بعد از توجه به مشهورترین رپر های ایرانی در این مقاله سعی شده است تا در رابطه با قشری بسیار مورد توجه یعنی رپر ها و به خصوص منفورترین رپرها صحبت کنیم.

لیست عناوین محتوا پنهان
منفورترین رپرها در جهان

منفورترین رپرها در جهان چه کسانی می باشند؟

حامد نیک صفت منفورترین رپرها

حامد نیک صفت با سلبریتی و شاخ های مجازی زیادی در ارتباط است. وی در ایران جزو منفورترین ها است. کسی شناختی از او ندارد و طرفداران زیادی نیز ندارد.

شان کامز

او در سال ۱۹۸۹ میلادی به دنیا آمده است. وی حواشی های خاص خود را دارد و مردم زیاد به صدای او گوش نمی دهند.

مایک

این خواننده در کالیفرنیا به دنیا آمده است. وی زندگی خوبی داشته است. مادرش اهل آمریکا و پدرش ژاپنی است.

شفقنا جزو منفورترین رپرها در جهان می باشد؟

این خواننده هندی مسلمان بود. مردم او را کشتند و در پی کشته شدن او مردم گریختند و از آن جا فرار کردند که خود بیان گر شدت تنفر مردم می باشد.

منفور ترین رپرها در ایران

منفور ترین رپرها در ایران چه افرادی هستند؟

پویان مختاری

پویان مختاری یکی از خواننده های پر حواشی در دنیای مجازی است. این خواننده صدای خوبی نیز ندارد و طرفدارانش بسیار کم هستند. وی با توجه به مدیریت سایت حضرات بت مورد انتقاد بسیاری از مردم می شود.

نیموش

او یکی از رپرهای ایرانی است که هیچ نام و نشانی ندارد و فقط با یک الی دو آهنگ دیده شده است. با وجود کم کاری این خواننده هیچکس از او خوشش نمی آید. نام دیگر او نیما زمانی است.

بهرام نورایی

نامی که این خواننده را با آن می شناسند بهرام است. فعالیت های سیاسی او باعث شد که به زندان برود و پس از یک هفته به قید وثیقه آزاد شود. وی پس از آزاد شدن از زندان برای همیشه از ایران رفت.

زد بازی

این گروه در ایران هواداران زیادی ندارد و اگر هم کسی طرفدار این گروه باشد تعداد بسیار کمی هستند. این گروه پاپ در آهنگ هایشان از فحاشی های زیادی استفاده می کنند. همین موضوع باعث شده که مردم این گروه را انتقاد کنند.

سهراب ام جی

این خواننده پاپ با دیگر خوانندگان رپ نیز همکاری داشته است. او با حصین یک کار مشترک به نام وزه منتشر کرده است. این رپر ایرانی نیز گاهی اوقات از فحاشی استفاده می کند.

آزاد آزاد پور

این خواننده به سبک ایرانی آلمانی کار می کند. او در سنندج به دنیا آمده است و تاکنون آلبوم های زیادی را به بیرون داده است. اما هیچ کدام از این آهنگ ها بازخورد خوبی نداشته است.

حسین مخته

این خواننده ایرانی نیز ناشناخته است و در چند سال قبل نامش بر سر زبان ها افتاد و به سرعت محو شد.

دلیل منفور بودن رپر های سرشناس جهان چه می باشد؟

به چه دلیل می گویند که رپرهای سرشناس جهان منفور بوده‌اند؟ برخی از رپرهای سرشناس جهان بعضی از حوادث و اتفاقات جامعه و جریانات اجتماعی را تحت تأثیر خود قرار می‌دهند. هیچ وقت پولدار بودن یا بی پول بودن یک رپر دلیل بر بد بودن یا نفرت انگیز بودن و منفور بودن آن نیست! بعضی از رپرها در اجتماع یک حرکات اشتباه انجام می‌دهند. مثلاً روی آوردن به مواد مخدر که باعث بد آموزی در اجتماع می شود. و این خود سبب منفور شدنشان می شود. از رپرهای سرشناس کانادایی ما جاستین بیبر به مواد مخدر روی آورده است.

