در این قسمت از مقاله می خواهیم از یکی از افراد معروف یعنی کتی لیبرت صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید. در واقع شما با یک از بهترین پوکر باز ها در عرصه جهانی رو به رو هستید.

زندگینامه کتی لیبرت

زندگینامه کتی لیبرت

کتی لیبرت در زمان کودکی بسیار بازیگوش ولی زرنگ بوده است، او درباره ی جوانی خود این گونه گفته است که زمانی که جوان بوده است، همیشه با دوستان خود برای دیدن و کسب تجربه در آموزش بازی پوکر می رفته است و آن زمان بعد از این که با دعوت یک نفر برای بازی سر میز نشسته است، فهمیده است که به این بازی علاقه زیاد و هم چنین استعداد زیادی دارد.

تمرین و تلاش زیاد

او بعد از اولین بازی خود بسیارجذب آن شده بود، به طوری که بعد از اتمام آن و روز های بعدی آن سعی در یاد گرفتن آن کرده است. او همیشه در صحبت هایش بیان کرده است که برای این کارتلاش و تمرین های زیادی کرده است و هم چنین در بازی های زیادی باخته است تا توانسته به این جایگاه الانش دست پیدا کند.

کتی لیبرت دومین پوکر باز زن جهان

گفته شده است که لیبرت دومین زن جهان در بازی پوکر است، مردم همیشه از او به عنوان غول پوکر یاد می کنند. هم چنین معنقد هستند که جایگاه اول برای او مناسب است، چرا که او در این زمینه از همه ی افراد دیگر حرفه ای تر است.

جالب است بدانید که لیبرت طرفداران بسیار زیادی در دنیا به ویژه در آمریکا دارد که بیشتر این طرفداران شامل آقایان می باشد.

برد های کتی لیبرت

کتی لیبرت تا به الان برد های زیادی در این حرفه داشته است، به همین دلیل از او به عنوان ملکه پوکر نیز یاد می شود. اما مهم ترین برد هایی که از او ثبت شده است می توانیم به مسابقه ی او در سال ۲۰۰۰ اشاره کنیم، این مسابقه بسیار هیجان انگیز بوده است که در آن کتی لیبرت توانسته بود، به اولین تورنمنت سایت پوکر تبدیل شود و هم چنین بتواند یک جایزه ۱ میلیون دلاری برنده شود.

درامد کتی لیبرت

درامد کتی لیبرت چقدر می باشد ؟

او علاوه بر بازی در این حرفه که بسیار برایش سود آور بوده است و مبلغ هنگفتی را از این بازی بدست آورده است. بیزینس های دیگرینیز دارد و گفته شده است که شرکت خود را تاسیس کرده است که از این شرکت درآمد بسیار زیادی بدست می آورد.

مسابقات پوکر زنده و بازی های کتی لیبرت

او در سال ۲۰۰۵ در او توانست یک مقام سوم در مسابقات بورگاتا پوکر اوپن بدست آورد که به بالا ترین پوکر زن در WPT تا پایان نایب قهرمانی دست پیدا کرد. هم چنین او در سال ۲۰۰۷ در مسابقات تیر اندازی نیز شرکت کرده بود و اما . لیبرت در ادامه در مسابقات ۲۰۰۹ توانست رکورد خود را بزند و در طولانی ترین جدول نهایی WPT پس از استیو برچر نفر دوم شود.

تعداد قهرمانی های کتی لیبرت

او در سال های بین ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۹ توانسته است قهرمانی های زیادی را بدست بیاورد، هم چنین در سری جهانی پوکر در سال ۲۰۰۴ ، لیبرت در یک رویداد تیراندازی با محدودیت ۱۵۰۰ دلارتوانست دستبند طلا بگیرد.

عکس های کتی لیبرت

اولین برد خوبی که لیبرت به دست آورد به سال ۱۹۹۷ در رقابت نو-لیمیتی هولدم در سری مسابقات جهانی پوکر بوده است که توانست مقام دوم را بدست آورد و برنده ۱۲۳ هزار دلار بشود. کتی در سال ۲۰۰۰ در رقابت Card Player Cruises  به مقام اول رسید و نیز برنده ۱ میلیون دلار شد و هم چنین عکس های زیادی در هنگام گرفتن جایزه از او پخش شد.

فیلم های Katie Libert

فیلم های Katie Libert در حال انجام پوکر

جالب است که بدانید کتی در سال ۲۰۰۳ توانست به مقام دوم رویداد نو-لیمیت هولدم در سری مسابقات جهانی پوکربرسد و هم چنین برنده ۹۱ هزار دلار شود. لیبرت یک سال بعد توانست برنده اولین دستبند خود شده و هم چنین ۱۱۰ هزار دلار به دست آورد.

کتی لیبرت در لیست برترین پوکر بازان

کیتی در لیست بهترین زن های پوکر باز جهان قرار دارد و هم چنین نفر دوم این جایگاه می باشد، هم چنین او پس از رونق پوکر عناوین و برد های بیشتری را نیز به دست آورد و در سال ۲۰۰۷ هم برنده ۱۰۳ هزار دلار در رقابت Foxwoods Poker Classic  تور جهانی پوکر شد.


سوالات متداول

  1. کتی لیبرت کیست؟

    او یکی دیگر از بازیکنانی است که در دوره ای به پوکر روی آورده بود که پوکر آن چنان در بین زنان محبوب نبود و بیشتر طرفداران او مرد بوده اند.

  2. کتی لیبرتدر سال ۲۰۰۳ نتیجه بازیش چه شد؟

    کتی در سال ۲۰۰۳ توانست به مقام دوم رویداد نو-لیمیت هولدم در سری مسابقات جهانی پوکربرسد و هم چنین برنده ۹۱ هزار دلار شود.

  3. او هم اکنون در چه شهری اقامت دارد؟

    هم اکنون او در لاس وگاس ، نوادا و داونی ، کالیفرنیا اقامت دارد. گفته شده است که او برای بازی به شهر های مختلف آمریکا می رود تا با رقیبان مختلفی بازی را انجام بدهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]