کمتر کسی پیدا می شود که در اینستاگرام چشمش به ویدئو های خنده دار میلاد قاسمی خواه نخورده باشد. میلاد قاسمی خواه یکی از سلبریتی های اینستاگرام و واینر های ایرانی (معنی واینر) می باشد. او با استفاده از این شبکه اجتماعی به شهرت فراوانی رسید و در دل مردم جای گرفت. در ادامه قصد داریم به زندگی و کلیپ های این هنرمند دوست داشتنی بپردازیم. پس از همین رو با ما همراه باشید و با میلاد آشنا شوید.

میلاد قاسمی خواه کیست؟

میلاد قاسمی خواه کیست؟

کمتر کسی پیدا می شود که در شبکه های اجتماعی ای مانند اینستاگرام فعالیت داشته باشد و با میلاد قاسمی خواه آشنا نباشد. میلاد یکی از شناخته شده ترین افراد اینستاگرام می باشد که در زمینه ساخت ویدئو های طنز و کمدی فعالیت می کند. میلاد فعالیت خود را از اواخر سال ۱۳۹۴ در اینستاگرام آغاز کرد، اما در ابتدا محتوا های او متفاوت با امروز بود. در ادامه به واسطه فعالیت مستمر و خنده دار بودن به شهرت رسید و امروز به عنوان یکی از پر طرفدارترین سلبریتی های اینستاگرامی شناخته می شود.

یکی از عواملی که باعث محبوبیت میلاد در بین باقی واینر های ایرانی شد، خوش رفتاری و مردمی بودنش با طرفدارانش بود. در بخش های بعدی بیوگرافی میلاد قاسمی خواه را به صورتی کلی مورد بررسی قرار می دهیم و مروری به کلیپ های او خواهیم داشت، پس با ما همراه باشید.

بیوگرافی هنرمند مردمی

کمدین محبوب ایرانی، میلاد قاسمی خواه پرگام در تاریخ ۵ شهریور ۱۳۶۸ در شهر بندر انزلی به دنیا آمد. میلاد در بندر انزلی به دنیا آمده بود، اما اصالت او به روستای پرگام در استان گیلان باز می گردد. او در خانواده ای چهار نفره بزرگ شد و یک برادر که ۷ سال از او کوچک تر است، دارد. میلاد خواهری ندارد و همیشه حسرت نداشتن آن را می خورده است. بر اساس گفته هایش همیشه دوست داشته در خانواده ای بزرگ زندگی کند.

خانواده قاسمی خواه هنگامی که میلاد تنها یک سال داشت، به تهران مهاجرت کردند. پدر میلاد به شغل جوشکاری تاسیسات مشغول بود و مادرش هم معلم بود. متاسفانه مادر میلاد چندین سال پیش درگذشته است. بر اساس گفته های خود میلاد در دوران بچگی، پسری بسیار فعال و شر بوده است و همه فامیل ها از دست او عذاب می کشیدند.

میلاد پس از ورود به دوران جوانی و به پایان رساندن دوران دبیرستان راهی دانشگاه شد. او مدرک لیسانس خود را در رشته معماری از دانشگاه آزاد لاهیجان کسب کرد. پس از پایان دوران لیسانس به کار کردن پیش پدرش مشغول شد و به کارهای فراوانی در زمینه های متفاوت می پرداخت. به کار هایی همانند جوشکاری، نصب پیکیج، تاسیسات و… می پرداخت.

پا گذاشتن به عرصه حرفه ای

پا گذاشتن به عرصه حرفه ای

میلاد قاسمی خواه پس از گذراند و دوران لیسانس خود راهی سربازی شد. او پس از پایان خدمت اش تصمیم به انتخاب شغلی مناسب برای خود گرفت. از همین رو او دست به شغل های زیادی زد اما در نهایت از پرداختن به هیچ کدام از آن ها راضی نبود. در همین حال او در سفری به شمال کشور با شبکه اجتماعی اینستاگرام آشنا شد.

میلاد در ابتدا مدتی به فعالیت در این فضا فکر کرد و در نهایت تصمیم خود را گرفت. او برای اولین بار در اواخر سال ۱۳۹۴ ویدئویی در ارتباط با دابسمش بچه ها منتشر کرد. این دابسمش او تنها یک کیلپ ۱۵ ثانیه ای بود. در ادامه میلاد قاسمی خواه فعالیتی در ارتباط با ساخت موزیک ویدئو طنز و کمدی را پیش گرفت، اما پس از مدتی متوجه شد که این کار انرژی زیادی را صرف می کند و همچنین از بازدید های مناسبی برخوردار نمی باشد.

این عامل باعث شد او به همکاری یکی از دوستانش به ساخت ویدئو های کمدی با داشتن داستانی مناسب روی بیاورد. او پس از مدتی فعالیت در این زمینه به شهرتی خوبی رسید و برای خود دنبال کنندگانی کسب کرد. در بخش بعدی به کلیپ های میلاد می پردازیم و آن را با هم مورد بررسی قرار می دهیم، پس با ما همراه باشید.

کلیپ های میلاد قاسمی خواه در چه زمینه ای می باشد؟

حال که با میلاد قاسمی خواه آشنا شدید وقت آن رسیده که کلیپ های او را مورد بررسی قرار بدهیم. همان طور که گفته شد میلاد فعالیت خود را ابتدا با ساخت موزیک ویدئو طنز آغاز کرد و پس مدتی آن را رها کرد. از همین رو همراه با دوست صمیمی اش کامران صالح نیا به ساخت ویدئو هایی کمدی با سناریو هایی مناسب و مردمی رو آورد.

