در این مقاله می خواهیم درباره یکی از شاهزاده های ایران که پدرش سفیر کشور و برادرش یک آقازاده جنجالی است صحبت کنیم، خواهر ساشا سبحانی، فائزه سبحانی که مانند برادرش هیچ وقت پر و سر و صدا نبود و هیچ وقت خبری از او در فضای مجازی پخش نشد البته برادرش جور او را کشید و چنان حاشیه ای درست کرد که تمام اخبار ایران و فضای مجازی را به خود اختصاص داد. حال در این جا می خواهیم به طور خلاصه به زندگی و رفتار این دختر لاکچری هم بپردازیم.

خواهر ساشا سبحانی

خواهر ساشا سبحانی کیست

آقازاده خواهر ساشا سبحانی هم مانند برادر خود زندگی مرفهی دارد البته تعجبی هم ندارد زیرا او یک آقازاده است، پدرش احمد سبحانی در وزارت جمهوری اسلامی ایران کار می کرد و بعد از آن سفیر ایران در منطقه آمریکای جنوبی شد، مدتی در ونزوئلا و مدتی در کاراکاس سفیر ایران بود و ساشا و فائزه هم در آن جا به عنوان فرزندان سفیر زندگی خوبی داشتند.

پدر و مادر فائزه از همام دوران بچگی هوای او را خیلی داشتند ، او تک دختر خانواده بود و خواهر کوچکتر ساشا، آن ها به خاطر شغل پدرش مدت زیادی را در ایران نبودند و این خود یک امتیاز بزرگ برای آن ها بود. شاید بپرسید چرا زیرا آن ها از ایران و رسانه ها به دور بودند، مسئولین و آقازاده هایی که در ایران بودند ولخرجی ها و مدل زندگی شان دیر یا زود برای همه نمایان می شد اما آن هایی که در ایران نبودند، هیچ حرفی از آن ها به عمل نمی آمد و با خیال راحت به زندگی لاکچری خود ادامه می دادند.

فائزه و خوانواده اش

فائزه سبحانی یا همان خواهر ساشا سبحانی و خانوادش هم از این قاعده مستثنی نبودند و کسی از مدل زندگی آن ها با خبر نبود تا این که ساشا شروع به حاشیه سازی و جنجال آفرینی و توهین به مردم ایران کرد، از آن جا بود که با واکنش های زیادی روبه رو شد و همه روز به روز از زندگی او بیشتر خبر دار می شدند. البته خود ساشا هم از این موضوع خوشش می آمد و کلیپ های زیادی از مدل زندگی اش منتشر می کرد.

محسن افشانی و خواهر ساشا سبحانی

محسن افشانی و خواهر ساشا سبحانی

ساشا سبحانی مدیر سایت شرط بندی abt90 با این کار خود فقط خود را معرفی نکرد او پدر خود احمد سبحانی و خواهر خود فائزه سبحانی را نیز به همه معرفی کرد. همه فهمیدند که او خواهری دارد دقیقا مثل خود که عاشق سفر کردن است و به کشور های مختلف می رود و لباس های گرون قیمت و لاکچری بر تن می کند. زمانی که محسن افشانی از همسر خود طلاق گرفت اولین کسی که خبر این طلاق را انتشار داد خواهر ساشا سبحانی بود، ساشا و محسن باهم دوستان قدیمی بودند، محسن و فائزه هم باهم رابطه دوستی خوبی داشتند.

فائزه اقامت کشور آمریکا را گرفت و در آن جا خانه ای برای خود خرید، او هیچ وقت ایران را برای زندگی مناسب نمی دانست و البته به خاطر کار هایی که برادرش کرده بود قاعدتا ایران برای او غیر قابل سکونت شده بود.

خواهر ساشا سبحانی

پاسخ به سوالات متداول در مورد خواهر ساشا سبحانی

شغل پدر فائزه در ابتدا چه بود و سپس به چه کاری ترفیع پیدا کرد ؟

احمد سبحانی پدر فائزه ابتدا در وزارت خانه کارمند بود و سپس سفیر ایران در منطقه آمریکای جنوبی شد.

برادر فائزه سبحانی به چه دلیلی جنجال آفرین شد ؟

ساشا سبحانی برادر فائزه آقازاده ای بود که به مردم ایران توحین کرد و زندگی لاکچری خود را به رخ آن ها کشید.

خواهر ساشا سبحانی خبر طلاق کدام بازیگر جنجالی را افشا کرد ؟

فائزه خبر طلاق محسن افشانی از همسرش را افشا کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]