شهاب شیری از شاخ های اینستاگرام می باشد که در فضای مجازی سرو صدای زیادی به پا کرده است. او که عضوی از جامعه هم جنس گرایان می باشد، با افتخار از خود یاد می کند و این را امری عادی می داند. در این مقاله قصد داریم مدتی کم به کنکاش در زندگی شهاب شیری بپردازیم و قدمی در دنیای او زده و به گشت و گذار در دنیای ذهن او بپردازیم و ببینیم که ایا این چنین زندگی کردن که در جامعه ای مانند ایران امری غیر عادی و ناپسند جلوه می کند، چگونه است و او چطور توانسته با این موضوع کنار بیاید و ایا اصلا او با انتخاب این مسیر زندگی و قدم گذاشتن در این جاده پر پیچ و خم راضی می باشد یا نه.

شهاب شیری کیست

شهاب شیری کیست؟

شهاب شیری از چهره مشهور اینستاگرام می باشد که به دلیل خاص بودن ویژگی اش طرفداران زیادی را از قشر خود به همراه دارد. او نه تنها از افراد معمولی و عادی بلکه از جنس خود نیز طرفداران زیادی دارد.

ابتدا باید گفت که این فرد مشهور در مهرماه سال هزار و سیصد و هفتاد به دنیا امده است و تولدش در روز پنجم مهرماه می باشد. او در یک خانواده کاملا مذهبی به دنیا امده است و دو خواهر کوچک تر از خود دارد. اما باید گفت دلیلی که شهاب شیری را در بین افراد جامعه متمایز کرده است نوع نگرش وی به هم جنسان خود می باشد. یعنی باید گفت که شهاب شیری گرایش جنسیتی اش تنها به سمت جنس خود می باشد و این را هنگامی که در دوران بلوغ بود متوجه شد.

او در همان دوران به این نتیجه رسید که هیچ گونه تمایلی نسبت به جنس مخالف ندارد و تنها تمایل وی به سمت هم جنس خود است. او به همین دلیل در زندگی و کار و مدرسه و دانشگاه به شدت اذیت شد.

هم چنین شهاب شیری که از اندام بسیار ظریف و تمایلات دخترانه برخوردار بود در محیط مدرسه به شدت اذیت شد و به دلیل رفتار های ناشایست پدر و مادرش تصمیم به ترک ایران گرفت.

او سپس به کانادا مهاجرت کرد و در ان جا زندگی را برای خود و طبق خواسته های خود ساخت. او در مصاحبه ای از زندگی سخت خود و اعتیاد کمر شکن پدرش می گوید که نهایتا از فرط فشار های روانی مجبور به لو دادن پدرش نزد پلیس شده است و بعد خانه را ترک کرده است.

شهاب شیری اینستاگرام

شهاب شیری اینستاگرام دارد؟

شهاب شیری پس از ترک منزل و رفتن به کانادا، تصمیم به زدن پیج اینستاگرام گرفت و در ان جا علاوه بر انتشار عکس هایش و کلیپ هایی که در ان می رقصد، دست به حمایت از همجنسگرایان و دیگر افراد این چنینی زد. او از این دسته از افراد که ال جی بی تی نام دارند در صفحه اش حمایت می کند.

ال جی بی تی، مخفف چهار کلمه لز بین، گی، بایسکشوال و ترنس می باشد. شهاب شیری را می توان یک ترنس نیز نام برد زیرا از اندام دخترانه و ظریفی برخوردار می باشد.

شهاب شیری در پیج خود طرفدارن زیادی را دارد و اطلاعات زیادی را در مورد همجنسگرایان به اشتراک می گذارد و این را برای بالا بردن سطح اگاهی مردم انجام می دهد. هم چنین وی کلیپ هایی از عروسی هم جنس بازان در فضای مجازی به اشتراک می گذارد که این کار او باز خورد های مثبتی را به همراه دارد. او مدتی است که کمپینی را برای این دسته از افراد راه اندازی کرده است که به حمایت از ال جی بی تی ها بپردازد.

هم چنین شهاب شیری فن پیج های زیادی در اینستاگرام دارد که همگی به حمایت از او پرداخته اند و در مورد او و زندگی اش و رابطه او با پارتنرش پست های فراوانی می گذارند.

عکس های شهاب شیری، و کلیپ هایش باز خورد های بسیار زیادی در اینستاگرام دارد و در فن پیج تمام طرفدارانش نیز موجود می باشد

هم چنین او در صفه و پیج اصلی اش در مورد زندگی ترنس ها و مصاحبه با انان و هم چنین مصاحبه با خانواده همجنسگرایان و هم چنین ازار و اذیت شدن این افراد از طریق افراد جامعه و سختی های انان کلیپ های بسیار زیادی منتشر می کند.

لایو این چهره اینستاگرامی در چه موردی است؟

شهاب شیری لایو های متعددی در اینستاگرامش منتشر می کند و این فرد در لایو هایش به معرفی این گونه افراد و توضیحاتی در مورد زندگی ان ها و سختی های زندگی شان می دهد. در یک نمونه از لایو هایش خود به معرفی ال جی بی تی ها پرداخت و در مورد انان و گرایشاتشان سخن گفت. او هم چنین بعضی اوقات با افراد مختلف لایو برقرار می کند تا فقط بداند که نظر ان ها در مورد شهاب چیست.

