در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره یکی از افراد معروف یعنی محمد صباغی صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

بیوگرافی محمد صباغی

بیوگرافی محمد صباغی

شاید برای شما هم تا به حال سوال به وجود آمده باشد که محمد صباغی کیست در این باره باید بگوییم که محمد صباغی دهه شصتی و متولد شهر تهران است، او منیجر حصین مدیر سایت شرط بندی سنگین بت و البته یکی از خوانندگان معروف و محبوب ایرانی می باشد.

محمد صباغی در یکی از صحبت های خود بیان کرده بود که از زمانی که نوجوان بوده است، علاقه زیادی به موسیقی و رپ فارسی داشته است و تمایل زیادی به این که در این حرفه فعالیت کند، داشته است. به همین دلیل مدت ها پیگیر این بوده است تا با یکی از کمپانی ها همکاری کند. مدت ها بعد، او توانست که با یکی از کمپانی های این سبک به نام جوهر همکاری کند و به شهرت زیادی برسد.

علاقه جوانان و نوجوانان به دنیای رپ

همان طور که می دانید، اکثر جوانان و نوجوانان امروزی علاقه شدیدی به دنیای رپ دارند و از فن های بزرگ آن می باشند. درباره دنیای رپ بهتر است که بدانید این سبک از سال ۱۳۸۰ در ایران رایج شده است. البته خیلی از افراد بر این باور هستند که این سبک را هیچکس به وجود آورده است و او را پدر رپ فارسی می دانند، بعد از هیچکس، حصین با نام حصین ابلیس نیز روی کار آمد و این دو نفر همکاری هایی نیز با هم داشته اند.

محمد صباغی منیجر حصین

محمد صباغی منیجر حصین ابلیس است؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم محمد صباغی منیجر حصین است. در مورد حصین باید بگوییم که نام اصلی او حسین رحمتی است، او به همراه هیچکس یکی از پیشتازان موسیقی رپ بوده است و رپ در آن زمان با این فرد به اوج خود رسیده بود. این خواننده معروف متولد مشهد است و توانست که کمپانی هایی مانند ۰۵۱، جوهر و کاغذ رکورد را تاسیس کند. او مدت ها قبل شخصی را با نام محمد صباغی را استخدام کرد و او به نام منیجر در آن جا شروع به کار کرد.

عکس محمد صباغی

عکس های زیادی از محمد در کنار حصین در دنیای مجازی و هم چنین اینترنت منتشر شده است. هم چنین باید افزود که زمانی که شرکت جوهر تاسیس شد و محمد توانست عضو این شرکت شود، بعد از مدت کوتاهی محمد توانست خود را به حصین ثابت کند و بعد از آن او به عنوان مدیر برنامه حصین شناخته شد.

علاوه بر این محمد فعالیت های تولیدی فیت های شرکت جوهر را نیز به عهده دارد. البته به غیر از کار محمد یکی از دوستان صمیمی و نزدیک حصین می باشد و آن ها در کنار یک دیگر توانسته اند که همکاری های خوب و زیادی در زمینه های مختلف را داشته باشند. شایعه ای بیان شده است که ملک محمد صباغی را حصین برای او به عنوان یک هدیه خریده است، اما مدتی قبل محمد در این باره بیان کرد که این صحبت ها شایعه ای بیش نیست و حقیقت ندارد.

لایو حصین با محمد صباغی

اهنگ محمد صباغی چیست؟

بهتر است که بدانید کار های محمد فقط به منیجر بودن او محدود نمی شود. محمد علاوه بر آن در زمینه خواندن موسیقی نیز فعالیت می کرده است و مدتی قبل یک ترک نیز از او منتشر شد. در مورد تنظیم کننده و آهنگ ساز این ترک باید بگوییم کاری از یاشار یاری بوده است. فعالیت خوانندگی محمد فقط به همین ترک محدود می شود و آهنگ دیگری از او به چشم نمی خورد. البته او بیان کرده بود که قرار است ترک جدیدی نیز منتشر کند که هنوز خبری از آن نشده است.

لایو حصین با محمد صباغی درباره چه بود؟

مدتی قبل صباغی با حصین لایو گذاشتند که یکی از لایو های بسیار جنجالی بوده است و در این لایو محمد برخی از صحبت هایی که می خواسته قبل بگویید را رو می کند و هم چنین حصین نیز از کار های محمد صباغی می گوید که قرار است کار جدید او بترکوند. برای دیدن این لایو می توانید در اینترنت و یا یوتیوب آن را جستجو کنید.

درآمد محمد صباغی چقدر است؟

خیلی از افراد می خواهند تا در مورد درآمد این چهره معروف بدانند. در مورد درآمد او باید بگوییم که او در کمپانی کار می کند و از این طریق درآمد خوبی نیز بدست آورده است. در حال حاضر او در حرفه موسیقی فعالیت می کند و به این گونه درآمد کسب می کند و هم چنین گفته شده است که او در کنار این حرفه بیزینس های کوچک دیگر را نیز انجام می دهد.

