نگار رکنی یکی دیگر از سلبریتی های اینستاگرام می باشد که نمی شود گفت تازه کار است. اما به دلایل مختلفی دوست ندارد که مانند دیگران نامش بر سر زبان ها باشد.

برخی از کاربران دلیل آن را اینطور بیان می کنند که او به خاطر جراحی های متعدد زیبایی دارای صورتی بی روح می باشد. به همین دلیل در برخی از مقطع زمانی موجب می شد تا به طور کلی فعالیت های خود را کاهش دهد تا قضیه آرام شود.

گفته می شود که هر بار با تغییر ظاهری متفاوت جلوی دوربین ظاهر می شود. حتی شنیده می شود که صورت او به کلی با آمپول تزئین می شود و جراحی های زیادی را انجام داده است. این اینفلوئنسر مدتی را دوست دختر داوود هزینه یکی از شاخ های اینستاگرام بوده است.  برای اطلاعات بیشتر در مورد این بانوی ایران با ادامه مقاله همراه باشید.

لیست عناوین محتوا پنهان
نگار رکنی و داوود هزینه

نگار رکنی کیست

شاید نتوان گفت که تازه به دوران رسیده است بلکه او به طور پنهانی کار می کند. او به خاطر انجام عمل های زیبایی زیاد روی صورتش به شهرت رسیده است. برخی از کاربران تصاویر قبل از عمل او را منتشر می کنند که گفته می شود چندان وضعیت مناسبی نداشته است. همچنین این سلبریتی مدتی را با داوود هزینه به عنوان دوست دخترش سپری کرد و پس از مدتی از او جدا شد. در حال حاضر او با فردی به نام مهراد آشنا شده و گفته می شود که با همدیگر ازدواج کرده اند. اما برخی از کاربران این را نیز شگردی دیگر با هدف جذب مخاطب می دانند.

بیوگرافی نگار رکنی

گفته می شود که او نیز دوران کودکی و نوجوانی خود را در داخل کشور گذرانده است. هر چند که در باره این سلبریتی نمی توان اطلاعات بیشتری در مورد سرگذشت و زندگی نامه او پیدا کرد، اما نکته قابل توجه در مورد او جراحی های زیبایی متعددی است که روی صورت خود انجام داده است. همچنین معلوم نیست که این اینفلوئنسر تا چه مقطعی تحصیل کرده است و اصالتا اهل کدام شهر است. گمان آن می رود که او نیز مانند سایر سلبریتی ها در دوران جوانی قصد مهاجرت می کند. ترکیه نزدیکترین مقصدی است که هم هزینه کمتری دارد و هم اینکه به کشور نزدیک می باشد.

نگار رکنی و داوود هزینه

داوود هزینه مدیر سایت شرط بندی لایو بت که نام اصلی او داوود غفاری می باشد یکی از سلبریتی های اینستاگرامی می باشد که چند سالی است که فعالیت گسترده ای را در این شبکه اجتماعی آغاز کرده است. او زمانی به شهرت رسید که تصویری از خود در آغوش پرستش عربلو را در صفحه شخصی خود منتشر کرد. این مدل ایرانی دوست دختر او بود. گفته می شود تا به حال با دختران زیادی رابطه داشته اما یکی از آنها اسمش ندا بود که با نگار دوست صمیمی بودند. او از طریق ندا با داوود آشنا شد و پس از اینکه از هم جدا شد، به عنوان دوست دختر بعدی این سلبریتی معرفی شد.

نگار که چندمین دوست دختر داوود محسوب می شد، به خوبی از این رفتار او آگاهی داشت و می دانست که رابطه آنها نیز زودگذر است. از این رو، سعی کرد تا دوستی هدفمندی داشته باشد و در عینی که در کنارش است، به اهداف خود نیز دست یابد. نخستین برنامه او جذب و افزایش افراد دنبال کننده خود بود که می شود گفت که تا حدودی به نتیجه دلخواهش رسیده بود. در زمانی دوستی این دو سلبریتی گفت و گوهای زنده بسیاری را اجرا کردند که توانست به خوبی از آنها بهره ببرد. موضوع صحبت این مختلف بود اما در اکثر آنها قانون و خط قرمزی وجود نداشت.

