امروزه اینستاگرام به فضایی مبدل شده است که افراد زیادی از طریق آن به شهرت می رسند. هلیا جلیل نژاد رقصنده و مدل معروفی است. رقص های او به عنوان یکی از سلبریتی های اینستاگرام بسیار زیباست و به همین دلیل توانسته است معروف شود. هلیا در مسابقات رقص محمد خردادیان شرکت کرد و توانست برنده شود. رقص هلیا جلیل نژاد را می توانید در اینستاگرامش دنبال کنید و لذت ببرید.

پس از معروفیتش در رقص وارد حرفه ی مدلینگ شد. او که دارای چهره ی زیبا و هیکلی بسیار مناسب است توانست در حرفه مدلینگ پیشرفت داشته باشد و بدرخشد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد هلیا این است که چهره اش به گونه ای است که به راحتی می تواند خود را شبیه نژادهای دیگر بکند. این ویژگی او در حرفه مدلینگ باعث شد تا بتواند مدل برندهای اروپایی و آمریکایی هم بشود.

او از دوران کودکی به رقصیدن علاقه زیادی داشته است و ساعات زیادی را در خانه می رقصیده است. خانوادش که به علاقه او پی بردند او را در این راه همراهی کردند. هلیا با پشتیبانی خانواده اش مسیرش را انتخاب کرد و ادامه داد و به موفقیت رسید. هلیا جلیل نژاد ویکی پدیا مطالبی دارد که می توانید مراجعه کنید و بخوانید.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن Helia-Jalil-Nejad-5-3.png است

اینستاگرام هلیا شاخ اینستاگرام

اینستاگرام هلیا جلیل نژاد دارای ۷۱۱k دنبال کننده می باشد. او تصاویر و ویدئوهای رقص و مدل خود را در صفحه اینستاگرامش قرار می دهد. او می گوید همه فکر می کنند مدلینگ حرفه ای راحتی است و اکثر جوانان به آن روی می آورند اما پس از ورود متوجه می شوند که بسیار سخت است. به همین دلیل فقط تعداد کمی می توانند در آن موفق شوند. البته هلیا می گوید برای هر کاری باید صبر و استقامت داشت و با امید رو به جلو رفت. همه ی مردم با صبر و پشتکار می توانند به رویاهای خود برسند. همانطور که خود او با تلاش فراوان به این جایگاه رسیده است.

هلیا جلیل نژاد کیست؟

هلیا جلیل نژاد یک دنسر ایرانی می باشد. او می گوید هنگام رقص همه نگرانی ها، استرس ها، فشارها و ناراحتی هایش از بین می رود. او با رقصیدن بسیار شادمان می شود و حس آرامش و رضایت در کل وجودش پدیدار می شود.

هلیا می گوید رقص بسیار به او کمک کرده که خودش را دوست داشته باشد. رقص به بهبود سلامتی جسمی و روحی اش کمک کرده و باعث شده احساس شادمانی زیادی در زندگی اش داشته باشد.

حرفه ی دیگر که هلیا در آن فعالیت دارد، حرفه ای مدلینگ است. با اینکه رقصنده و مدلینگ معروفی است اما می گوید نه رقص نه مدلینگ برای کسب درآمد خوب نیستند و نمی توان به عنوان شغل درآمد زا به آن تکیه کرد. از نظر او اینستاگرامر بودن بهترین راه درآمد زایی است و هم اکنون از این طریق مخارجش را تامین می کند.

هلیا در حرفه رقصش توانسته دیپلم های افتخاری را کسب کند. او توانسته است ۱۰ دیپلم از کشورهای گرجستان، ایران و آذربایجان به دست آورد. هلیا سه بار در مسابقات رقص تفلیس و یک بار در مسابقات رقص محمد خردادیان در تورنتو برنده شده است. او می گوید هدفش از رقص، خلق کردن سبکی جدید می باشد. او می خواهد سبکی جدید از رقص را ابداع کند و به جهانیان معرفی کند.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن Helia-Jalil-Nejad-3-2.png است

بیوگرافی هلیا جلیل نژاد

هلیا متولد دوازدهم دی ماه ۱۳۷۸ است. هلیا جلیل نژاد در ایران و در تبریز به دنیا آمده است. او از کودکی ساعات زیادی به رقصیدن می پرداخته است و در ۶ سالگی هلیا جلیل نژاد به همراه مادرش در یک مسابقه رقص در دوبی شرکت می کند.

