صدف خادم ورزشکار ایرانی متولد دهه هفتاد می‌ باشد که به نوبه ای خودش الگوی بسیاری از دختران ورزشکار ایرانی می باشد. او به عنوان یک قهرمان بوکس از ورزشکاران نامی ایرانی که در سطح جهانی مطرح اسـت و بسیاری او را به عنوان یک بوکسر حرفه ای می شناسند.

صدف خادم متولد ۰۳ بهمن ۱۳۷۳ از تهران می باشد که از همان کودکی علاقه ای زیادی به ورزش داشته است، ورزش تخصصی وی: بوکس می‌ باشد، میزان تحصیلات او فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی ورزش می باشد که خیلی از دوستان و نزدیکان به او لقب شیر زن را داده اند.

بیوگرافی صدف خادمی بوکسور

بیوگرافی صدف خادمی بوکسور

صدف از همان کودکی کار خودش را با ورزش شروع کرد و به حدی رسید که علاقش به قدری نسبت به ورزش زیاد شد که تصمیم گرفت در یک دوره حتی درس را کنار بگذارد و به ورزش روی آورد. وی ورزش را با شنا آغاز کرد و تا ۱۵ سالگی بسکتبال بازی می‌ کرد که مصدومیتش باعث شد این ورزش را کنار بگذارد و علاقه ای زیادی به بسکتبال پیدا کرده بود تا حدی که هر روز توپی در دست داشت و در حیاط خانه ای خودشان تمرین می‌ کرد.

تا جایی که در این رشته مصدوم شد و تصمیم گرفت که چند وقتی ورزش را رها کند و به درس خواندن بپردازد تا سالم شود و بعدش ورزش را ادامه دهد. صدف بعد از این که مصدومیتش خوب شد باز هم به بسکتبال روی آورد وقتی که در این رشته کمی حرفه ای شد تصمیم گرفت مثل بسکتبالیست های خارجی در کنار این رشته ورزش بوکس را هم انجام دهد تا هم بتواند از نظر جسمی قوی تر شود و هم دو رشته ای ورزشی خوب را با هم یاد بگیرد.

تا این که وقتی وارد ورزش بوکس شد به شدت به این ورزش علاقه مند شد و تصمیم گرفت که کلا این ورزش را ادامه دهد و در این رشته ای ورزشی حرفه ای شود و آن جا بود که بسکتبال را رها کرد و به این رشته ای خشن روی آورد و از آن پس تنها هدفش این بود که بتواند در مسابقات جهانی بوکس شرکت کند و برای ایران مقام بیاورد و بشود الگویی برای زنانی که به این رشته ای ورزشی علاقه دارند.

عکس صدف خادم بوکسور ایرانی

صدف خادم ورزشکار خانوم موفق ایرانی است که تا به الان توانسته نام خودش را پا بر جا بگذارد. وی چون ورزش بوکس برای زن ها در ایران ممنوع می باشد با خارج از کشور سفر کرده است و در آن جا این ورزش را ادامه می دهد و به خاطر ترس از این که دستگیر شود به ایران بازنگشته است. وی می گوید درسال ۱۳۹۲ وقتی ۱۹ ساله بودم به خاطر اضافه وزنی که داشتم تصمیم گرفتم به ورزش روی آورم و آن جا بود که به سمت بوکس رفتم، این علاقه بـه بوکس هم از یک فیلم هندی شروع شد.

من در آن سال با دیدن آن فیلم و شیر زنی که در آن فیلم بازی می کرد تصمیم گرفتم که وزن خودم را کم کنم و به دنبال علاقه ای خودم که ورزش است بروم آن جا بود که من مسیرم را پیدا کردم و خداوند هم در این مسیر مرا راهنمایی کرد تا بتوانم به اهدافم برسم. صدف خادم در اینستاگرام خودش و برای هوادارانش عکس های زیادی از خود می‌ گذارد که در بیشتر اوقات نشان دهنده ای این است که او در حال حاضر به چه کاری مشغول است.

صدف خادم متولد کجاست

صدف خادم متولد کجاست

صدف خادم در سال ۷۳ در ایران و پایتخت ایران یعنی تهران به دنیا آمده است که به گفته ای خودش در خوانواده ای نسبتا خوب بزرگ شده است که از همان کودکی از نظر مالی و عاطفی بسیار در رفاه بوده است. وی آن طور که می گوید از سن کم به خاطر روحیه ای قوی که داشته در بین هم سن و سالانش همیشه زورگو تر بوده و به بقیه ای دوستانش دستور می داده تا جایی که تصمیم گرفته این انرژی زیاد خودش را در یک رشته ای ورزشی خالی کند.

