بعد از سلبریتی های ایرانی خارج کشور  این بار بازیگران ایرانی خارج از کشور، مدتی است در فضای مجازی سوژه شده اند. زندگی این افراد و سابقه بازیگری آن ها مورد بحث انواع بلاگرها است. این بازیگران که از سرشناس های سینما و تلویزیون هم می باشند، در خارج از کشور زندگی مرفهی را برای خود و فرزندانشان درست کرده اند. در این مقاله به این بازیگران پرداخته می شود. زندگی تعدادی از آن ها مورد بحث قرار می گیرد و به حواشی که پیرامون آن ها وجود دارد، اشاره می شود.

بازیگران ایرانی خارج از کشور زندگی می کنند

بازیگران ایرانی خارج از کشور زندگی می کنند؟

در بین انواع سلبریتی ها و یا افراد مشهور، زندگی در خارج از کشور، یکی از کارهای مرسوم است. این افراد به دلیل وضعیت مالی مناسبی که دارند، ترجیح می دهند بعد از مدتی دور از محل زندگی خود باشند. آن ها آینده خود و فرزندانشان را در کشوری بهتر از ایران جستجو می کنند. لذا تصمیم به مهاجرت می گیرند. البته تمام بازیگران ایرانی برای زندگی به خارج از کشور نرفته و عده ای به دلیل پیشنهاد های کاری راهی این کشور ها می شوند.

در سینما و تلویزیون ایران، فیلم هایی ساخته شده که  لوکیشن آن در کشور های مختلف بوده است. لذا بازیگران و عواملی که باید در آن لوکیشن بازی کنند، برای مدتی خارج از کشور بوده اند. از طرفی عده ای هم فقط خانه ای در یکی از کشور های خارج داشته و در ایران زندگی می کنند. لذا بازیگران ایرانی خارج از کشور را در این سه دسته می توان قرار داد.

  1. بازیگرانی که برای انجام بازی به سایر کشورها می روند
  2. بازیگرانی که در ایران زندگی کرده، اما خانه و زندگی در خارج از کشور دارند
  3. بازیگرانی که از ایران مهاجرت کرده اند

اسامی بازیگران ایرانی خارج از کشور چیست؟

در این قسمت به بازیگرانی اشاره می شود که مدتی را در خارج از کشور بوده اند و در این بین به کشور برای بازی یا انجام کارهای شخصی رفت و آمد دارند.

گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش بازیگر ایرانی متولد ۱۳۳۳ است. او که همسرش، آقای اسماعیل خوانی از هنرمندان سابق سینمای ایران بوده، دارای یک دختر می باشد. دختر گوهر خیراندیش در آمریکا مشغول به تحصیل است و او به این کشور رفت و آمد دارد.

میترا حجار

میترا حجار بازیگر مشهدی و ۴۴ ساله است. او بعد از مدت بازی در ایران، به فرانسه رفت تا در رشته کارگردانی به تحصیل بپردازد. بعد از مدتی هم در یک سریال آمریکایی جلوی دوربین رفت و در نهایت به ایران برگشت. او هم اکنون علاوه بر بازیگری به کار کارگردانی هم مشغول است.

گلوریا هاردی

گلوریا هاردی از جمله بازیگران سینمای ایران است که پدر و مادر اصالتا ایرانی داشته و خودش در فرانسه به دنیا آمده است. او تحصیلاتش را در همان فرانسه به پایان رساند. شوهر او ساعد سهیلی از بازیگران سینما است.

حسام نواب صفوی

بازیگر خوشتیپ ایرانی که علاوه بر بازیگری به کار نوازندگی و وکالت هم می پردازد، دیگر بازیگر ایرانی خارج از کشور است. البته او دوران کودکی را در آمریکا بوده است. در سنین جوانی مدتی در بلژیک بود و در ایران هم برای انجام کار یا بازی در نقش های پیشنهاد شده حضور دارد.

پارسا پیروزفر

پارسا پیروز فر دیگر بازیگر ایرانی خارج از کشور می باشد که در شهر سان دیگو زندگی می کند. او در سال ۱۳۹۴ هم یک کار به اسم ماتریوشکا در لس آنجلس بازی کرد. او علاوه بر این ها هر از گاهی به ایران آمده و درکارهای پیشنهاد شده بازی می کند.

اسامی بازیگران ایرانی خارج از کشور

بازیگران زن ایرانی خارج از کشور چه کسانی هستند؟

گلشیفته فراهانی

از جمله بازیگران زن ایرانی که برای همیشه از ایران مهاجرت کرد، گلشیفته فراهانی است. او که پدرو خواهرش از بازیگران سینمای ایران هستند، در سال ۱۳۸۷ به فرانسه مهاجرت کرد. از بهترین کارهای او در ایران به درباره الی ساخته اصغر فرهادی می توان اشاره کرد. از کارهای او در خارج هم به آواز عقرب ها، دختران آفتاب، نغمه های عرب و … می توان اشاره کرد. آخرین کار او بازی در فیلم استخراج بود که بسیار مورد استقبال قرار گرفت. خیلی ها از او به عنوان یکی از سلبریتی های وطن فروش هم یاد می کنند!

رابعه اسکویی

رابه اسکویی از جمله بازیگرانی بود که بعد از مدتی به بازی در سینمای ایران به ترکیه رفت. او سودای بازی در شبکه جم را در فکر داشت. بعد از مدتی از این کار خود پشیمان شد و دوباره به ایران برگشت.

صدف طاهریان

صدف طاهریان هم از جمله بازیگران زن ایرانی خارج از کشور است که جنجال های زیادی را هم به پا کرده است. او هم در سال ۱۳۹۴ برای بازی در شبکه جم به ترکیه رفت.