باید افزود که ماشین محمد صباغی از گران قیمت ترین ماشین ها است که نشان می دهد او توانسته در این چند سال به خوبی کسب درآمد کند.

حاشیه های محمد صباغی

محمد صباغی به عنوان یکی از چهره های زیبا و خوش چهره ایرانی معرفی شده است او نیز مانند سایر افراد حواشی داشته است. از حواشی او می توان به دوست دختر محمد صباغی اشاره کرد که مدتی قبل بسیار در مورد آن صحبت شده بود که می توانید برای دانستن جزئیات بیشتر در اینترنت جستجو کنید. هم چنین از دیگر حواشی او می توان به شماره محمد صباغی که در اینترنت پخش شده بود، اشاره کرد. او در این باره بیان کرده بود که می داند، این کار چه کسی بوده است.

اینستاگرام محمد صباغی

اینستاگرام محمد صباغی

محمد صباغی یکی از مردان خوش چهره ایرانی است. که عکس های او در اینستاگرام قابل دسترس می باشد. او در اینستاگرام فعالیت می کنند. هم چنین باید افزود که محمد صباغی اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و تمام فعالیت های خود را از این طریق با مخاطبان خود در میان می گذارد. هم چنین او در اینستا در مورد این که با حمید صفت و امیر عباس گلاب همکاری داشته صحبت کرده است. محمد به غیر از حصین با خوانندگان دیگری نیز همکاری داشته است. برای دنبال کردن اینستاگرام محمد صباغی می توانید از این لینک استفاده کنید.

آدرس کانال تلگرام

آدرس کانال تلگرام محمد صباغی در بیو اینستا او قرار داده شده است که می توانید وارد لینک قرار داده شده بشوید و به این گونه عضو کانال شوید. محمد برخی از صحبت های خود را به صورت ویس در کانال خود برای مخاطبان می گذارد و آن ها را از جریانات باخبر می کند.

اخراج جعفری از مدیر برنامه بودن

مدتی قبل صحبت هایی در مورد اخراج جعفری از سمت مدیر برنامه شده بود و در مورد این خبر در دنیای موسیقی بسیار صحبت شده بود، اما این خبر هنوز تایید و یا تکذیب نشده است و خود جعفری نیز در مورد این موضوع صحبتی نکرده اند، اما برخی از افراد می گویند که این خبر جدی است.

صحبت های محمد صباغی در خصوص منحل شدن کاغذ رکورد

کمپانی کاغذ رکورد سال ها قبل توسط حصین تاسیس شد و بعد از مدت کوتاهی صادق نیز شریک این کمپانی شد و این دو رپر با یکدیگر این کمپانی را اداره می کرده اند. متاسفانه این کمپانی بعد از مدت ها در سال ۱۳۹۸ منحل شد. صباغی در مورد علت منحل شد آن در یکی از صحبت های خود بیان کرد که دلیل آن جدا شدن محمد رضا شایع می باشد. بعد از رفتن شایع این کمپانی از بین رفت که حواشی زیادی را در برداشت و خیلی از افراد از شایع انتقاد کردند که نباید این کار را می کرد و کمپانی را ترک می کرد و در مقابل فن های شایع از این کار او دفاع کردند و گفتند که شایع کار درست را انجام داده است.

البته بعد از آن حصین به فکر راه اندازی کمپانی دیگر شد و توانست بعد از مدت کوتاهی کمپانی جدیدی را راه اندازی کند.

عکس های محمد صباغی

پیشفروش آلبوم جدید حصین توسط محمد صباغی

مدتی است که انگار سر حصین بسیار شلوغ است، چرا که بر روی آلبوم جدید خود کار می کرده است و هم چنین محمد صباغی منیجر حصین مدتی قبل خبر از پیشفروش آلبوم جدید حصین را داد. این موضوع باعث خوشحالی فن ها شده است و هم چنین آن ها در این باره بیان کرده اند که امیدوار هستند که در این آلبوم حصین با رپر های دیگر نیز همکاری هایی کرده باشد.

سوالات متداول

محمد صباغی کیست؟

محمد صباغی دهه شصتی است و هم چنین متولد تهران می باشد. او منیجر حصین یکی از خوانندگان مشهور و محبوب ایرانی است و در موسیقی نیز فعالیت می کند.

دلیل منحل شدن کاغذ رکورد چه بوده است؟

کمپانی کاغذ رکورد مدت ها قبل توسط حصین تاسیس شد و علت منحل شدن آن جدا شدن محمد رضا شایع بوده است، بعد از رفتن شایع این کمپانی از بین رفت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]