در مورد جنجالی ترین خبرهای بازیگران ایرانی باید این را به شما بگوییم که رقم قراداد آن ها مهم تریم مسئله است! در همین راستا پولدارترین بازیگر ایران یکی از سوال ها و دغدغه هایی می باشد که این روز ها بسیاری از خبر های فضای مجازی را درگیر کرده است. در این دوران که تجمل گرایی به اوج خود رسیده است، هر یک از سلبریتی ها در پی نشان دادن ثروت خود هستند. البته که بسیار شده است، که هر کدام واقعیت زندگی خود را پنهان کرده اند. به همین خاطر مردم و دنبال کننده های بازیگر ها که جز پر بازدید ترین سلبریتی ها هستند، به دنبال یافتن ثروت مند ترین آن ها می باشند. در این مقاله کار شما دنبال کننده های بازیگر های ایرانی را ساده کرده ایم. این مقاله به صورت کامل و جامع به معرفی این افراد پرداخته است. برای آشنایی بیش تر و اطلاع از ثروت بازیگر های ایرانی، ادامه این مقاله را دنبال کنید.

پولدارترین بازیگر ایران کیست

پولدارترین بازیگر ایران کیست؟

در این قسمت از مقاله به پولدارترین بازیگر ایران می پردازیم. این افراد که در این مقاله معرفی می شوند، طبق بررسی های انجام شده از ثروت بسیاری برخوردار هستند. یکی از دلایلی که می توان یک بازیگر و یا هنر پیشه را ثروت مند و پولدار دانست، میزان درآمد او است. در نتیجه یکی از ملاک هایی که مد نظر ما در این مقاله می باشد، میزان دست مزدی است، که هر یک از این بازیگر ها دریافت می کنند. حال برای آشنایی با این بازیگر های پر درآمد و ثروت مند باید این مقاله را به دقت و تمرکز دنبال کرد.

مورد دیگری که راجب ثروت بازیگر های ایرانی باید در نظر داشت، خانه ان ها است. خانه هر یک از بازیگر ها یکی از ملاک های ثروت شان می باشد. چرا که میزان متراژ خانه و لوکس بودن ان و یا مکانی که در آن واقع است، نشان ار ثروت فرد است. البته این همیشه صادق نیست و در بعضی موارد متفاوت است. به شکلی که بعضی از بازیگر ها نیز هستند، که به ماشین خود و لوکی بودن آن اهمیت می دهند. در نتیجه نمی توان یک نتیجه کلی و یا همه گیر برای آن گرفت. اما می توان به صورت کلی از بعضی ظواهر و اطلاعات موجود تقسیم بندی هایی را انجام داد.

در این مقاله تمام سعی و تلاش بر این بوده است، که نتیجه گیری حاصل منطقی و درست باشد. به شکلی که فاکتور ها و عامل های بسیاری مورد بررسی قرار گرفته است، تا این نتایج که در قسمت های بعدی مشاهده می کنید، حاصل شده است.

فیلم های پولدارترین بازیگر ایران

فیلم های پولدارترین بازیگر ایران کدامند؟

این بخش و قسمت از مقاله را به فیلم های پولدارترین بازیگر ایرانی اختصاص داده ایم. در این بخش و قسمت از مقاله به ۵ فیلم برتر و پر فروش این بازیگر ثروت مند خواهیم پرداخت. بازیگری که قصد دارم تا آن را بر اساس فاکتور های گفته شده ثروت مند ترین بازیگر ایرانی نام گذاری کنم، نوید محمد زاده می باشد. این بازیگر مشهور و جذاب ایرانی چند سالی است، که به اوج شهرت در این حرفه رسیده است. فیلم هایی که او بازی کرده است، اغلب جوایزی را برنده شده اند. یا آن که بسیار پر فروش بوده و بسیاری را به سمت و سوی خود جذب کرده اند.

این بازیگر جوان که تنها سی و پنج سال دارد، این روز ها یکی از سوپر استار های ایرانی محسوب می شود. به همین خاطر می توان بسته به دست مزد بالای او، نوید محمد زاده را ثروت مند ترین دانست. او در سال ۱۳۶۵ هجری شمسی در تهران به دنیا آمده است. نوید محمد زاده که زاده روز ۱۷ ماه فروردین می باشد، اصالتا کرد است. او در یک خانواده بسیار پر جمعیت زاده شده است و فعالیت خود را از ابتدا در تهران شروع کرده است. نوید تا به حال در فیلم های مطرح بسیار نقش افرینی کرده است و خود را به نمایش گذاشته است.