یا توهین به شخصی انجام می دهند باعث نفرت افراد جامعه نسبت به این چهره‌های سرشناس می شوند. زیرا این رپراها دائم مورد توجه دنبال کنندگان خود هستند. به خصوص در صفحات اجتماعی ، بنابراین باید خیلی مراقب رفتار و حرکات خود باشند. به طور کلی اگر رپرهای سرشناس جهان رفتارشان باعث شود تا جامعه دچار اختلال شود یا افراد جامعه به راه اشتباهی روند. افراد جامعه باعث می شوند نسبت به آنها منفور شوند این منفور بودن برای هیچ یک از رپرهای سرشناس جهان خوب نیست بلکه به ضررشان است. بنابراین باید تلاش کنند تا کار اشتباهی انجام ندهند. عکس منفورترین رپرها در سایت های مختلف موجود است. اخبار منفورترین رپرها را می توان در شبکه های مختلف خبر پیگیری کرد.

منفورترین رپرها از نظر اسلام

منفورترین رپرها از نظر اسلام چه کسانی می باشند؟

منفورترین رپرها از نظر اسلام می‌توان به شاهین نجفی اشاره کرد. شاهین نجفی متولد ۱۳۵۹ در بندر انزلی است. بزرگ شده استان گیلان است. پدرش را در سن ۶ سالگی از دست داده، دوران کودکی بسیار سختی داشته است. زمانی که پدر خود را از دست داد برادرش هم به دام اعتیاد دچار شد. شاهین نجفی از جوانی به شعر و ترانه علاقه داشت. زمانی که ۱۸ سالش بود نواختن گیتار را آغاز کرد. به کلاس‌های مختلف گیتار و ساز میرفت. دو تن از استادان به نام سهراب فلک انگیز و فرزاد دانشمند که بسیار به او در موسیقی کمک کردند . موسیقی را از سال ۱۳۷۹ در سبک پاپ و راک آغاز کرد.

شاهین نجفی منفورترین رپر از نظر اسلام

در سال ۱۳۸۲ به کشور آلمان مهاجرت کرد. و از آن تاریخ تاکنون به فعالیت های خود در زمینه پاپ و راک ادامه داد. در ترانه های شاهین نجفی به مذهب، حکومت، فرقه، اعتیاد، دروغ، زن ستیزی، سعی می‌کرد ترانه‌هایش را به سبک فلسفی و سیاسی سوق دهد.

شاهین نجفی دانشجوی رشته جامعه شناسی بوده است. و باعث شورش در محوطه دانشگاه شده است. شاهین نجفی پس از پیوستن به گروه تپش در سال ۲۰۱۹ اشعار سیاسی اجتماعی خود را سرود، که در روزنامه کیهان در روز دوشنبه ۸ مهر ماه سال ۱۳۸۷ جاپ شد و بعد شاهین نجفی علت جدایی خود را از گروه تپش در سال ۲۰۱۲ گفت: بدون اجازه ترانه “طرف ماه” از تلویزیون صدای آمریکا پخش شده است.

در صورتی که بعدها صدای آمریکا گفت: این موضوع صحیح نیست و شاهین نجفی دچار اشتباه شده است. شاهین نجفی پس از حوادث ۱۳۸۸ خرداد انتخابات بیست و سوم آثاری را ارائه داد. به عنوان “تک ندا” ترانه “تک ندا” به عنوان یادبودی برای ندا آقا سلطان منتشر نمود. یکی از ترانه های شاهین نجفی به نام “خدا خوابه” اشاره نمود که موضوع آن اعتراض به دستگیری تجاوز گران است. و انداختن آن به زندان شاهین نجفی در یک قسمت از ترانه سعی کرده است. تا تجاوز به دختری به نام ترانه موسوی ذهن مخاطبین خود به وجود آورد و ذهن آنان را درگیر کند.

آنتی کاریزما شاهین نجفی از سال ۲۰۱۰ یک گروه موسیقی به عنوان آنتی کاریزما تشکیل داد. سبک راک و بلوز دنبال می کند. این گروه از چهار نفر بهنام شاهین نجفی، آرمین مستعد، پژمان افشاری، بابک خزایی تشکیل شده است. اولین کنسرت خود را در فستیوال ماه فوریه که به عنوان رپ فارسی در سوئد اجرا کردن مورد استقبال خیلی ها واقع شده است.

