جذاب ترین سلبریتی ایرانی واژه ای آشنا که بعد از تیتر هایی همچون جذاب ترین بازیگران زن ایرانی این روزها خیلی آن را می شنویم. خیلی از سلبریتی ها به خاطر جذابیتی که دارند معروف شده اند که شما را با چند مورد از آنها آشنا می کنیم.

جذاب ترین سلبریتی ایران کیست

جذاب ترین سلبریتی ایران کیست؟

اول از همه باید با واژه سلبریتی آشنا باشیم و بدانیم که سلبریتی به چه کسی گفته می شود؟ به کسی گفته می شود که در دنیای هنر به شهرت، قدرت و مقام و جایگاه بسیار ویژه ای رسیده باشد و به صورت یک الگو در جامعه در آمده باشد. یکی از دلایلی که برای جذابیت سلبریتی لازم است داشتن ادب و اخلاق، ظاهری زیبا و شیک و توانایی و استعداد می باشد. می توان از شهاب حسینی، مصطفی زمانی، پوریا پورسرخ، پگاه‌اهنگرانی، ترانه علیدوستی (یکی از زیباترین سلبریتی زن ایرانی) به عنوان جذاب ترین سلبریتی ایران نام برد.

درآمد جذاب ترین سلبریتی ایرانی چقدر است؟

همانطور که می دانیم در آمد جذاب ترین سلبریتی های ایرانی با یکدیگر متفاوت است و بعضی از آنها در هر فیلمی که به آنها پیشنهاد بشود بازی می کنند و خودشان مبلغی را پیشنهاد می‌ دهند که این مبالغ پیشنهادی آنها بالای ۹۰۰ میلیون تومان و یک میلیارد می باشد و کمترین مبلغی که می توانند پیشنهاد دهند ۷۰۰ میلیون تومان است، اما بعضی از آنها در هر فیلم و سریالی بازی نمی‌ کنند تا پیشنهاد ویژه با دستمزد بسیار عالی داشته باشند که باز هم دستمزد پیشنهادی آنها باید بالای ۷۰۰ میلیون تومان باشد.

جذاب ترین سلبریتی های مرد ایرانی

جذاب ترین سلبریتی های مرد ایرانی چه کسانی می باشند؟

از بین سلبریتی هایی که وجود دارند چند نفر از آنها به عنوان جذاب ترین سلبریتی شناخته شده اند که در موارد زیر از آنها یاد می کنیم:

فرامرز غریبیان

بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر ایران می باشد. او از همان ابتدای فعالیتش به صورت حرفه ای وارد دنیای هنر شد که بیشتر در سریال های مذهبی و تاریخی ایفای نقش کرد و اکنون که به دوران بازنشستگی خود رسیده است باز هم همان جذابیت را در میان بینندگان و هواداران خود دارد.

اکبر عبدی

اکبر عبدی همانند بسیاری از همکاران هم دوره خود دارد به سن بازنشستگی نزدیک می شود اما با این حال باز هم از جذابیت و محبوبیت همان دوران جوانی هنوز برخوردار است. او در دوره ای گرانترین دستمزد را به خود اختصاص داده بود.

بهرام رادان

بازیگری که به وسیله چهره اش پا به دنیای هنر گذاشت و شناخته شد. او بعد از اینکه اولین کار خود را انجام داد با کارگردان‌های بسیار مهم و مطرحی قرارداد کاری بست و در کارهایشان ایفای نقش کرد و استعدادهای خود را شکوفا کرد و کم کم به صورت یک ستاره و سلبریتی امروز شناخته شد.

امین حیایی

بازیگری که همیشه خنده بر لب دارد و در نقش های کمدی و جدی بازی کرده است. او از زمان ورودش به دنیای هنر به عنوان با استعداد ترین بازیگر شناخته شد. او از همان زمان شروع کارش طرفداران بسیاری پیدا کرد و اکنون هم طرفداران بسیار زیادی را دارد و یک ستاره و اسطوره بازیگری شناخته می شود.

محمدرضا گلزار

بازیگر خوش چهره و خوش استایل و جذاب ایرانی که طرفداران بسیار زیادی در بین جوانان دارد. او یک زمانی فیلم های خیلی زیادی بازی می کرد و کیفیت آن فیلم برایش مهم نبود اما امروز که به عنوان یک ستاره و سوپر استار و سلبریتی شناخته می‌ شود در هر فیلم و سریالی بازی نمی‌ کند و جزء گرانترین بازیگران ایرانی محسوب می شود.

اگر به لیست جذاب ترین بازیگران مرد ایرانی هم توجه داشته باشید اسم این بازیگر در صدر آن قرار دارد!

حامد بهداد

بازیگر مشهدی که همه ما او را با عنوان مرد بد اخلاق و عصبانی در فیلم ها و سریال ها می شناسیم. او بعد از چند نقش اولی که بازی کرد و شناخته شد به صورت غیر منتظره طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد و دستمزد هر فیلم او بین ۵۰۰ تا ۸۰۰ میلیون تومان می باشد.

نوید محمدزاده

وقتی اسم نوید محمدزاده را می شنویم همه ما یاد نقش هایی که او بازی کرده است می افتیم که بیشتر در نقش‌های منفی، معتاد و یا حومه نشین داشته است. او اکنون یکی از جذاب ترین سلبریتی های ایران می باشد که دستمزد او نزدیک به یک میلیارد تومان می باشد.