نگار رکنی قبل از عمل

نگار رکنی قبل از عمل

برخی ها با انتشار تصاویری از یک خانم که نسبتا زشت می باشد، ادعا می کنند که آن عکس ها متعلق به نگار می باشد. برخی از کاربران در زیر آن کامنت گذاشتند که واقعا معجزه جراحی زیبایی را شاهد هستیم. درست از همان زمان بود که شایعاتی در مورد جراحی زیبایی این سلبریتی به گوش رسید. هر چند که خود او تا به حال به طور رسمی به چنین شایعاتی واکنش نشان نداده است اما آن طور که پیداست صورت او دارای سردی بیش از حد می باشد و به احتمال بسیار قوی آنها واقعیت داشته باشند.  این بانو در دوران نوجوانی به میکاپ و مدلینگ بسیار علاقه داشت و از همان زمان با آرایش های غلیظ سعی داشت تا توجه بسیاری را به طرف خود جلب نماید.

آیا بازداشت نگار رکنی واقعیت دارد؟

برخی از کاربران در پست های خود جمله نگار رکنی دستگیر شد را تگ کردند که حرف و حدیث های بسیاری را بوجود آورد. مدتی از این قضیه گذشته بود که مشخص شد چنین شایعاتی واقعیت ندارد و او هرگز بازداشت نشده است. هرچند که گفته می شود که او به خاطر انتشار تصاویر و کلیپ های نامتعارف تحت تعقیب می باشد و پلیس چند بار وی را به همین خاطر به زندان انداخته است.

دعوای نگار رکنی و سارا فراهانی

دعوای نگار رکنی و سارا فراهانی

در این بگو مگوی اینترنتی، این دو سلبریتی بر سر شخصی به نام بهراد با یکدیگر دیگری لفظی پیدا می کنند. درا ین کلیپ نگار می گوید که عددی نیستی و یک فرد فقیر و گشنه می باشد. بارها و بارها این الفاظ را تکرار می کند و در آخر به قد کوتاهش متلک می پراند. این سلبریتی اعلام می کند که خانواده اش نیز از سطح پایین جامعه است و به خاطر دو هزار پول دست به هر کاری می زند. سپس او را تهدید می کند که فراموش نکند که بهراد از او مانند یک دستمال استفاده کرده و درون سطل آشغال انداخته است. این انفلوئنسر که به شدت عصبانی بود، هشدار می دهد که دیگر هرگز لفظ نامزد را در مورد او به کار نبرد و به روزی اشاره می کند که به آرایشگاه رفته بود و در آنجا گفته بود که با نشان دادن تصویر بهراد او را نامزد خطاب کرده است. این مدل اضافه کرد که در آن موقع التماس می کردی که آن مرد شوهرت بوده و حالا این دختر آمده و او را با جادو جنبل از چنگت درآورده است.

ازدواج این بانوی مدل ایرانی

عکس عروسی نگار رکنی در بین کاربران فضای مجازی منتشر شد و توجه کاربران زیادی را به طرف خود جلب کرد. بهراد فردی است که عاشقش شده و بعد از کش و قوس های فراوان تصمیم گرفتند تا با یکدیگر زندگی مشترکی را آغاز کنند. گفته می شود که نامزدش ثروت فراوانی دارد اما اطلاعات بیشتری در مورد او وجود ندارد. البته در این مورد واکنش های متفاوتی وجود داشت. برخی از کاربران بر این باور بودند که این ازدواج در راستای جذب مخاطب صورت گرفته است اما برخی دیگر نیز خبر از جدی بودن آن می دادند. اما هر آنچه از آن تا به حال آشکار شده است این می باشد که از زمان اعلام رسمی این خبر، نگار تا به حال هرگز رفتار نامتعارفی نداشته است.

