ماهی مائده متولد سال ۱۳۸۰ یک دختر دهه هشتادی جذاب است که در این نوشته شما را دعوت به خواندن مختصری از زندگی این هنر مند جوان که خیلی زود به حاشیه کشیده شد و مسیر زندگی اش تغییر کرد می کنیم. این روز ها که شبکه های مجازی روی بورس است و عده زیادی از مردم وقت خود را در آن ها می گذرانند. این برگه برنده ای است برای کسانی که می خواهند خود را مطرح کنند.

ماهی مائده کیست

ماهی مائده کیست

ماهی مائده هژبری رقصیدن را دوست داشت البته شاید شما با خود بگویید شاید خیلی از بچه ها در همان دوران کودکی رقص را دوست داشته باشند و در میهمانی های فامیلی برقصند اما قضیه ماهی کمی فرق داشت او استعداد خاصی در این زمینه داشت و وقتی پدر و مادر مائده این استعداد خاص او را دیدند او را به کلاس رقص فرستادند و توانستند پیشرفت روز افزون او را ببینند. آن ها متوجه شدند که دخترشان راه خود را انتخاب کرده و می خواهد در این زمینه به فعالیت بپردازد.

رقص ماهی مائده

ماهی مائده هزبری شروع به رقص های متنوع و زیبا کرد اما نکته بسیار جالب نوجه این قضیه این بود که او از اتاق خواب خود شروع به این کار کرد. ماهی مائده رقص ایرانی، عربی، ترکی و خارجی را با هر آهنگی انجام می داد. او عشق وصف ناپذیری به رقص داشت و اعتقاد داشت که دنیا بدون رقص تکامل نمی یافت و کامل نمی شد. پیج ماهی مائده توسط خود او ساخته شد و دقیقا همان کلیپ هایی که در داخل اتاق خود ضبط می کرد را به اشتراک گذاشت.

اینستاگرام ماهی مائده

اینستاگرام ماهی مائده

اینستاگرام ماهی مائده خیلی زود و ناباورانه شلوغ شد و مخاطبان زیادی پیدا کرد. او قشنگ می رقصید و دل همه را به دست می اورد.ماهی مائده پارکور را نیز آموخت و در ورزش ژیمناستیک مهارت کسب کرد. او پرشور بود و انرزی خیلی زیادی داشت، ورزش راه مناسبی برای تخلیه انرژی و پر کردن اوقات فراغت او بود. اما نکته قابل توجه این بود که ورزشی که او انتخاب کرده بود هم خوانی خیلی زیادی داشت، زیمناستیک بدن او را بسیار اماده و خوش استایل کرده بود. و برخی حرکات آن را در رقص های خود به کار می برد.

رقص ماهی مائده در اینستا قرار داده شده است و شما می بایست فقط پیج شخصی او را دنبال نمایید تا بتوانید از تمامی پست های مربوطه استفاده نمایید.

ماهی مائده و دوست پسرش

ماهی مائده و تتلو در یک برهه زمانی بسیار حاشیه ساز شدند. عکس هایی از این دو فضای مجازی را در بر گرفت و مخاطبان هر دوی آن ها بسیار کنجکاو این موضوع را دنبال می کردند. خیلی ها فکر می کردند که این دو باهم رابطه عاشقانه دارند، جنجال ها به راه افتاد تعجبی هم نداشت زیرا امیر تتلو در صدر حواشی اخبار ان روز ها قرار داشت. رقص ماهی مائده آپارات که بیش ترین سرچ را در باره او داشت حال جای خود را به یک عبارت دیگر داده بود.

تمامی کسانی که اطراف تتلو هستند بیشتر می خواهند از این بازدید بالای او استفاده کنند! در این مورد می توان به ساشا سبحانی مدیر سایت abt90 و همچنین پویان مختاری مدیر سایت حضرات بت اشاره کرد.

