در این مقاله می خواهیم شما را با یکی از پرطرفدارترین سلبریتی های اینستاگرام به نام ماهان تیموری آشنا کنیم و بگوییم که چگونه تبدیل به یک کار آفرین شده است و چه انگیزه‌ ای برای انجام این کار داشته است. اگر شما هم می خواهید که با او بیشتر آشنا شوید و راه هایی برای کارآفرینی بیاموزید می توانید مطالب این مقاله را تا پایان به دقت مطالعه کنید و همراه ما باشید.

اهان تیموری کیست

ماهان تیموری کیست؟

با توجه به مشکلات اقتصادی و کمبود کار و هم چنین مشکلاتی که در داخل کشور وجود دارد افراد خیلی زیادی هستند که بیکار می‌ باشند و سرمایه ای برای راه اندازی کار های خیلی بزرگ ندارند و یا این که هیچ انگیزه ای در زندگیشان وجود ندارد تا بتوانند درست فکر کنند و شغلی برای خودشان داشته باشند.

اما در این میان افرادی هستند که به عنوان کار آفرین شروع به کار می‌ کنند و می‌ توانند افراد زیادی را هم به کار مشغول کنند که یکی از آن ها ماهان تیموری می باشد که در این قسمت می خواهیم به بیوگرافی ماهان تیموری بپردازیم. او در سال ۶۰ در شهر اصفهان به دنیا آمد و یک خواهر بزرگتر از خودش به نام معصومه و یک برادر بزرگتر از خودش هم به نام محسن دارد.

خانواده او مذهبی هستند و از نظر مالی در سطح متوسط قرار دارند و به علت این که به کار و پول علاقه خیلی زیادی داشت از ۱۰ سالگی وارد بازار کار شد و سپس در ۱۹ سالگی به تهران مهاجرت کرد و در یک موبایل فروشی مشغول به کار شد و از آن جا توانست که جای پای خود را باز کند و فکر های خیلی زیادی در ذهنش داشت که کم کم همه آن ها را عملی کرد و توانست به عنوان یک کار آفرین مطرح شود.

عکس های ماهان تیموری را کجا می توان دید؟

اگر می خواهید که عکس‌ های این کار آفرین موفق را ببینید و بدانید که او دارای چه ویژگی های ظاهری می باشد می توانید در وب سایت اصلی او که به نام خودش می باشد تمام عکس هایش را مورد مشاهده قرار دهید و همچنین در کتاب ها و جزوه هایی که او می نویسد هم عکس‌ هایش موجود هستند چرا که او در آن‌ ها عکس هایش را به چاپ می‌ رساند می‌ توانید ببینید.

اگر وب سایتش را نمی توانید پیدا کنید و یا به کتاب‌ هایش دسترسی ندارید می‌ توانید به پیج اینستاگرام ماهان تیموری سری بزنید چرا که پیجش پابلیک است و شما عکس‌ های او را می‌ توانید در آن جا هم مورد مشاهده قرار دهید و کلیپ های آموزشی ماهان تیموری هم در آن جا موجود هستند.

دوره های ماهان تیموری

دوره های ماهان تیموری به چه صورتی برگزار می شود؟

او بعد از آن که توانست به مال و ثروت خیلی زیادی برسد و به عنوان یک کار آفرین شناخته شود شروع به برگزاری دوره های موفقیت و کار آفرینی کرد و در ابتدا دوره هایش به صورت حضوری بودند یعنی افراد به کلاس‌ های او مراجعه می‌ کردند و مشارکت داشتند تا بتوانند راه های موفقیت و کار آفرینی را بیاموزند، اما کم‌ کم دوره های حضوری را تعطیل کرد و به صورت دوره های مجازی و هم چنین تئوری در قالب فیلم و کتاب‌ هایش برگزار کرد و توانست از این را هم به بهانه برگزاری دوره‌های موفقیت پول خوبی به جیب بزند و بر ثروتی که دارد بیافزاید.

آیا ماهان تیموری کلاهبردار است؟

او بعد از آن که شروع به برگزاری دوره های موفقیت و کار آفرینی کرد توانست پول خیلی زیادی به دست بیاورد. او از این راه توانست پکیج هایش را با قیمت‌های خیلی زیاد و سر به فلک کشیده ای به مردم بی فکر و ساده انگار کشور بفروشد و شبی حدود یک میلیون تومان درآمد خالص به دست آورد.

عده‌ای با شنیدن چنین کار او به این نکته پی بردند که این کار کلاهبرداری است، چرا که اگر هدفش کمک به مردم باشد این چنین قیمت های هنگفتی را برای فروش جزوه ها و فیلم هایش پیشنهاد نمی‌ دهد و کاری که او انجام می‌ دهد یک کلاهبرداری بیش نیست و عده ای گفتند که او با همین کلاهبرداری به این مال و ثروتی که دارد رسیده است.

 دستگیری ماهان تیموری

آیا ماهان تیموری و همسرش شاغل هستند؟

همان طور که گفتیم و اگر به یاد داشته باشید بیان کردیم که ماهان تیموری به فروش و برگزاری دوره های موفقیت و کارآفرینی مشغول است و از این راه کسب درآمد می‌ کند. البته نا گفته نماند که او بعد از آن که کارخانه اش را در شهر قم تاسیس کرد به مدیریت آن هم مشغول می‌ باشد و در آن جا فعالیت می‌ کند.

اما اطلاعاتی در مورد همسرش وجود ندارد چرا که خود او در هیچ کدام از مصاحبه‌هایش دوست ندارد کسی در مورد همسرش اطلاعاتی به دست بیاورد و به همین علت کسی نمی‌ داند که چه او کسی می باشد و دارای چه شغلی است و فقط می گویند ماهان تیموری شیاد می باشد.

