هانیه فیضی از افرادی است که با فعالیت در حرفه ای در شبکه های اجتماعی توانسته است خود را به شهرت و معروفیت دلخواهش برساند. او در واقع یکی از سلبریتی های اینستاگرام است که البته هنوز جای پیشرفت دارد. این دختر و مدل زیبا امروزه ما افراد زیادی را دیده ایم و شنیده ایم که به حرفه ای خاص در شبکه های اجتماعی مشغول هستند که از این روش علاوه بر آنکه به شهرت و اینفلوئنسر شدن می رسند می توانند از راه های مختلف و پر بازدهی کسب درآمد کنند.

هانیه فیضی کیست؟

هانیه فیضی کیست؟

هانیه فیضی متولد شهریور ماه در سال ۱۳۷۷ در شهر تهران کشور ایران می باشد. این دختر زیبا و جذاب و دوست داشتنی که اکنون بیست و شش سالش است در فضای اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر در زمینه ی مدلینگ و ساخت دابسمش و کلیپ های جذاب و همچنین آموزشی در زمینه ی آرایش و دیگر موضوعات فعالیت می کند.

می توانید با سرچی ساده در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، لایکی، گوگل و … عکس ها و دابسمش های خفن این سلبریتی زیبا و دوست داشتنی را بیابید و از نمای نزدیک تری با حرفه و فعالیت او آشنا شوید. هانیه فیضی همچنین مجرد است و ازدواج نکرده است؛ اما با توجه به آنچه ایشان در فضای مجازی منتشر می کند پی بردیم که ایشان پارتنری دارد که یکدیگر را دوست دارند.

اینستاگرام هانیه فیضی

عمل زیبایی هانیه برای تغییرات در صورت و اندام

خوب است بدانید که هانیه فیضی فعالیت هایش در عرصه ی ساخت کلیپ و دابسمش یا منتشر عکس های مدلینگ طورش در فضای مجازی را پس از عمل زیبایی اش (عمل زیبایی چهره) آغاز کرد.

و البته این دختر زیبا علاوه برآنکه چهره ای مجذوب کننده را دارا می باشد از جهات دیگر همچون هیکل و اندام نیز زیبا و خاص و مورد تایید مدل شدن و محبوب دیدگاه عام مردم در ساخت کلیپ است.

اینستاگرام هانیه فیضی

اینستاگرام هانیه فیضی را با سرچ اسم و فامیلش می توانید بیابید.البته فن پیج های زیادی برای این دختر خانم زیبا از سوی طرفداران عزیزش ساخته شده است که در هر حال شما می توانید باز هم تشخیص دهید که هر کدام از پیج ها که دنبال کننده های بیشتری داشت همان پیج اصلی اش می باشد.

هانیه در صفحه ی اینستاگرامش کلیپ ها و دابسمش هایش و همچنین عکس هایش که به عنوان مدل از این دختر زیبا عکاسی شده است منتشر کرده است. برخی از این دابسمش ها و کلیپ ها با همکاری دوستانش ساخته شده است.همچنین می توانیم پی ببریم که این صفحه ی اینستاگرامش آنقدر برای حرفه ی وی مهم است که امنیت و سکوریتی صفحه اش را به پشتیبان حرفه ای و موفق و خفنی در این زمینه سپرده است.

علاوه بر این ها هانیه فیضی در استوری های پیج اینستاگرامش تبلیغات هم می پذیرد. که این تبلیغات امروزه زمینه ی کسب درآمد خیلی از افراد را فراهم کرده است. که البته اغلب این تبلیغاتی که در استوری صفحه ی اینستاگرامش منتشر می کند به گفته ی خود ایشان به صورت تضمین شده است و قبلا از آن محصول یا آن مکانی که تبلیغ می کند خودش استفاده کرده است. یکی از این تبلیغات تبلیغ دکتر دندان پزشک وی است. که در استوری بسیار از عمل و کار ایشان تشکر کرده است و این استوری را به صورت هایلایت در صفحه ی اینستاگرامش ذخیره کرده است تا دیگران از آن بهره ببرند.

محبوبیت خانم هانیه فیضی در شبکه های اجتماعی به قدری است که چندین و چند طرفدار این دختر زیبا چهره ی وی را به صورت خیلی حرفه ای طراحی و نقاشی کرده اند و به صورت هدیه تقدیم وی کرده اند. این دختر زیبا آنقدر دوست داشتنی و مهربان است که از لطف طرفدارانش در استوری های اینستاگرامش تقدیر و تشکر کرده است.