وی اول از شنا شروع می کند و چندین ماه به این ورزش می پردازد تا جایی که میبیند این ورزش برایش جذابیت ندارد و تصمیم می گیرد به خاطر این که قدش بلند است به یک ورزش توپی مثل والیبال و یا بسکتبال برود و آن جا با مشورت گرفتن از دوستان و خوانواده ای خودش به بسکتبال روی می آورد. و بعد از آن به سمت رشته ای بوکس می رود و تازه می فهمد که مسیرش در این رشته است و قطعا می تواند در این رشته موفق شود در ابتدا خوانواده او از این که وارد این رشته شده است ناراضی بودند اما وقتی دیدند که علاقه ای او بسیار زیاد است وی را همراهی کردند.

تا جایی که به گفته ای خود صدف آن ها خانه ویلایی داشتند و بعد از این که صدف در بوکس جدی شد آن را کوبیدند و یک خانه ای چند طبقه ساختند که فقط یک واحد آن را برای صدف کنار گذاشتند که آن را سالن تمرین کند. و با پشت کار خودش و همراهی خانواده اش وی الان اولین زن ایرانی است که در خارج از ایران مدال قهرمانی در رشته ای بوکس دارد و هم نام خودش را به جای گذاشته است و هم توانسته نام ایران را در خارج از مرز های این کشور پا بر جا کند.

همسر صدف خادم کیست

همسر صدف خادم کیست

صدف خادم هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد و گفته است که او فعلا قصد ازدواج ندارد و می خواهد در این مسیری که قدم گذاشته است موفق شود تا الگویه خوبی شود برای زنان ایرانی که تا الان ترس این را داشته اند وارد این گونه ورزش ها شوند با خاطر خشن بود این رشته ای ورزشی و به گفته ای خودش که او چون دیگر نمی تواند به ایران باز گردد دوست دارد که خوانواده ای خودش را هم به خارج از ایران و نزدیک خودش ببرد.

بهترین بوکسور زن ایرانی

مقام های بهترین بوکسور زن ایرانی

صدف خادم تا به الان توانسته اولین زنی باشد که در مسابقات رسمی بوکس در جهان وارد میدان شود و این خود بهترین دستاورد است که می گوید تمام تلاش خودم را می کنم که این ورزش در ایران برای بانوان آزاد باشد. وی بعد از مسابقه در فرانسه به خاطر ترس از بازداشت شدن به ایران بازنگشت و در همان کشور ماند. آقای منشی‌ پور گفت، دست به او بزنند کاری می‌ کنم که رئیس جمهوری فرانسه اقدام کند و دولت ایران را از این کار پشیمان می کنم چون صدف کار اشتباهی نکرده است و به عنوان یک ورزشکار فقط به میدان نبرد رفته است.

فدراسیون جهانی بوکس و کمیته ملی المپیک فقط منتظر این است که اتفاقی بیافتد تا وارد عمل شود و این شیر زن ایرانی را نجات دهد. قبلا به ایران و عربستان سعودی گفته شده که تمام ورزش‌ها از جمله بوکس باید با شرکت دو جنس انجام شود و هیچ گونه منع و ممنوعیتی برای زنان نباید وجود داشته باشد. هیچ اتفاقی نخواهد افتاد همه از این کار مغرور هستند فقط غرور هست و نه هیچ چیز دیگر وگرنه دولت ایران هیچ کاری نمی کند چون خودشان می دانند که صدف غیر از افتخار آفرینی برای ایران هیچ چیز دیگری نمی خواهد و اگر به خارج از کشور رفته است می خواهد که هم نام خودش را به جای بگذارد و هم نام ایران.

اینستاگرام صدف خادم

برای دنبال کردن اینستاگرام صدف خادم می توایند از این لینک استفاده کنید. در واقع این یک راه مستقیم برای آشنایی بیشتر با این بوکسور می باشد که می تواند شما را در آینده نزدیک برای ورود به سایت شرط بندی بوکس کمک کند!

سوالات متداول

 1. آیا صدف خادم همسر دارد؟

  خیر او مجرد است و ازدواج نکرده است.

 2. افتخار اصلی صدف خادم چیست؟

  اولین زن ایرانی است که در مسابقات بوکس خارج از کشور حضور پیدا کرده است.

 3. صدف خادم اولین ورزشی را که در کودکی انجام داد چه بود؟

  او اول از شنا شروع کرد و کم کم به بوکس روی آورد.

 4. صدف خادم متولد چه سالی است؟

  صدف خادم متولد ۰۳ بهمن ۱۳۷۳ از تهران می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]