امیر حسین مقصود لو

معروف به “امیر تتلو” متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۶ دارای ۳۳ سال سن است و در تهران به دنیا آمده است و سبک ترانه های او پاپ و رپ فارسی آراندبی است. وی خواننده، ترانه نویس و او تهیه کنندگی موسیقی هم انجام می‌دهد و از سال ۱۳۸۲ تاکنون فعالیت می‌کند. تتلو از نخستین خوانندگان سبک “آر اند بی” در ایران است امیر تتلو اولین آهنگ رسمی خود را به نام “زیر همکف” در سال ۱۳۹۰ بدون هماهنگی و مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد کشور منتشر کرد. امیر تتلو تا به امروز ۱۱ آلبوم منتشر کرده است. سه بار توسط پلیس دستگیر شده است.

اولین بازداشت وی در سال ۱۳۹۲ توسط پلیس امنیت اخلاقی بوده است. در سال ۱۳۹۵ به اتهام فساد و و آشوب در بین مردم به مدت دو ماه بازداشت شد. در بهمن ماه ۱۳۹۸ در کشور ترکیه به دلیل نقض مقررات ویزا به مدت یک هفته در این کشور بازداشت شد. تتلو در سال ۱۳۹۷ به کشور ترکیه رفت. اولین کنسرتش را در آنجا اجرا کرد. در کل تتلو چهره خبرسازی در شبکه‌های اجتماعی در ایران بوده است. حساب اینستاگرام وی به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین تاکنون دو بار بسته شده است. یک بار در سال ۱۳۹۷ و بار دیگر در سال ۱۳۹۹ دیگر بنا به گزارش بی‌بی‌سی تتلو دیگر حق فعالیت در این شبکه‌ها را ندارد.

او در سیاست از اولین شخصی که حمایت کرده است میرحسین موسوی بوده است. که در انتخابات ۱۳۹۶ جمهوری اسلامی ایران ابتدا از محمدباقر قالیباف و پس از انصراف از سید ابراهیم رئیسی حمایت کرد. امیر تتلو گیاهخوار است و از مردم دعوت کرده است به گیاه خواری روی آورند و دست از حیوان آزاری و کشتن آنها دست بردارند به همین دلیل خود را به عنوان پسر طبیعت نام گذاری کرده است و در بین دوستدارانش به این عنوان شناخته شده است. او هم اکنون سایت شرط بندی تتل بت را مدیریت می کند.

۱۰ مورد ازمنفورترین رپرها در آمریکا

۱۰ مورد ازمنفورترین رپرها در آمریکا

فیلدی و رجی در صدر لیست منفورترین رپرها

یکی از منفور ترین رپرها در آمریکا “رجینالد کوئیسی آرویزو” نام دارد. معروف به (فیلدی)و(رجی) در نوامبر ۲۲ نوامبر ۱۹۶۳ در شهرستان لس آنجلس کالیفرنیا به دنیا آمده است. ۵۱ سال سن دارد و سبک های این رپر نیومتال، آلترو، نیتیو متال، گروو متال، اینداستریال متال، هیپ هاپ، هارد راک، فانک متال، ” فیلدی ” ساز هایی که میزند گیتار، بیس گیتار، است. فعالیتش را از سال ۱۹۸۹ آغاز کرده و تاکنون ادامه دارد.

شان کامز

رپر “شان کامز‌”در ۴ نوامبر ۱۹۶۹ در محله هارلم منهتن نیویورک ایالات متحده آمریکا به دنیا آمده است. دارای ۵۱ سال سن است و مادرش جانیس یک معلم و مدل است، پدرش هم در نیروی هوایی ایالات متحده خدمت کرده است. نام مستعارشان “دیدی پی” “دیدی پاف” ” ددی شان ” می گوید: که او نام مستعار “پف” را به عنوان یک بچه به او دادند. زیرا او زمانی که عصبانی می شد خجالت می کشید و پف می کرد. سبک پف ” هیپ هاپ” ” دنس” ” آر اند بی ” فعالیتش از سال ۱۹۹۱ آغاز کرده و تا کنون فعالیتش دارد.

نیتن جان فیورستن

رپر “نیتن جان فیورستین” در ۳۰ مارس ۱۹۹۱ در شهر گلادوین میشیگان متولد شده است. پدر و مادر وی از هم جدا شده اند. او با پدرش زندگی می کند. مادر و خواهر وبرادرش به الکل اعتیاد دارند. دوست پسر مادرش خیلی او را از لحاظ روحی و فیزیکی مورد آزار قرار می داده است. از سن ۱۲ سالگی رپ می‌نوشت و با دستگاه کارائوکه برای خودش می خواند.

