در این مقاله فراتر از توجه به آموزش بازی پوکر قصد معرفی اسکات کلمنتس Scott Clements به شما را داریم که یکی از شناخته شده ترین بازیکنان پوکر حرفه ای است، او نه تنها در کشور آمریکا بلکه در سر تا سر جهان مشهور است و در تورنمت های داخل کشوری و بین المللی فراوانی موفق به کسب عناوین و جوایز متعددی شده است که در ادامه ی این مطلب اشاره ی کوتاهی به بیوگرافی این پوکر باز حرفه ای می اندازیم و سپس موفقیت ها و نتایج تورنمت های او را با هم بررسی خواهیم کرد، پس تا ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید.

اسکات کلمنتس کیست
Scott Clements

اسکات کلمنتس کیست

اسکات کلمنتس یکی از شخصیت های مشهور و پر افتخار دنیای حرفه ای بازی پوکر است که از سال ۲۰۰۵ میلادی به عرصه ی مسابقات پوکر وارد شده است و تا به امروز در تورنمنت پوکر ها و مسابقات پوکر داخلی و جهانی بسیاری افتخار آفرینی کرده است و توانسته است به موفقیت های بسیاری دست یابد؛ او در طول سال های فعالیتش در تورنمت های مختلف پوکر و با کسب جوایز نقدی متعددی، مبلغ ۸ میلیون و ۲۰۸ هزار و ۹۶۰ دلار کسب کرده است.

بیوگرافی اسکات کلمنتس

اسکات کلمنتس یکی از پوکر باز های آمریکایی حرفه ای و مشهور است که در تاریخ ۱۹ ماه جولای سال ۱۹۸۱ میلادی در ایالت واشنگتن کشور آمریکا متولد شده است؛ او در ابتدا در حوزه ی وام مسکن و کارگزاری های مالی مشغول به کار بود، سپس به دلیل استعداد فوق العاده اش و علاقه ای که به بازی پوکر داشت به این کار روی آورد اما رفته رفته وارد مسابقات پوکر به صورت مسابقات حرفه ای هم شد و از طریق شرکت در این رقابت ها توانست پول بسیار زیادی به جیب بزند، اولین باری که او در یک مسابقه ی پوکر حرفه ای شرکت کرد به ۱۵ سال پیش در سال ۲۰۰۵ میلادی باز می گردد.

اسکات کلمنتس پس از ورود رسمی اش به دنیای بازی پوکر حرفه ای به سرعت در این زمینه پیشرفت داشت و حتی در همان نخستین سال ورودش به این عرصه یعنی سال ۲۰۱۵ میلادی موفق شد به مسابقات جهانی پوکر راه پیدا کند، همین استعداد بی نظیرش در بازی پوکر سبب شد که پله های ترقی را در حرفه ای که انتخاب کرده بود به راحتی و به سرعت طی کند و به یکی از پوکر باز های مشهور جهان و یکی از شناخته شده ترین چهره های پوکر کشور آمریکا تبدیل شود، او از این طریق به ثروت بسیار زیادی به مبلغ بیش از ۸ میلیون و ۲۰۸ هزار و ۹۶۰ دلار دست یافته است.

بازی های اسکات کلمنتس

بازی های اسکات کلمنتس

اسکات کلمنتس، حضور در رقابت های حرفه ای بازی پوکر را از سال ۲۰۰۵ میلادی آغاز کرده است، او در سال ۲۰۰۶ میلادی در مسابقه ی اوهاما اسپلیت شرکت کرد و قهرمان این سری از این رقابت ها شد و مبلغ سه هزار دلار به عنوان جایزه ی نقدی به دست آورد، در سال ۲۰۰۷ میلادی دومین دستبند قهرمانی اش در مسابقات جهانی پوکر را به دست آورد و برنده ی مبلغ ۲۰۰ هزار دلار از این رقابت ها شد، همچنین در همین سال در مسابقه ی هولدم پوکر شرکت کرد و ۱۱۲ هزار دلار جایزه گرفت.