رقص شهاب شیری

رقص شهاب شیری چطور است؟

شهاب شیری رقصنده بسیار حرفه ای است و بسیار زیبا نیز می رقصد. او کلیپ رقص هایش را در صفحه اش منتشر می کند و افراد دیگر را نیز دعوت به رقص می کند و او می گوید تنها رقص است که می تواند به افراد شادی ببخشد. هم چنین در مجالسی که بین خودشان یعنی همین افرادی که مانند شهاب شیری هستند برگزار می شود، وی با اندامی بسیار ظریفش در وسط مجلس به اصطلاح مجلس گرم می کند و می رقصد و بسیار حرفه ای نیز این کار را انجام می دهد.

کلیپ های رقص شهاب شیری در یوتیوب نیز منتشر شده است و اکثر کلیپ های وی نیز در صفحات یوتیوب قابل نمایش و دیدن می باشد.

آیا شهاب شیری گی است؟

شهاب شیری، که از دسته ال جی بی تی ها می باشد و بنا بر گفته خودشان این دسته افراد افراد رنگین کمان هستند، گرایش به هم جنس خود دارد و این را گی می نامند. پس شهاب شیری گی می باشد و با پارتنرش بسیار عکس های مختلفی و هم چنین فیلم های مختلفی در صفحه اش و در صفحات فن پیج هایش قابل دیدن می باشد.

هم چنین در ویدیوی دیگری او در اغوش پارتنرش در حالی که برهنه هستند خوابیده است و در حال تصویر برداری از خودشان می باشند. در ویدیویی دیگر نیز او روی پای پارتنر خود نشسته است و دارد با اهنگی می خواند و می گوید که این خواندنش به اصرار فالوور هایش می باشد.

او با افتخار از این تمایلات خود یاد می کند و می گوید که ارزویش این است که روزی در این ایران این موضوع به یک امر عادی مبدل شود.

آیا شهاب شیری گی است؟

شهاب شیری در بفرمایید شام شرکت کرده است؟

گفته شده بود که شهاب شیری در برنامه بفرمایید شام ایرانی شرکت کرده است. اما این خبر صحت ندارد زیرا هیچ نوع عکس ویدیو و خبری که مبنی بر حضور وی در برنامه بفرمایید شام باشد وجود نداشته و این خبر به هیچ عنوان صحت ندارد.

هم چنین اگر وی در برنامه ای مانند بفرماید شام که یک برنامه پر طرفدار می باشد شرکت کرده بود باید تا کنون تمام فن پیج ها و پیج خودش در این باره خبرهایی را منتشر می کردند که اما چنین چیزی وجود ندارد و شهاب شیری تا کنون در هیچ کدام از سری برنامه های بفرمایید شام شرکت نکرده است.

شهاب شیری همجنسگرا می باشد؟

شهاب شیری همان طور که گفته شد عضوی از جامعه همجنسگرایان می باشد. به گفته خودش او یک همجنسگرا می باشد نه هم جنس باز و این دو خیلی با هم متفاوت است. او تنها یک پارتنر دارد و ازدواج می کنند و باهم رابطه برقرار می کنند که این زیر مجموعه همجنسگرایی می باشد اما هم جنس باز به کسی گفته می شود که فقط تمایل به رابطه با جنس خودش را دارد و هیچ گونه عشق و عاشقی نیز در میان نمی باشد.

شهاب شیری نیز همجنسگرا می باشد و با افتخار این را می گوید. او در پیج خودش که در اینستاگرام قرار دارد از این جنس افراد حمایت می کند و خود را جزو دسته ال جی بی تی ها می اند و چه بسا که او یک ال جی بی تی می باشد.

هم چنین ویدیو هایی از حمایت افراد مختلف از ترنس ها و همجنسگرایان می گذارد. این چهره مشهور بسیار با احساس می باشد و ارزوی بزرگش این است که روزی بتواند با چنین گرایش و با چنین سبک زندگی در ایران زندگی کند و این موضوع دیگر هیچ گونه قبحی در ایران نداشته باشد.

سوالات متداول

شهاب شیری کیست ؟

شهاب شیری یک ال جی بی تی همجنسگرا می باشد که در کانادا زندگی می کند.

ال جی بی تی به چه معنایی است؟

ال جی بی تی مخفف چهار کلمه لزبین، گی، بایسکشوال و ترنس می باشد.

پارتنر شهاب شیری چه کسی می باشد؟

تنها از ان جایی که شهاب شیری یک پسر می باشد و همجنسگرا، فقط می دانیم که پارتنرش هم جنس خودش است و هیچ اطلاعی دیگری از وی نیست.

شهاب شیری در برنامه بفرمایید شام شرکت کرده است؟

وی هیچ گاه در این برنامه شرکت نکرده است و خبر شرکتش تنها یک شایعه بوده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]