بیوگرافی نگار رکنی

حواشی نگار دوست دختر آقای هزینه

در ابتدا تلاش های او در راستای جذب مخاطب چندان موفق نبوده و بارها سعی کرده تا از طریق مختلف بتواند به این مهم دست یابد. حتی در برخی از مواقع او مجبور شده تا کارهای نامتعارفی را انجام دهد اما باز هم انچنان که باید نتیجه آن ثمر بخش نبوده است. گفته می شود که تنها مشکل او صورت مصنوعی و بی روحش می باشد که این موضوع موجب واکنش تند برخی از کاربران را به همراه داشته است. در یکی از گفت و گوهای زنده اینترنتی که شرکت کرده بود یکی از کاربران از او در مورد سنش می پرسد. در واقع او را با چالش روبرو می کند و موجب می شود تا او کنترل خود را از دست بدهد و به شدت عصبانی شود. در زمان دوستی با داوود نیز در یک لایو دیگر همین سوال از او می شود. این بار نیز با عصبانیت به یکدیگر توهین می کنند.

ماجرای مسدود شدن اکانت این مدل

تاکنون بارها شاهد بوده ایم که این اینفلوئنسر تصاویر و کلیپ های نامناسب را منتشر می کرده و از طرفی نیز اخطارهای زیادی را نیز دریافت کرده اما او با بی توجهی به آنها به آن کار ادامه می داد. این کار تا حدی پیش رفت که در گفت و گوهای زنده اینترنتی نیز با به کار بردن الفاظ زشت موجب آزردگی مخاطبان می شد تا جایی که خبر از مسدود شدن اکانت او منتشر شد. این خبر خیلی سریع تمام فضای مجازی را در بر گرفت و گفته می شد که علت آن منتشر کردن محتوای مجرمانه می باشد که حسابش را مسدود کرده است. می توانید اینستاگرام نگار رکنی را از این لینک دنبال کنید.

حواشی نگار دوست دختر آقای هزینه

اینستاگرام نگار رکنی

از سلبریتی های معروف در فضای مجازی خصوصاً اینستاگرام، نگار رکنی می‌باشد. او چند سالی است که با عضویت در اینستاگرام و حاشیه سازی در این شبکه اجتماعی تبدیل به یک شاخ اینستاگرامی شده است اما به دلایلی خودش نمی‌ خواهد خیلی زیاد دیده شود. مدتی پیش بیشترین عبارتی که در موتورهای جستجوگر سرچ می شد عبارت ” نگار رکنی اینستا ” بود و این به دلیل این است بیشتر اعضای بدن او مصنوعی و غیر طبیعی است مخصوصاً در ناحیه صورتش چون او عمل های زیبایی فراوانی انجام داده است. عده ای از این عمل ها خوششان آمده و دوست دارند مانند او شوند و این دلیلی است که در پیج اینستاگرامش به دنبال شماره نگار رکنی می‌گردند. نگار رکنی در پیجش تعدادی از تصاویر شخصی خود را به اشتراک دیگران قرار داده است.

نگار رکنی قبل از عمل

همه افراد که می‌خواهند دست به عمل های زیبایی بزنند معمولاً یکسری عیب ها را بر روی خود می‌بینند و سپس به عمل های زیبایی روی می‌آورند تا آن عیب به کلی و یا تا حدودی محو گردد. عمل های زیبایی راه های چاره ساز جدیدی را برای عیب جو ها به ارمغان آورده اند. نگار رکنی نیز همانند دیگر افراد دست به عمل زده و به گفته خودش دارای عیب های زیادی بوده ولی دیگران تا به حال این عیب هایی که او مدعی شده است را ندیده بودند. به هر حال راز اصلی عمل زیبایی نگار رکنی دقیقاً مشخص نیست. تنها چیزی که روشن است این است که نگار رکنی به دلیل اینکه تمام بدنش پر از عمل های جراحی است دوست ندارد زیاد در معرض دید افراد قرار گیرد. او بیشتر به عنوان همین عمل ها در فضای مجازی شناخته شده است و این علامت سوال برای خیلی ها ایجاد شده است که دقیقاً نگار رکنی کیست که اینقدر بر سر زبان ها افتاده است. شما می‌توانید به پیج شخصی نگار رکنی با جستجو در اینستاگرام دستیابی پیدا کنید. اینطور که خود نگار رکنی در چند مصاحبه ابراز داشته است قبل از عمل های جراحی دارای زیبایی خاصی نبوده و الان که عمل کرده زیبایی زیادی را به خود گرفته است.

