پوکر از بازی های محبوبی است که محدود به یک قشر خاص، سن خاص یا جنسیت خاص نیست. افراد بسیاری چه آقا و چه خانم در این زمینه فعالیت می کنند و توانسته اند به قهرمانی های بزرگ برسند. چه بسا نام خانم های قهرمانی که بعد از آموزش بازی پوکر به انجام این بازی می پردازند و به پیروزی می رسند، در میان نام آقایان قهرمان به چشم می خورد. ویوین سالیبا را می توان خانم قهرمان پوکر دانست، که با وجود این که مدت زمان بسیاری از ورودش به دنیای پوکر نگذشته است، توانسته نام آور افتخارات بسیاری باشد. vivian saliba را می توان از برترین خانم هایی به حساب آورد که به همراه آقایان بر سر میز رقابت پوکر حاضر می شود و تا کنون توانسته قهرمانان ماهر دنیای پوکر را مغلوب خود سازد.

بیوگرافی ویوین سالیبا

بیوگرافی ویوین سالیبا vivian saliba

ویوین سالیبا از جمله معدود خانم هایی است که به پوکر علاقه دارد و توانسته به رقابت های پوکر جهانی آمریکا راه یابد. او متولد سال ۱۹۹۳ میلادی می باشد و به طور دقیق تر در سی و یکمین روز ماه می، آن سال چشم به جهان گشوده است. او را جزوی از زنان موفق جهان می دانند؛ زیرا که توانست اهداف و رویا های خود را دنبال کند و با این که در ابتدا نتوانست عملکرد خوبی را از خود به جای بگذارد، اما هیچ گاه ناامید نشد و جسورانه مسیر موفقیت خود را ادامه داد. vivian saliba اصالتی برزیلی دارد و در شهر سائولوپائولو ی برزیل متولد شده است.

ویوین سالیبا به طور کاملا اتفاقی با پوکر آشنا شد اما به دلیل علاقه مند شدن به آن، دنیای پوکر را برای آینده ی خویش انتخاب کرد. تنها هفده سال داشت که به دلیل مشکلاتی، از دوست پسر خود جدا شد. وی که در سن پایین یک شکست عاطفی بزرگ را تجربه می کرد، تا مرز بیماری افسردگی پیش رفت. ویوین سالیبا پس از این ماجرا بسیار گوشه گیر شده بود و ترجیح می داد که برای مدتی از اجتماع دور باشد. پدر او که از وضعیت نابسامان دخترش، نا راضی بود تمام سعی و تلاش خود را جهت بهبود حال روحی او انجام داد. سرانجام پدرش در یک تصمیم ناگهانی او را به کلاب پوکری که نسبتا به حمل سکونتشان نزدیک بود، برد.

از vivian saliba به عنوان تنها دختر هفده ساله ای نام برده می شود، که پا به کلاب های پوکر گذاشت و به صورت غیر منتظره، جذب این بازی جذاب و هیجان انگیز شد. وی از همان سال ها تلاش کرد که بتواند به عنوان یکی از قهرمانان دنیای پوکر، نام خود را ماندگار کند و سرانجام تلاش های شبانه روزی او نتیجه ای مثبت به عمل آورد. او پس از گذشت هفت سال و در حالی که در بیست و چهار سالگی قرار داشت، توانست به نخستین جایزه ی قهرمانی خود در رقابت های جهانی پوکر WSOP، دست یابد.

سن ویوین سالیبا

سن ویوین سالیبا

ویوین سالیبا برزیلی بهترین و شناخته شده ترین بازیکنی است که به رقابت های بزرگی در پوکر راه یافت. او قهرمانی های بسیاری را با نام خود به ثبت رسانده است‌. وی متولد سال ۱۹۹۳ می باشد و اولین دستاورد قهرمانی او، به سن بیست و چهار سالگی اش باز می گردد. وی اکنون در آستانه ی بیست و هشت سالگی قرار دارد و همچنان برای دستیابی به قهرمانی های بزرگ تر پوکر، تلاش می کند. سال ۲۰۱۷ میلادی، سالی است که او به صورت حرفه و رسمی پا به عرصه ی پوکر گذاشت و در مسابقات جهانی پوکر، شروع به بازی کرد‌.

