در این مقاله می خواهیم با توجه به لیست مشهورترین رپر های ایرانی شما را با رپر زن ایرانی آشنا کنیم و توضیح دهیم که درآمد این رپر ها از کجا تامین می شود برای رسیدن به پاسخ این سوالات لطفاً ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

رپر های زن ایرانی

رپر های زن ایرانی چه کسانی هستند؟

در این جا می خواهیم چند تن از رپر های معروف ایرانی که خانوم هستند را معرفی کنیم:

جاستینا

فریماه حبشی زاده با نام هنری جاستینا خواننده زن ایرانی می باشد او ابتدا به بازیگری در تئاتر پرداخت سپس به سمت خوانندگی روی آورد و در کنار خوانندگی، کار تئاتر هم انجام می دهد. جاستینا از معدود خواننده های رپر ایرانی است که طرفداران بسیاری دارد و به شهرت بالایی دست پیدا کرده است او در بعضی از آهنگ های خود از مشکلات جامعه و محدود بودن زنان ایرانی گفته است جاستینا با کمپانی های معروفی همکاری می کند.

سوگند

سوگند یکی از خواننده های محبوب ایرانی می باشد سبک او رپ، هیپ هاپ و سنتی می باشد سوگند در خانواده‌ ای اهل موسیقی بزرگ شده است که پدر او به موسیقی سنتی علاقه زیادی دارد. سوگند در ابتدا، کار خود را با موسیقی سنتی آغاز کرد سپس به سمت رپ و هیپ هاپ روی اورد و او جزو اولین خواننده های زن ایرانی است که در سبک هیپ هاپ فعالیت می کند. سوگند در شروع کار خود با یکی از دوستانش فعالیت می کرد و در ادامه بنا به دلایلی از یکدیگر جدا شدند و دوستش دیگر به کار خوانندگی ادامه نداد سوگند در حال حاضر یک فرزند به نام میراث دارد.

سوگند

سالومه ام سی

سالومه ام سی اولین رپر زن ایرانی است و بیشتر موضوعات آهنگ او سیاسی، شخصی و اجتماعی می باشد سالومه تاکید دارد که آهنگ هایش غیر سیاسی می باشند و بیشتر بر اساس درگیری های شخصی می نویسد. سالومه با خواننده های معروف مانند هیچکس نیز همکاری کرده است و او جزو بهترین خواننده های رپر غیر انگلیسی می باشد و شهرت فراوانی در تمام جهان دارد.

شایا

شایا یکی دیگر از خواننده های رپر زن ایرانی است او در دوران نوجوانی شروع به فعالیت در زمینه موسیقی کرده است. اهنگ های رپ او در بین جوانان شناخته شده است و سبک او بیشتر دیس، رپ و هیپ هاپ می باشد. شایا می گوید که از همان بچگی علاقه بسیاری به آواز داشته است که هر آهنگی پخش می شده آن را حفظ می کرده و بهتر از خواننده ها می‌خوانده و به دلیل علاقه زیادش به کلاس موسیقی می رود و بیشتر ساز ها را یاد می‌گیرد.

هنگامه

هنگامه یکی از خوانندگان زن ایرانی در سبک پاپ، رپ و دیس می باشد. او در جوانی برای ادامه تحصیل تصمیم می گیرد که به فرانسه مهاجرت کند در آنجا طرفداران بسیاری پیدا کرده است در حال حاضر آهنگ های رپ هنگامه معروف شده اند او سبک خاصی در خوانندگی دارد. مثلاً آهنگ‌ های خود را با ریتم خیلی سریع می‌خواند و به همین دلیل این خواننده به جذابیت زیادی در بین فرانسوی ها دست پیدا کرده است.

نوبیکس

نیوشا با نام هنری نوبیکس زاده اصفهان می باشد و برای ادامه تحصیل و کار خوانندگی به خارج از ایران مهاجرت کردند نوبیکس در خانواده ای هنری به دنیا آمده است و از همان کودکی به کلاس های موسیقی و خوانندگی می‌رفته است و پدر او از خوانندگان قدیم ایران می باشد و او آلبوم های زیادی را از خود منتشر کرده است و طرفداران خاص خود را دارد.