حاشیه ای که یقه این دنسر جوان را گرفت

حاشیه ای که یقه این دنسر جوان را گرفت

ماهی مائده و امیر تتلو به بیش ترین سرچ ممکن تبدیل شد. و همان طور که در بالا گفته شد پخش عکس هایی از آن دو بالاخره یقه ماهی جوان را گرفت. پیج او مسدود شد و او به دادگاه فراخوانده شد. و دیگر اجازه فعالیت را نداشت. او دستگیر شد، بعد از آزادی او مدتی سر در گم بود، هم چنین طرفداران او بسیار نگران و ناراحت بودند چون این موضوع را می دانستند که شاید دیگر هیچ وقت رقص های فوق العاده ماهی هژبری را نبینند.

اما ماهی یک دهه هشتادی بود. همین موضوع کافی بود تا شما حدس بزنید که او حاضر به تسلیم شدن نبود، او نمی خواست فالوور های زیادی را که با سختی و زحمت به دست آورده بود از دست بدهد. او پس از مدتی فکر کردن و مشورت با دوستان خود تصمیم گرفت تا به فعالیت خود ادامه دهد و هم چنان یک چهره اینستاگرامی باقی بماند. دانلود رقص ماهی مائده نیز برای شما در آپارات ممکن می باشد و می توانید از این فیلم ها برای آموزش نیزاستفاده نمایید.

ماهی مائده و تتلو

تصمیمی که زندگی او را تغییر داد

ماهی مائده تصمیم گرفت از ایران خارج شود و کار خود را از سر بگیرد، او ترکیه را انتخاب کرد کشوری ازاد که بتواند با خیال راحت به علاقه خود بپردازد و گذشته خود را فراموش کند. ماهی به ترکیه رفت و آن جارا به عنوان خانه خود انتخاب کرد. او پیج اینستاگرامی خود را دوباره فعال کرد و خیلی زود همه طرفداران او که از این قضیه با خبر شده بودند پیج او را فالو کردند.

اما با تفاوتی عمده در آن مواجه شدند، ماهی مائده سبک کاری خود را عوض کرده بود و تصمیم گرفته بود تا در زمینه ورزشی به کار و فعالیت بپردازد. او مهارت های ورزشی خود را گسترش داد و یوگارا به عنوان رشته تخصصی خود انتخاب کرد. ماهی با هم کاری دوستان خود در کلاس های ورزشی ترکیه شروع به ضبط فیلم های آموزشی یوگا کرد و آن ها را در صفحه اینستاگرامی خود قرار می داد.

شاید خودش هم فکرش را نمی کرد که این کار هم او را در فضای رقابتی چهره های اینستاگرام دوباره وارد کند و نگه دارد. خیلی از طرفداران ماهی او را با رقص های زیبایش می شناختند و به همین دلیل دوباره به پیج او یورش آوردند تا از رقص های زیبای او لذت ببرند اما با آموزش یوگا و حرکات ورزشی مواجه شدند. این موضوع عده ای را از پیج او راند اما این تعداد زیاد نبودند. خیلی ها که طرفدار شخص ماهی مائده بودند در پیج اینستاگرامی او باقی ماندند.

او حال یک مربی تخصصی یوگا بود که عده زیادی هر روزه او را دنبال می کردند و کلیپ های او بسیار راضی بودند. وقتی از او سوال شد که چرا یوگارا انتخاب کرده گفت عشق من یعنی رقص باعث شادی، سلامتی، و انرژی مردم می شد و زندگی شادی را به آن ها می داد، حال یوگا هم ورزشی است که بسیار برای سلامتی و سر زندگی مردم مفید است و مردم می توانند با آن سالم و شاد باشند و روز خود را پر انرزی آغاز کنند. ماهی مائده هم اکنون در ترکیه مستقر است و هم چنان به اصرار برخی از طرفداران خود کلیپ هایی از رقص های فوق العاده خود به اشتراک می گذارد اما بسیار محدود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]