علاوه بر شرکت در رقابت های پوکر و انجام این بازی محبوب، vivian saliba یک نویسنده مشهور و مطرح برزیلی نیز می باشد. او مقاله های خود در زمینه ی پوکر را در سایت رسمی و معتبر Pokernews، منتشر می کند و تا کنون تکنیک های بسیاری را به علاقه مندان و پوکر بازان مبتدی، آموزش داده است. از جمله فعالیت های دیگر او، می توان به انجام بازی های آنلاین پوکر اشاره کرد. vivian saliba به غذا و گردشگری علاقه بسیاری دارد و برای شرکت در رقابت های پوکر، برزیل را به مقصد ایالت لاس وگاس آمریکا، ترک کرد.

ویوین سالیبا در لیست برترین پوکر باز ها

از ویوین سالیبا به عنوان جوان ترین خانمی نام برده می شود که در سال ۲۰۱۴ وارد رقابت های WSOP شد. در آن رقابت ۷۲۲۱ بازیکن حضور داشتند که او توانست ۴۲۱ نفر از آن ها را مغلوب کند. او در تورنمنت پوکری در برزیل هم شرکت کرد و رتبه ی یازدهم این رقابت را در کارنامه اش به ثبت رساند. سال ۲۰۱۷ را، سال اوج درخشش vivian saliba می دانند. او در این سال توانست در رقابت های WSOP، حدود بیست و هشت هزار دلار را برای خود به ارمغان اورد. وی در آن سال در ۲ رقابت اوماها و ۳ رقابت هولدم، پیروز شد. آخرین رقابت WSOP که ویوین سالیبا در آن نقش آفرینی کرده مربوط به سال ۲۰۱۹ می شود و توانست ۳۰۰ هزار دلار را برای خود به ارمغان آورد.

جذاب ترین بازیکن پوکر جهان

جذاب ترین بازیکن پوکر جهان

در سال های اخیر عکس های ویوین سالیبا در رسانه های بسیاری در ارتباط با پوکر، منتشر شده است. او از سن پایین به انجام رقابت پرداخت و هم اکنون از جوان ترین بازیکنان خانم پوکر می باشد. vivian saliba به دلیل زیبایی های ظاهری و همچنین هوش و ذکاوتش به عنوان یک بازیکن، در مجلات و رسانه های مرتبط، به عنوان جذاب ترین بازیکن پوکر، شناخته شده است.

حضور ویوین سالیبا در مسابقات جهانی

همان طور که ذکر شد نام vivian saliba از سال ۲۰۱۷ به صورت رسمی وارد رقابت های جهانی شد و در سال ۲۰۱۹، بزرگ ترین جایزه ی خود را از رقابت های جهانی پوکر کسب کرد. وی هم اکنون در تلاش است که بتواند عنوان قهرمانی را در پنجاهمین دوره ی مسابقات جهانی پوکر WSOP، کسب کند.

همسر ویوین سالیبا

ویوین سالیبا و استک های مختلف بازی پوکر

در اغلب رقابت هایی که این چهره ی محبوب پوکر در آن شرکت می کند، استک های چشم گیری را به نمایش می گذارد. در تمام بازی های برتر vivian saliba، یک استراتژی خاص به چشم می خورد که باعث موفقیت های روز افزون او شده است. رسانه های بسیاری در طی مصاحبه با ویوین سالیبا، از او خواستند تا درمورد راز موفقیتش صحبت کند و او کسب تجارب بسیار و قبول اشتباهات، را عامل پیروزی هایش دانسته است‌. طبق گفته ی او، انجام بازی پوکر در هنگام مستی و گرسنگی، اشتباه ترین کار ممکن می باشد.