زی زی

زهرا با نام هنری زی زی در کار رپ فعالیت می کند یکی از رپر های معروف ایران است و او علاقه بسیار زیادی به ایران دارد ولی به خاطر محدود بودن زنان ایران در خوانندگی مجبور به مهاجرت به خارج از کشور شده است. در یکی از اهنگ هایش به همین موضوع محدود بودن زنان در ایران اشاره کرده است و یکی از خواننده های جنجالی رپر زن می باشد.

زُها

زهرا با نام هنری زها زاده تهران یکی از خوانندگان رپ ایرانی می باشد که یک سال است به صورت زیر زمینی شروع به کار کرده است. این رپر بسیار با استعداد می باشد که در بازه زمانی بسیار کم طرفدارن بسیار پیدا کرده است.

دلسا

دلسا یکی دیگر از رپر ایرانی می باشد که در خود ایران فعالیت می کند. دلسا کار های تدوین و متن موزیک را خودش به تنهایی انجام می دهد و او گفته است که کار خوانندگی در ایران بسیار مشکل است و به زودی مهاجرت خواهم کرد.

رپر زن ایرانی در من و تو

رپر زن ایرانی در من و تو چه کسی بوده است؟

سالومه ام سی اولین رپر ایرانی بوده است که در برنامه من و تو دعوت شده است. سالومه در مصاحبه با این برنامه گفت: زمانی که در ایران بودم به صورت غیر قانونی در زیرزمین متروکه و تاریک آهنگ های رپ خودم را می سراییدم اما از منتشر کردن این آهنگ ها در ایران می ترسیدم زیرا این کار در ایران ممنوع است و مجبور به مهاجرت شدم من سیاسی نیستم ولی بعضی از افراد ایرانی مرا مجبور کردند تا در موزیک هایم از کلمات و واژه های سیاسی استفاده کنم سالومه به عنوان تشکر از مجری های برنامه من و تو برای دعوت او در این برنامه به صورت زنده برای آنها یکی از موزیک های رپ خود را اجرا کرد.

برترین آهنگ رپر های زن ایرانی متعلق به چه کسی است؟

خواننده های رپر زن ایرانی در داخل ایران طرفداران بسیار زیادی دارند و علاقه مند به شنیدن موزیک های رپ زنان ایرانی می باشند در این مقاله می خواهیم به معرفی برترین آهنگ رپر های زن ایران بپردازیم. همانطور که قبلا در این مقاله توضیح داده ایم فریماه حبشی زاده با نام هنری جاستینا یکی از خواننده های رپر موفق در خارج از کشور است.

او در نوجوانی از ایران مهاجرت کرده است وی در موزیک هایش در مورد محدود بودن بانوان جامعه ایران ترانه گفته است از برترین آهنگ های او می توان به “آهنگ فتوا” و”آهنگ زیر پوست شهر” اشاره کرد.

عکس رپر زن ایرانی را در کجا می توانیم‌ مشاهده کرد؟

همانطور که قبلاً در این مقاله اشاره کرده ایم خواندن آهنگ های رپ برای زنان در ایران ممنوعیت دارد و به این دلیل آنان نمی توانند عکس های خود را در داخل ایران در فضای مجازی منتشر کنند. ولی خواننده های رپر زن ایرانی که به خارج از کشور مهاجرت کردند و به کار خوانندگی در سبک رپ مشغول هستند مانند: سوگند، سالومه و… عکس هایشان را به راحتی در فضای مجازی مانند اینستاگرام و یوتیوب منتشر می‌کنند و حتی کلیپ ها و عکس های آنها را می توانید در شبکه های موزیک ماهواره تماشا کنید. تکست رپر زن ایرانی را می توانید دانلود کنید و آن را گوش دهید.