رضا عطاران

رضا عطاران را بیشتر در سریال ها یا فیلم های کمدی دیده ایم و از همان ابتدای فعالیتش طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد و هنوز هم طرفداران بسیار زیادی دارد و جزء سلبریتی های ایرانی محسوب می شود. دستمزد او هم کمتر از ۷۰۰ میلیون تومان برای بازی در یک فیلم نیست.

شهاب حسینی

تنها سلبریتی می باشد که هیچ کسی در بین سلبریتی‌ های ایرانی به گرد پای او نمی رسد و نمی‌ تواند طرفداران خاصی که او دارد را داشته باشد. او هم از گران ترین بازیگران ایرانی محسوب می‌ شود و دستمزدش برای بازی در یک فیلم ۷۰۰ میلیون الی یک میلیارد تومان و گاهی یک و نیم میلیارد تومان می باشد.

مصطفی زمانی

بازیگری که به وسیله چهره اش برای نقش حضرت یوسف انتخاب شد و سپس استعداد های خود را در آن سریال شکوفا کرد و با آن نقش به شهرت بسیار زیادی رسید و از همان زمان طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد و اکنون نیز به عنوان یک ستاره شناخته شده و یک سلبریتی محسوب می‌ شود. او هم دستمزد زیر ۷۰۰ میلیون تومان برای بازی در فیلم هایش نمی گیرد.

عکس جذاب ترین سلبریتی ایرانی

عکس جذاب ترین سلبریتی ایرانی را کجا می توانیم ببینیم؟

سلبریتی ها همیشه مورد علاقه و مورد توجه بینندگان و هواداران خود بوده اند و امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی و استفاده زیاد کاربران از آنها می توانیم عکس سلبریتی های مورد علاقه و جذاب خود را در شبکه های اجتماعی و در صفحه آنها مشاهده کنیم و اگر دوست نداریم در شبکه‌های اجتماعی فعال باشیم می‌ توانیم با یک سرچ ساده در اینترنت عکس های آنها را ببینیم و اگر دسترسی به اینترنت هم نداریم می توانیم در روزنامه‌ها و مجلات هنری عکس های چاپ شده آنها را ببینیم.

استایل جذاب ترین سلبریتی ایرانی چگونه باید باشد؟

ازآنجایی سلبریتی ها همیشه مورد توجه مردم قرار دارند و مخاطبان و هواداران آنها به کوچکترین تغییراتی که در ظاهر آنها ایجاد می شود توجه می‌ کنند لذا باید آنها طوری استایل خود را انتخاب کنند که همان طور که خودشان دوست دارند باشد و هم اینکه به سلایق و علایق مخاطبان و هوادارانشان احترام بگذارند و استایلی خارج از عرف جامعه نداشته باشند مثلا یک لباس با پارگی های زیاد و زننده و یا نماد های شیطانی و نوشته های مبتذل را به تن نکنند تا همیشه به عنوان یک ستاره بدرخشند.

میکاپ جذاب ترین سلبریتی های ایرانی

میکاپ جذاب ترین سلبریتی های ایرانی به چه صورت است؟

سلبریتی ها از آنجایی که به صورت الگو در جامعه دیده می‌ شوند، خیلی از طرفداران آنها از استایل و میکاپ هایی که سلبریتی ها انجام می دهند الگوبرداری می‌ کنند. امروزه دیگر مانند زمان قدیم نیست که ستاره ها بخواهند میکاپ های عجیب و غریب و یا خیلی تیره و پررنگی داشته باشند، امروزه اکثر آنها به صورت میکاپ های اروپایی و بسیار ساده و شیک آرایش و میکاپ می کنند و در جامعه ظاهر می شوند که این کار باعث الگو برداری شده و میکاپ های سنگین و پر رنگ از میان برداشته شد.

کدام سلبریتی های زن ایرانی در آستانه پنجاه سالگی هستند؟

خیلی از سلبریتی های زن ایرانی با وجود سن زیادی که دارند اصلا نمی توانیم تشخیص دهیم که سن آن ها چقدر است زیرا بسیار جوان تر از سنی که دارند به نظر می رسند مانند: ماهایا پطروسیان، پانته آ بهرام، مهتاب کرامتی، نیکی کریمی، لیلا حاتمی، هدیه تهرانی، آناهیتا نعمتی، میترا حجار که در آستانه پنجاه سالگی و یا پنجاه ساله هستند.

سوالات متداول

دستمزد جذاب ترین سلبریتی های ایرانی چقدر است؟

دستمزد سلبریتی های معروف بین ۷۰۰ میلیون تا ۱ میلیارد تومان می باشد.

آیا سلبریتی ها در هر فیلم و سریالی بازی می کنند؟

کیفیت فیلم و دستمزد برای سلبرتی ها مهم است و در هر فیلمی بازی نمی کنند.

سلبریتی های پیشکسوت مرد ایرانی کدامند؟

فریبرز غریبیان، اکبر عبدی، جمشید هاشم پور از پیشکسوتان هستند.

سلبریتی های زن ایرانی چه کسانی هستند؟

نازنین بیاتی، ترانه علیدوستی، ساره بیات، بهاره کیان افشار.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]