همسر ویوین سالیبا

در پیج اینستاگرام ویوین سالیبا و همچنین در اینترنت، تصاویری از او در کنار آقایانی به چشم می خورد که طبق گفته ی خودش، آن ها دوستانش هستند که در یادگیری پوکر به او کمک کرده اند. تاکنون خبری مبنی بر متاهل بودن او منتشر نشده و تصویری از دوست پسرش نیز موجود نمی باشد. به احتمال زیاد او مجرد است و تمام تمرکزش را بر روی رسیدن به اهدافش، گذاشته است.

اینستاگرام ویوین سالیبا

vivian saliba زیباترین پوکر باز جهان

همان طور که ذکر شد، زیبایی خاص چهره ی vivian saliba، او را به جذاب ترین و زیبا ترین بازیکن پوکر، در جهان تبدیل کرده است. این زیبایی سبب شده که بسیاری از مجلات مرتبط با پوکر برای به ثمر رساندن تبلیغاتشان از عکس ویوین سالیبا، استفاده کنند تا بتوانند علاقه مندان را به مجلات خود، جذب کنند.

اینستاگرام ویوین سالیبا

حضور فعال و پر رنگی از ویوین سالیبا در اینستاگرام به چشم می خورد. vivian saliba اینستا را برای برقراری ارتباط با طرفدارانش انتخاب کرده است و هم اکنون ۴۷ هزار فالوور، پست های او را دنبال می کنند. وی تاکنون ۴۱۶ پست، که حاوی عکس ها و ویدئو های او در رقابت های پوکر است، را به اشتراک گذاشته و می توانید با سرچ vivi.saliba در اینستاگرام، به پیج اصلی او دسترسی پیدا کنید.

درامد vivian saliba

ویوین سالیبا درآمد اصلی اش را از راه شرکت در رقابت های پوکر به دست می آورد. او تاکنون توانسته ۶۰۰ هزار دلار را به عنوان جایزه های قهرمانی اش با خود به خانه ببرد. وی همچنین با انجام کار نویسندگی برای یکی از سایت های خبری معتبر پوکر، منبع درآمد کوچکی را برای خود به وجود آورده است. vivian saliba در سایت پوکر انلاین ۸۸۸ poker، نیز به رقابت می پردازد و به توانسته از این طریق نیز مبلغی را به عنوان جایزه، کسب نماید.

توییتر vivian saliba

فعالیت های ویوین سالیبا، به فضای مجازی اینستاگرام محدود نمی شود، بلکه او در توییتر و یوتیوب نیز، فعالیت گسترده ای دارد. ویوین سالیبا یوتیوب را نیز برای به اشتراک گذاری ویدئو هایش انتخاب کرده و آدرس دقیق کانال یوتیوب او، در بیو پیج اینستاگرامش، ذکر شده است.

سوالات متداول

فعالیت های ویوین سالیبا در چه زمینه هایی است؟

او بازیکن برزیلی پوکر می باشد که علاوه بر انجام رقابت های پوکر چه به صورت حضوری و چه آنلاین، به نویسندگی در زمینه ی پوکر نیز، مشغول به فعالیت می باشد.

محل سکونت vivian saliba کجاست؟

ویوین سالیبا در وگاس زندگی می کند. او در سائولوپائولو متولد شده و با این که اصالتی برزیلی دارد، ایالت لاس وگاس امریکا را به دلیل این که به محل انجام رقابت های پوکر نزدیک تر باشد، برای سکونت انتخاب کرده است.

دلیل انجام رقابت های پوکر آنلاین ویوین سالیبا چیست؟

به دلیل این که در برزیل کازینو های بزرگی وجود ندارد و کلاب هایی که در آن پوکر بازی می کنند، مبلغ زیادی از سود به دست آمده را در اختیار می گیرند، پوکر آنلاین در برزیل محبوب تر می باشد و ویوین نیز به این دلیل به شرکت در رقابت های آنلاین می پردازد.


برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]