به گفته خودش با خواندن رپ می تواند از دنیای واقعی فرار کند. او همچنین در تیم بسکتبال نیز بازی می کرد، نیتن در آهنگ های خود از فحش و کلمات رکیک استفاده نمی کرد.

عمر هاشم اپس یکی از منفورترین رپرها در جهان تلقی می شود؟

رپر و خواننده “عمر هاشم اپس ” نام اصلی وی عمر هاشم اپس در ۲۰ ژانویه ۱۹۷۳ در بروکلین نیویورک به دنیا آمده است. دارای چهل و هفت سال است و ملیت ایالت متحده آمریکا را دارد. والدین وی در دوران کودکی از یکدیگر جدا شده اند به همراه مادرش زندگی می کند . از سن ۱۰ سالگی نوشتن شعر داستان کودک و آهنگ را شروع کردنده اند. اپس قبل از ورود به زمینه بازیگری در یک گروه رپ به نام wolfpack خوانندگی می کرد. بازیگر، خواننده، رپر و ترانه نویس است. سال های فعالیتش از سال ۱۹۸۹ تاکنون ادامه دارد و نام همسرش اپس “کیشا اپس” است.

عمر هاشم اپس یکی از منفورترین رپرها در جهان

جیدن کریستوفر سیر اسمیت

خواننده “جیدن کریستوفر سیر اسمیت” متولد ۸ ژوئن ۱۹۹۸ در ملیبو لس آنجلس کالیفرنیا آمریکا متولد شده است. دارای ۲۲ سال است، ملیت ایالت متحده آمریکا را دارد. و در زمینه بازیگری، رقص، رپ، فعالیت دارد. نام‌ پدر او “ویل اسمیت” و نام‌مادرش” جادا پینکت” اسمیت سال فعالیتش از سال ۲۰۰۳ آغاز کرده، تا کنون ادامه دارد.

اسمیت دارای یک برادرخوانده به نام “تری اسمیت” استو یک خواهر کوچکتر از خود دارد. او یک سیاهپوست آمریکایی است، که تباری کارائیبی و یهودی پرتغالی نیز دارد. اسمیت برای اولین بار در سال ۲۰۰۶ در کنار پدرش نقش بازی کرد که نقش یک پدر و فرزند تهی دست را ایفا کردند‌.

آرماندو کریستین پرز آکوستا

رپر “آرماندو کریستین پرز آکوستا” در یک خانواده مهاجر کوبایی به دنیا آمده است. متولد ۱۵ ژانویه۱۹۸۱ در میامی فلوریدا به دنیا آمده است. سبک وی هیپ پاپ، هاوی، هیپ هاوس، الکترو، لاتین، دنس پاپ، رگیتون، کرانک، سنتی، فعالیتش از سال ۲۰۰۱ آغاز کرده و تا کنون ادامه دارد. در دوران جوانی پدر و مادر او از هم جدا شدند. او با مادر خود زندگی می کرد. سپس بر روی حرفه اش که خوانندگی بود تمرکز کرد. و در سال ۲۰۱۰ آلبوم به نام میامی را منتشر کرد.

مایک در زمره منفورترین رپرها آمده است؟

رپر ایکل کنجی “مایک” شینودا در فوریه ۱۱ فوریه ۱۹۷۷ در آکواریوم هیلز کالیفرنیا به دنیا آمده است. پدرش یک ژاپنی آمریکایی است و مادرش روسی آمریکایی است. دارای یک برادر بزرگتر از خود است او از شش سالگی نواختن پیانو کلاسیک را آغاز کرد و با اشتیاق بسیار زیاد این کار را ادامه داد.

در زمانی که به تحصیل خود ادامه می داد توانست آموزش گیتار را بیاموزد و بعد از آن سبک خواندن رپ را نیز یاد گرفت. او هنرمند آمریکایی است. سبک مایک نومتال، آلترنتیو راک، هیپ هاپ، رپ، راک رپ، آلترنتیو. دارای ۴۳ سال سن می باشد. فعالیتش را از سال ۱۹۹۶ آغاز کرد و تا کنون ادامه دارد. پیشه وی به عنوان رپر، آهنگ نویس، خواننده و گیتاریست در گروه راک لینکین پارک شناخته می شود. مایک از لیست صد نفر بین خواننده ها در زمان “هیت پریدر” در رتبه اول قرار دارد.

