در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از سلبریتی های اینستاگرام یعنی سامان قاسم زاده صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

سامان قاسم زاده قبل از عمل

سامان قاسم زاده قبل از عمل

قاسم زاده یکی از افراد معروف و هم چنین شاخ مجازی در شهر تهران می باشد، که به دلیل عمل های زیادی که انجام داده است در اینستاگرام معروف شده است. قاسم زاده تا به امروز عمل هایی مانند: عمل بینی، عمل لیفت شقیقه، عمل چانه گذاری و هم چنین تزریق های زیادی بر لب، گونه و بوتاکس نیز داشته است. هم چنین او بیان کرده است که استفاده از عمل زیبایی و فیلر فقط مخصوص خانم ها نیست و آقایان نیز می توانند از آن ها استفاده کنند. می توان به جرات گفت که او اولین پسر ایرانی می باشد که از عمل و فیلر های زیادی استفاده کرده است.

اینستاگرام سامان قاسم زاده

اینستاگرام سامان قاسم زاده

قاسم زاده یکی از شاخ های قدیمی در اینستاگرام می باشد، او به واسطه ی استفاده زیاد از عمل و فلیر در دنیای مجازی بسیار معروف و مشهور شده است. صفحه ی اینستاگرام سامان قاسم زاده به دلایل مختلفی چندین بار بسته شده است ولی او دوباره صفحه ی جدیدی برای خود باز کرده و به فعالیتش ادامه داده است. جالب است که بدایند او در یکی از لایو هایش بیان کرده بود که در خیابان با چندین نفر به دلیل این که صورت او را مسخره کرده اند، درگیر شده و این درگیری به شکایت او از آن مرد ها ختم شده است.

بدن عضله ای و بزرگ

یکی از نکاتی که شاید در او بسیار جلب توجه کند، این است که بدن او با صورتش هم خوانی ندارد، چرا که صورت او مانند پلنگ های امروزی و بدنش عضله ای و بزرگ است. خیلی از کاربران به همین دلیل او را مسخره می کنند، حتی تا یک مدت شایعه ترنس بودن او در دنیای مجازی پخش شد و همه بر این باور بودند تا این که خبر نامزدی خود را در صفحه اش برای کاربران به اشتراک گذاشت.

سامان قاسم زاده و همسرش

سامان قاسم زاده و همسرش

قاسم زاده و همسرش در ابتدا در سال ۹۷ در یکی از مهمانی های دوستان مشترکشان با یکدیگر آشنا شدند و بعد از چند هفته شروع به قرار گذاشتن کردند. رابطه ی آن ها همیشه در فراز و نشیب های زیادی بوده است و قاسم زاده هر یک مدت در صفحه ی خود خبر جداییش را بیان می کرد ولی بعد از مدتی باز آشتی می کردند. خیلی از کاربران معتقد بودند که آن ها به دلیل معروفیت بیشتر و هم چنین جذب فالوور بیشتر این کار ها را می کنند.

لاکچری ترین عروسی در تهران

در نهایت در سال ۱۳۹۸ قاسم زاده عکسی با لباس دامادی در صفحه ی اینستاگرام خود منتشر کرد و خبر ازدواج خود این گونه را بیان کرد. بعد از چند روز او چندین عکس و هم چنین فیلم از عروسی خود و همسرش برای کاربران به اشتراک گذاشت و هم چنین برای همسرش کپشن نوشت که خدا را از داشتن تو در زندگیم همیشه شکر می کنم. طبق گفته های دوستان نزدیک قاسم زاده، عروسی او یکی از لاکچری ترین و هم چنین گران ترین عروسی های تهران بوده است که برای برگذاری آن هزینه ی زیادی را پرداخت کرده بودند.

یکی از نکات جالب در مورد او همسرش این است که، همسر او نیز چهره ای شبیه به خودش دارد و لب های بزرگ، بینی کوچک، گونه های بزرگ و برجسته، ابرو های مشکی و پر دارد. خیلی ها به طعنه گفتند که حتما دکتر زیبایی آن ها یکی بوده است که چهره هایی شبیه به هم دارند، همسر قاسم زاده یکی از پلنگ های تهران و هم چنین یکی از شاخ های مجازی می باشد.

سامان قاسم زاده کجاست

قاسم زاده متولد ۶۷ در تهران می باشد، او قبل از این که عمل های زیادی انجام دهد به دلیل هیکل ورزیده و برجسته اش در دنیای مجازی بسیار معروف و مشهور بوده است. قاسم زاده بعد از یک مدت که از معروفیتش گذشته بود، به طور بسیار ناگهانی شروع به عمل های زیادی کرد و بعد از ۶ ماه قیافه ی خود را به طور کل تغییر داد. خیلی از کاربران او انتظار این همه عمل زیبایی از او را نداشتند و شروع به انتقاد از او کردند و خیلی ها نیز او را مسخره کردند و در کامنت ها تیکه های زیادی به او انداختند.

قاسم زاده در یکی از لایو هایش به فالووران خود گفته بود که از چهره ی الان خود بسیار راضی است و با این چهره احساس بهتری به خود دارد و برایش حرف های مردم اصلا اهمیت ندارد. او هم چنین افزود که استفاده از عمل زیبایی و فیلر فقط مخصوص خانم ها نیست و آقایان نیز می توانند از آن ها استفاده کنند.