یوتیوب هانیه فیضی فعال است؟

یوتیوب هانیه فیضی فعال است؟

فضای یوتیوب، فضای بسیار جذابی برای فعالیت افراد معروف می باشد و همان طور که می دانید، هانیه فیضی نیز در یوتیوب اکانتی دارد که میزان فعالیت او در اکانت یوتیوب اش نسبتا کم می باشد و فعالیت زیادی ندارد.

او حتی در اکانتی که در اینستاگرام دارد نیز فعالیت کمی دارد و تنها حدود بیست و دو پست را از خود با مخاطبان اش به اشتراک گذاشته است.

در صورتی که علاقه دارید صفحه یوتیوب هانیه را مشاهده کنید، می توانید به راحتی وارد اپلیکیشن یوتیوب شوید و نام هانیه فیضی را در آن سرچ کنید. با بالا آمدن صفحه نتیجه، وارد اکانت یوتیوب هانیه می شوید و می توانید در صورت علاقه او را دنبال کنید و محتوای به اشتراک گذاشته شده از او را نیز مشاهده کنید.

کلیپ ها و دابسمش های هانیه

کلیپ ها و دابسمش های هانیه

دابسمش و کلیپ و فیلم هایی که هانیه تولیده کرده و همچنان تولید می کند غالبا جنبه سرگرمی را دارد . به طور کلی تماشا کردن دابسمش لذت و جذابیت خاصی دارد. اگر این دابسمش ها را فردی با چهره و حرکات مجذوب کننده درست کند؛ لذت تماشای آن چند برابر می شود.

البته در میان این سرگرمی ها کلیپ های اموزشی در حیطه ی آرایش نیز یافت می شود که می توانید بهره ببرید. با دنبال کردن پیج خانم هانیه پی بردیم که ایشان علاقه ی فراوانی به آرایش دارد. پیشنهاد ما به شما این است که حتما سری به دابسمش و کلیپ های این دختر زیبا بزنید.

قد خانم فیضی چقدر می باشد؟

شاید برخی از افراد این تصور را داشته باشند که فقط اشخاصی که دارای قد بلند می باشند می توانند مدل های عکاسی یا جلوی دوربین قرار گیرند. اما هانیه فیضی با وجود اینکه قد چندان بلندی ندارد توانسته است در حرفه اش موفق شود و با اعتماد به نفس خوبی در مقابل دوربین قرار گیرد. البته ملاک زیبایی اندام فقط نمی تواند قد بلند باشد. هانیه به باشگاه ورزشی می رود و توانسته است با تلاش های زیادش اندام مورد دلخواه و زیبایی را کسب کند.

پس نتیجه می گیریم موفق شدن در هر حرفه و عرصه ای به اعتماد به نفس خودمان باز می گردد و هر چه قدر این اعتماد به نفس بیشتر و البته کنترل شده باشد ما در فعالیت و اهدافمان موفق خواهیم شد. پس از راه و اهدافمان عقب نکشیم و جا نزنیم و نهایت تلاشمان را در مسیر اهدافمان به کار بگیریم.

ممنونیم که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید. امید واریم از نوشتن این متن رضایت خاطر شما را کسب کرده باشیم و شما نیز استفاده ی مفیدی از خوانش آن کرده باشید.

حاشیه های مربوط هانیه فیضی

داشتن حواشی مختلف برای افراد معروف در هر جایی از دنیا، یک امر طبیعی می باشد و اکثر افراد معروف دنیا و بلاگرها مانند هانیه فیضی درگیر حواشی بسیاری می شوند.

هانیه نیز به دلیل شهرتی که دارد، حواشی بسیاری نیز دارد که ما قصد داریم در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره کنیم پس به شما پیشنهاد می کنیم که ما را تا انتهای این بخش از مقاله همراهی کنید.

جدیدا حاشیه های بسیاری در مورد روابط مختلف با این بلاگر ایرانی به گوش می رسد که می ‌گویند هانیه فیضی با افراد معروف و مشهور وارد رابطه شده است. قصد او از رابطه با آن ها این است که بتواند از طریق آن ها به شهرت بالایی برسد.

این حاشیه ها در ارتباط با هانیه دروغی بیش نیست و او همواره سعی دارد که بر حرفه و شغل خود متمرکز باشد و از طریق فعالیت در حوزه مدلینگ به شهرت برسد.

هانیه فیضی همواره از شایعات و حواشی دور بوده است اما گاهی برای او حواشی درست می شود که از دیگر حاشیه هایی که در مورد هانیه درست شده بود. یکی از شایعات این بود که هانیه به خارج از کشور مهاجرت کرده است و در کشور دیگری اقامت دارد و قصد دارد که برای همیشه در آن جا بماند و در خارج از ایران به ادامه فعالیت هایش ادامه دهد.