اسکات کلمنتس در سال ۲۰۰۹ میلادی با شرکت در مسابقه ی اوهاما پوکر ۱۰ هزار دلاری موفق به کسب عنوان دوم این رقابت و دریافت جایزه ی ۲۷۵ هزار دلاری شد، در سال ۲۰۱۰ میلادی در بازی هولدم ۱۰ هزار دلاری شرکت کرد و به مقام هجدهم این رقابت رسید و مبلغ ۴۰۰ هزار دلار به دست آورد، او در بازی هولدم ۲۵۰۰ دلاری سال ۲۰۱۳ میلادی جایگاه دوم این رقابت را به دست آورد و ۳۰۰ هزار دلار جایزه ی نقدی دریافت کرد.

اسکات در سال ۲۰۱۴

در سال ۲۰۱۴ میلادی، اسکات کلمنتس در مسابقه ی اوهاما پوکر ۱۵۰۰ دلاری موفق به کسب جایگاه دوم شد و ۲۰۰ هزار دلار به عنوان جایزه دریافت کرد، او سه سال بعد در سال ۲۰۱۷ میلادی مجددا در مسابقه ی اوهاما شرکت داشت، در این سال او مقام چهارم را کسب کرد و ۳۰۰ هزار دلار جایزه ی نقدی به دست آورد، آخرین بازی پوکری که اسکات کلمنتس در آن شرکت داشت در سال ۲۰۱۹ میلادی بود، در این سال او سومین دستبند قهرمانی اش را به دست آورد، در رقابت H.O.R.S.E شرکت کرد و مقام چهارم شد، همچنین توانست ۱۳۲ هزار دلار به دست آورد.

اسکات کلمنتس در مسابقات تور جهانی پوکر نیز موفق به کسب جوایز نقدی بی شماری شده است، به عنوان مثال در مسابقات canadian open championship که در سال ۲۰۰۶ میلادی برگزار شده است، شرکت کرد و برنده شد، او در این رقابت مبلغ ۲۵۰ هزار دلار جایزه ی نقدی به دست آورد، همچنین در ماه نوامبر سال ۲۰۰۷ میلادی قهرمان مسابقات north american poker classic شد و مبلغ یک میلیون و ۱۳۷ هزار و ۵۹۳ دلار پول نقد به دست آورد.

اسکات کلمنتس در مجله پوکر

جاناتان لیتل نویسنده ی دورگه ی معاصر فرانسوی- انگلیسی زبان در سال ۲۰۱۵ میلادی کتابی در زمینه ی بازی پوکر به نام Excelling at no limit hold’em را منتشر کرد که در نگارش این کتاب از چند نفر از مشهور ترین بازیکنان حرفه ای دنیای پوکر همچون اسکات کلمنتس کمک گرفته است، این کتاب به یکی از پر فروش ترین کتاب های موجود در زمینه ی پوکر تبدیل شده است، اسکات کلمنتس در مجله ی پوکر بارها به مصاحبه پرداخته است؛ مجله ی پوکر یکی از معتبر ترین مجلات و ژورنال های جهانی در زمینه ی بازی پوکر می باشد.

اسکات کلمنتس در مجله پوکر

کلیپ های اسکات کلمنتس

شما می توانید با یک سرچ ساده ی عبارت اسکات کلمنتس پوکر باز یا اسکات کلمنتس قمار باز در گوگل و شبکه های اجتماعی دیگری همچون یوتیوب و اینستاگرام کلیپ ها و ویدیو های بسیاری از این پوکر باز حرفه ای مشاهده کنید، همچنین می توانید به صفحه ی شخصی اینستاگرام اسکات کلمنتس مراجعه کنید و با این بازیکن پوکر و زندگی حرفه ای و شخصی اش بیش تر آشنا شوید.

