سحر سیسی یکی از واینر های خوب اینستاگرام است (معنی واینر چیست؟) و بیوگرافی سحر سیسی در پیج آن کاملا مشخص است و شما با دیدن پیج این خانم می توانید متوجه روحیات او بشوید همچنین می توانید با سیسی بت نیز که برخی سحر را مدیر آن می دانند بیشتر آشنا شوید.

سحر سیسی کیست

سحر سیسی کیست؟

سحر سی سی متولد سال بهمن ماه سال ۱۳۶۸ می باشد. وی با مردی به نام مهدی ازدواج کرده است که هر دوی آن ها قبول دارند می شود با کلی تفاوت خیلی خوب با یکدیگر زندگی کرد. محتوای اصلی صفحه شخصی سحر سیسی انتشار انرژی مثبت است و شما خواهید دید که در اول پیج در بخش بیو نوشته شده، حالا این انتشار موج مثبت را این خانم با ساخت کلیپ های کمدی، عکس های دو نفره  با همسرش و هم چنین انتشار پست هایی از سفر های خود انتقال می دهد.

سحر سیسی از آن جهت که صفحه شخصی اینستاگرام خود را از مطالب و پست های انگیزشی و انرژی مثبت سرشار کرده است طرفداران زیادی دارد. پیج اینستاگرام وی یک میلیون دنبال کننده دارد و همین موفقیت باعث شد که او نیز صفحه اینستاگرام دوم خود را راه اندازی کند و پیج دوم او نیز باز خورده خوبی داشته و اکنون نزدیک به چهارصد هزار نفر دنبال کننده دارد.

سحر سیسی و مهدی

سحر و مهدی همسرش با یکدیگر فامیل و خویشاوند هستند، آن ها از سن نوجوانی عاشق هم بودند اما خانواده آن ها یه این راحتی اجازه نمی دادند که این دو نوجوان به این زودی ازدواج کنند، بعد از گذشت سالها و فارق التحصیلی سحر و شاغل شدن همسرش خانواده ها با هم صحبت کردند و این زوج خوشبخت بالاخره به هم رسیدند.

یکی از نکات جالبی که این زوج دارند این است که آن ها قبول دارند که با یکدیگر متفاوت هستند اما با تمام این تفاوت ها عاشق هم هستند و خوشبخت زندگی می کنند. این زوج سفر زیاد می روند و در طول سفر خود استوری و پست های زیادی منتشر می کنند و این یکی از دلایل مهمی است که مخاطبانشان آن ها را دنبال می کنند. یکی دیگر از زیبایی های این زوج این است که در کلیپ های کمدی ماننده دو بازیگر حرفه ای نقش بازی می کنند و بسیار با هم یک دل هستند. تمام این پست های دو نفره در پیج سحر سی سی منتشر می شود و همسرش مهدی تنها یک پیج شخصی دارد که فقط پانصد نفر از آشنایان او دنبال کننده وی هستند. درواقع سحر تلاش بیشتری برای تولید محتوا و جذب دنبال کننده دارد.

سحر سیسی و مهدی

عکس سحر سیسی

عکس های سحر سی سی را می توانید در پیج سحر سی سی و اینستا سحر سی سی ببینید، همچنین عکس های وی در گوگل موجود است. عکس ها و فیلم های سحر سی سی همه با حجاب است و این خانم تا به حال حتی یک عکس نیمه برهنه نیز از خود منتشر نکرده است. این خانم برعکس افکار عمومی که فکر می کنند به خاطر همسرش همیشه حجاب دارد. می گوید من خودم اعتقاداتی دارم که همیشه پایبندم، همسر من همیشه من را درک کرده و هیچ وقت مرا مجبور به انجام کاری نکرده است.

عکس هایی که سحر سی سی پست می کند یا به صورت استوری منتشر می کند به صورت حرفه ای گرفته می شود و تمام عکس های وی با کیفیت است. برخی عکس های اینستاگرام این خانم که به همراه همسرش در ترکیه گرفته است به زیبایی یک پوستر و تابلو نقاشی می باشد.

سحر سی سی از آن دسته واینر هایی نیست که تنها روی ساخت کلیپ یا تنها روی گرفتن عکس تمرکز داشته باشد بلکه او هر دو را در کنار یکدیگر دارد.

سحر معروف به سی سی

بعد از وارد شدن به پیج این خانم اغلب افراد از خود می پرسند سحر یا سی سی؟ و کسی برداشت درستی از این مطلب نخواهد داشت. خود سحر در این باره توضیح می دهد که این موضوع بر می گردد یه زمانی که من و دوست هام در تلگرام گروهی داشتیم و من آن گروه را راه اندازی کرده بودم، اسم این گروه را گذاشته بودم سی سی و عکس دسته جمعی خود و دوستانم را نیز برای پروفایل این گروه گذاشته بودم، از آنجا بود که من معروف شدم به سی سی یا سحر سی سی. وی می گوید که همسرم نیز گاهی مرا سحر سی سی صدا می زند و باعث خنده من می شود. سحر دختر بسیار یا انرژی و پر از عواطف زنانه است و شما به محض بازدید پیج این خانم متوجه این موضوع خواهید شد. نوع ای دی که این خانم انتخاب کرده نوع عکس و فیلم ها، تم رنگی صفحه اینستاگرام او حاکی از زنانگی وی دارد.