برترین آهنگ رپر های زن ایرانی

درآمد یک رپر زن ایرانی چقدر است؟

درکشور ایران خواندن آهنگ رپ توسط یک زن ممنوع می باشد. بعضی خواننده های رپر ایران به خارج از کشور مهاجرت کرده اند تا بتوانند در خارج از کشور پیشرفت کنند به رپر های زن در آنجا اهمیت بسیاری نمی‌دهند و از آهنگ های رپ آنها استقبال نمی‌شود.

آنها درآمد بسیاری از آهنگ های خود به دست نمی آورند و پولی که از راه موزیک‌ رپ بدست می آورند می توانند با آن درآمد هزینه های تولید موزیک خود را به دست بیاورند آنها در کنار کار خوانندگی رپ به مشاغل دیگر نیز می پردازد از خواننده زن رپر موفق که درآمد بسیار بالایی دارد می‌توان به سالومه اشاره کرد که ماهیانه حدود ۸۰ میلیون دلار درآمد دارد.

سختی های رپر های زن اهل ایران چه می باشد؟

خواندن موزیک رپ برای زن ها در ایران ممنوع می‌باشد و مجازات بسیار سختی برای آنها در نظر گرفته می شود. پیش آماده است خواننده زنی در ایران آهنگ های رپ او در شبکه های اجتماعی ایرانی پخش شده باشد و او را از کشور ایران به کشور دیگری تبعید کرده اند یا به چندین سال زندان محکوم شده اند و بانوانی که به این کار علاقه دارند معمولاً غیرقانونی و در زیرزمین های متروکه و تاریک به این کار می‌ پردازند و آنان که به سمت موزیک می‌روند معمولا از سمت خانواده خود طرد می‌شوند.

بهترین رپر زن ایران چه شخصی است؟

یکی از بهترین رپر های زن ایرانی می توانیم به سالومه با نام هنری ام سی اشاره کرد. به دلیل محدودیت هایی که در ایران برای خواندن آهنگ های رپ وجود داشته است سالومه تصمیم گرفت به خارج از کشور مهاجرت کند و در کشور آمریکا به عنوان پناهنده پذیرفته شود.

موضوع اکثر آهنگ های سالومه سیاسی و توهین به دین می باشد او در آهنگ هایش به اشخاص سیاسی و بانفوذ ایران توهین می‌کند. سالومه در سال ۲۰۰۲ با خواندن آهنگ های رپ به معروفیت بسیار زیادی دست یافت و از همان زمان فعالیت خود را بیشتر کرد سالومه دختر رپر قدیمی ایران می باشد.

بهترین رپر زن ایران

بهترین آهنگ های رپ زن ایرانی که خوانده اند چه می باشد؟

اگر به لیست بهترین آهنگ رپ ایرانی توجه داشته باشید می توایند برخی آهنگ ها را ببینید که توسط خواننده های رپ زن خوانده شده است. برای درک بهتر به لیست زیر توجه داشته باشید :

  • از سالومه آهنگ شاه مست شیخ مست
  • از جاستینا آهنگ زیر پوست شهر
  • از فاطمه مهلبان آهنگ دل عاشقی
  • از جاستینا آهنگ تو جای من نیستی
  • ازجاستینا آهنگ فتوا
  • از سالومه آهنگ هستم رسما
  • از سالومه آهنگ درد مزمن

سوالات متداول

کدام رپر زن ایرانی است که کارهای تدوین و متن موزیک را خودش انجام می‌دهد؟

دلسا کارهای تدوین و متن موزیک را انجام می دهد و قصد مهاجرت از کشور را دارد.

آهنگ های معروف سالومه چه می باشد؟

آهنگ “هستم رسما”و “درد مزمن” از آهنگ های معروف سالومه می باشد.

رپرهای زن ایرانی داخل کشور ایران چه کسانی می باشند؟

زها، دلسا، ویدا رپر هایی هستند که به صورت زیر زمینی در داخل ایران فعالیت دارند.

رپرهای زن ایرانی خارج‌ از کشور‌ چه کسانی هستند؟

سالومه، زی زی، هنگامه رپرهای هستند که در خارج از کشور فعالیت دارند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]