ندا کلاهی از جمله خبر ساز ترین مدل های اینستاگرام است. این دختر جوان و خوش اندام سال های بسیاری است، که در زمینه مد و فشن فعالیت می کند. ندا در چند وقت گذشته با شایعه های بسیاری رو به رو شد. این شایعات که تا حدی زندگی شخصی و حرفه ای او را مورد هدف قرار داد، تنها به دلیل استوری یک سلبریتی ایرانی بود. این شایعه های بی پایه و اساس شرایطی را حاصل کرد، که ندا مجبور به منتشر کردن لایو در این باره و توضیح ان مسئله شد. این مدل خوش اندام و زیبا چهره، سال های بسیار زیادی است، که ایران را ترک کرده است. بر اساس اطلاعاتی که از او به دست امده است، در سان فرانسیسکو در حال زندگی می باشد.

ندا یکی از زیبا ترین مدل های شرقی و ایرانی است. اما جذابیت چهره او بیش تر در غربی بودن ان می باشد. بسیاری بر این باورند، که او چهره خود را با عمل های جراحی مختلف تغییر داده است، تا چهره او حالت شرقی خود را از دست بدهد. البته درست است، که ندا دارای چندین عمل جراحی در صورت خود می باشد. اما تعداد این عمل های زیبایی بسیار کم بوده و باعث تغییر ان چنانی در چهره ندا نشده است. او از همان ابتدا به دلیل رنگ چشم ها و موهایش بسیار غربی تر از دیگر همکاران خود بود.

برای شناخت بیش تر این زن جوان و زیبا بهتر است، که این مقاله را با دقت تمام دنبال کنید. چرا که هدف از این مقاله پرداختن به زندگی شخصی و حرفه ای این زن زیبا و شایعاتی است، که درباره او بسیار مطرح شده است. در نظر داشته باشید، که بسیاری از خبر های موجود در فضای مجازی کذب است.

بیوگرافی ندا کلاهی

بیوگرافی ندا کلاهی

ندا کلاهی از بیوگرافی کاملی برخوردار نیست. چرا که این دختر جوان و خوش هیکل در تمام مدتی که به فعالیت در زمینه مد و فشن در ایران و در خارج مشغول بوده است. در تلاش برای مخفی نگه داشتن زندگی شخصی خود و دور کردن ان از فضای مجازی داشته است. ندا در تمام این سال ها هیچ گونه مصاحبه ای انجام نداده است، چرا که از شایعه ها و حرف های کذب بعد ان قراری است.

البته در این اواخر و به دلیل بحث های جنجال برانگیزی که در مورد این دختر جوان و خوش چهره منتشر شده بود. او مجبور به مصاحبه شد. چرا که او اثر سو این حرف های دروغ و شایعات بی اساس را در زندگی شخصی و روابط خود بسیار احساس کرده بود. درست است، که این زن خوش اندام و جوان ایرانی در حال حاضر در کشور خود نیست. اما به دلیل ارتباط بسیار با طرفدار های ایرانی اش از این شایعات بسیار با خبر می شود. چرا که هر بار پیج و صفحه شخصی او بسیار مورد اتهام وارد می شود.

ندا بار ها در استوری های خود از مخاطب ها و طرفدار های خود خواهش کرده است، که او را در فضای سلبریتی ها و یا شاخ های مجازی وارد نکنند. چرا که او بسیار در مسیر دور کردن خود از این شرایط تلاش کرده است. لازم به ذکر است، که این زن جوان در حال حاضر ۳۵ سال سن دارد. چرا که طبق بررسی های انجام شده در سال ۱۳۶۵ هجری شمسی و در شهر تهران متولد شده است. ندا تا قبل از مهاجرت به آمریکا و ایالت های ان، در شهر تهران زندگی می کرد. به شکلی که بعد از خروج از ایران در شهر سان فرانسیسکو ساکن شد. از همین رو باید اسم او را در لیست سلبریتی های ایرانی خارج از کشور جای بدهیم.

ندا کلاهی مدل

ندا کلاهی جز اولین مدل های ایرانی زن می باشد، که در این حرفه ورود کرد. این زن جوان همکار های بسیاری را در این زمینه داشته است، که در کشور نبوده و از کشور خارج شده اند. اغلب این مدل های مشهور و پر مخاطب ایرانی به دلیل مشکلاتی که در ایران برای این حرفه موجود می باشد، کشور خود را ترک کرده اند. اما از ان جایی که به صورت حرفه ای و به شکلی که در کشور ما رایج نیست، ان ها در دیگر کشور ها فعالیت می کنند.

شرایط برای برگشت به کشور برای ان ها بسیار سخت می باشد. این مدل زیبا در ابتدایی ترین و اولین کت واک ایران شرکت داشت. این کت واک در حوزه مدلینگ در ایران بسیار قدم بزرگی بود. ندا نیز که در ان روز ها مدلینگ را به صورت جدی دنبال نمی کرد. به دعوت یکی از دوستانش وارد این مسیر شد.

