در این متن کوتاه می خواهیم شما را با یکی از جوانان ثروتمند ایرانی به نام پویان مختاری مدیر سایت حضرات بت اشنا کنیم. پویان که متولد ایذه خوزستان است و در رشته طراحی صنعتی در دانشگاه اصفهان تحصیل کرده، در ادامه راه خودش درس را انتخاب نکرد و به دنبال علاقه اش یعنی موسیقی رفت و چندین آهنگ هم منتشر کرد. ولی بیش تر در مورد ماشین های این اینستاگرامر برای شما صحبت خواهیم کرد.

اما بعد از مدتی او از ایران رفت و تصمیم گرفت که دیگر هیچ وقت به ایران باز نگردد. همه فکر کردند که او برای ادامه موسیقی و خوانندگی به خارج رفت و منتظر کار های او بودند اما قضیه به کلی فرق کرد. در این جا در باره موضوع ماشین پویان مختاری برای شما صحبت می کنیم.

ماشین پویان مختاری چیست

ماشین پویان مختاری چیست

اولین عکس اتومبیل این لر غیور که پخش شد همه به وجد آمدند او یک لندرور خریده بود. لندرور اوکیو که یکی از مدل های لوکس لندرور است و ۵۵ هزار دلار قیمت دارد، این ماشین دارای سقف تاشو است و بدنه ای بسیار قدرتمند مانند تانک دارد. این ماشین برای نخستین بار در همایش ماشین ژنو رو نمایی شد و استقبال زیادی از آن به عمل آمد. برای ماهده این ماشین ها می توانید به اینستاگرام پویان مختاری توجه داشته باشید.

پویان و علاقه شدید او به خرید ماشین

پویان یک ماشین باز بود و علاقه بسیار زیادی به داشتن ماشین های لوکس مختلف داشت. خرید ماشین این رپر مردمی تمامی نداشت، او هروقت پولش جور می شد سریع به سمت یک ماشین لوکس و گران قیمت دیگر می رفت. کلکسیون اتومبیل های شخصی این رپر کم کم داشت شکل می گرفت و در این جا بود که خیلی ها می پرسیدند ماشین پویان مختاری چیه.

ماشین جدید پویان مختاری

ماشین جدید پویان مختاری

ماشین رولی پویان مختاری که یک رولز رویس  مدل lp 700-4 است جدید ترین ماشین اوست که آن را با قیمت ۳۴۶ هزار دلار خریداری کرده است. پویان وقتی ماشینی را می خرد به صورت سفارشی آپشن هایی را هم برای آن سفارش می دهد و هزینه آن ها را نیز پرداخت می کند. او همچنین نام خود را بر روی تک تک ماشین هایش ثبت می کند.

قیمت ماشین پویان مختاری

وقتی مردم به کلکسیون ماشین پویان مختاری نگاه می کردند می پرسیدند که او چه سرمایه ای را صرف این کار کرده است. پویان حدود ۱ ملیون دلار را تا به امروز صرف خرید ماشین کرده است. پویان برای هرکدام از ماشین های خود اسمی را انتخاب می کرد، مثلا نام رولز رویس خود را رولی و نام لامبورگینی اونتادور خود را یابو گذاشته بود، بی ام او هم صفی نام داشت.

آیا ماشین های پویان مال خود او می باشد ؟

آیا ماشین های پویان مال خود او می باشد ؟

سوالی که پیش می اید این است زیرا چندی پیش خبری از پولشویی پویان در اسپانیا به گوش می رسید و این که شاید او فقط واسطه ای بیش نیست. اما اینطور نبود پویان تمام ماشین های خود را با ثروت شخصی خود که از سایت شرط بندی موفق خودش بدست آورده بود خرید و سند تمامی ماشین ها به نام خود اوست. پویان همچنین یکی از ماشین های خودش را با روکش طلا پوشاند که این حرکت او در سبک شاهزاده های عربی و بسیار لاکچری بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]