گفتنی است که این خبرها نیز در رابطه با او شایعاتی بودند که صحت نداشتند و او تا کنون به خارج از ایران مهاجرت نکرده است و اقامتی در جایی نداشته و یا حتی چنین قصدی نیز ندارد.

آیا هانیه مهاجرت کرده است

آیا هانیه مهاجرت کرده است؟

همان طور که در بخش های دیگر این مقاله ذکر شده است، هانیه فیضی قصد مهاجرت ندارد و تا کنون نیز مهاجرت نکرده است و خبر مهاجرت او تنها شایعه ای بود که هانیه آن را تکذیب کرد. او بیان کرد که به هیچ عنوان قصد ترک کردن کشورش و زندگی در یک کشور دیگر را ندارد و دوست دارد ایران بماند.

دوست پسر هانیه فیضی کیست؟

یکی از پر تکرار ترین و متداول ترین سوال ها در مورد هر یک از اشخاص معروف، سوال در مورد روابط و زندگی عاشقانه و عاطفی این افراد می باشد، در صورتی که می خواهید بدانید که دوست پسر هانیه فیضی چه کسی می باشد، ما در این مقاله شما را با او آشنا خواهیم کرد.

دوست پسر هانیه فیضی شخصی به نام پویان نوروزی می باشد که او نیز یک بلاگر می باشد و اکثر پست های پویان در صفحه اش، کلیپ ها و ویدیوهای طنز او است، پویان حدود یک میلیون دنبال کننده دارد و کلیپ های طنز او محبوبیت زیادی در بین مردم دارد.

در صورتی که کنجکاو هستید کلیپ های طنز پویان را مشاهده کنید، به راحتی می توانید وارد صفحه اینستاگرام او شوید و تمام ویدیوهای طنز این بلاگر را مشاهده کنید.

اگر به صفحه اینستاگرامی هانیه فیضی نیز سری زده باشید، حتما عکس های پویان را کنار هانیه مشاهده کرده اید. هانیه فیضی در صفحه اینستاگرامش عکس های متنوعی از خود را به اشتراک گذاشته است که در بین این عکس ها، عکس های او با پویان نیز مشاهده می شود.

گفتنی است که پویان نیز عکس های مختلفی از خودش و هانیه فیضی را در صفحه اش به اشتراک گذاشته است. شما می توانید به پیج هر یک از آن ها سر زده و عکس های آن ها را کنار یک دیگر مشاهده کنید.

درآمد هانیه فیضی از کجاست

درآمد هانیه فیضی از کجاست؟

امروزه تمام افراد معروفی که در اینستاگرام فعالیت می‌ کنند، توانسته اند با به کارگیری صفحه های خود به راه‌ های مختلفی به کسب درآمد بپردازند. هانیه فیضی نیز از جمله افرادی می باشد که نخستین راه درآمد او از راه تبلیغات در صفحه اش است.

هانیه فیضی با استفاده از تبلیغات مختلف در صفحه اینستاگرامش با تعرفه های بسیار بالا به درآمد بالایی دست پیدا کرده است و از همین طریق نیز توانسته است که درآمدش را چند برابر کند.

از دیگر راه‌ هایی که هانیه فیضی از آن درآمد کسب می کند فعالیت در حوزه مدلینگ بوده است که از مهم ترین و اصلی ترین فعالیت های او می توان به مدلینگ اشاره کرد. هانیه فیضی توانسته از طریق مدلینگ خودش را به اوج شهرت برساند.

همچنین از دیگر کار هایی که اکثر مدل ها و اینستاگرامر ها در اینستاگرام انجام می دهند، برای این که بتوانند درآمد بالایی داشته باشند همکاری با برندهای معروف و مختلف است.

هانیه فیضی نیز گاهی با برندهای معروف و برند های متفاوتی کار کرده است و آن ها را به مردم معرفی کرده است. هانیه به طور کلی توانسته است که درآمد خودش را به چیزی حدود پانزده میلیون تومان برساند.

آیا این شخص کلاب هاوس دارد؟

یکی دیگر از راه های ارتباطی که افراد معروف برای ارتباط با مخاطبین خود استفاده می کنند، استفاده از کلاب هاوس است. هانیه فیضی نیز در کلاب هاوس اکانتی دارد و در اکانتش فعالیت می کند، البته گفتنی است که به طور کلی هانیه در شبکه های مجازی فعالیت زیادی ندارد اما با ای

پاسخ به سوالات متداول کاربران

  1. هانیه فیضی در کدام شهر متولد شده است؟

    در شهر تهران متولد شده است.

  2. آیا هانیه فیضی متاهل است؟

    خیر، هانیه فیضی ازدواج نکرده است.

  3. آیا هانیه فیضی عمل زیبایی انجام داده است؟

    بله ایشان عمل زیبایی کرده اند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]