ندا به دلیل چهره زیبا و جذابی که داشت، از همان ابتدای کار بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت. این چهره زیبا بسیار متفاوت با دیگر مدلینگ ها بود. چرا که ندا فرم بینی و چشم هایی غربی دارد، که همین امر بر جذابیت او افزوده است. این زن جوان و زیبای ایرانی سال های بسیاری از زندگی خود را در مسیر مدلینگ گذاشت، تا این رشته در ایران جان تازه بگیرد. این دختر جوان و خوش اندام در تمام مدت فعالیت خود از هیچ گونه تلاشی دریغ نکرده است.

لازم به ذکر است، که ندا قبل از ان که وارد این حرفه شود. در یکی از رشته های مهندسی در ان دوره در دانشگاه آزاد اسلامی ایران مشغول به تحصیل بود. اما با ورود به این کار و فعالیت، درس را رها کرد. این مدل خوش چهره در زمینه مدلینگ بیش تر به تبلیغ مانتو، شال و روسری در ایران مشغول بود.

ندا کلاهی نامزد سابق بهرام رادان

عروسی بهرام رادان و ندا

بهرام رادان و ندا کلاهی مدتی پیش بسیار خبر ساز شدند. علت ان نیز انتشار یک عکس در استوری و توسط بهرام رادان بود. بهرام رادان یک عکس بی اساس و تنها برای شوخی از خود و ندا منتشر کرد. در این عکس پر حاشیه بهران رادان با لباس داماد و ندا نیز با لباس عروس می باشد. در این عکس که استوری شد و جنجال های زیادی را به پا کرد، ندا و بهرام در یک مراسم عروسی در حال گذاشتن کیک در دهان یک دیگر بودند. این در حالی است، که بهرام رادان در انتها استوری و پست خود به کذب بودن و شوخی بودن ان اشاره می کند.

اما رسانه تشنه به جنجال و حاشیه ها، این موضوع را جدی گرفته و در پی یافتن سر نخ هایی از رابطه میان ان دو بودند. بسیاری از بهرام رادان و ندا جویا شدند، که این عکس به چه مناسبت می باشد. همین سوال های تکراری و بدون پایان جنجال های رسانه های مجازی شد. به شکلی که مدت زمان بسیاری بهرام رادان و ندا از خبر سازی های این عکس راحت نبودند. در این عکس از ان جایی که تمام شرایط عروسی دیده می شد. سوال های بسیاری را در ذهن مخاطب ایجاد کرد.

البته این در حالی بود، که بهران رادان چندی پیش در سان فرانسیسکو دیده شده بود. همین امر که این سلبریتی مشهور در خارج از ایران و در آمریکا حضور داشته است. بازار شایعه های مجازی را بیش از پیش داغ کرد. خود بهرام رادان و ندا به شخصه این خبر را کذب دانسته و رد کردند. حتی خانواده این سلبریتی مشهور نیز این خبر را با جدیت و قطعیت کذب دانستند. اما بسیاری از مردم هم چنان به دنبال یافتن رد پایی از رابطه میان ان ها بودند. البته این جست و جو ها بی اثر بود و نتیجه ای از ان حاصل نشد.

ندا کلاهی مدل

ندا کلاهی نامزد سابق بهرام رادان

بهرام رادان هنر پیشه مشهور ایرانی است، که سال های بسیار زیادی است، که در زمینه هنر و بازیگری مشغول است. این مرد جوان که دارای اندام و چهره زیبا و جذابی می باشد، تا به الان فیلم های درخشان بسیاری را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. این در حالی است، که این مرد خوش هیکل در رشته بازیگری تحصیل نکرده است. بلکه یکی از دلایل ورود او به سینما، چهره جذاب و گیرای او بوده است. بهرام رادان در سال ۱۳۵۸ هجری شمسی متولد شده است و در حال حاضر در حدود چهل و دو سال دارد.

بهرام رادان تا به الان ازدواج نکرده است و در مصاحبه های خود بار ها ادعا کرده است، که این چنین قصد و نیتی ندارد. این مرد جوان چندی پیش تنها برای شوخی قسمتی از یکی از فیلم هایی که در آمریکا بازی کرده بود، را منتشر کرد. این فیلم برای او ماجرا ها و داستان های بسیاری را ایجاد کرد. به صورتی که او بخش مراسم عروسی را منتشر کرده و تنها قصد داشت تا با این شوخی خبر فیلم جدید خود را به مخاطبانش برساند. اما بر خلاف تصور او این موضوع بسیار جدی شد. به شکلی که برای مدت زمان طولانی یکی از بحث های مهم رسانه ها و فضای اینستاگرام بود.

سوالات متداول

حرفه ندا کلاهی چیست؟

حرفه ندا کلاهی مدلینگ می باشد.

ندا کلاهی متولد چه سالی است؟

ندا کلاهی در سال ۱۳۶۵ هجری شمسی متولد شده است.

رشته دانشگاهی ندا کلاهی چه بوده است؟

رشته دانشگاهی ندا کلاهی، مهندسی بوده است.

بهرام رادان متولد چه سالی است؟

بهرام رادان در سال ۱۳۵۸ هجری شمسی به دنیا امد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]