بازداشت نگار رکنی

نگار رکنی و همسرش

یک سوالی که ذهن هواداران و دنبال کنندگان پیج نگار رکنی را مشغول کرده بود این است که آیا نگار رکنی ازدواج کرده و دارای همسر می‌باشد؟ این سوال همیشه مطرح بود و از یک زمان شدت این سوال بیشتر شد. دقیقاً زمانی که دنبال کنندگان او تصاویری از نگار به همراه یک مرد به نام داوود هزینه که از شاخ های اینستاگرام می‌باشد را دیدند. همه فکر می‌کردند که آن ها هم زن و شوهر می‌باشند. این در حالی است که تصاویر مشترک آن ها در پیج شخصی داوود هزینه نیز یافت می‌شد و حتی هواداران داوود هم فکر می‌کردند که آن ها ازدواج کرده اند و زوج می‌باشند. واقعیت این امر این است که میان آن ها تنها رابظه دوستی برقرار بود و اصلاً ازدواج نکرده اند و تنها دوستانی صمیمی با هم بودند و ازدواج آن ها تنها حرف هایی از جنس شایعه بود. البته نگار رکنی چند وقت پیش خبری را منتشر کرد که با پسری به نام بهراد به دوستی پرداخته و قصد ازدواج با او را دارد. اتفاقاً پس از مدتی تصاویر عروسی خود را با بهراد به اشتراک گذاشت و خیلی ها را شگفت زده کرد و به گفته خودش بهراد همسری بسیار عالی برای او می‌باشد. درباره بهراد اطلاعات خاصی در دسترس نیست و تنها همین که همسر نگار رکنی است می‌توان به آن بسنده کرد.

واقعیت زندگی نگار رکنی

نگار رکنی از سلبریتی های تازه به دوران رسیده و از شاخ های اینستاگرام می‌باشد که دلیل معروفیت او عمل های زیبایی زیادی است که بر روی چهره خود انجام داده و به همین دلیل از خود نامی بیرون کرده است. حقیقت امر این است که هیچ اطلاع هویتی از نگار رکنی در دست نیست. نه زادگاه مشخصی دارد و نه تاریخ تولدش مشخص است. برخی می‌گویند به دلیل تیپ و استایلی که دارد به شمالی ها می‌ خورد. نگار رکنی از ازدواجش هم چیزی نگفته و فقط گفته که پسری به نام بهراد را دوست دارد ولی از بهراد هم اطلاعاتی در دست نیست. نگار مدتی دوست دختر داوود هزینه بوده و تصاویر متعددی را با هم به دیگران به اشتراک گذاشته اند. او مانند خیلی دیگر از سلبریتی ها به احتمال زیاد دوران کودکی و نوجوانی خود را در ایران گذرانده است و احتمالاً در حال حاضر به ترکیه مهاجرت کرده و در آن جا به ادامه حیات پرداخته است. پیج نگار رکنی در اینستاگرام موجود است و در آن مانند دیگر سلبریتی ها تصاویر متعددی از خود به نمایش قرار داده است.

عکس نگار رکنی

نگار رکنی دارای تصاویر متعددی در دنیای مجازی می‌باشد. اگر چه دوست ندارد زیاد دیده شود ولی عکس های زیادی را تا به امروز از خود برای دیگران به اشتراک گذاشته است. این تصاویر در سایت های متعدد یافت می‌شود. شما می‌توانید با جستجوی نام این سلبریتی مجازی در موتور های جستجوگر به تصاویر متعدد او که در حالت های مختلف گرفته شده است دست یابید. نگار رکنی در پیج اینستاگرامی خود تصاویر قدیمی و جدید خود را بارگزاری کرده است. تصاویری که مربوط به قبل از عمل و بعد از عمل وی می‌باشد و خیلی ها از روی کنجکاوی دوست دارند تمامی تصاویر او را ببینند؛ چون همان طور که بیان شد این شاخ مجازی با عمل های زیبایی که بر روی خود پیاده کرده است به شهرت رسیده است. عکس های نگار رکنی همگی از کیفیت بالایی برخوردارهستند و جالب اینجاست که این تصاویر در مناطق مختلف و زیبا گرفته شده است. با جستجوی نام نگار رکنی در اینستاگرام می‌توانید به پیج او و تصاویرش دسترسی داشته باشید. عکس های قدیمی نگار رکنی نیز در پیجش موجود می‌ باشد.

