رها پورکاظمی به عنوان یکی از سلبریتی های اینستاگرام و البته مدل ایرانی تا کنون شهرت بسیار زیادی به دست آورده است. این مدل ایرانی تا کنون عمل های زیبایی بسیاری انجام داده است و هم اکنون به عنوان مدل و رقاص ایرانی در شبکه های ماهواره و شبکه های اجتماعی فعالیت می کند. او در برنامه های ماهواره نیز حضور پیدا کرده است و فردی شناخته شده می باشد.

بیوگرافی رها پورکاظمی

بیوگرافی رها پورکاظمی مدل ایرانی

این مدل ایرانی زاده ی شهر تهران در دهه ی شصت است و پس از ان که مسیر خود را در زمینه ی رقص و مدلینگ برگزید، به ترکیه مهاجرت کرد ک هم اکنون در شهر انتالیا واقع در ترکیه ساکن می باشد. رها پورکاظمی هم اکنون از جمله مدل های ایرانی است که توانسته به درامد بالایی دست پیدا کند. این مدل ایرانی هم اکنون در ترکیه توانسته است فعالیت خود را در زمینه مدلینگ ادامه دهد و به عنوان یکی از فعالان در صنعت مدلینگ شناخته شود. او هم اکنون مجرد است و تا کنون رابطه اش با کسی را به طور رسمی اعلام نکرده است.

صنعت مدلینگ مدتی است بسیار رونق پیدا کرده و فرقی نمی کند که ایرانی باشیم و یا خارجی، به هر حال در این صنعت می توانیم درامد بالایی به دست آوریم. رها پورکاظمی نیز از جمله مدل هایی است که توانسته با توجه به قد و اندام خوبی که داشته است در این صنعت خوش بدرخشد. او در کنار مدلینگ، به عنوان یک رقاص با استعداد نیز شناخته شده است.

حضور رها پورکاظمی در موزیک پیش ما

حضور رها پورکاظمی در موزیک پیش ما

رقاص ایرانی رها پورکاظمی، در موزیک ویدیوی ” پیش ما ” حضور داشته است و به عنوان مدل و رقاص در این موزیک ویدیو حضور داشته است. این موزیک ویدیو به تهیه کنندگی هوپی، تهیه کننده ی ایرانی که در موسیقی و در سبک رپ فعالیت می کند، ساخته شده است. این موزیک ویدیو بازخورد بسیار مثبتی به همراه داشت. این موزیک در شبکه های ماهواره پخش شده است و باعث کسب شهرت بیشتری برای این مدل ایرانی شده است.

رها پورکاظمی دابسمش

این سلبریتی مجازی، هنگامی که فعالیت خود را در شبکه های مجازی اغاز نمود، دابسمش های زیادی را روزانه منتشر می نمود‌. این دابسمش ها باعث شد او هر روز بیش از پیش دیده شود و فالور های بسیاری به دست اورد. این سلبریتی در یوتیوب و اینستاگرام و همچنین در تلگرام فعالیت بالایی از خود نشان داده است و این کلیپ ها و دابسمش های ساخته شده را در این شبکه های مجازی منتشر نمود. این کار ها باعث شد او چهره ی شناخته شده ای پیدا کند و در این فضا به عنوان یک سلبریتی دنبال کننده های زیادی به دست اورد.

اینستاگرام اصلی رها پورکاظمی

اینستاگرام رها پورکاظمی حدود بیست هزار فالور دارد و روزانه با به اشتراک گذاشتن کلیپ های دابسمش و رقص و حضورش در کلیپ ها و برنامه های مختلف، با فالور های خود، محبوبیت خود را بیشتر نمود و فالور های بیشتری به دست اورد. این سلبریتی عکس های خود را در صفحه ی شخصی خود منتشر نمود و لایک ها و ویوی پست خود را بالا می برد. عکس رها پورکاظمی را می توانید در پیج شخصی او در اینستاگرام مشاهده بفرمایید. با عضویت در کانال تلگرام رها پورکاظمی نیز می توان از فعالیت های این مدل اگاه شد. رها پورکاظمی یوتیوب خود را بسیار سریع به روز می کند و در ان فعالیت خوبی را داشته است.

مصاحبه رها پورکاظمی

در مصاحبه رها پوکاظمی و صحبت هایی که طی این مصاحبه از او شده است، او درامد بسیار بالایی را از طریق فعالیت در صنعت مدلینگ به دست می اورد. او به عنوان بازیگر در موزیک ویدیو ها نیز حضور پیدا کرده است و از این راه نیز درامد بالایی به دست اورده است. او در شبکه های ماهواره نیز حضور پیدا کرده و به عنوان رقاص در این برنامه ها دیده شده است. او به خاطر فعالیت گسترده اش در اینستاگرام، تبلیغات زیادی انجام می دهد و درامد بالایی کسب می کند. درامد رها پورکاظمی بیشتر از طریق فعالیت مدلینگ خود به دست می اید.

مصاحبه رها پورکاظمی

عمل های این مدل اینستاگرامی

رها پورکاظمی قبل از عمل یک چهره ی طبیعی و نچرال و زیبا داشت. او به عنوان یک مدل لازم بود تغییراتی در چهره ی خود به وجود اورد و مجبور شود عمل های زیبایی متعددی انجام بدهد. این تغییرات چهره ی او را بسیار مصنوعی کرد ولی به معیار های مدلینگ نزدیک تر شد. او تا کنون عمل بوتاکس و عمل زیبایی بینی و همچنین عمل زاویه سازی فک و صورت را نیز انجام داده است.

سوالات متداول

رها پور کاظمی کیست و هم اکنون در چه حرفه ای مشغول می باشد؟

او مدل و رقاص ایرانی است که متولد دهه ی ۶۰ است و زاده ی شهر تهران می باشد. این مدل ایرانی هم اکنون در شهر انتالیا کشور ترکیه ساکن می باشد و زندگی خود را در این شهر می گذارند.

چرا رها پورکاظمی تا کنون چندین عمل زیبایی انجام داده است؟

زیرا او برای نزدیک تر شدن به استاندارد های مدلینگ، مجبور بود تغییراتی در چهره و اندام خود ایجاد نماید تا از زیبایی بیشتری برخوردار شود.

این رقاص و مدل ایرانی چگونه معروف شده است؟

به واسطه ی حضور او در برنامه های ماهواره و همچنین فعالیت بسیاری که در فضای مجازی دارد تبدیل به یک چهره ی شناخته شده شد. او همچنین به عنوان مدل و رقاص، در کلیپ ها و موزیک ویدیو هایی ایفای نقش کرده است. او هم اکنون در اینستاگرام و یوتیوب کلیپ های رقص خود را منتشر می کند و بر شهرت خود اضافه می کند.

درامد این مدل از کدام طریق به دست می آید؟

او از فعالیت های اینستاگرامی خود به درامد بالایی دست پیدا کرده است. به دلیل به اشتراک گذاشتن کلیپ های رقص و دابسمش ها و همینطور موزیک ویدیو هایی که در ان بازی کرده است، توانسته فالور های بالایی به دست اورد و در اینستاگرام پیشنهادات تبلیغاتی بسیاری دریافت می کند و درامد بالایی کسب می کند. او در یوتیوب نیز شناخته شده است و در این شبکه اجتماعی نیز توانسته کسب درامد کند.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]