نیکیتا سوسنی را می توان غمگین ترین خواننده ایران داسنت که می خواهیم در این مقاله بیوگرافی از او را در دسترس قرار بدهیم. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

بیوگرافی نیکیتا سوسنی

بیوگرافی نیکیتا سوسنی

امروزه بر خلاف این که از نظر قوانین ایران خوانندگی برای خانم ها مجاز نیست، خانم های بسیاری وارد زمینه موسیقی ایرانی شده اند و فعالیت های حرفه ای خود را آغاز کرده اند. نیکیتا از هنرمندان ایرانی است که به وسیله موسیقی شناخته شد.

حال به زندگینامه نیکیتا سوسنی می پردازیم. این خواننده که در سال های اخیر شناخته شد، از زمان کودکی در کشور سوئد زندگی می کرده است. او اصالتا اهل ایران است. اما هنگامی که تنها یک سال داشته، به همراه والدینش به سوئد مهاجرت کرده اند. تاریخ تولد نیکیتا سوسنی بیست و پنجمین روز اسفند ذکر شده و احتمالا نیکیتا سوسنی متولد تهران می باشد.

مادر او از زمانی که نیکیتا یک کودک بود، در کلاس های رقص شرکت می کرد. از این رو این خواننده نیز به هنر رقصیدن و نواختن علاقه مند شد و در پنج سالگی نواختن ویولن را آغاز کرد. او به مدت شش سال مشغول نواختن ویولن بود که در همین حین، متوجه صدا خوبش شد و تصمیم گرفت که وارد حرفه خوانندگی شود.

او در زمانی که بیست سال داشت، ایتالیا را برای سکونت برگزید و در آن جا به طراحی رقص مشغول شد. طراحی رقص نیکیتا سوسنی یکی از برترین طراحی های رقص است که هم اکنون نیز این طراحی در رقص های او و همکارانش به چشم می خورد. او دوباره به سوئد بازگشت و تصمیم گرفت فعالیت خوانندگی خود را به صورت حرفه ای و رسمی ادامه دهد.

نیکیتا سوسنی در آکادمی گوگوش داشت؟

آکادمی گوگوش یکی از برنامه های استعداد یابی در زمینه خوانندگی بود که از شبکه ماهواره ای منوتو پخش می شد. برخی افراد به اشتباه نیکیتا را یکی از اعضا این برنامه می دانند. اما باید ذکر کنیم که نیکیتا برای نخستین بار در برنامه استیج به روی صحنه رفت. برنامه استیج نیز برنامه مشابه به آکادمی گوگوش بود.

با این تفاوت که داوران آن متفاوت بودند. می توان گفت که نیکیتا سوسنی خواننده ای است که با برنامه استیج شناخته شد. او در یک دوره از این برنامه شرکت کرد و توانست در گروه بابک سعیدی قرار بگیرد. او همچنین به فینال راه یافت و یکی از سه برنده این مسابقه شناخته شد.

آهنگ های نیکیتا سوسنی کدام اند؟

آهنگ های نیکیتا سوسنی کدام اند؟

نیکیتا سوسنی اهنگ های بسیاری را منتشر کرده است و با خوانندگان دیگر به همکاری پرداخته است. او همیشه دوست داشت که بتواند به عنوان یک هنرمند ایرانی، تاثیر مثبتی بر روی طرفداران ایرانی اش بگذارد. از این رو به صورت روزانه تلاش کرد تا زبان فارسی را بهتر از قبل فرا بگیرد.

وی برای آهنگ هایش، موزیک ویدئو هایی ساخته است که علاقه مندان او را بیش از پیش افزایش داده است. سبک او در خوانندگی، سبک شاد و پر انرژی است و سعی می کند با آهنگ هایش انرژی را به طرفدارانش تزریق نماید. می توانید کلیپ های نیکیتا سوسنی را به همراه آهنگ هایش در سایت های گوناگون موجود در اینترنت مشاهده کنید.

آهنگ چیکا چیکا

یکی از جدید ترین آهنگ های این خواننده محبوب آهنگ چیکا چیکا می باشد. شری ام و نیکیتا با هم این آهنگ را ضبط کرده اند که یکی از بهترین همکاری های این دو چهره به حساب می آید. این آهنگ در سال ۲۰۲۱ در دسترس عموم قرار گرفت.

آهنگ دلوم

موزیک دلوم در حال حاضر آخرین ترکی است که توسط این خواننده خوش صدا منتشر شده است. سبک خاص این آهنگ، نظر چهره های بسیاری را به خود جلب کرد. سال ۲۰۲۱ به عنوان سال انتشار این موزیک ذکر شده است.

آهنگ بریم جلو

آهنگ بریم جلو

آهنگ بریم جلو یکی دیگر از آهنگ های نیکیتا است که مانند سایر آهنگ های او سبکی شلوغ و پر انرژی دارد. ریمیکس این آهنگ در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و یکی از پرطرفدار ترین آهنگ های این خواننده می باشد.

آهنگ نوبت منه

آهنگ نوبت منه در سال ۲۰۱۸ در اختیار علاقه مندان این خواننده قرار گرفت. این آهنگ از نخستین آهنگ هایی بود که از سوی نیکیتا منتشر می شد و هم اکنون در پلی لیست پاپ دوستان قرار دارد.

آهنگ نیستی

از دیگر آهنگ های این چهره می توان به آهنگ نیستی اشاره کرد. این آهنگ یکی دیگر از آهنگ هایی بود که خانم سوسنی در سال ۲۰۱۸ آن را منتشر کرد. برای این آهنگ، موزیک ویدئو خاصی ساخته شده است که در دیده شدن نیکیتا تاثیر بسزایی داشت.