اگر شما هم به دنبال کردن او علاقه مند هستید و کنجکاو هستید بدانید که این بازیکن حرفه ای پوکر در زمانی که پوکر بازی نمی کند چه علایق و فعالیت های دیگری را دنبال می کند و به چه کاری مشغول است، با مراجعه به صفحه ی شخصی اینستاگرام اسکات کلمنتس شما می توانید اطلاعات بیش تری راجع به سبک زندگی این بازیکن حرفه ای پوکر به دست آورید، می توانید عکس های اسکات کلمنتس را در آنجا پیدا کنید و ببینید و از این طریق در مورد محل سکونت، ثروت و اعضای خانواده اش اطلاعات فراوانی کسب خواهید کرد.

اسکات کلمنتس اوماها باز

اسکات کلمنتس اوماها باز

اسکات کلمنتس با کسب نتایج درخشان و قهرمانی های بسیارش در مسابقات و تورنمت های جهانی بارها استعداد بی نظیرش در دنیای پوکر را به همگان ثابت نموده است، یکی از انواع بازی های پوکر که اسکات کلمنتس در آن بسیار موفق عمل کرده است بازی اوهاما پوکر است، به همین علت بسیاری از افراد تصور می کنند که بازی اوهاما پوکر بازی تخصصی او می باشد در حالی که او در سایر زمینه های پوکر همانند بازی هولدم نیز افتخارات بی شماری در کارنامه ی حرفه ای خود ثبت کرده است.

از آن جایی که اسکات کلمنتس در تعداد مسابقات پوکر بیش تری از نوع اوهاما شرکت نموده است و همواره در این مسابقات به جوایز نقدی و قهرمانی های زیادی رسیده است، برخی از طرفداران او معتقدند که اسکات کلمنتس در بازی های پوکر اوهاما تخصصی تر و موفق تر عمل می کند؛ حال آنکه او هرگز خود را به یک نوع بازی و یک سبک مسابقه محدود نکرده است و در طول سال های فعالیت حرفه ای اش در بازی پوکر در انواع بازی ها و انواع مسابقات و تورنمنت ها حضور پیدا کرده است.

سوالات متداول

  1. اسکات کلمنتس فعالیت خود را در عرصه ی بازی های پوکر حرفه ای از چه سالی آغاز کرده است و ثروتی که از طریق شرکت در مسابقات و تورنمنت های داخلی و بین المللی بازی پوکر به دست آورده است چقدر می باشد؟

    اسکات کلمنتس از سال ۲۰۰۵ میلادی به عرصه ی بازی های حرفه ای پوکر وارد شده است و تا به حال از این طریق به اندازه ی هشت میلیون و ۲۰۸ هزار و ۹۶۰ دلار درآمد داشته است.

  2. اسکات کلمنتس تاکنون چند بار موفق به دریافت دستبند قهرمانی مسابقات جهانی پوکر شده است و این موفقیت ها به کدام سال ها بر می گردد؟

    اسکات کلمنتس تاکنون سه بار موفق به دریافت دستبند قهرمانی مسابقات جهانی پوکر شده است که اولین بار آن به سال ۲۰۰۶ میلادی باز می گردد، او برای دومین بار در سال ۲۰۰۷ میلادی موفق به دریافت این دستبند شد و در سال ۲۰۱۹ میلادی نیز سومین دستبند قهرمانی خود در این مسابقات را به دست آورد.

  3. آیا اسکات کلمنتس فقط در بازی های پوکر از نوع اوهاما شرکت می کند؟

    خیر، او همواره در انواع بازی های پوکر موفق عمل کرده است اما با توجه به موفقیت ها و افتخارات بسیارش در بازی اوهاما برخی به اشتباه او را متخصص این بازی پوکر معرفی می کنند، در حالی که اسکات کلمنتس در بازی های دیگری از جمله بازی هولدم نیز به افتخارات زیادی رسیده است.سوالی اضافه کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]