این بازیگر جوان و شایسته که در حرفه خود در ایران یکی از بهترین ها است. تا به حال با بازی در نقش های پیچیده، هنر و توانایی خود را به عرصه نمایش گذاشته است. او از سال ۱۳۸۲ هجری شمسی فعالیت خود را به صورت جدی آغاز کرده است. این جوان خوش اندام و پر مخاطب، تا به حال در شبکه جام جم نیز تجربه اجرا را داشته است. در ادامه مقاله با ۵ فیلم برتر و پر فروش نوید آشنا خواهید شد.

فیلم متری ۶ و نیم

فیلم متری شیش و نیم یکی از فیلم های تازه نوید محمد زاده می باشد. این فیلم زیبا و پر محتوا توجه بسیاری را به سمت خود جلب کرد. به شکلی که از سمت مردم ایران با استقبال بسیاری رو به رو شد. این فیلم جذاب که به کارگردانی و نویسندگی سعید روستا انجام شد، دومین همکاری این بازیگر و کارگردان بود. این فیلم زیبا در سال ۱۳۹۷ هجری شمسی ساخته شد و در سال ۱۳۹۸ هجری شمسی در سینما ها منتشر شد.

این فیلم زیبا و جذاب در جشنواره سی و هفتم فیلم فجر توانست، بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شود. جالبی این فیلم در این بخش است، که این داستان حقیقی است. به شکلی که از روی زندگی یک شخص واقعی ساخته شده است، که تولید کننده و منتشر کننده مواد مخدر بوده است. بازیگر های دیگر این فیلم نیز بسیار مشهور و پر مخاطب هستند.

مغز های کوچک زنگ زده

یکی دیگر از فیلم های مشهور و محبوب پولدارترین بازیگر ایران، مغز های کوچک زنگ زده می باشد. دست مزدی که نوید محمد زاده برای این فیلم دریافت کرد، بسیار بالا بود. چرا که نقش او در این فیلم بسیار پر رنگ و سخت بوده است. این نقش ظرافت های بسیاری داشت و بیان گر اتفاق های تلخی در جامعه بود، که نوید محمد زاده به خوبی از پس آن برآمد. این فیلم به کارگردانی هومن سیدی انجام شده است و در سال ۱۳۹۶ بود که وادر بازار شد. این فیلم بیش تر حالتی اکشن دارد. بیان گر و راوی زندگی بخشی از مردم است.

این فیلم جذاب در بسیاری از مجلات خارجی منتشر شد و نقد های بسیاری بر آن وارد شد. اما تمامی این نقد ها مثبت بودند و تنها این فیلم را یک شاهکار می دانستند. این فیلم جذاب و پر مخاطب، در جشنواره فجر سال ۶۹، ۴ جایزه را از ان خود کرد.

ابد و یک روز

ابد و یک روز

یکی از فیلم های مشهور و در عین حال پر مخاطب ایرانی که نوید محمد زاده در آن خوش درخشید، ابد و یک روز بود. این فیلم نیز به موضوع اعتیاد و زندگی بخشی از مردم فقیر این کشور پرداخته است. در این فیلم با این مردم زندگی کرده و دغدغه های ان ها را لحظه به لحظه لمس خواهی کرد. ابد و یک روز در نوع خود شاهکار بود، چرا که بسیاری را برای اولین بار با نوید محمد زاده اشنا کرد. هر کس که این جوان با استعداد و پولدار را نمی شناخت، بعد از این فیلم به صورت کامل یکی از طرف دار های او شد.

ابد و یک روز که دارای بازیگر های قدرت مندی است، حاصل کارگردانی سعید روستا می باشد. در این فیلم افراد و بازیگر هایی نظیر پریناز ایزدیار و پیمان معادی در کنار نوید محمد زاده نقش آفرینی می کنند. در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، ابد و یک روز ۹ سیمرغ بلورین را از آن خود کرد.

خشم و هیاهو

فیلم خشم و هیاهو یکی از فیلم های محبوب ایرانی است، که در سال ۱۳۹۴ هجری شمسی ساخته شد. این فیلم که بیان گر و راوی زندگی یک خواننده و سلبریتی مشهور است، بسیار تلخ می باشد. این فیلم راوی یک عشق ناکام است، که در ان مشکلات بسیاری رخ می دهد. در این فیلم جذاب اما تا حدی قدیمی، پولدارترین بازیگر ایران، نوید محمد زاده، نقش آفرینی کرده است. نقش پر رنگ دیگر این فیلم جذاب، طناز طباطبایی می باشد.