هلیا در ۱۶ سالگی با  تشویق های مادرش فعالیت خود را به صورت حرفه ای آغاز کرد. طبق گفته های هلیا در ایران برای فعالیتش محدودیت های زیادی وجود داشت به همین دلیل با خانواده اش تصمیم گرفتند به کانادا مهاجرت کنند.

هلیا برای ورزش کردن و تناسب اندام بسیار ارزش قائل است. او می گوید که همیشه دارای رژیم خاصی بوده است و از خوردن مشروبات الکلی و دخانیات به دلیل مضر بودن برای سلامتی اجتناب می کند. خوراکی مورد علاقه او شکلات است، اما می گوید مثلا یک روز که فعالیت زیادی داشته باشد به عنوان تشویق شکلات می خورد. در غیر این صورت به طور روزانه مصرف ندارد.

هلیا ۵۵ کیلوگرم وزن و ۱۶۵ سانتی متر قد دارد. هلیا ۵ سال در زندگی اش بسکتبال را به صورت حرفه ای دنبال می کند. او عاشق ورزش های دیگری مانند اسکیت و اسب سواری است. برای رفع خستگی روحی، ذهنی و جسمی خود مدیتیشن انجام می دهد. خواب و استراحت کافی و مناسب داشتن از جمله فعالیت هایی است که برای داشتن جسم و روحی سالم نیاز می باشد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن Helia-Jalil-Nejad-2-2.png است

رقص هلیا جلیل نژاد اینستاگرام

هلیا بر روی اکثر انواع رقص ها تسلط کافی را دارد. چون هدف اصلی اش ابداع رقص جدید است پس بنابراین باید انواع رقص ها را به طور کامل بشناسد. شما می توانید رقص های زیبایش را در اینستاگرام و یا یوتیوب دنبال کنید.

هلیا در حرفه مدلینگ نیز با برند هایی همچون So Chic، Eco، Pretty Little Things و Sherri Hill همکاری می کند و مدلی جهانی است. اما از این شغل راضی نمی باشد.

هلیا جلیل نژاد در کنسرت ماکان بند

در کنسرتی که ماکان بند در کانادا گذاشت چهره هلیا جلیل نژاد و الناز قاسمی دیده شد. گویا هر دوی آن ها طرفداران ماکان بند هستند. پس از کنسرت ویدئویی از حضور آن ها در این کنسرت منتشر شده است. این ویدئو را در بسیاری از اینستاگرام می توانید مشاهده کنید.

هلیا جلیل نژاد و دوست پسرش هیچ عکسی را تا به حال در صفحات اینستاگرام منتشر نکردند. البته هلیا را نباید با دیگر شاخ های اینستاگرامی مقایسه کرد. زیرا هلیا به وسیله هنرش به معروفیت رسیده است و به دنبال حاشیه سازی با روابط گوناگون نبوده است.

هلیا جلیل نژاد و مادرش

هلیا جلیل نژاد متولد ۱۲ دی ۱۳۷۸ در شهر زیبا تبریز متولد شد وی از همان کودکی علاقه بسیار زیادی به رقص داشت و در شش سالگی در یک مسابقه رقص در کشور دبی شرکت کرد و در آن جا از استعداد و توانایی رقص هلیا بسیار تقدیر و تجلیل شد از آن لحظه به بعد مادر هلیا جلیل نژاد مشوق دخترش در عرصه رقص بود و هلیا را در تمامی کلاس های رقص ثبت نام کرد تا رقص را اصولی و حرفه ای تر فرا بگیرد بعد گذشت چند سال زمانی که هلیا تنها ۱۸ سال سن داشت یعنی در سال ۱۳۹۶ با مادرش مهاجرت کرد و برای مهاجرت کشور کانادا را انتخاب کردند.

