کوروش عظیم زاده مدیر برنامه های امیر تتلو مدیر سایت شرط بندی تتل بت می باشد. این پسر جوان ایرانی یکی از دوستان تتلو نیز به حساب می امد. کوروش در اثر ارتباط با تتلو، خواننده محبوب ایرانی بود، که شناخته شد. البته میان او و امیر تتلو بحث های بسیاری شکل گرفت. به شکلی که مدت های زیادی فن ها و طرفدار های تتلو درگیرد این موضع بودند. البته این مرد جوان ایرانی و خوش اندام، دارای توانایی های بسیاری می باشد. به همین دلیل در میان سلبریتی ها بسیار سرشناس است.

در این مقاله به زندگی شخصی و خصوصی این مرد جوان و خوش اندام می پردازیم. هدف در این مقاله به این شکل می باشد، که مسائل کاری و رابطه او با تتلو را مورد بررسی قرار دهیم. از طرفی در این مقاله به بیوگرافی و زندگینامه این مرد جوان و خوش تیپ خواهیم پرداخت.

کوروش عظیم زاده کیست

کوروش عظیم زاده کیست؟

نام این مرد مشهور و پر مخاطب ایرانی، کوروش عظیم زاده سلماسی می باشد. اما اغلب او را به صورت نام کامل صدا نمی کنند. این پسر جوان ایرانی یکی از صمیمی ترین دوست ها و رفیق های امیر تتلو می باشد. تتلو که خواننده مشهور ایرانی می باشد، تا به حال در لایو ها و یا استوری های خود افراد زیادی را معرفی کرده است. کوروش نیز یکی از دوستان او می باشد، که بار ها توسط امیر تتلو معرفی شده است. این مرد جوان و توانایی های بسیاری برخوردار می باشد. به شکلی که مدیر برنامه های امیر تتلو بوده است. اما در عین حال در تهران یک مربی بدن سازی حرفه ای می باشد. در ضمن یک سالن ارایشی مردانه نیز افتتاح کرده است.

این مرد جوان و خوش تیپ سال های بسیاری است، که بدن خود را تقویت کرده است. به شکلی که از اندام ورزیده و اماده ای برخودار می باشد. او که سال های بسیاری است، که در ایران فعال می باشد، مدت کوتاهی است، که وطن خود را ترک کرده است. این مرد جوان و خوش هیکل، بعد از مهاجرت از کشور خود به کشور ترکیه رفت و در ان جا ساکن شد. به شکلی که در حال حاضر در کشور ترکیه و شهر استانبول ساکن می باشد. او که در دوره قبل از مهاجرت خود همراه با تتلو در تهران بود. در باشگاه به عنوان مربی بدن سازی به دوست خود، امیر تتلو، تمرین می داد. بعد از مدتی که تتلو از ایران رفت و ساکن ترکیه شد، او نیز مسیر زندگی خود را تغییر داد.

این پسر جوان ایرانی و خوش اندام، یک مرد شهریوری می باشد. چرا که در روز ۱۱ ماه شهریور در تهران متولد شده است. این طور که از شواهد مشخص می باشد، او در سال ۱۳۶۷ هجری شمسی و یا همان ۱۹۸۸ میلادی متولد شده است. کوروش در حال حاضر در حدود سی و سه سال دارد.

بیوگرافی کوروش عظیم زاده

کوروش عظیم زاده سلماسی یکی از مشهور ترین مربی های بدن سازی در ایران و ترکیه می باشد. این پسر جوان که همراه با امیر تتلو در ترکیه ساکن است. به زبان ترکی تسلط کامل و کافی دارد. به صورتی که بسیاری از فن ها و دنبال کننده های او اصالت او را به یکی از شهر های ترک زبان ایران ربط می دهند. این مرد جوان خوش هیکل ایرانی، در زمانی که در ایران بود، مدیریت ارایشگاه خود را در دست داشت.

او در زمانی که در تهران زندگی می کرد، به مربی گری بدن سازی نیز مشغول بود. به شکلی که از فدراسیون های ورزش ایران و پرورش اندام ایران دارای مدارک معتبر بود. این مرد همان مربی می باشد، که امیر تتلو در تهران به او مراجعه می کرد. کوروش کسی بود، که یکی از نزدیک ترین دوست های امیر تتلو به حساب می امد. این مرد به امیر تتلو کمک کرد، تا برای مدتی ترک کرده و سپس به ورزش حرفه ای بپردازد. امیر تتلو نیز برای رسیدن به بازی انتخابی در تیم ملی فوتبال ایران، این ورزش ها را به صورت جدی دنبال می کرد.

امیر تتلو زمانی که متوجه شد، که این ورزش ها بی اساس می باشد. چرا که او به هیچ وجه در کشور خود و قانون کشور خود پذیرفته نمی شود. امیر تتلو بعد از ناامیدی از انتخابی تیم ملی ایران، به ترکیه مهاجرت کرد. او در این مهاجرت کوروش را نیز همراه خود کرد. بر اساس گفته های دینا جهان بخت که مدتی با امیر تتلو در ارتباط بود. کوروش از دنیا خواسته بود، که از امیر مراقبت کند. اما اساس و صحت این حرف ها مشخص نمی باشد.