این فیلم جذاب و جالب در سال ۱۳۹۴ هجری شمسی، جوایز بسیاری را از ان خود کرد. به شکلی که هومن سیدی که کارگردان آن است، جایزه دریافت کرد.

فیلم لانتوری

فیلم لانتوری

نوید محمد زاده که به عنوان پولدارترین بازیگر ایرانی شناخته شده است، علایق بسیاری به نقش آفرینی در فیلم های اجتماعی دارد. در سال ۱۳۹۴ هجری شمسی، که یکی از پر کار ترین سال های بازی نوید محمد زاده بود، این فیلم زیبا ساخته شد. رضا درمیشیان که کارگردانی و تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده داشت، در این فیلم اسید پاشی را به نمایش گذاشت. در دوره ای از روز های کشور ما، اسید پاشی یکی از روش های معمول انتقام گیری شده بود. به شکلی که در همان سال های ۱۳۹۳ هجری شمسی و یا ۱۳۹۴ هجری شمسی بوده، که این مسئله بسیار پر رنگ شد. به صورتی که یکی از دغدغه های اصلی مردم کشور شده بود.

فیلم لانتوری داستان عشقی را روایت می کرد، که با اسید پاشی به معشوقه خود، در پی ازار او بود. این فیلم به آسیب های اجتماعی موجود در بطن جامعه پرداخته است. این فیلم تلخ اما در عین حال جذاب در جشنواره فیلم فجر و جشنواره های بین المللی بسیاری دیده شد. در این فیلم بازیگر های محبوبی همچون باران کوثری نقش آفرینی کرده اند.

لیست پولدارترین بازیگر های ایران

لیست پولدارترین بازیگر های ایران

در این بخش از مقاله به لیست پولدارترین بازیگر های ایران چه مرد و چه زن پرداخته ایم. این قسمت از مقاله مورد علاقه بسیاری از دنبال کننده های این مقاله می باشد. چرا که تنها معرفی یک نفر کفایت نمی کند. بلکه می توان در این بخش بسیاری را نام برد. در این قسمت فاکتور های بسیاری را مورد بررسی قرار داده ایم، تا هنر پیشه های ثروت مند را شناسایی کنیم. برای آشنایی با این بازیگر ها و سلبریتی های مشهور و در عین حال محبوب ثروت مند، بهتر است تا این مقاله را با دقت بسیار دنبال کنید.

مریلا زارعی پولدارترین بازیگر زن ایرانی

مریلا زارعی یکی از مومن ترین بازیگران ایرانی است که از ثروت بسیار بهره مند است. این ثروت از نقش آفرینی های پر رنگ او در فیلم های سینمایی پر مخاطبی مشخص شده است. این زن جوان و زیبا با بازی در فیلم های شیار ۱۴۳ و فیلم چ در سال های گذشته بسیار دیده شد. به شکلی که او در تمامی دوره فعالیت های خود در سینما به این شکل مورد توجه قرار نگرفته بود. این بازیگر جوان و خوش پوش زن ایرانی، توانست تنها برای بازی در این دو فیلم جذاب که در سال ۱۳۹۳ هجری شمسی اکران شدند، در حدود ۸۰۰ میلیون تومان دریافت کند.

البته آماری که در این بخش به اطلاع شما عزیزان می رسد، قطعی نیست. چرا که بر اساس بررسی های انجام شده و میزان فروش فیلم در نظر گرفته شده است. بسیاری از بازیگر ها بعد از فروش فیلم خود، دست مزد خود را دریافت می کنند. اما در عین حال بسیاری از بازیگر های سر شناس در ابتدای ورود به کار، دست مزد توافقی را برای خود دریافت می کنند.

بهرام رادان

بهرام رادان که یکی از جذاب ترین بازیگر های مرد ایرانی به شمار می رود، جز پولدارترین بازیگر های ایرانی نیز شمرده می شود. چرا که این مرد جوان و خوش اندام هم چنان یکی از سوپر استار های ایران می باشد. دست مزد بهرام رادان بسیار زیاد می باشد و در انتخاب فیلم های خود وسواس بسیاری دارد. اغلب فیلم هایی که او در آن ها نقش آفرینی کرده است، یکی از پر فروش ترین فیلم های ایرانی هستند.