بازیگران مرد ایرانی خارج از کشور

عکس بازیگران ایرانی خارج از کشور چگونه است؟

بازیگران مرد ایرانی خارج از کشور از نظر تیپ و قیافه تفاوت چندانی با داخل کشور ندارند. نهایت تفاوت ظاهری آن ها استفاده از کرابات باشد. اما در این بین خانم های بازیگری که به خارج از کشور می روند، ممکن است در پوشش و حجاب آن ها تغییراتی ایجاد شود. عده ای که برای همیشه از ایران رفته اند، کشف حجاب کرده و حتی مانند صدف طاهریان عکس های نیمه برهنه ای هم در فضای مجازی دارند. اما عده دیگری که به طور موقت به خارج از کشور می روند، برای عدم ممنوع الکاری خود، حجاب خود را به طور کامل حفظ می کنند.

بازیگران مرد ایرانی خارج از کشور چه کسانی هستند؟

رامسین کبریتی

رامسین کبریتی که بازی او در سریال ستایش آخرین کارش بود، برای بازی در شبکه جم به ترکیه مهاجرت کرد. او اوضاع صدا و سیمای ایران را نابسمان می دانست و در پی رسیدن به اهداف زندگی خود به خارج از کشور رفت.

کامران ملک مطیعی

کامران ملک مطیعی را همه با نقش دکترش در سریال زیر آسمان شهر می شناسند. او مدتی بعد از این سریالش به آمریکا مهاجرت کرد. از آن زمان تاکنون خبری هم از او نیست و در هیچ کاری هم شرکت نکرده است.

مسعود رایگان

مسعود رایگان از بازیگران توانمند سینمای ایران، مدت ها در سوئد بوده و اقامت این کشور را دارد. رایگان در سال ۱۳۸۰ به ایران آمد و با رویا تیموریان ازدواج کرد. شرط ازدواج خانم تیموریان با مسعود رایگان، زندگی آن ها در ایران بوده که با موافقت رایگان همراه بوده است.

همایون ارشادی

همایون ارشادی بازیگر متولد سال ۱۳۲۶در اصفهان است. او در سال ۱۳۴۴ برای تحصیل در رشته معماری عازم ایتالیا می شود. او بعد از تحصیلش به ایران آمده و دوباره یک سال بعد از انقلاب به کانادا می رود. آگورا و تحت تعقیب ترین مرد، از جمله کارهای خارجی او است.

عکس بازیگران ایرانی خارج از کشور

عکس بی حجاب بازیگران زن ایرانی در خارج از کشور چگونه است؟

بازیگران زن ایرانی خارج از کشور بعد از مدتی که تصمیم به بازگشت ندارند، حجاب خود را برمی دارند. از این افراد به گلشیفته فراهانی، صدف طاهریان و جدیدا مهناز افشار می توان اشاره کرد. مهناز افشار که تا دو سال پیش در فیلم های دهه فجر هم بازی می کرد، به خارج از کشور مهاجرت کرد. البته او تاکنون حجاب خود را برنداشته است، اما با فرهنگ ایرانی ها دیگر زندگی نمی کند.

گلشیفته فراهانی و صدف طاهریان از جمله بازیگرانی هستند که بعد از مهاجرت علاوه بر اینکه کشف حجاب کردند، عکس های نیمه برهنه از خود هم منتشر کردند. گلشیفته فراهانی نیز در فیلمی به حالت کاملا برهنه جلوی دوربین رفته که این کار او واکنش های زیادی را در پی داشت. این واکنش ها به حدی بود که پدرش او را دختر خود نمی دانست. با این حال سودای بازی در کنار بازیگران مطرح هالیوود مانند دی کاپریو او را به هر کاری راضی می کرد.

عکس های لو رفته بازیگران ایرانی در خارج از کشور به چه صورت است؟

عده ای از بازیگران و یا هنرمندان زن ایرانی هم هستند که برای انجام کاری به صورت موقت به خارج از کشور می روند. این افراد خواسته یا ناخواسته حجاب خود را برداشته و افراد سودجو، عکس هایی را در این حالت از آن ها می گیرند و در فضای مجازی منتشر می کنند. نمونه ای از این ها مجری تلویزیون آزاده نامداری بود که عکس های لو رفته ای از او در حالت بی حجاب در فضای مجازی دست به دست می شد.

کشف حجاب بازیگران زن ایرانی در خارج از کشور چه دلیلی دارد؟

عده ای کشف حجاب را حق بازیگران و یا هر شخص دیگر می دانند. زیرا در آن کشور حجاب اجباری نبوده و طبق دموکراسی، هر کس آزاد است در خارج از ایران حجاب خود را بردارد. البته از جنبه اسلامی اشکال دارد که تمام عواقب آن به عهده خود شخص است. با این حال عده ای در ایران با این موضوع مخالفند و بازیگرانی که در خارج کشف حجاب کرده و یا کار نامتعارف انجام دهند، صددرصد ممنوع الکار هستند.

سوالات متداول

از جمله بازیگران مرد ایرانی خارج از کشور چه کسانی هستند؟

مسعود رایگان، حسام نواب صفوی، کامران ملک مطیعی، رامسین کبریتی و …

از جمله بازیگران زن ایرانی خارج از کشور چه کسانی هستند؟

الناز شاکر دوست، مهناز افشار، رابعه اسکویی و …

کدام یک از بازیگران زن ایرانی کشف حجاب کردند؟

صدف طاهریان، گلشیفته فراهانی، رابعه اسکویی و …

بازیگران مردی که علاوه بر زندگی در خارج در ایران هم زندگی می کنند، چه کسانی هستند؟

حسام نواب صفوی، شهاب حسینی، پارسا پیروزفر و …

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]