نیکیتا سوسنی و همسرش

نیکیتا سوسنی و همسرش

با وجود این که عکس نیکیتا سوسنی در کنار همسرش دیده نشده، اما باید بگوییم که او متاهل می باشد. این خواننده از این که درمورد زندگی خصوصی اش صحبت کند احساس خوشایندی ندارد. اما در پیج اینستاگرام او می توانید تصاویر کمی از خانواده اش را مشاهده کنید. به نظر می رسد که این هنرمند قبل از ازدواج رسمی تا مدتی با همسرش دوست بوده است.

نیکیتا سوسنی و فرزندش

همان طور که ذکر شد، نیکیتا متاهل است. وی به صورت ناگهانی در اینستاگرام خود تصویری از یک نوزاد را منتشر کرد و ذکر کرد که نوزاد تازه متولد شده، فرزند او می باشد. پس از آن، عکس های نیکیتا سوسنی در دوران بارداری نیز منتشر شد. فرزند او جنسیت دختر دارد و نامش را رِبِل گذاشته اند. او در سال ۲۰۱۹ متولد شده و در آستانه سه سالگی قرار گرفته است.

پیج نیکیتا سوسنی چه محتوایی دارد؟

پیج اینستاگرام این خواننده پر است از تصاویر فعالیت های او. وی به طور متعدد طرفدارانش را از آهنگ های انتشار یافته اش مطلع می کند و گاهی اوقات پشت صحنه های ضبط موزیک ویدئو هایش را نیز در این صفحه به اشتراک می گذارد.

علاوه بر این، هایلایت های مختلفی در پیج او به چشم می خورد که در مورد موضوعات متفاوتی است. یکی از هایلایت هایش به طور کامل به دخترش اختصاص دارد. او به تازگی آهنگ های مشترکی را با شری ام منتشر می کند و همکاری اش با این خواننده خوش صدا ایرانی را در بیو پیج خود ذکر کرده است.

مصاحبه با نیکیتا سوسنی

این خواننده نوظهور به سرعت توانست صدا خود را در دل طرفدارانش جا کند و به شهرت برسد. از این رو رسانه های مختلفی در صدد مصاحبه با او برآمدند که می توانید ویدئو کامل مصاحبه های او را در یوتیوب و سایت های دیگر مشاهده کنید. از رسانه های ایرانی که با این خواننده به مصاحبه پرداخته اند، می توان به برنامه چند شنبه با سینا اشاره کرد.

این برنامه یکی از پرطرفدار ترین برنامه های مصاحبه ای و طنز ایرانی است که توسط سینا ولی الله اجرا می شود. نیکیتا همچنین مهمان قسمت شوبیز در برنامه منوتو پلاس بود.

آهنگ جدید نیکیتا سوسنی چیست؟

آهنگ جدید نیکیتا سوسنی چیست؟

می توان گفت که آهنگ دلوم جدید ترین آهنگی است که توسط این خواننده منتشر شده است. تاریخ انتشار این آهنگ به ماه مارس سال ۲۰۲۱ باز می گردد. این آهنگ با همکاری شری ام خوانده شد و با انرژی و سبک متفاوت خود مخاطبان بسیاری را برای این دو چهره به ارمغان آورد. این خواننده علاوه بر تک ترک های خود، آلبوم هایی را نیز منتشر کرده که برای دسترسی به آلبوم نیکیتا سوسنی می توانید به اینترنت مراجعه کنید.

اینستاگرام نیکیتا سوسنی

نیکیتا را می توان خواننده ای فعال در اینستاگرام دانست. او در پیج خود فعالیت گسترده ای دارد و تا کنون بیش از ۱۰۰۰ پست را با علاقه مندانش به اشتراک گذاشته است. همچنین خبر ازدواج نیکیتا سوسنی برای نخستین بار از طریق پیج اینستاگرام او منتشر شد.

nikitasonikki آدرس پیج اصلی او در اینستاگرام می باشد. وی تا کنون نظر ۳۱۶ هزار مخاطب را به سوی پیج خود جلب کرده است. او را می توان یکی از خواننده های محبوب برای نسل جوان ایرانی دانست. شما می توانید اطلاعات دقیق تری از بیوگرافی این چهره را در “نیکیتا سوسنی ویکی پدیا” مشاهده نمایید.

قد و وزن نیکیتا سوسنی

نیکیتا از همان کودکی به رقص علاقه شدیدی داشت که موجب شد در شش سالگی به صورت تخصصی این حرفه را دنبال کند و وارد مدرسه مخصوص رقص شود. او هم اکنون نیز در کنار رقصیدن، ورزش های بدنسازی را انجام می دهد. به همین دلیل از قد و وزن متناسبی برخوردار است که در تمام کلیپ های او می توانید این تناسب بی نظیر را مشاهده کنید.

سوالات متداول

 1. نیکیتا سوسنی متولد چه ماهی است؟

  او در روز بیست و پنجم اسفند ماه متولد شده است.

 2. همسر نیکیتا سوسنی کیست؟

  تصاویر همسر نیکیتا تا کنون در فضا های اینترنتی بازنشر نشده است اما می توانید تصویر همسر او را در کنار دخترش، در پیج اینستاگرام این خواننده مشاهده کنید.

 3. نیکیتا سوسنی در کجا سکونت دارد؟

  او از یک سالگی در سوئد زندگی می کرد اما مدتی ایتالیا را برای سکونت برگزید. به نظر می رسد که هم اکنون ساکن سوئد باشد.

 4. این خواننده به وسیله کدام برنامه تلویزیونی شناخته شد؟

  او یکی از برندگان مرحله فینال برنامه استیج می باشد و برای اولین بار در این برنامه شناخته شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]