مایکل وین آتا

رپر “مایکل وین آتا” اسم مستعارش یلاولف رپر آمریکایی است. یلاولف یک کلمه بومی از سرخپوستان آمریکا است که استعاره از خورشید، نور و قدرت است. یلاولف در ۳۰ دسامبر ۱۹۷۹ در گدسدن آلاماها به دنیا آمده است. سبک او هیپ هاپ، کانتری است و سازهایی که می زند گیتار است. دارای ۴۱ سال سن می باشد. فعالیتش را از سال ۲۰۰۵ شروع کرده است و تاکنون ادامه دارد او بیشتر دوران نوجوان خود را در سفرها گذراند. وی در سال های کاری خود چهار آلبوم منتشر کرده است. اولین آلبوم او به‌نام TRUNK MUZIL در سال ۲۰۰۵ انتشار شد و باعث مشهور شدنش شد و باعث امضای قرارداد کاری با Interscope Records شود.

آیس کیوب در لیست منفورترین رپرها در خارج

رپر اوشا جکسون با نام هنری “آیس کیوب” در ۵ ژوئن ۱۹۶۹ چشم به جهان گشود. آیس کیوب ملیت آمریکایی دارد. دارای ۵۱ سال سن است. پیشه اش بازیگر، فیلمنامه نویس، است . دین او اسلام است. متن آهنگ های او خشن و سیاسی است. همچنین شخصیت سوئیت در بازی اتومبیل دزدی بزرگ سان اندرس او را از روی چهره او ساخته شده است. او توسط ام تی وی هشتمین رپر برتر تمام زمان ها لقب گرفته است.

کامرون جبریل توماز

“کامرون جبریل توماز” با نام هنری ویز خلفا خواننده سبک رپ و هیپ هاپ است. او در ۸ سپتامبر ۱۹۸۷ در داکوتای شمالی ایالات متحده چشم به جهان گشوده است. سبک کاری او هیپ هاپ می باشد. دارای ۳۳ سال سن می باشد و فعالیت خود را از سال ۲۰۰۵ آغاز کرده و تا کنون ادامه دارد. اولین آلبوم خلیفا”show and prove” نام دارد که در سال ۲۰۰۶ به بازار آمد. دومین آلبومش به نام”Deal or no Dear” در نوامبر سال ۲۰۰۹ منتشر کرد آهنگ “زرد & سیاه” رتبه اول در برنامه ها ۱۰۰ را به دست آورد. به خاطر آهنگ “زرد & سیاه” در دو زمینه بهترین آهنگ رپ نامزد ۲ جایزه شد.

ماشین منفور ترین رپرها

ماشین منفور ترین رپرها چه می باشد؟

بر اساس تحقیقات وب سایت پدال بیش از ۶۲۰۰۰ آهنگ در سبک رپ وجود دارد. که در یک دهه گذشته ۱۰۰ رپر برتر و در کل این دوران انجام داده است تا ببینیم کدام یک خودروها بیشتر در آهنگ رپر ها به نمایش داده شده است. برخی ازخودروهایی که در آهنگ های رپ را تکرار شده است. باعث شگفتی شرکت‌های خودروسازی شده است. خودروی رولزرویس در جایگاه دهم قرار دارد این خودرو در آهنگهای ۶۴۸ به این خودرو اشاره شده است خودروی رولزرویس بین بسیاری از رپرا محبوب است.

خودروی “مایباخ ” یکی از خاص ترین خودروهای در جهان است که تنها از آن ۸ خودرو تولید شده است. این خودرو قیمت ۸ میلیارد دلاری دارد یکی از گرانترین خودرو های جهان محسوب می شود. رپری به نام “Birdman” صاحب آن است.خودروی “لکسوس “در دهه ۹۰ میلادی تولید شد. و در آن زمان محبوبیت زیادی در بین رپرها پیدا کرده بود خودرو لکسوس ۸۵۴ بهترین آهنگ های خواننده ها تکرار شده است. خودروی لکسوس تنها خودروی است که در لیست خودروهای کشور ژاپن وجود دارد.

خودروی “کادیلاک” ۸۹۳ بار در آهنگ‌رپرها تکرار شده است. خودروی “لامبورگینی” هم ۹۶۴ بار در آهنگ های رپر ها تکرار شده است. ماشین شورولت عکس رپر ها این صفحه ماشین را دوست دارند این نوع ماشین ۹۹۹ بار در آهنگ های رپ را تکرار شده است این چند ماشین طرفداران خاص خود را دارد که در دهه ۹۰ میلادی بسیار زیاد از این صف در ترانه های خود استفاده می کردند.

