اسپارتاک مسکو یکی از پر افتخارترین تیم های روسیه به شمار می رود که تا به حال جام های زیادی را کسب کرده است و به عنوان موفق ترین باشگاه روس شناخته می شود. این تیم قدمتی طولانی دارد و از قدیم بخشی از جامعه ورزش شهر اسپارتاک بوده است. دیگر تیم هایی که در این جامعه بودند شامل باشگاه هاکی و اسپارتاک مسکو بود. در حال حاضر این باشگاه مستقل می باشد. در ادامه بیشتر به این تیم می پردازیم. با ما همراه باشید.

تاریخچه تیم اسپارتاک

تاریخچه تیم اسپارتاک چه بوده است؟

در روزهایی که فوتبال تازه به شوروی آمده بود، برخی از آژانس های دولتی مانند پلیس، ارتش و راه آهن باشگاه های خود را ایجاد کردند. برخی از این افراد می دیدند که تیم هایشان در مقابل تیم دیگری برتری دارد. اما داستان باشگاه فوتبال در شهر اسپارتاک از انجمن ژیمناستیک روسیه نشات می گیرد که در ۴ می سال ۱۸۸۳ میلادی تاسیس شد.

موفقیت های باشگاه اسپارتاک

این تیم در لیگ برتر فوتبال روسیه تا به حال ۲۲ بار جام قهرمانی را بالای سر برده است که یک رکورد محسوب می شود. آخرین جامی که این تیم توانسته برنده شود در فصل ۱۷-۲۰۱۶ بوده است. همچنین در جام حذفی روسیه نیز این تیم توانسته ۱۳ جام قهرمانی را بالای سر ببرد. در سوپر جام این کشور نیز تنها یک جام دارد که آن را در سال ۲۰۱۷ میلادی کسب کر ده است.

آنالیز نتایج فوتبال اسپارتاک

در فصل ۲۱-۲۰۲۰، این تیم تا به حال ۱۹ بازی را انجام داده است که از این تعداد ۱۰ برد، ۵ تساوی و ۴ باخت را در کارنامه خود ثبت کرده است. این تیم در حال حاضر ۳۵ امتیاز دارد و پس از تیم های زنیت سن پترزبورگ و زسکا مسکو در رده سوم ایستاده است. آنها با صدر جدول تنها ۶ امتیاز فاصله دارند. اسپارتاک مسکو فوتبال خوبی را ارائه می دهد.

آنالیز نتایج فوتبال اسپارتاک

۵ بازیکن برتر اسپارتاک

  1. جردن لارسون

اهل کشور سوئد می باشد و در سال ۱۹۹۷ میلادی به دنیا آمده است. او تا به حال ۸ گل و ۴ پاس گل داده است و به عنوان برترین بازیکن این تیم به شمار می رود

  1. سوبولوف

اهل کشور روسیه است و در سال ۱۹۹۷ متولد شده است. این بازیکن تا به حال ۵ گل به ثمر رسانده است و نمره خوب ۷.۳ را از آن خود کرده است

  1. ساموئل گیگوت

اهل کشور فرانسه است و در پست مدافع بازی می کند. او راست پا می باشد و تا به حال هم توانسته ۳ گل را برای تیمش به ثمر برساند

  1. زلیمخان باکائف

اهل کشور روسیه است و یکی از ارکان های اصلی تیمش به حساب می آید. او تا به حال ۵ پاس گل را برای هم تیمی هایش ارسال کرده است

  1. ایزیکل پونسه

اهل کشور آرژانتین است و در سال ۱۹۹۷ میلادی به دنیا آمده است. او نیز تا به حال ۸ گل به ثمر رسانده است و یکی از بهترین بازیکنان این تیم به شمار می رود

مربی اسپارتاک کیست؟

دومنیکو تدسکو مربی جوان و آلمانی است که از سال ۲۰۱۹ میلادی هدایت تیم اسپارتاک مسکو را بر عهده گرفته است و تا به حال هم با این تیم نتایج خوبی را کسب کرده است. او تا به اینجای فصل تیمش را تا رده سوم بالا کشیده و حتی یکی از شانس های قهرمانی محسوب می شود.

