در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از بهترین پوکر باز های معروف یعنی جاناتان دوهامل صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

جاناتان دوهامل پوکر باز

جاناتان دوهامل پوکر باز

جاناتان دوهامل که اهل کانادا و متولد شهر بوچرویل است، یکی از قهار ترین پوکر باز های جهان می باشد. بیشتر معروفیت او به دلیل مسابقات جهانی پوکر که در سال ۲۰۱۰بر گذار شد، است او در این بازی حرفه و مهارت خود را به رخ کشید وهمه در این مسابقه به تمجید و تعریف او پرداختند. هم چنین او تا به امروز ۳ دستبند در WSOP برنده شده است، که داشتن ۳ دستبند برای یک بازیکن در این حرفه بسیار خوب است و حرفه ای بودن شخص را نشان می دهد.

جاناتان دوهامل جوان کانادایی

او اهل کانادا و متولد شهر بوچرویل است و همیشه گفته است عاشق شهر بوچرویل است و خاطرات زیادی در این شهر دارد هم چنین بهترین دوستان او دراین شهر ساکن هستند، او هم اکنون نیز یه این شهر زیاد می رود تا دوستان آشنایان خود را ملاقات کند.

جاناتان دوهامل در WSOP

دوهامل در مسابقات WSOP تا به امروز توانسته است، ۳ دستبند در WSOP برنده شود. داشتن ۳ دستبند برای یک بازیکن در این حرفه بسیار خوب است و حرفه ای بودن شخص را نشان می دهد. خیلی ازافراد معتقد هستند که او دارای استعداد ذاتی در این زمینه می باشد و کمتر کسی می تواند رقیب او بشود، چرا که او حتی سر مربی خود را در بازی شکست داده است.

فیلم های جاناتان دوهامل

لیست ستارگان WSOP

بازی های جاناتان دوهامل بسیار برای مخاطبین هیجان انگیز است، هم چنین یکی از بازی ها او در مسابقات WSOP در سال ۲۰۱۰ بسیار سر و صدا به پا کرد، چرا که در این مسابقه او مبلغ ۹ میلیون دلار را برد و همین مبلغ او را به یکی از ثروتمند ترین بازیکنان در این حرفه تبدیل کرد. علاوه بر آن دوهامل درسال ۲۰۱۱ در مسابقات نولیمیت هولدوم نیز شرکت کرده بود و توانست مبلغ ۱۲۵۰۰۰ دلار را برنده شود و هم چنین توانست مقام دوم را کسب کند.

فیلم های جاناتان دوهامل

بعد از مدتی با برد های جاناتان دوهامل که در این بازی داشت و افرادی که مشاهده کردند او در این زمینه بسیار استعداد دارد، به او پیشنهاد اسپانسری از سمت خود را دادند و او نیز از این موضو بسیار خوشحال شده و اسپانسری آن ها را قبول کرد.

خیلی از طرفدارنش معتقد هستند که جاناتان دوهامل افسانه ای در بازی پوکر است و تاریخ دیگر همانند او را به خود نخواهد دید.

جاناتان دوهامل در لیست برترین پوکر باز ها

نکته جالب در مورد او این است که در یک بازی توانست، مربی خود را شکست بدهد و لقب Main Event را از آن خود کند. هم چنین او علاقه ی زیادی به کودکان دارد و این علاقه ی او باعث شد که مبلغ ۱۰۰۰۰۰ دلار را که در یک مسابقه بدست آورده بود به بنیاد کودکان مونترال کانادیانس اهدا کند. این کار او باعث شد که در بین مردم بیش از قبل محبوب شود و همه از کار او تعریف و تمجید کردند.

جدی بودن در هنگام بازی

یکی از اسپانسر ها معرفی جاناتان دوهامل به مسابقات WSOP ترتیب داد و این کار آغاز دوران معروفیت و پولدار شدن او شد، چرا که او از این مسابقات تا به الان توانسته است مبالغ هنگفتی را بدست آورد.
خیلی افراد که جاناتان دوهامل بر روی میز پوکر دیده اند، بیان کرده اند،که او هنگام بازی بسیار جدی است و سعی می کند تمام تمرکز خود را بر روی بردن بازی بگذارد. هم چنین افراد دیگری نیز بیان کرده اند که او در هنگام بازی تکنیک های خاصی را پیاده می کند که فقط متعلق به خود اوست و شانس بردن بازی را برای او زیاد می کند.

 جاناتان دوهامل اینستاگرام


اینستاگرام جاناتان دوهامل

جاناتان دوهامل یوتیوب را نیز دنبال می کند ولی گفته است کار کردن با اینستاگرام برای او راحت تر است و هم چنین محیط اینستاگرام برای او جذاب تر از سایر شبکه های اجتماعی می باشد.

افرادی که می خواهند اطلاعات کامل تری از او داشته باشند، می توانند در اینترنت کلمه ی جاناتان دوهامل ویکی پدیا را جستجو کنند، به این صورت اطلاعات کامل تری برای آن ها در اینترنت نمایش داده می شود.

بیوگرافی جاناتان دوهامل


زندگی جاناتان دوهامل قبل از ورود به این حرفه به این صورت بوده است که پدر او مهندش مکانیک و مادر او کارمند بانک بوده است و خانواده اش جزء خانواده های متوسط رو به بالا بوده است. هم چنین خود او در نوجوانی به فروختن میوه می پرداخته است و از آن طریق کسب درآمد می کرده است.

آموختن پوکر jonathan duhamel

او بعد از تمام کردن دبیرستان خود از طریق دوستانش وارد این حرفه شد تا در بخش مدیریت آن مشغول به کار شود. برخی از همان دوستانش به او بازی پوکر را آموختند ولی او هیچ گاه فکر این را که زمانی یک پوکر باز معروف می شود، را نمی کرده است. شما هم بدون شک با پشت سر گذاشتن آموزش بازی پوکر می توانید به این جایگاه برسید.

سوالات متداول درباره ی جاناتان دوهامل

  1. جاناتان دوهامل کیست؟

    یکی از قهار ترین پوکر باز های جهان می باشد. بیشتر معروفیت او به دلیل مسابقات جهانی پوکر که در سال ۲۰۱۰بر گذار شد، است او در این بازی حرفه و مهارت خود را به رخ کشید وهمه در این مسابقه به تمجید و تعریف او پرداختند.

  2. چرا خیلی از افراد به تمجید او به غیر از حرفه اش پرداخته اند؟

    چرا که او علاقه ی زیادی به کودکان دارد و این علاقه ی او باعث شد که مبلغ ۱۰۰۰۰۰ دلار را که در یک مسابقه بدست آورده بود به بنیاد کودکان مونترال کانادیانس اهدا کند. این کار او باعث شد که در بین مردم بیش از قبل محبوب شود و همه از کار او تعریف و تمجید کردند.

  3. آیا او در مسابقات WSOP جایزه ای کسب کرده است؟

    او تا به امروز ۳ دستبند در WSOP برنده شده است، که داشتن ۳ دستبند برای یک بازیکن در این حرفه بسیار خوب است و حرفه ای بودن شخص را نشان می دهد. هم چنین در سال ۲۰۱۰ در این مسابقه او مبلغ ۹ میلیون دلار را برد و همین مبلغ او را به یکی از ثروتمند ترین بازیکنان در این حرفه تبدیل کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]