بانوی مدل ایرانی

آیا این مدل فقط در اینستاگرام فعالیت دارد؟

از سوالات و کنجکاوی های کاربران فضای مجازی این است که آیا نگار رکنی به جز اینستاگرام در جاهای دیگر و شبکه های اجتماعی دیگر فعالیت دارد؟ پاسخ این است که غالباً همه سلبریتی ها به فعالیت در یک مکان بسنده نکرده اند و جملگی برای اینکه معروف تر شوند و کار و بارشان از استحکام بیشتری بهره مند شود در مکان های مختلف مشغول فعالیت هستند. نگار رکنی نیز مانند دیگر هم نوعانش به کسب فعالیت در جاهای مختلف پرداخته و درآمد زیادی به واسطه فعالیت هایش کسب می‌کند. یکی از کار های او واینری می‌باشد و در پیج اینستاگرامش به تبلیغات برند های مختلف می‌پردازد و کالا های این برند ها را به فروش می‌ رساند. نگار رکنی در یوتیوب نیز از خود ویدیو هایی منتشر کرده است که در آن ویدیو ها به تبلیغات برند های مختلف پرداخته است. این سلبریتی کانال تلگرام نیز دارد که معمولاً دنبال کننده های این کانال همان دنبال کنندگان پیج اینستاگرامش هستند. او در چند شبکه اجتماعی دیگر مشغول فعالیت و کسب شهرت است.

درآمد negar rokni چقدر است؟

از سوال های پر تکراری که برای خیلی ها پیش می‌آید و به صورت مداوم این سوال را تکرار می‌کنند این است که درآمد فلان بازیگر یا فلان سلبریتی چقدر می‌باشد؟ این سوال برای همه کاربران فضای مجازی خصوصاً دنبال کنندگان پیج های سلبریتی ها پیش می‌آید و همه دوست دارند از میزان و چگونگی درآمد سلبریتی محبوبشان آگاه شوند. این آگاهی بیشتر از روی حس کنجکاوی است و حتی شده هواداران دست به کار های متعددی می‌ زنند تا حتماً از این درآمد ها و کسب و کار ها آگاه شوند. معمولاً کسی که در فضای مجازی به عنوان سلبریتی شناخته می‌شود از درآمد بسیار بالایی برخوردار است که از راه های متعددی به دست می‌آورد. این سلبریتی ها دقیقاً به خاطر کسب درآمد بالایشان نام سلبریتی را به خود گرفته اند. نگار نیز همانند دیگر همکاران سلبریتی خودش از درآمد بسیار بالایی برخوردار است و صاحب و دارنده دارایی های فراوانی می‌ باشد که تمامی این دارایی ها را از راه های مختلف درآمد زایی به دست آورده است. او به کار های مختلفی از جمله واینری و تبلیغات گسترده برای برند ها و … مشغول می‌ باشد و همواره از ثروتمند ترین سلبریتی های روز دنیا به حساب می‌آید.

چرا نگار رکنی از داوود هزینه جدا شد؟

معمولاً دوستی های اینترنتی بیشتر جنبه خود نمایی و افزایش معروفیت خود در میان کاربران فضای مجازی را دارند و غالباً از درجه پایدار و استحکام برخوردار نیستند. خیلی از سلبریتی ها در فضای مجازی به ایجاد رابطه دوستی با یکدیگر پرداخته اند ولی معمولاً فقط جنبه جلب توجه و بیشتر دیده شدن را داشته است. نگار رکنی هم مانند دیگر همکارانش مدتی با داوود هزینه که از شاخ های معروف اینستاگرام می‌باشد به دوستی پرداخت و پس از ایجاد هیاهو در میان کاربران و اعضای فضای مجازی بعد از مدتی از هم جدا شدند. این در حالی است که با یکدیگر تصاویر متعددی را در پیج شخصی شان به اشتراک برای همه گذاشته بودند و پس از جدایی آن ها خیلی ها متعجب شدند؛ البته خیلی ها هم اصلاً تعجب نکردند چون این دوستی ها و جدایی ها برایشان تکراری است زیرا همانطور که بیان شد معمولاً شاخ های مجازی به جهت دیده شدن بیشتر و کسب شهرت به این دوستی ها و جدایی ها دست می‌زنند.