 گوشت ها لقب اصلی این تیم

گران قیمت ترین خرید این تیم  کیست؟

بر اساس سایت ترانسفر مارکت گاس تیل یکی از بازیکنان این تیم است که از تیم الکمار هلند به خدمت گرفته شده است. این بازیکن با مبلغ ۱۶ میلیون یورو راهی این تیم شده است و به عنوان گران ترین بازیکن این تیم محسوب می شود. البته باید بگوییم که اسپارتاک این بازیکن را به  تیم فرایبورگ آلمان قرض داده است تا تجربه بیشتری کسب کند.

 گوشت ها لقب اصلی این تیم

لقب عجیبی است که البته تقریبا همه طرفداران این تیم آنها را با همین لقب صدا می زنند. موضوع به زمان های قدیم بر می گردد که البته نام های زیادی را برای این تیم انتخاب کرده اند و از باشگاه ورزشی مسکو گرفته تا قرمزهای مسکو. یکی از نام این تیم کارگران صنعت غذایی بود که در نهایت در سال ۱۹۳۵ به نام کنونی تغییر نام پیدا کرد. این تیم تحت حمایت مالی برخی از کارخانه های مواد غذایی و گوشتی بوده است و به همین خاطر هوادارانش آنها را گوشت صدا می زنند.

تیم اسپارتاک در لیگ برتر روسیه

این تیم تا به حال نتایج خوبی را گرفته است و یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی محسوب می شود. تا به حال آنها ۱۹ هفته از بازی های لیگ برتر را انجام داده اند که از این تعداد ۱۰ برد را کسب کرده اند و ۵ تساوی و ۴ باخت را در کارنامه خود ثبت کرده اند. آنها ۳۵ امتیاز دارند و در رده سوم ایستاده اند.

پیش بینی روی اسپارتاک روسیه

پیش بینی روی اسپارتاک روسیه می تواند برای شما سود خوبی را به همراه داشته باشد. از همین رو به شما توصیه می کنیم که طبق قاعده و قانون برای تجربه آن اقدام کنید.

منظور ما در اختیار داشتن یک سایت پیش بینی فوتبال و هم چنین پشت سر گذاشتن آموزش شرط بندی فوتبال می باشد که خب هر دو آن ها را ما به صورت دقیق مورد بررسی قرار داده ایم و با مطالعه لینک های موجود می توانید برای پیش بینی روی اسپارتاک روسیه اقدام کنید.

عملکرد اسپارتاک در جام حذفی روسیه

عملکرد اسپارتاک در جام حذفی روسیه

بازی اسپارتاک مسکو باید با تیم دینامو مسکو باشد و در صورت برتری می توانند به مرحله بعد صعود کنند. اما این تیم تا به حال توانسته ۱۳ جام قهرمانی حذفی کشورشان را بالای سر ببرند و یکی از پر افتخارترین تیم ها محسوب می شوند.

بررسی دقیق از دربی مسکو

در این دربی دو تیم مشهور این شهر یعنی اسپارتاک و زسکا مسکوی روسیه به مصاف هم می روند. این دو تیم در سال ۱۹۲۲ میلادی نخستین بازی خود را در برابر یکدیگر انجام داده اند.

آمار کلی دربی مسکو

در این بازی، این دو تیم تا به حال ۱۶۸ مسابقه را در مقابل هم انجام داده اند که از این تعداد تیم اسپارتاک مسکو ۶۷ بار و تیم زسکا مسکو ۶۵ بار در مقابل هم به برتری دست یافته اند. همچنین ۳۶ بازی هم برنده ای نداشته و با نتیجه مساوی تمام شده است.

درصد برد تیم اسپارتاک توی دربی مسکو

تیم اسپارتاک مسکو روسیه تا به حال ۲ بازی بیشتر از حریف قدرتمند خود کسب کرده است که نشان دهنده برابری قدرت میان این دو تیم مطرح می باشد. آنها تا به حال ۱۶۸ بار در مقابل هم بازی کرده اند و نتوانسته اند که برتری خود را بر دیگری دیکته کنند.

