار می رود که در سال ۱۹۴۶ و با اسم جالب Philadelphia Warriors در شهر فیلادلفیا، ایالت پنسیلوانیا تأسیس شد، می توان گفت که این تیمی یکی از قدیمی ترین تیم های بسکتبال می باشد.

  2. دان نلسون کیست؟

    دان نلسون که کمتر کسی است که این فرد معروف را نشناسد، طبق لیستی که از بهترین مربی ها منتشر شده است، دان نلسون در صدر این لیست قرار دارد.  او در تیم ‌های میلواکی باکس، گلدن استیت وریرز، دالاس ماوریکس و نیویورک نیکس مربی بوده است که در این تیم ها توانسته است به بیش از ۱۳۳۰ برد، دست پیدا کند، به همین دلیل از او به عنوان یک اسطوره یاد می شود.

  3. گلدن استیک چه افتخاراتی داشته است؟

    تیم گلدن استیک وریرز توانسته است افتخارات زیادی را برای خود بدست آورد، از این افتخارات بزرگ که در سال های بین ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵ داشته اند، عبارت اند از: توانسته اند ۶۷ برد و فقط ۱۵ باخت داشته باشند که توانسته اند بیشترین تعداد برد در تاریخ باشگاه و همین طور برترین رکورد از سال ۱۹۷۶ در ان بی ای را بدست آورند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]