نگار رکنی در دبی چه می کند؟

بهتر است بدانید که نگار رکنی بلاگر معروف ایرانی تا به اکنون رفت و آمدهای بسیار زیادی به شهر دبی داشته است. حال گفتنی است که او مدتی قبل به همراه همسرش برای همیشه به دبی نقل مکان کردند. خیلی از افراد بر این باورند که به دلیل محدودیت‌ هایی که نگار برای فعالیتش در اینستاگرام داشته است. به همین دلیل او ترجیح داده تا به دبی نقل مکان کند تا به این گونه هیچگونه محدودیت و یا مشکلی برای فعالیت او در اینستاگرام به وجود نیاید.

این موضوع را هم باید افزود که در حال حاضر نگار در دبی به کار بلاگری می‌ پردازد. او از طریق تبلیغاتی که در اینستاگرام انجام می‌ دهد توانسته یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد. هم چنین بیان شده است که همسر نگار نیز یک کمپانی در شهر دبی دارد که از طریق این کمپانی توانسته به ثروت هنگفتی برسد.

فعالیت نگار رکنی در یوتیوب

فعالیت نگار رکنی در یوتیوب

پس از این که نگار رکنی اینستاگرام را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرد و توانست از طریق شوآف زندگی اش به شهرت زیادی برسد و طرفدارانی را بدست آورد. فعالیت خود را در یوتیوب هم شروع کرد. یوتیوب یکی از شبکه‌ های اجتماعی محبوب و کاربردی است که با توجه به آپشن‌ هایی که در اختیار کاربران خود قرار می‌ دهد. به همین دلیل این روزها مورد استقبال خیلی از مردم به ویژه سلبریتی‌ ها و اینستاگرامرها قرار گرفته است.

حال مدتی قبل نگار یک چنل در یوتیوب برای خود راه اندازی کرد. پس از آن نگار آدرس لینک چنل یوتیوب خود را از طریق اینستاگرام با مخاطبانش به اشتراک گذاشت و از آن ها درخواست کرد تا چنل یوتیوب او را هم دنبال کنند. با توجه به این که نگار رکنی از شهرت خوبی برخوردار است و مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی دارد. به همین دلیل این روزها توانسته در یوتیوب هم سابسکرایب‌ های زیادی را به دست آورد. این موضوع باعث شده تا ویدیوهای او در یوتیوب از بازدید بالایی برخوردار شوند. حال گفتنی است که نگار معمولاً در چنل خود ویدیوهایی همچون ولاگ‌ هایش را با کیفیت بسیار بالا آپلود می‌ کند.

بهتر است بدانید این روزها نگار از طریق فعالیت در یوتیوب و بازدید ویدیوهایی که در چنل خود آپلود می‌ کند توانسته یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد و به دلار درآمدزایی می‌ کند.

افشاگری های امین فردین در خصوص این بلاگر

امین فردین یکی از چهره‌ های جنجالی اینستاگرام به شمار می‌ رود که به عنوان پاپاراتزی اینترنتی مشغول به فعالیت است. امین فردین در مورد چهره‌ های مشهور و شاخ‌ های مجازی دست به افشاگری می‌ زند و مطالب جنجالی در مورد آن ها منتشر می کند. این روزها خیلی از افرادی که در اینستاگرام فعالیت می‌ کنند امین فردین را می‌ شناسند و یا فعالیت‌ های او را دنبال می‌ کنند. حال جالب است که بدانید مدتی قبل امین فردین پاپاراتزی معروف ایران به افشاگری در رابطه با نگار رکنی پرداخت.