سامان قاسم زاده کیست

سامان قاسم زاده زندان را نیز تجربه کرده است، او که در یکی از لایو هایش بیان کرده بود که به دلیل دعوا روانه ی زندان شده است، اما بعد ها مشخص شد که دلیل اصلی او برای زندان چیز دیگری بوده است. ولی هیچ وقت دلیل اصلی این که چرا سامان قاسم زاده دستگیر شد و به زندان افتاد از جانب او فاش نشد و دیگر در این مورد صحبت نکرد.

جالب است که بدانید سامان قاسم زاده ویکی پدیا نیز دارد و یک صفحه در اینترنت وجود دارد که به توضیحات از او پرداخته شده است. خیلی ها می گویند که او به افرادی پول داده است که برایش این کار را انجام بدهند تا بیشتر از قبل معروف شود.

پرستش عربلو و سامان قاسم زاده

پرستش عربلو و سامان قاسم زاده

یکی از کاربران اینستاگرام که از او به عنوان شاخ مجازی یاد می شود پرستش عربلو می باشد، هم چنین او همسر سابق قاسم زاده نیز است که به گفته های خودشان به دلیل نداشتن تفاهم جدا شده اند. هم چنین پرستش عربلو بعد از جدایی از سامان با سعید شنی آشنا می شود و ظاهرا بعد از مدتی از او هم جدا می شود.

او بعد از مدتی به ترکیه مهاجرت کرد و هم چنین یک سالن زیبایی برای خود راه اندازی کرده است، اوج معروفیت پرستش عربلو زمانی بود که با داوود هزینه مدیر سایت شرط بندی لایو بت دوست شد. البته ناگفته نماند که بعد از مدتی عربلو از داوود هزینه نیز جدا شد و حواشی زیادی را برای خود ایجاد کرد.

معروفیت به دلیل عمل های زیاد

یکی از دیگر از دلایل معروفیت اوعمل های زیادی است که انجام داده، او عمل هایی مانند: عمل بینی، عمل لیفت شقیقه، عمل چانه گذاری، عمل سینه، عمل باسن را انجام داده است. هم چنین علاوه بر عمل از ژل و فیلر برای لب ها و گونه های استفاده کرده است، او در یکی از لایو هایش تمامی این عمل ها را رد کرد و در این باره بیان کرد که من هیچ کدام از این عمل ها را به جز عمل بینی انجام نداده ام و بیس صورتم از همان ابتدا این گونه بوده است. او درباره ی عمل بینی اش نیز گفته است که به دلیل مشکلات تنفسی مجبور به عمل شده ام و از عملم راضی نیستم.

ارتباط با شخص معروف

گفته شده است که پرستش عربلو در حال حاضربا یکی از افراد معروف در ارتباط است ولی هنوز خود او این رابطه را علنی نکرده، او در این باره گفته است که دیگر نمی خواهد رابطه های خود را در اینستاگرام بیان کند و می خواهد زندگی خصوصی اش خصوصی باقی بماند. او هم چنین افزوده است که دیگر به دنبال حواشی نمی گردد و کار های مهم تری برای انجام دادن دارد و وقت برای حواشی و این مسخره بازی ها را ندارد.

معروفیت به دلیل عمل های زیاد

سوالات متداول درباره ی سامان قاسم زاده

  1. سامان قاسم زاده کیست؟

    قاسم زاده یکی از افراد معروف و هم چنین شاخ مجازی در شهر تهران می باشد، که به دلیل عمل های زیادی که انجام داده است در اینستاگرام معروف شده است. قاسم زاده تا به امروز عمل هایی مانند: عمل بینی، عمل لیفت شقیقه، عمل چانه گذاری و هم چنین تزریق های زیادی بر لب، گونه و بوتاکس نیز داشته است. می توان به جرات گفت که او اولین پسر ایرانی می باشد که از عمل و فیلر های زیادی استفاده کرده است.

  2. پرستش عربلو کیست؟

    پرستش عربلو یکی از شاخ های مجازی و هم چنین او همسر سابق قاسم زاده نیز است، هم چنین پرستش عربلو بعد از جدایی از سامان با سعید شنی آشنا می شود و ظاهرا بعد از مدتی از او هم جدا می شود. او بعد از مدتی به ترکیه مهاجرت کرد و هم چنین یک سالن زیبایی برای خود راه اندازی کرده است، اوج معروفیت پرستش عربلو زمانی بود که با داوود هزینه دوست شد.

  3. از جنجالی ترین شایعه های درباره ی او چیست؟

    بدن او با صورتش هم خوانی ندارد، چرا که صورت او مانند پلنگ های امروزی و بدنش عضله ای و بزرگ است. خیلی از کاربران به همین دلیل او را مسخره می کنند، حتی تا یک مدت شایعه ترنس بودن او در دنیای مجازی پخش شد و همه بر این باور بودند تا این که خبر نامزدی خود را در صفحه اش برای کاربران به اشتراک گذاشت.سوالی اضافه کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]