توگسه اکسوز یکی از دوست دختر های امیر تتلو مدیر سایت شرط بندی تتل بت می باشد، که در حال حاضر با این خواننده ایرانی در رابطه است. این دختر جوان و زیبا در کشور ترکیه زاده شده و زندگی می کند. تتلو که مدت ها است، که با شخص تازه ای وارد رابطه نشده است، این رابطه تازه را جدی اعلام کرده است. به صورتی که از قصد ازدواج خود با او در کانال تلگرامش سخن گفته است. این زن جوان اهل کشور ترکیه، یکی از تتو ارتیست های مشهور استانبول به شمار می اید. اشنایی او و تتلو نیز از تتو و هنر این دختر جوان اغاز شده است.

در این مقاله به صورت کامل و دقیق به زندگی شخصی توگسه و رابطه او و تتلو خواهیم پرداخت. برای اطلاع از شرایط رابطه ان ها و شیوه اشنایی شان، بهتر است، که این مقاله را از دست ندهید.

توگسه اکسوز تتو کار تتلو

توگسه اکسوز تتو کار تتلو چه کسی می باشد؟

توگسه اکسوز یکی از تتو ارتیست های حرفه ای در کشور ترکیه می باشد. این دختر جوان و زیبا که سال های بسیاری از عمر و زندگی خود را در این راه گذاشته است، از این کار کسب درآمد می کند. او که به صورت تنها و مستقل در کشور ترکیه و شهر استانبول زندگی می کند. علاقه بسیاری به کار های هنری دارد. بر اساس ادعا های خود توگسه، در دوران نوجوانی تنها علاقه مند به نقاشی بوده است. اما با گذر زمان این هنر خود را به سمت و سویی سوق داده است، که بتواند ان را منبع درامد بداند.

توگسه بار ها در پیج خود و یا در مصاحبه های خود اعلام کرده است، که هیچ زمان فکر نمی کرده است، که تتو کار شود. بر اساس ادعای دوستان او، توگسه تمام زندگی خود را وقف نقاشی کرده است. سپس پس از مدتی تصمیم گرفته است، که این نقاشی ها را بر روی بدن افراد حک کند. همین امر باعث شده است، که به تتو بر روی بدن روی بیاورد. تتلو نیز یکی از مردانی است، که علاقه بسیاری به تتو دارد. هنوز هیچ کس دلیل علاقه او را به تتو در تمام نقاط بدنش ندانسته است. اما اخرین قسمت های تتو بدن تتلو را توگسه برای او انجام داده است.

توگسه بدون خانواده خود و به تنهایی در شهر استانبول زندگی می کند. تتلو که بعد از این مدت زمان زندگی در کشور ترکیه زبان ان ها و فرهنگ شان را به خوبی فرا گرفته است. در حال حاضر علاقه بسیاری به رابطه با زنان ترک زبان را دارد. چرا که فرهنگ بسته ایرانی و عدم استقلال زنان را عاملی برای عدم رابطه با ان ها می داند. او زنان ترکی را به این دلیل دوست دارد، که از امنیت و استقلال کافی برخوردار می باشند.

رابطه تتلو با توگسه اکسوز

رابطه تتلو با توگسه اکسوز چگونه می باشد؟

تتلو که تا به الان با دختر های بسیاری در رابطه بوده است. در حال حاضر تنها خود و رابطه خود را به توگسه محدود کرده است. به شکلی که بر اساس گفته های تتلو این دختر جوان برای او بیش از تمام ان دختر ها ارزش دارد. چرا که مدتی در خانه او زندگی کرده است و از رفتار های توگسه رضایت کامل دارد. در دوره ای از زندگی امیر تتلو زنان و دختر های بسیاری حضور داشتند. به شکلی که در لایو ها و یا استوری هایی که از این مرد جوان ایرانی منتشر می شد. در خانه او در ترکیه هر روزه حداقل ۲ و یا ۳ دختر حضور داشتند.

همه این اتفاق ها و حرف هایی که امیر تتلو راجب زنان می زد، باعث شد تا دید زنان ایرانی نسبت به او تغییر کرده و منفی شود. امیر تتلو در زمانی که با دختر های جوان و کم سن رابطه داشت. در یکی از استوری هایش این درخواست را به صورت علنی اعلام کرد. البته سریعا پیج و صفحه او در اینستاگرام بسته شد. اما او درخواست داشت، تا دختر های جوان ۱۶ ساله که ۲ سال دیگر هنوز به سن قانونی می رسند، در حرمسرا او حضور داشته باشند.

بعد از این ادعا ها که با حمله های بسیاری از سوی زنان و فعالان حوزه زنان رو به رو شد. تتلو در کانال تلگرامی خود یک موزیک تازه منتشر کرد. تمام هوادار ها و طرفدار های این خواننده مشهور از مودی بودن موزیک های او اطلاع کامل دارند. او موزیک مشهور خود به نام حرمسرا را منتشر کرد. در این موزیک منظور خود را از استوری های خود بیان کرد. او در این موزیک، ادعا می کرد، که دختری که قرار است در زمانی بعد از سن قانونی خود روسپی شود. فرقی نمی کند، که این شرایط برای او قبل از سن قانونی رخ دهد. البته این موزیک نیز از سمت فعالان حقوق زنان با حمله بسیاری رو به رو شد.