مدتی قبل فردین یک ویدیو در چنل یوتیوب خود آپلود کرد و در مورد بیزینس‌ هایی که این بلاگر قبل از این که در اینستاگرام فعالیت خود را شروع کند داشته است به صحبت پرداخت. هم چنین روابط پنهانی رکنی را با برخی از شاخ‌ های مجازی دیگر افشا کرد. هم چنین امین فردین خاطر نشان شد که ماشین نگار رکنی که با او در اینستاگرام شو آف می‌ کند در اصل متعلق به او نیست و کرایه‌ ای می‌ باشد.

به هر حال صحبت‌ های جنجالی امین فردین در مورد نگار حاشیه‌ های بسیار زیادی را به وجود آورد. پس از آن خیلی از مردم تا مدت‌ ها در مورد این ویدیو فردین صحبت می‌ کردند. این موضوع باعث خشم و عصبانیت نگار رکنی بلاگر معروف ایرانی شد تا جایی که نگار در یکی از استوری‌ های خود در اینستاگرام به این افشاگری واکنش نشان داد. رکنی بیان کرد که تمام اخبار و صحبت‌ های اشخاص منفور در اینستاگرام که در رابطه با او شده است دروغی بیش نمی‌ باشد. هم چنین نگار به صراحت بیان کرد که از امین فردین به دلیل تهمت‌ هایی که به او زده و دروغ‌ هایش شکایت خواهد کرد.

نگار رکنی چه کلاهبرداری کرده است؟

نگار رکنی چه کلاهبرداری کرده است؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم مدتی قبل امین فردین در یکی از ویدیوهای خود به افشاگری در رابطه با نگار رکنی و کلاهبرداری‌ هایی که او تا به اکنون انجام داده پرداخت. این پاپاراتزی اینترنتی در رابطه با نگار رکنی این گونه بیان کرد که او تا به اکنون کمپین‌ های متعددی در اینستاگرام راه اندازی کرده است و از طریق این کمپین‌ ها کلاهبرداری‌ های بسیار زیادی انجام داده است.

هم چنین امین فردین در این ویدیو خاطر نشان شد که نگار تا به اکنون آنلاین شاپ‌ هایی را نیز در اینستاگرام راه اندازی کرده است. او در این آنلاین شاپ ها لوازم آرایش فیک را به جای لوازم آرایش اورجینال به مخاطبان خود می فروخته است. این افشاگری‌ ها حاشیه‌ های بسیار زیادی را به وجود آورد. هم چنین پس از آن برخی از پیج‌ های ضد شاخ نیز با مدرک و سند به تایید صحبت‌ های امین فردین پرداختند.

حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده این ویدیو بپردازید که در آن در خصوص نگار رکنی و کلاهبرداری‌ هایی که تا به اکنون انجام داده صحبت شده است. پیشنهاد می‌ کنیم تا به چنل یوتیوب امین فردین مراجعه نمایید.

این مدل اینستاگرامی کجا سکونت دارد؟

نگار رکنی در ایران و در شهر تهران به دنیا آمده و بزرگ شده است. حال گفتنی است که مدتی قبل او به یکباره به همراه همسرش از تهران به دبی نقل مکان کردند. در حال حاضر نگار در شهر دبی زندگی می‌ کند و در این شهر لاکچری به فعالیت‌ های خود می‌ پردازد. با توجه به این که نگار پس از مهاجرتش به دبی تصاویر بی‌ حجاب خود را در فضای مجازی منتشر می‌ کند. به همین دلیل خیلی از افراد بر این باورند که نگار دیگر قصد بازگشت به ایران را ندارد و در دبی ماندگار شده است. چرا که با بازگشتش به ایران و با وجود تصاویری که بدون حجاب در صفحه شخصی خود منتشر کرده است به طور حتم اینستاگرام او از دسترس خارج خواهد شد. هم چنین نگار دیگر نمی‌ تواند در اینستاگرام به فعالیت بپردازد.