مهاجرت هلیا

دلیل مهاجرت هلیا جلیل نژاد و مادرش وجود محدودیت ها حوزه رقص در ایران بود. مادر هلیا در پیج اینستاگرامش این گونه بیان کرد که به خاطر پیشرفت و موفقیت دخترش وطنش ایران را رها کرده و مهاجر کشور کانادا شده است. هلیا جلیل نژاد و مادرش مینا یوسف پور رابطه بسیار دوستانه و صمیمی با یکدیگر دارند و در پیج اینستاگرام هلیا یک هایلایت مختص خودش و مادرش وجود دارد که در آن هایلایت عکس های دونفره شان را منتشر می کند در پیج اینستاگرام مادر هلیا هم عاشقانه های زیادی در وصف دخترش مشاهده می شود و آیدی پیج اینستاگرامش minayousefpoor می باشد.

هلیا جلیل نژاد و مادرش

هلیا جلیل نژاد آپارات

زمانی که هلیا جلیل نژاد و الناز قاسمی در کنسرت ماکان بند در کشور کانادا حضور یافتند تمامی کلیپ های شان در آپارات منتشر شد همچنین هلیا جلیل نژاد کلیپ های رقص فراوانی را منتشر کرده است که بخش اعظمی از این کلیپ ها در آپارات قابل مشاهده و دانلود می باشد البته که برخی از کلیپ های رقص و مدلینگش به دلیل پوشش نامتعارف در آپارات وجود ندارد و برای مشاهده و دانلود این کلیپ ها می توان به یوتیوب مراجعه کرد زیرا یوتیوب محدودیت برای گذاشتن فیلم و ویدیو رقص ندارد.

فعالیت هلیا در اکثر اپلیکیشن ها

هلیا جلیل نژاد به قدری معروف و حرفه ای می باشد که تمامی اپلیکیشن‌ ها را درگیر خود کرده است تنها کافی است که بر روی هر اپلیکیشنی نام و نام خانوادگی او را سرچ کنید تا ده ها هزار فیلم متنوع در حوزه رقص و مدلینگ از او برایتان نمایش داده شود. یکی از پر بازدید ترین کلیپ های رقص هلیا رقص اش در برنامه محمد خردادیان است که این کلیپ یکی از پر بازدید ترین کلیپ های آپارات اش می باشد.

هلیا جلیل نژاد در ایران

هلیا جلیل نژاد از زمان تولد یعنی سال ۱۳۷۸ تا سال ۱۳۹۶ در ایران و همراه خانواده‌ اش یعنی پدر و مادرش زندگی کرد و بعد از ۱۶ سال یعنی در سال ۱۳۹۶ تصمیم به مهاجرت گرفت و بعد از مشورت های بسیار کانادا را برای مهاجرت و زندگی انتخاب کردند وی زمانی که در ایران بود تا ۱۶ سالگی به آموزش و یادگیری حرفه ای رقص مشغول بود و از ۱۶ سالگی رقص را به صورت حرفه ای شروع کرد و تنها دو سال در ایران به صورت حرفه ای رقص را انجام می داد که در این دو سال در ایران محدودیت های بسیاری داشت و همین محدودیت ها باعث شد که به مهاجرت فکر کند.

در این ۱۸ سالی که در ایران فعالیت می کرد تنها یک بار توانست در مسابقه رقص حرفه ای در کشور دبی شرکت کند این مسابقه جرقه‌ ای برای تلاش و پیشرفت هلیا شد که در این راه مادرش بسیار او را حمایت کرد و اکنون هم که در کانادا مشغول به فعالیت است همراهی و حمایت های مادرش همراه است.