بیوگرافی کوروش عظیم زاده

کوروش و همسرش

کوروش عظیم زاده در حال حاضر در کشور ترکیه ساکن می باشد. این مرد ایرانی خوش اندام تا به حال هیچ یک از رابطه های خود را علنی نکرده بود. اما در این روز ها که او از رفاقت با امیر تتلو به شهرت رسیده است. در پیج خود عکس ها و یا ویدیو هایی را با یک دختر به نام سارا، انجام می دهد. همه این اتفاق ها نشان گر این می باشد، که این رابطه جدی و حقیقی است. البته این رابطه به صورت مستقیم از سمت خود کوروش و یا سارا تایید نشده است.

این مرد جوان سی و سه سال در بسیاری از مصاحبه های خود از علاقه اش به ازدواج سفید گفته است. چرا که او هیچ گونه علاقه ای به بند و قید های قانونی ندارد. به همین خاطر با ازدواج رسمی و قانونی نیز ارتباط نمی گیرد. این مرد جوان به ازدواج سفید مایل می باشد. البته شکل و شمایل رابطه او با سارا به صورت دقیق مشخص نیست. اما به مرور و با گذشت زمان این امر به صورت کامل مشخص می شود. چرا که پیج کوروش تبدیل به یک پیج پر مخاطب شده است. به همین دلیل می توان او را یک بلاگر و یا اینفلوئنسر دانست.

پیج اینستا کوروش عظیم زاده چگونه است؟

در این قسمت از مقاله به صورت کامل به پیج اینستاگرام این مرد جوان ایرانی می پردازیم. در پیج اینستاگرام کوروش عظیم زاده موارد مختلفی درج شده است. به شکلی که می توان مواردی از قبیل عکس های شخصی و کاری او را مشاهده کرد. برای شناخت کامل تر و بهتر پیج این مرد جوان سی و سه ساله، ادامه این مقاله را دنبال کنید. در پیج اینستاگرام اقا عظیم زاده موارد زیر موجود می باشد :

  • عکس های شخصی این جوان ایرانی
  • تبلیغات کاری
  • تبلیغ مربی گری و بدنسازی
  • عکس های دوستانه با امیر تتلو

این مرد جوان و ورزشکار در پیج اینستاگرام خود دارای ۱۶۷ هزار فالور می باشد. این مقدار قالور بسیار زیاده است. اما دلیل ان نیز مشخص می باشد، چرا که او در فضای مجازی بسیار فعال می باشد. در کنار نیز باشگاه های بدن سازی که او در ان ها کار کرده است، بسیار خفن بوده اند. البته رفاقت و دوستی با امیر تتلو نیز یکی از عوامل تعداد زیاد فالور های او می باشد.

کوروش عظیم زاده مدیر برنامه تتلو

کوروش عظیم زاده مدیر برنامه تتلو

بسیار شده است، که در مصاحبه هایی که با امیر تتلو شده است، نام کوروش شنیده شده. چرا که این مرد جوان یکی از دوست های صمیمی او می باشد. این صمیمیت در حدی است، که تمام کار های تتلو را زیر نظر دارد. کوروش کسی بود، که به تتلو در ایران کمک کرد تا با بدنسازی اعتیاد را کنار بگذارد. در عین حال نیز زمانی که تتلو تصمیم به مهاجرت گرفت، او را همراهی کرد. به همین خاطر تتلو او را مربی و مدیر برنامه های خود کرده است.

حواشی کوروش عظیم زاده چیست؟

کوروش عظیم زاده دارای حاشیه ها و شایعه های بسیاری بوده است. این مرد جوان ایرانی در این اواخر و توسط دنیا جهانبخت بسیار مورد حمله قرار گرفت. چرا که در ابتدای مهاجرت تتلو به ترکیه، دنیا جهانبخت با او رابطه داشت. اما بعد از مدتی امیر تتلو را به زندان بردند و در این زمان شایعه ها بیش از پیش قوت گرفت. به صورتی که دنیا جهانبخت در لایو خود کوروش را متهم کرد. او ادعا کرد، که تتلو قصد ورزش و سلامتی را دارد. اما این کوروش می باشد، که در این میان مانع ان می شود و این مرد را درگیر اعتیاد کرده است. این ادعا و صحبت ها حاشیه ها و جنجال های بسیاری را ایجاد کرد.

البته این حرف ها و ادعا ها بسیار ضد و نقیض بود. چرا که در زمانی که تتلو در ایران حضور داشت، مربی بدنسازی او کوروش بود. در کنار نیز کوروش تلاش های بسیاری برای انتخاب تیم ملی برای تتلو انجام داد. اما این تلاش ها بی ثمر مانده و برای تتلو یاعث سرخوردگی شد. تتلو که در کشور و ملت خود به هر راهی زده بود، تا به صورت قانونی کار های خود را جلو ببرد. به سرعت از کشور خارج شد و در ترکیه به انتشار موزیک هایی با الفاظ غیر اخلاقی پرداخت.

سوالات متداول

کوروش عظیم زاده متولد چه سالی است؟

کوروش عظیم زاده در سال ۱۳۶۷ هجری شمسی متولد شده است.

کوروش عظیم زاده در چه رشته ورزشی مربی است؟

کوروش عظیم زاده مربی بدنسازی می باشد.

کوروش عظیم زاده دوست کدام خواننده ایرانی می باشد؟

کوروش عظیم زاده دوست امیر تتلو می باشد.

کوروظ عظیم زاده چند فالور دارد؟

کوروش عظیم زاده دارای ۱۶۷ کا فالور است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۱]