این ویدئو های بسیار مردمی بودند و نشان دهنده جامعه فعلی کشور بودند از همین رو با بازدید های فراوانی همراه شدند. یکی محبوب ترین سبک های میلاد بازی کردن در نقش دختر ها بود. او در این سبک نقش ها بسیار مناسب و حرفه ای ظاهر شد و به شهرت خود افزود.

اینستاگرام میلاد قاسمی خواه

همان که متوجه شدید اینستا میلاد قاسمی خواه ابزار کار و امرار معاش او می باشد و از این طریق کسب درآمد می کند. اما میلاد تنها در زمینه حرفه اش یعنی واینر و کمدین بودن در اینستاگرام فعالیت نمی کند و هر از گاهی تصاویری از خود منتشر می کند.

میلاد در کنار این مسائل از اینستاگرام خود به عنوان پل ارتباطی خود و طرفدارانش استفاده می کند و از آنجایی که بسیار مردمی می باشد، تا حد ممکن جواب هوادارانش را در دایرکت می دهد. این میزان از خوش برخوردی و مردمی بودن میلاد باعث شده که در اینستاگرام میلاد قاسمی خواه از دنبال کنندگانی در حدود ۴.۶ میلیون نفر برخوردار باشد.

میلاد قاسمی خواه در خندوانه

میلاد قاسمی خواه در خندوانه

تا به اینجا به طور کامل با بیوگرافی میلاد قاسمی خواه و شیوه به شهرت رسیدن آن آشنا شده اید. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید، علاوه بر فعالیت در شبکه اجتماعی اینستاگرام عاملی دیگری هم وجود داشت که باعث شهرت میلاد شد. میلاد برای چندین بار در برنامه «خنداونه» رامبد جوان، بازیگر و کارگردان محبوب حضور یافت. در آن زمان برنامه خندوانه برنامه بسیار محبوبی در بین مردم بود که از شبکه نسیم صدا و سیما پخش می شد. حضور یافتن میلاد قاسمی خواه در خندوانه باعث دیده شدن او توسط چندین میلیون تماشاگر این برنامه شد و به میزان فراوانی به شهرت او افزود.

میلاد قاسمی خواه قبل عمل چه شکلی بود؟

تا به اینجا با سبک ویدئو هایی میلاد قاسمی خواه آشنا شدیم و به طور کلی آن ها را مورد بررسی قرار دادیم. اما یکی از عجیب ترین کلیپ هایی که از میلاد منتشر شده است، ویدئویی در ارتباط با عمل او می باشد. در این ویدئو آن طور که به نظر می رسد او در انتظار عمل جراحی ای می باشد، اما در راه بیمارستان او همچنان در حال انجام کارهای خنده دار می باشد. او در این ویدئو همراه با یکی از دوستانش است و به شوخی هایی در ارتباط با عملش می پردازد. میلاد حتی در بیمارستان و قبل از عمل خود هم دست از شوخی بر نمی دارد و کار های خود را ادامه می دهد.

ادامه این ویدئو نشان دهنده این است که عمل جراحی میلاد قاسمی خواه موفقیت آموزش بود و او همچنان پس از مرخصی و در راه بازگشت به شوخی کردن می پردازد. البته باید افزود میلاد سعی کرد که طرفداران خود را نگران به این عمل نکند و تمامی این ویدئو را پس از عمل جراحی اش منتشر کرد.

همسر میلاد قاسمی خواه کیست؟

همان طور که مشاهده کردید در بخش های قبلی به زندگینامه و برخی از اتفاقات مهم میلاد قاسمی خواه پرداختیم. اما تا به اینجا هیچگاه صحبتی از روابط او نشده است. از همین رو احتمالا برایتان سوال شده است که آیا میلاد مجرد است؟ در این باره باید بگوییم که تا به امروز خبری از ازدواج و یا درون رابطه بودن با فردی منتشر نشده است و بر اساس شواهد او همچنان مجرد می باشد.

مصاحبه با میلاد قاسمی خواه

شاید برایتان سوال شده باشد که آیا میلاد قاسمی خواه واینر و کمدین محبوب ایرانی تا به حال در مصاحبه ای حضور داشته است؟ در جواب این سوال باید بگوییم میلاد تا به امروز در چندین مصاحبه از طرف سایت و رسانه های متفاوت حضور داشته است و به گفتگو هایی پرداخته است. یکی از معروف ترین این مصاحبه ها، مصاحبه با برنامه «تی وی پلاس» بود. این مصاحبه یک مصاحبه تصویری بود و ویدئو آن همچنان در سایت هایی مانند آپارات و یوتیوب موجود می باشد.

میلاد در این مصاحبه به گفتگو و سوال و جواب هایی با فرد مصاحبه کننده پرداخت. در ادامه این مصاحبه میلاد به شرایط سخت زندگی اش قبل از شهرت پرداخت و آن را با دنبال کنندگان آن مصاحبه در جریان گذاشت. این مصاحبه با بازدید های خوبی همراه بود و اگر شما به دیدن آن علاقه مند هستید، می تواند آن را همان طور که گفته شد در یوتیوب و آپارات مشاهده کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

میلاد قاسمی خواه چند سال دارد؟

او متولد ۵ شهریور ۱۳۶۸ می باشد.

قد میلاد قاسمی خواه چقدر می باشد؟

قد او در حدود ۱۸۳ سانتی متر می باشد.

چه عاملی باعث شهرت میلاد قاسمی خواه شد؟

ویدئو های او و میزان محبوبیت بالایش باعث شهرت او شد.

میلاد قاسمی خواه اهل کجاست؟

او در بندر انزلی متولد شد، اما اصالت او به روستای پارگام در گیلان برمی گردد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]