آیا او هوش مالی خوبی دارد؟

در این باره نظریه های متفاوتی وجود دارد چرا که او دارای مخالفان خیلی زیادی می باشد و طرفداران خیلی زیادی هم دارد که مخالفان او می گویند که او یک کلاهبردار و شیاد است که هیچ هنر و سوادی ندارد و فقط از طریق کلاهبرداری به این ثروتی که دارد رسیده است.

هواداران او می گویند که او دارای هوش مالی بسیار قوی می باشد و با استفاده از هوش و ذکاوتی که دارد توانسته با اندک سرمایه ای به چنین ثروتی برسد. ماهان تیموری دروغ در حرف هایش زیاد می گوید و اگر سایت ماهان تیموری را ببینید متوجه چنین نظریه هایی در مورد او می شوید.

اپلیکیشن هوش مالی ماهان تیموری

قضیه دستگیری ماهان تیموری چه بود؟

او بعد از آن که توانست به عنوان یک کارآفرین مطرح شناخته شود هر روز شاهد شنیدن خبرهای زیادی در مورد موفقیت های او بودیم و شایعات خیلی زیادی وجود داشت که چه مقدار ثروتی برای خود اندوخته کرده است که در این بین شاخک های خیلی از نیروهای امنیتی و رؤساهای بانکی که او در آن ها حساب داشت تیز شد و تعجب کردند که او چگونه هر روز این همه برای دارایی اش افزوده می شود.

سپس نیرو های امنیتی وارد کار شدند و او را دستگیر کردند تا مقدار درآمدی که در این سه سال داشته است را برآورد کنند و ببینند که با این مقدار درآمدی که دارد چه مقدار می توان به دارایی اش اضافه کرد به همین منظور او دستگیر شد تا بررسی های لازم انجام شود.

اپلیکیشن هوش مالی ماهان تیموری چیست؟

او بعد از آن که دوره‌های حضوری برگزار کرد به این فکر افتاد که این کلاس های حضوری را تعطیل کند و روند کاری خود را تغییر دهد به همین منظور به ساخت اپلیکیشن های مخصوص به خودش مشغول شد و برای گوشی‌ های هوشمند اندروید و آیفون اپلیکیشن هایی به وجود آورد که دوره‌های آموزشی در آن ها وجود دارد و افراد می‌ توانند با نصب کردن این اپلیکیشن ها در گوشی هایشان به راحتی دوره ها را آموزش ببینند و بتوانند برای خود کاری انجام دهند.

برای نصب اپلیکیشن ماهان تیموری می‌ توانید به برنامه بازار و یا گوگل پلی مراجعه کنید و اگر گوشی شما آیفون است می توانید از داخل برنامه سیب اپ هم این برنامه را دانلود و نصب کنید. ماهان تیموری اپلیکیشن را ساخت تا کارش راحت تر شود.

کارخانه ماهان تیموری

کارخانه ماهان تیموری

کارخانه ماهان تیموری به این علت معروف می‌ باشد که او یک کارآفرین بوده است و از طریق کارآفرینی توانسته این کارخانه را تاسیس کند. این کار خانه در شهر قم تاسیس شده است. او در زمان های گذشته به علت این که درآمد زیادی نداشت و هیچ مال و ثروتی هم نداشت.

سپس با کار کردن و ایجاد کار آفرینی به مدت ۳ سال توانست به ثروتی برسد که بتواند کارخانه خریداری کند و آن را تاسیس کند به همین علت کارخانه اش شهرت زیادی یافته و جزء کارخانه‌ های مطرح می باشد. دانلود هوش مالی ماهان تیموری و هوش بورسیه ماهان تیموری را می توانید از داخل وب سایتش انجام دهید.

چه حاشیه هایی در مورد او وجود دارد؟

اگر به یاد داشته باشید بارها در همه مطالب ها بیان کردیم که افرادی که موفق می شوند و به عنوان یک چهره شناخته شده مطرح می‌ شوند شایعاتی برای آن ها به وجود می‌ آید. این حاشیه ها می تواند از سمت مخالفان آن ها برای شکستشان باشد و یا این که خودشان این حاشیه‌ ها را به وجود بیاورند تا بیشتر دیده شوند و بتوانند افراد زیادی را به خود جذب کنند.

ماهان تیموری جزء دسته اول می باشد که مخالفان او حاشیه هایی برای او به وجود آوردند تا بتوانند مانع پیشرفتش شوند که در موارد زیر چند مورد از حاشیه هایی که در مورد او وجود دارد را شرح می دهیم:

 1. او فرزند یکی از عوامل مهم سیاست می باشد.
 2. او یک اختلاسگر است.
 3. او دستش با روسا و بانک ها در یک کاسه می باشد.

سوالات متداول

 1. آیا ماهان تیموری فرزندی دارد؟

  در مورد زندگی شخصی اش هیچ اطلاعاتی وجود ندارد و کسی نمی داند که فرزندی دارد یا خیر.

 2. ماهان تیموری در چه خانواده ای بزرگ شده است؟

  خانواده او مذهبی می باشند و از نظر مالی در سطح متوسط هستند.

 3. ماهان‌ تیموری هم اکنون در کدام شهر زندگی می کند؟

  او هم اکنون در شهر تهران مشغول به زندگی و فعالیت می باشد.

 4. ماهان تیموری اصالتاً اهل کدام شهر می باشد؟

  او اهل اصفهان است و در آنجا متولد و بزرگ شده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]