افرادی مانند D.Dre و اسنوپ داگ از این سبک ماشین بسیار استفاده می کردند. خودرو “پورشه “خودرو پورشه مدل های مختلفی دارد که در میان رپرا محبوبیت بسیار بالایی دارد و این خودرو ۱۰۱۴ بار در ترانه رپرها تکرار شده است که مشهورترین حضور و پرشه با مدل وینتیج ۳۵۶ در ویدئوی Hey porsch در سال ۲۰۱۳ بوده است. خودرو “فراری” فراری برند شیک و گرانبهایی است.

خودروی فراری محبوب تر از خودرو لامبورگینی بوده است. از این خودروها اغلب در آهنگ ها و ترانه های کوتاه استفاده می شود. رپر اهل آتلا نتا .T.l. مالکی خودرو فراری است. خودروی “بنتلی” این خودرو ۱۹۹۸ بار در ترانه های رپر های مشهور تکرار شده است و در جایگاه دوم قرار دارد. این خودرو مناسب برای تجمل گرایی است. خودروی “خودروی مرسدس بنز” با اختلاف بسیار زیادی در رتبه اول قرار گرفته است. این خودرو ۳۲۳۸ در موزیک های رپر ها قرار گرفته شده است. از معروفترین آنها در ترانه ها به مرسدس بنز ۳۰۰SL ویدیوی kanye West باز می گردد.

خانه منفور ترین رپر ها

خانه منفور ترین رپرها کجاست؟

این خوانندگان با توجه به درآمدی که دارند همیشه در بهترین و لوکس ترین خانه ها زندگی می کنند و بهترین ماشین ها را دارند. اکثر آن ها در خانه های خود حرمسرا راه می اندازند و با دختران زیادی شب نشینی می کنند.

درآمد منفورترین رپرها چقدر است؟

اگر دوست دارید با ثروتمند ترین رپرهای منفور جهان در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید، و بدانید درآمد منفورترین رپرها از کجاست؟ ادامه مطالب را با ما همراهی کنید.”آیس کیوب” رپر بازیگر و فیلمنامه نویس آمریکایی است. وی به طور حرفه‌ای کار خود را با گروه هیپ هاپ C.l.A شروع کرد. متن آهنگ های او معمولا خشن و سیاسی است. ارزش خالص سرمایه در سال ۲۰۱۹” ۱۶۰ میلیون دلار تخمین زده شد. او جز یکی از ثروتمند ترین رپر های جهان محسوب می شود.

آشر یکی دیگر از خواننده های آمریکایی است. در دنیای موسیقی لقب شاهزاده آر لند بی شناخته می شود. درآمد او از فروش آلبوم هایش می باشد. آلبوم “اعتراف” جزء پرفروش ترین آلبوم هایش محسوب می‌شود. که بیش از ۱۰ میلیون نسخه از آن در کشور آمریکا به فروش رفت. هشتمین مرد ثروتمند جهان در سال ۲۰۱۹ بوده است. ارزش خالص سالیانه او در این سال ۱۸۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.

سوالات متداول منفورترین رپرها

کدام خواننده رپر کانادایی به مواد مخدر اعتیاد پیدا کرد و افراد جامعه با وی چه رفتاری کردند؟

جاستین بیبر چندین بار به خاطر رانندگی ها در حالت مستی و تخریب اموال عمومی، و دعوا با اشخاص، مورد پیگرد قانونی قرار گرفت. و در سال ۲۰۱۴ به خاطر رانندگی در حال مستی و استفاده از الکل بسیار و ماری جوانا در شهر میامی آمریکا به زندان رفت.

خانه منفورترین رپرها چگونه است؟

منفورترین ها همیشه راهی برای پول و ثروت پیدا می کنند. آن ها همیشه خانه های لوکسی دارند و جزو بهترین ها محسوب می شوند.

زندگی خوانندگان رپ منفور چگونه است؟

این خوانندگان همیشه در حواشی هستند و زندگی جنجالی دارند. در کنار این حواشی به فحاشی به دیگران نیز می پردازند.

ماشین منفورترین خواننده ها چگونه است؟

اکثر آن ها ماشین های لوکسی دارند. زندگی لاکچری آن ها در فضای مجازی قابل مشاهده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]