نگار رکنی چه عمل هایی داشته است؟

نگار رکنی چه عمل هایی داشته است؟

این روزها انجام عمل‌ های زیبایی در میان مردم به ویژه بلاگرها و مدل‌ های اینستاگرامی بسیار رایج و متداول شده است. حال گفتنی است که یکی دیگر از دلایل به شهرت رسیدن نگار در اینستاگرام عمل‌ های زیبایی اوست که تا به اکنون انجام داده است. بهتر است که بدانید نگار تا به اکنون به انجام عمل‌ هایی همچون: عمل زیبایی بینی، عمل لیفت شقیقه و بوکال فت پرداخته است. هم چنین علاوه بر آن بیان شده است که نگار عمل پیکر تراشی و پروتز سینه و پروتز باسن هم انجام داده است.

این موضوع را هم باید افزود که نگار علاوه بر انجام عمل‌ های زیبایی تا به اکنون تزریقات ژل بر روی لب، چانه و گونه نیز داشته است. هم چنین او هر چند وقت یکبار از بوتاکس برای جوانسازی صورتش استفاده می کند. جالب است که بدانید نگار علاوه بر عمل‌ های زیبایی و تزریقاتی که تا به اکنون انجام داده است از لنز رنگی و مژه هم برای زیباتر شدن صورتش استفاده می‌ کند. هم چنین او معمولاً موهای خود را در روشن‌ ترین حالت ممکن (بلوند) نگه می‌ دارد. چهره نگار باعث شده تا حاشیه‌ های بسیار زیادی در پیرامون او به وجود آید و خیلی از افراد به انتقاد از عمل‌ های بی‌ رویه نگار پرداخته اند.

حال این موضوع را هم باید افزود که تا به اکنون برخی از پیج‌ های ضد شاخ تصاویر نگار رکنی بدون فیلتر و یا تصاویر نگار رکنی قدیمی را در صفحات خود منتشر کرده اند. به همین دلیل با مشاهده تصاویر قدیمی نگار می‌ توانید متوجه تغییرات ظاهری این بلاگر معروف در سال‌ های اخیر شوید.

بچه دار شدن این اینستاگرامر حقیقت دارد؟

مدتی قبل نگار یک پست در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و خبر بارداری اش را با مخاطبان و طرفدارانش به اشتراک گذاشت. پس از آن نگار در کانون توجهات قرار گرفت و حاملگی نگار رکنی حاشیه‌ های بسیار زیادی را به وجود آورد. این موضوع را هم باید افزود که خیلی از کاربران اینستاگرام در این باره بیان کردند نگار برای به وجود آوردن حاشیه دیگر و جلب توجه این خبر را منتشر کرده و این خبر شایعه‌ ای بیش نمی باشد.

اما پس از گذشت مدتی و با بالا آمدن شکم نگار بلاگر معروف ایرانی صحبت‌ های او تایید شد. حال ناگفته نماند که نگار فرزند خود را در دبی و در یکی از لاکچری ترین بیمارستان‌ های این شهر به دنیا آورده است. نگار اسم دختر تازه متولد شده‌ اش را نور گذاشته است. هم چنین او تا به اکنون تصاویر متعددی از خود را در کنار دخترش در اینستاگرام منتشر کرده است. به همین دلیل با مراجعه به صفحه شخصی نگار در اینستاگرام می‌ توانید تصاویر متعددی از فرزند او را مشاهده نمایید.

سوالات تداول در مورد این اینفلوئنسر

 1. <strong>نگار رکنی اهل کجاست؟</strong>

  این سلبریتی معلوم نیست که در کدام شهر به دنیا آمده است اما در حال حاضر در کشور ترکیه زندگی می کند.

 2. <strong>آیا نگار رکنی ازدواج کرده است؟</strong>

  او دوست دختر افراد زیادی بوده است اما به تازگی گفته می شود که با فردی به نام مهراد ازدواج کرده است.

 3. <strong>نگار رکنی چند سال دارد؟</strong>

  در برخی از گفت و گوهای زنده اینترنتی خود را ۲۴ ساله می گوید.

 4. <strong>عکس نگار رکنی را از کجا مشاهده کنم ؟</strong>

  می توانید با سرچ در گوگل آن را ببینید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]