برد تیم Spartak در دربی مسکو

آخرین بردی که این تیم در مقابل حریف خود کسب کرده است به دیدار نیمه نهایی جام حذفی سال گذشته بر می گردد که در نهایت اسپارتاک موفق شد با نتیجه ۳ بر دو در یک بازی دیدنی حریف خود را شکست دهد و به فینال این مسابقات راه یابد.

بررسی دقیق از دربی مسکو

عملکرد اسپارتاک در لیگ قهرمانان اروپا چگونه است؟

آخرین فصلی که این تیم در لیگ قهرمانان بازی کرده است ۱۹-۲۰۱۸ بوده که این تیم نتوانست از مرحله گروهی بالا بیاید و در همان جا حذف شد. اما در فصل های بعدی این تیم نتوانست جواز حضور در این رقابت ها را کسب کند و تلاش دارد تا یک بار دیگر به این رقابت ها راه یابد.

بر اساس آمار چقدر می توان روی برد این تیم حساب باز کرد؟

تیم اسپارتاک ترناوا در لیگ برتر روسیه از ۱۹ بازی تا به حال ۱۰ بازی را با برتری و کسب امتیاز کامل پشت سر گذاشته است. درصد پیروزی های این تیم در این لیگ ۵۳ می باشد که ۳۳ گل زده و ۲۱ گل خورده در کارنامه خود دارد. نمره آنها ۶.۹ برآورد شده است.

آشنایی با سبک کلی بازی این تیم در مسابقات

اگر نگاهی به سیستم بازی اسپارتاک پراگ بیاندازید متوجه می شوید که یک سیستم هجومی دارد که همیشه سعی می کند تیم حریف را تحت سلطه خود داشته باشد. این تیم با سیستم ۳-۳-۴ بازی می کند و توپ را در تمام نقاط زمین به چرخش در می آورد. نتایج اسپارتاک مسکو گویای همه چی می باشد.

اسپارتاک و لیورپول

اسپارتاک مسکو فهرست بازیکنان تیم خود را در مقابل لیورپول اعلام کرد که در این لیگ بازیکنان صاحب نام کمتری حضور داشت و تعجب همه را برانگیخت.  بازیکنان اسپارتاک مسکو که برای این بازی انتخاب شده بودند از تجربه کافی برخوردار نبودند. این بازی یکی از بازی های جذاب این مرحله بود که با حساسیت خاصی دنبال می شد و تیم اسپارتاک باید از سد حریف قدرتمند خود می گذشت تا صعود خود به دور بعد را تضمین کند که این اتفاق نیافتاد و در نهایت از این رقابت ها حذف شد.

زنیت و اسپارتاک مسکو

زنیت اسپارتاک یکی از بازی های مشهور در روسیه می باشد که توجه همگان را به خود جلب می کند و هر سال تماشاگران زیادی را به طرف خود می کشاند. این بازی از حساسیت خاصی برخوردار می باشد و حتی برخی از تماشاگران  کیک اسپارتاک را نیز سفارش داده بودند.

سوالات متداول

تیم اسپارتاک نالچیک چند جام قهرمانی در لیگ برتر روسیه دارد؟

این تیم تا به حال در ۲۲ بار در لیگ برتر این کشور قهرمان شده است که از این لحاظ رکوردار می باشد.

تیم فوتبال اسپارتاک مسکو چند جام قهرمانی در جام حذفی دارد؟

این تیم در جام حذفی روسیه تا به حال ۱۳ بار عنوان قهرمانی را از آن خود کرده است و نام خود را جاودانه کرده است.

آیا تیم باشگاهی اسپارتاک در لیگ قهرمانان هم قهرمان شده است؟

این تیم تا به حال هیچ جام قهرمانی در سطح اروپا کسب نکرده است اما تلاش دارد به این مهم دست یابد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]