توگسه تتو آرتیست ترک

توگسه تتو آرتیست ترک

توگسه اکسوز تتو ارتیست ترک یکی از دوست دختر های جدید تتلو می باشد. در حال حاضر تتلو تنها با همین زن در رابطه می باشد. به شکلی که تمام زنا ها و دختر هایی که در گذشته در اطراف او بودند را ترک کرده است. او گفته است، که می خواهد توگسه عشق اول و اخر او باشد. امیر تتلو از هوادار های خود تقاضا کرده است، که توگسه را در اینستاگرام فالو کنند. او این زن جوان ترک را همسر خود خطاب کرده است. به شکلی این قضیه جدی می باشد، که دوستان نزدیک امیر تتلو نیز توگسه را زن داداش خود می دانند.

البته بسیاری از طرفدار ها و دنبال کننده های امیر تتلو به اینده این رابطه مطمئن نمی باشند. چرا که این رابطه را مانند روابط قبلی امیر تتلو در نظر می دارند. البته تتلو بار ها این مورد را رد کرده است و از تفاوت رابطه خودش و توگسه گفته است. البته در این میان نباید، که مودی بودن و چند قطبی بودن شخصیت تتلو را نیز فراموش کرد. تتلو اخرین اهنگ خود را با فکر توگسه و عشق بین شان خوانده است. رابطه این دو زمانی اغاز شد، که توگسه به عنوان تتو کار به خانه تتلو اورده شد. این زن جوان برای تتو کردن دو بخش خصوصی از بدن تتلو حضور پیدا کرده بود. به شکلی که باید باسن و الت تناسلی امیر تتلو را که بدون تتو مانده بود، تتو می کرد.

تتلو بیان کرده است، که با این که دو بخش خصوصی در دست تتو بوده است. اما هیچ گاه به خود این اجازه را نداده است، که رفتار ناپسندی داشته باشد. این مرد جوان ایرانی ادعا کرده است، که زمانی کشور ما، ایران به پیشرفت دست پیدا می کند، که مردان ان بزرگ باشند. بزرگ بودن به این معنا می باشد، که یک زن بدون تجربه هیچ گونه رفتار و یا حس نادرستی در جامعه حضور پیدا کند. او ادعا کرد، که در تمام زمانی که توگسه در خانه من ساکن بود، من هیچ گونه حرف و یا رفتار نا مناسبی نداشته ام.

پیج اینستاگرام توگسه اکسوز دارای چه محتوایی است؟

در پیج اینستاگرام توگسه محتوا های مختلفی موجود می باشد. در این مقاله به صورت موردی به بیان محتوای پیج توگسه خواهیم پرداخت :

  • عکس های شخصی خود توگسه
  • عکس های نقاشی های توگسه
  • عکس ها و یا ویدیو های تتو های توگسه

پیج این دختر جوان اهل ترکیه، دارای ۱۸ هزار فالور می باشد. اغلب فالور های او، توگسه را به دلیل هنر بسیارش دنبال می کند. این دختز زیبا و خوش اندام دارای فالور های کمی می باشد. البته تتلو به مخاطب ها و دنبال کننده های خودش توصیه کرده است، که پیج این زن جوان را دنبال کنند. پیج و یا صفحه اینستاگرام این دختر جوان و زیبا  tugceksz این ادرس می باشد. برای دنبال کردن او و رابطه اش با تتلو می توان به این پیج مراجعه کرد. البته توگسه در پیج خود بسیار تلاش کرده است، که فضای حرفه ای و کاری رعایت شود.

مورد دیگری که لازم به ذکر است، معنای تتو امیر تتلو می باشد. امیر تتلو در قسمت اخر تتو خود، این جمله را تتو کرده است، که حرمسرا حق من است. بهتر است بدانید، که اغلب دختر هایی که با تتلو رابطه داشته اند، از این رابطه خوشنود بوده اند و به ان افتخار کرده اند.

سوالات متداول

دوست دختر جدید تتلو دارای چه شغلی است؟

توگسه اکسوز، دوست دختر جدید تتلو یک تتو ارتیست مشهور می باشد.

توگسه اکسوز در کدام شهر در حال حاضر ساکن است؟

توگسه اکسوز در حال حاضر در شهر استانبول زندگی می کند.

توگسه اکسوز در پیج اینستاگرام خود چند مخاطب دارد؟

توگسه اکسوز در پیج اینستاگرامی خود دارای ۱۸ هزار فالور و یا مخاطب می باشد.

ایدی پیج اینستاگرام توگسه اکسوز چیست؟

ایدی و یا ادرس پیج توگسه اکسوز tugceksz می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]