در مصاحبه ای سحر می گوید که گاهی اوقات پر خارج از منزل افراد هنگامی که متوجه من می شوند و مرا می شناسند شروع می کنند به صدا کردن من با اسم های سحر سی سی یا سی سی، و من بسیار خوشحال می شوم از اینکه تا این حد این اسم در ذهن افراد ماندگار است.

پیج اینستاگرام سحر سیسی فعال است؟

پیج اینستاگرام سحر سی سی از آن اول هم تعداد دنبال کننده های زیادی داشت و یکی از دلایل آن داشتن روابط اجتماعی خوب و شرکت در کلاس های انگیزشی مختلف بود. اما بعد از معروفیت وی و مطرح شدن او تعداد دنبال کننده ها به عدد قابل توجهی رسید، اکنون او حدود یک میلیون دنبال کننده دارد و روز به روز به تعداد آن ها اضافه می شود.

تعداد لایک و بازدید نیز رقمی معادل با همین عدد است. این تعداد دنبال کننده جدای از اینکه برای او معروفیت به همراه دارد، در زمینه بیزینس و تبلیغات هم به او کمک کرده است و یک منبع درآمد برای او است. محتوای پست ها و استوری های سحر سی سی از آن جهت که مثبت و انگیزشی است به افراده زیادی کمک کرده است، محبویت او باعث شده که فن پیج های زیادی داشته باشد که این باعث بیشتر مطرح شدن او می شود.

درآمد سحر سی سی

درآمد سحر سی سی چقدر است؟

یکی از راه های درآمد سحر سی سی تبلیغات در پیج اینستاگرام و مشارکت با شرکت ها و برند های مختلف است و از آن جهت که باز خورده خوبی هم دارد در نتیجه افراد بیشتری روزانه به او درخواست همکاری می دهند. وی بابت هر استوری تبلیغاتی حدود یک میلیون و بابت هر پست نیز حدود سه میلیون دریافت می کند. در مجموع مبلغ قابل توجهی از این تبلیغات دریافت می کند اما راه های در آمد دیگری هم دارند، به عنوان مثال همسر این خانم فروشگاه طلا و جواهر دارند که این خود نیز منبع درآمد معتبری برای آن ها است.

از طرفی سحر سی سی خود نیز یک مزون فروش مانتو دارد که طراحی تمام این مانتو ها با شخص خود او بوده، خرید این مزون هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری است. علاوه بر اینکه مزون سحر خریداران و مشتریان ثابت خود را دارد روز به روز به تعداد این مشتریان افزوده می شود این از آن جهت است که سحر در اینستاگرام کاملا شناخته شده است.

دوست پسر سحر سی سی کیست؟

مانند دیگر واینر ها و سلبریتی های اینستاگرام سحر نیز درگیر حواشی های زیادی شده است به عنوان مثال چندی پیش این خبر مطرح شد که سحر سی سی به همراه دوست پسر خود عکسی منتشر کرده است، سحر نیز به همراه همسر خود کلیپی در اینستا منتشر کرد مبنی بر اینکه من حدود سه سال قبل از اینکه وارد اینستاگرام شوم با مهدی همسرم ازدواج کرده ام و خواهش کرد که این اخبار کذب را انتشار ندهند.

حاشیه های سحر سی سی

در طول مدتی که سحر پیج خود را در اینستاگرام فعال کرد دو حاشیه درد سر ساز برای او به وجود آمد اولی قضیه دوست پسر او بود که وی کاملا این قضیه را رد کرد و دومی قضیه طلاق او بود، مدتی بعد از گذشت حواشی اول سحر بعضی وقت ها از همسر خود کمتر پست منتشر می کرد و همین باعث شد افرادی خبر طلاق وی را منتشر کنند. مدتی این حواشی بود تا اینکه سحر در استوری اینستاگرام خود توضیح داد که مهدی این روز ها درگیر کار است و به همین دلیل کمتر می توانم از او پست منتشر کنم وگرنه ما هیچ قصد طلاق نداریم باکه بی نهایت عاشق هم هستیم.

سحر سیسی کلاب هاوس

سحر سیسی کلاب هاوس

جدیدا نرم افزاری ترند شده است به اسم کلاب هوس که واینر ها نیز بسیار طرفدار این برنامه‌ هستند، سحر نیز در این برنامه اکانت خود را دارد و در آن محیط با طرفداران خود گفت و گو می کند.

لایو سحر سیسی

سحر لایو های متعددی می گذارد اما یکی از جالب ترین لایو های او زمانی بود که مهدی همسرش شال او را دور کمر خود بسته بود با صدای بلند گفت رقص سحر سی سی و جلوی دوربین چند ثانیه ای رقصید و این قضیه در ذهن مخاطبان ثبت شد، افراد زیادی طرفدار این زوج پر انرژی هستند.

سوالات متداول

آیا سحر قصد مهاجرت از ایران را دارد؟

سحر قصد مهاجرت از ایران را ندارد و فعلا در ایران است.

آیا سحر حامله است؟

سحر فرزندی ندارد و حامله نیست.

 سحر و همسرش چند سال اختلاف سنی دارند؟

سحر و همسرش حدود ۲ سال اختلاف سنی دارند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]