علت واقعی حذف عادل فردوسی پور از صدا سیما را برای شما شرح داده ایم. اگر مایل هستید در این مورد اطلاعات بیشتری دریافت کنید با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

علت واقعی حذف عادل فردوسی پور

علت حذف عادل فردوسی پور از صدا و سیما چیست؟

روند حذف عادل فردوسی پور از حدود چند ماه قبل از اخراج رسمی وی از صدا و سیما کلید خورده بود. گویا این مجری محبوب ایرانی که توانسته است مردمی بودن خودش به همه ثابت کند باعث به وجود آمدن تنش هایی در بین مدیران بلند پایه صدا و سیما شده بود. این مجری تلویزیونی بیشتر به رو کردن دست دلال ها و افراد کثیف در فوتبال این مملکت در برنامه ۹۰ می پرداخت. نتیجه دفاع از حقوق مردم در حوزه فوتبال و کمک کردن برای کوتاه کردن دست دلالان از فوتبال ایران این بود که عادل از صدا و سیما حذف شده است حتی پس از چند سال اجازه داده نشده است که تصویر وی نمایش داده شود.

آیا عادل برای همیشه از تلویزیون خداحافظی کرده است؟

خیر به نظر نمی رسد که این طور باشد. عادل فردوسی پور پس از این که از صدا و سیما و در اصل از شبکه سه سیما حذف شد به شبکه ورزش رفت و در آن جا برنامه فوتبال ۳۶۰ را ساخت. عادل در این برنامه به عنوان تهیه کننده فعال است. در برنامه جدید این فرد محبوب دنیای فوتبال ایران دیگر به مسائل حواشی فوتبال ایران و کلا به فوتبال ایران رسیدگی نمی شود. در این برنامه تمرکز مجری و کل برنامه بر روی مسابقات فوتبال خارجی و لیگ های معتبر اروپایی و … می باشد.

احتمال زیادی وجود دارد که با تغییر مدیریت شبکه سه سیما در چند ماه آینده عادل فردوسی پور نیز دوباره به این شبکه برگردد و برنامه محبوب خودش یعنی برنامه نود را دوباره تهیه کرده و اجرا کند.

بررسی نقش دست های پشت پرده در حدف عادل از برنامه ۹۰

همان طور که خدمتتان عرض کردیم در این برنامه صدا و سیما، عادل فردوسی پور قبل از این که حذف شود سعی داشت تا دست دلالان را از فوتبال این مملکت کوتاه کند. دلال هایی که در حال حاضر فعالیت می کنند بازیکنان و مربیان و مدیر عامل ها مختلف را در تیم های مختلف جا به جا کرده و بیشترین درصد و سهم را نیز از انتقالاتی که انجام می دهند را نیز برای خودشان برمی دارند. چیزی که کاملا مشخص بود و در مورد حذف عادل خیلی واضح بود دست داشتن افرادی بود که می خواستند فوتبال ایران پیشرفت کند و عوامل نگهدارنده و عقب رونده این فوتبال کم شود.

گمانه زنی های بازگشت عادل به صدا و سیما

گمانه زنی های بازگشت عادل به صدا و سیما واقعیت دارد؟

این احتمال همیشه برای عادل فردوسی پور وجود داشته است که پس از حذف شدن چند سال پیش وی از صدا و سیما و شبکه سه دوباره بتواند برگردد و در قامت گزارشگر یا مجری تلویزیونی فعالیت کند. برنامه های عادل همیشه جزوی از پر بیننده ترین برنامه های صدا و سیما بوده است و کسانی که واقعا او را دوست داشتند و طرفدارش بودند پس از حذف شدن از شبکه سه سیما بازهم از او حمایت کردند. با این که زمان زیادی از فعالیت عادل در تلویزیون گذشته است اما همچنان این مرد دوست داشتنی رسانه می تواند یک برنامه خوب را در صدا و سیما ایجاد کرده و مجری آن نیز باشد تا افراد زیادی آن را تماشا کنند.

سوالات متداول در مورد حذف عادل فردوسی پور از صدا و سیما

  1. علت اصلی حذف عادل فردوسی پور از صدا و سیما چه بوده است؟

    دست های پشت پرده و وجود دلال هایی که همیشه سعی در حذف وی بر حفظ منافع خودشان داشته اند.

  2. امکان دارد که عادل به شبکه سه بازگردد؟

    احتمال این موضع خیلی قوی است که عادل دوباره به صدا و سیما برگردد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]