دانلود رقص هلیا جلیل نژاد

دانلود رقص هلیا جلیل نژاد

هلیا جلیل نژاد تا کنون کلیپ های رقص متنوع و متفاوتی را از خود به انتشار گذاشته است و تمامی این کلیپ ها در فضای مجازی وجود دارد و برای دانلود کلیپ های رقص هلیا جلیل نژاد کافی است به اپلیکیشن هایی چون اینستاگرام، تلگرام، آپارات، واتساپ، یوتیوب، توییتر و گوگل سر بزنید تا تمامی کلیپ های رقص جذابش را دانلود و مشاهده کنید.

کلاب هاوس هلیا جلیل نژاد

آنچه که در زندگی تمامی افراد مشهور اعم از هنرپیشه ها، بازیگران، بلاگر ها، اینفلوئونسرها و فوتبالیست ها واضح است داشتن پیجی در تمامی صفحات مجازی موجود می باشد که در مورد هلیا جلیل نژاد باید گفت که کارش بسیار به دنیا مجازی گره خورده است و با استفاده از آن توانسته مهارت های خود را به اجرا بگذارد که او یک رقاص است مهارتی که این روز ها بیشتر از قبل به چشم مردم اکثر نقاط دنیا می آید که در داخل آن به بخش های مختلفی تقسیم می شود چیزی که بسیار حائز اهمیت بود برای این رقاص ممنوعیت کارش در ایران بود به همین دلیل او تصمیم به مهاجرت از ایران اسلامی را گرفت و مقصد خود را یکی از کشور های قاره امریکا یعنی کانادا قرار داد.

وی پس از استفاده بهینه مناسب از اپلیکیشن اینستاگرام توانست محبوبیتی به دست بیاورد به همین دلیل درصدد ورود به اپلیکیشن کلاب هاوس نیز قرار گرفت و با تبلیغ پیج خود در این برنامه توانست ورود به این برنامه را نیز جشن بگیرد و از این برنامه هم به مانند برنامه های دیگر استفاده بکند و نمونه کار های خود از انواع رقص را به مردم و دوستداران خود ارائه دهد البته روند کار در این برنامه مقداری متفاوت تر از برنامه های دیگر است و یا توجه به این تغییر او هم تغییر کرد و در همین حال نیز در حال گسترش تعداد دنبال کننده های خود در این اپلیکیشن نیز می باشد.

عکس دوست پسر هلیا جلیل نژاد

هلیا جلیل نژاد تقریباً تمام اطلاعات زندگی شخصی اش را در دسترس هوادارانش قرار داده است، به سوالات و نظرات هوادارانش بی توجه نبوده است و تا حد امکان به سوالات شان پاسخ داده است اما در رابطه با دوست پسرش هیچ صحبتی را منتشر نکرده است و معتقد است یکسری از موضوعات کاملا شخصی می باشند و صحبت در مورد شان باعث حاشیه سازی و قضاوت می شود و تاکنون در مورد دوست پسرش صحبتی نکرده البته که ممکن است این مدلینگ و سلبریتی جذاب و مشهور با هیچ فرد مذکری وارد رابطه نشده باشد.

عده‌ ای از مردم سودجو و منفعت طلب در عکس هایی هلیا را با فتوشاپ در کنار پسر هایی طراحی کرده اند تا خبر های جنجالی روانه بازار کنند اما هلیا تمامی این خبرها را با مدرک تکذیب کرد، البته چند وقت پیش مجله پل عکس هلیا را در کنار یک پسر منتشر کرد و او نسبت به این عکس هیچ ری اکشنی نشان نداد و طبق شواهد بدست آمده با یکدیگر رابطه عاشقانه دارند.