بهرام رادان در سال ۱۳۹۳ هجری شمسی و یا در سال ۱۳۹۴ هجری شمسی بود، که در حدود یک میلیارد تومان برای نقش آفرینی های خود دریافت کرد. او در فیلم های سینمایی تراژدی و آتش بس ۲ بسیار خوش درخشید و برای بازی در ان ها دست مزد بسیاری دریافت کرد. البته بخش عمده ای از درامد این بازیگر جذاب از فیلم آتش بس ۲ تامین شد. چرا که این فیلم زیبا و فانتزی نزدیک به ۵ میلیارد فروش داشت.

رضا عطاران یکی از پولدارترین بازیگر های ایران

رضا عطاران یکی از پولدارترین بازیگر های ایران

رضا عطاران که از پیشکسوت های سینما و تلویزیون ایران به شمار می رود. سال های بسیاری است، که با نقش آفرینی های زیبای خود، خوش درخشیده است. این مرد میان سال ایرانی که بازی های بسیاری را در کارنامه خود دارد، تا به حال جوایز بسیاری را دریافت کرده است. رضا عطاران علاوه بر فیلم های بسیار محبوبی که بازی کرده است، کارگردان فوق العاده ای نیز می باشد. او در سال ۱۳۹۳ هجری شمسی در حدود یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برای ایفای نقش های خود دریافت کرد.

رضا عطاران در سال ۱۳۹۳ هجری شمسی یکی از پر کار ترین بازیگر های مرد ایرانی بود. به شکلی که او هم زمان سه فیلم سینمایی پر مخاطب و پر فروش را بر روی پرده داشت. به شکلی که در آن سال از رضا عطاران فیلم های رد کارپت، کلاشینکف و طبقه حساس منتشر شد. اکران این فیلم ها با استقبال بسیاری از سمت مخاطب ها رو به رو شد.

الناز شاکردوست

یکی دیگر از پولدارترین بازیگر های زن ایران، الناز شاکردوست می باشد. این زن زیبا و جوان که یکی از سوپر استار های ایرانی محسوب می شود، طرف دار های بسیاری دارد. میزان درامد الناز شاکردوست مشخص نیست اما می توان بسته به پر کار بودن او از این مقدار خبر داشت. چرا که این روز ها الناز شاکردوست بسیار بیش تر از قبل خوش درخشیده است. او در حال حاضر یکی از گزینه های اصلی برای بازی در فیلم های جشنواره فیلم فجر می باشد. این زن جوان و خوش چهره، در سال های اخیر حتما فیلم های مخصوص به جشنواره داشته است. این فیلم ها اغلب جز بهترین فیلم های فجر شناخته شده اند.

الناز شاکردوست هنرمند و با استعداد با بازی در فیلم شبی که ماه کامل شد، به کارگردانی نرگس آبیار توانست جایزه بهترین بازیگر زن ایران را در سال گذشته از ان خود کند. همین اتفاق میزان دست مزد او را به شکل غیر قابل باوری افزایش داد.

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی که حالا به یکی از جذاب ترین بازیگران مرد ایرانی شده است در لیست پولدارترین بازیگر های مرد ایران قرار گرفت. این بازیگر سینما و فوتبالیست سابق با ورود به حرفه بازیگری به شکل غیر قابل باوری دیده شد. او که اولین تجربه اش در سریال پژمان شکل گرفت، با سرعت بسیاری رشد کرد. بسیاری او را دارای استعدادی نهفته در صنعت سینما می دانند. پژمان جمشیدی این روز ها یکی از بازیگر های پر کار سینما می باشد، که با بزرگان بسیاری در این حوزه کار کرده است. اغلب فیلم هایی که پژمان در ان ها نقش آفرینی کرده است، جز پر فروش ترین ها شده است. به شکلی که تنها در سال گذشته نزدیک به ۷ میلیارد تومان میزان دست مزد این بازیگر جوان و جذاب مشخص شد.

جمشیدی که در ژانر های مختلفی ایفای نقش کرده است، اوج توان مندی و هنر خود را به نمایش گذاشته است. درست است، که او در اغلب فیلم های خود نقش پیچیده ای نداشته است. اما به نسبت سابقه کاری خود و فعالیت هایی که تا به حال داشته است، بی نظیر می باشد.