رقص هلیا جلیل نژاد در مسابقه خردادیان

رقص هلیا جلیل نژاد در مسابقه خردادیان

در سال ۲۰۱۸ محمد خردادیان آقا رقص یک مسابقه رقص را در کانادا راه انداخت در این مسابقه اکثر رقصنده های حرفه ای ایرانی و یا غیر ایرانی شرکت کردند این مسابقه یکی از جذاب ترین و بهترین مسابقه های رقص محمد خردادیان بود زیرا رقصنده های بسیار حرفه ای و مشهور حضور داشتند و در آخر مسابقه هلیا جلیلی نژاد جز برترین رقصنده های این مسابقه شد ناگفته نماند که هلیا بعد از این مسابقه بسیار مشهور شد و طرفداران زیادی را جذب خود کرد و در آخر مسابقه اعتراف کرد که جز بهترین مسابقه‌ های عمرش بوده است زیرا هر رقصنده ای آرزو این را دارد که با محمد خردادیان دیدار داشته باشد.

بعد از مدتی که از اتمام این مسابقه گذشت کلیپ های رقص هلیا در این مسابقه منتشر شد و بسیار مورد استقبال طرفدارانش قرار گرفت و همچنین افرادی بودند که از طریق مشاهده همین کلیپ ها جذب هلیا و رقصش شدند که بعد از انتشار این کلیپ فالوور های هلیا افزایش یافتند!

تاریخ تولد هلیا جلیل نژاد

هلیا جلیل نژاد در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۷۸ در تبریز متولد شده است این دختر ترک تبار از وضعیت ظاهری بسیار زیبا و جذابی برخوردار است. هلیا ۲۲ سال سن دارد و از ۱۶ سالگی رقص را به طور جدی و حرفه‌ای شروع کرد، تلاش و پشتکار او و همچنین تشویق و حمایت مادرش مینا یوسف پور باعث موفقیت بیشتر هلیا شد. در چهار سال مهاجرتش پیشرفت کرد که انگار سنش بیشتر از ۲۲ سال است! زیرا برای یک فرد ۲۲ ساله این قدر موفقیت و شهرت بی سابقه است.

فعالیت در حرفه مدلینگ و فیتنسی

او نه تنها در رقص حرفه ای و مشهور است بلکه در عرصه مدلینگ و فیتنس هم بسیار معروف و محبوب می باشد. هلیا با سن کم خود جز شناخته ترین و پر افتخار ترین های بانوان ایرانی است. هلیا جلیل نژاد هر ساله به مناسبت تاریخ تولدش یک ویدیو رقص جذاب را در فضای مجازی منتشر می‌کند.

پدر هلیا جلیل نژاد کیست؟

همانطور که در اول مقاله ذکر کردیم هلیا جلیل نژاد در تبریز به دنیا آمده و اصالتا ترک می باشد که بعد از گذشته چند سال یعنی در سال ۱۳۹۶ به همراه مادرش به کانادا مهاجرت کرد و در بیوگرافی این مدلینگ و رقصنده جذاب هیچ صحبتی است پدرش نشده است همچنین در پیج اینستاگرام خودش و مادرش هم اطلاعاتی از پدرش در دسترس نیست همانطور که می دانید هلیا در پیج اینستاگرام اش یک هایلایت در رابطه با خودش و عکس های دونفری با مادرش دارد اما همچین هایلایت را برای پدرش نساخته است و تاکنون هیچ مناسبتی را در اینستاگرامش به پدرش تبریک نگفته است!

سوالات متداول

 1. هلیا جلیل نژاد در کجا زندگی می کند ؟

  هلیا به همراه خانواده اش در کانادا زندگی می کند.

 2. هلیا چگونه معروف شد ؟

  هلیا به وسیله هنر رقصیدنش معروف شد و در مسابقات رقص محمد خردادیان در تورنتو شرکت کرد و برنده شد.

 3. هلیا جلیل نژاد چند سال دارد ؟

  هلیا متولد سال ۱۳۷۸ است و ۲۱ سال سن دارد.

 4. هلیا علاوه بر رقص چه فعالیت های دیگری انجام می دهد؟

  هلیا بعد از پیشرفت چشم گیرش در رقص وارد حرفه مدلینگ شد و اینستاگرامر معروفی شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]