شهاب حسینی یکی از پولدارترین بازیگر های ایران

شهاب حسینی یکی از پولدارترین بازیگر های ایران

شهاب حسینی یکی از سوپر استار های مشهور ایرانی می باشد. این مرد میان سال و بازیگر محبوب سال های بسیاری است، که در این زمینه فعالیت می کند. شهرت شهاب حسینی تنها در کشور خود، ایران نمی باشد. بلکه این بازیگر توانمند در عرصه های جهانی نیز به خوبی دیده شده است. به صورتی که دو فیلم اصغر فرهادی، به نام های جدایی نادر از سیمین و فروشنده جایزه اسکار را از آن خود کردند. شهاب حسینی توانست در فیلم فروشنده، جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد را دریافت کند. درآمد این مجری و بازیگر جذاب و مشهور بسیار بالا می باشد. به همین خاطر او جز یکی از ثروت مند ترین بازیگر های مرد به حساب می آید.

پیمان معادی

پیمان معادی یکی از بازیگر های محبوب و به خصوص ایرانی است. تا به حال فیلم خوب ایرانی نبوده است، که پیمان معادی در آن نقش آفرینی نکرده باشد. این بازیگر توان مند و صاحب سبک در هر گونه نقشی که به او واگذار شود، به خوبی از پس آن بر می آید. به صورتی که اغلب فیلم هایی که او در ان بازی کرده است، پر فروش بوده اند. این بازیگر با استعداد ساکن کشور آمریکا می باشد. البته بهتر است بدانید، که او تنها در کشور ایران بازیگر به حساب نمی آید. بلکه در عرصه جهانی نیز نقش آفرینی های بسیاری داشته است. در عین حال او در فیلم های خارجی بسیاری بازی کرده است، که در نوع خود بهترین بوده اند.

لیلا حاتمی

لیلا حاتمی نیز یکی از پولدارترین بازیگر های زن ایران می باشد. این بازیگر جوان و خوش چهره سال های بسیاری است، که در سینمای ایران نقش آفرینی می کند. لیلا حاتمی که دختر علی حاتمی بزرگ می باشد، در کارنامه هنری خود فیلم های بسیاری را داشته است. اغلب فیلم هایی که او در آن ها بازی کرده است، پر فروش بوده اند. در عین حال او یکی از بازیگر های پر کار سینما محسوب می شود.

لیلا حاتمی

علی مصفا

علی مصفا یکی از بازیگر های ثروت مند ایران می باشد. این مرد میان سال، سال های بسیاری است، که در سینمای ایران نقش آفرینی می کند. علی مصفا تا به حال فیلم های محبوب بسیاری را بازی کرده است.

هوتن شکیبا

هوتن شکیبا یکی از پولدارترین بازیگر های مرد ایران می باشد. این پسر جوان و با استعداد با بازی در سریال لیسانسه ها بود، که در میان مردم شناخته شد. او بعد ها با دریافت جایزه سیمرغ برای فیلم شبی که ماه کامل شد، به خوبی در سینمای ایران رشد کرد.

زن پولدارترین بازیگر ایران کیست؟

اغلب پولدارترین بازیگر های ایرانی مرد ازدواج نکرده اند. به همین خاطر نمی توان زن این افراد را مشخص کرد. البته اگر بخواهیم برای مثال رامبد را یکی از بازیگر ثروت مند ایرانی بدانیم، همسر او نگار جواهریان است.

پولدارترین بازیگر زن ایران کیست؟

پولدارترین بازیگر زن ایرانی را می توان ترانه علیدوستی دانست. چرا که این دختر جوان و زیبا در فیلم های مطرح بسیاری نقش آفرینی کرده است. علت ان که این روز ها کم کار تر شده است، سخت پسندی او می باشد.

پولدارترین بازیگر زن ایران

پولدارترین بازیگر مرد ایران کیست؟

پولدارترین بازیگر مرد ایرانی را نمی توان به صورت کامل مشخص کرد. به همین خاطر در این قسمت نام چند تا از ثروت مند ترین ها را در این بخش به صورت موردی بیان کرده ایم :

  • مهران مدیری
  • هومن سیدی
  • رضا گلزار

سوالات متداول

نوید محمد زاده در چه سالی زاده شده است؟

نوید محمد زاده در سال ۱۳۶۵ هجری شمسی متولد شده است.

هوتن شکیبا برای بازی در کدام فیلم سینمایی سیمرغ گرفت؟

هوتن شکیبا برای بازی در فیلم شبی که ماه کامل شد، سیمرغ گرفت.

کدام دو فیلم اصغر فرهادی اسکار گرفت؟

فیلم های جدایی نادر از سیمین و فروشنده اصغر فرهادی اسکار گرفت.

کارگردان فیلم مغز های کوچک زنگ زده کیست؟

کارگردان فیلم سینمایی مغز های کوچک زنگ زده، هومن سیدی می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]