امروزه دنیای مجازی تبدیل به یک دنیای بزرگ برای تبلیغات و معرفی کسب و کار شده است. از شبکه های مجازی زیادی علاوه بر ایجاد ارتباطات، میتوان برای فروش محصولات و یا خدمات استفاده کرد. یک شبکه مجازی که دارای تعداد بسیاری کاربر در کل دنیا و هم چنین در ایران می باشد، اینستاگرام است. یکی از سلبریتی های اینستاگرام یاسین رفیع نژاد است. یاسین رفیع نژاد یک اینفلوئنسر ایرانی است که توانست در مدت کوتاهی به وسیله راه های گوناگون دنبال کننده های زیادی را جذب خودش کند.

در اینستاگرام ابتدا افراد از طریق راه های مختلف به شهرت و محبوبیت می رسند. سپس این افراد بعد از اینکه توانستند تعداد زیادی دنبال کننده پیدا کنند به عنوان یک مبلغ با برند های مختلف کار می کنند. محصولات و خدمات برندهای مختلف را در صفحات خود تبلیغ می کنند و درآمد قابل توجهی به دست می آورند.

اینستاگرام یاسین رفیع نژاد

اینستاگرام یاسین رفیع نژاد

یاسین رفیع نژاد مانند دیگر شاخ های اینستاگرامی با به نمایش گذاشتن جزئیات زندگی لاکچری خود توانست به یک شاخ اینستاگرامی تبدیل شود. صفحه اینستاگرام یاسین رفیع نژاد دارای ۲۶۱K دنبال کننده می باشد. او پس از معروفیتش در اینستا بسیاری از پست های قبلی خود را حذف کرد.

به صورتی که در حال حاضر فقط عکس ها و ویدئوهایی که در صفحه اش وجود دارد تماما خودش تنها است. عکس ها و ویدئوهایی بدون وجود دوست دخترهایش! کپشن های عکس هایش انگیزشی است و تعدادی محدود پست در صفحه اصلی اش وجود دارد.

او همانند دیگر شاخ های اینستاگرامی، تعداد زیادی فن پیج و پیج های غیر رسمی دارد که توسط طرفدارانش اداره می شود. در پیج های غیر رسمی اش می توانید عکس هایش را به همراه دوست دخترهای قبلی اش و هم چنین عکس های زندگی شخصی اش که توسط خودش در گذشته منتشر شده است را ببینید.

یاسین رفیع نژاد چند سالشه ؟

یاسین رفیع نژاد چند سالشه ؟

افرادی که در اینستاگرام به شهرت می رسند اصولا دارای سن پایینی می باشند. یاسین رفیع نژاد هم همینطوز است. او نیز متولد دهه هفتاد می باشد. شاخ های اینستاگرامی وقتی که میبینند می توانند دنبال کننده های زیادی را به خود جذب کنند دست به کارهای مختلف می زنند.

افرادی که از ابتدا یاسین را می شناسند می دانند او چهره ای متفاوت داشت. او در ابتدا لاغر اندام بود و صورتی لاغر و کشیده داشت. اما در حال حاضر با انجام دادن تمرینات ورزشی، بدنی ساخته شده دارد و دیگر از هیکل لاغر قبلش خبری نیست!!! البته می دانیم که یکی از شرایط مدل شدن داشتن هیکلی مناسب می باشد. یاسین رفیع نژاد می گوید با تلاش و پشتکار فراوان تمرینات ورزشی اش را به مدت چند سال ادامه داده و از رژیم غذایی استفاده کرده تا بتواند به این اندام برسد.

افراد معروف در اینستاگرام یا همان شاخ های اینستاگرامی عمل های متعددی انجام می دهند. حتی این افراد گاها صورت خود را به صورت کامل تغییر می دهند، مانند سحر تبر!!! تغییر قیافه و هیکل یکی از راه های حاشیه سازی است که به افراد کمک می کند تا بیشتر فالوور جذب کنند.

یاسین رفیع نژاد قبل از عمل قیافه ای متفاوت داشت. او عمل های زیادی انجام داده از جمله آن ها، عمل بینی و عمل زاویه سازی فک می باشد. بعد از انجام این عمل ها و پیدا کردن هیکلی بدنسازی شده تعداد فالوور هایش بسیار بالا رفت. بسیاری از دختران مجذوب چهره او شدند و او را دنبال می کنند، به صورتی که را یکی از زیباترین مدل های اینستاگرامی می شناسند. در ادامه مطلب به این موضوع میپردازیم که یاسین رفیع نژاد کیست؟

یاسین شاخ اینستاگرام

یاسین شاخ اینستاگرام اهل کجاست ؟

یاسین رفیع نژاد که یک شاخ اینستاگرامی است بعد از به شهرت رسیدنش در اینستاگرام، به حرفه مدلینگ پرداخت. اسپانسر او مزون مودا در رشت می باشد. مزون مودا دارای یک صفحه در اینستاگرام است که ۶۵K دنبال کننده دارد. تمامی عکس های این صفحه شامل لباس های مزون است که یاسین بر تن کرده است. یاسین تعدادی از همین عکس ها را نیز در صفحه خود منتشر می کند که تبلیغات را برای مزون مودا انجام داده باشد.

یاسین رفیع نژاد و دوست دخترش

یکی دیگر از راه های حاشیه سازی جنجالی در اینستاگرام داشتن دوست دختر های متفاوت است. یاسین نیز مانند دیگر شاخ های اینستاگرامی دارای دوست دختر های متعددی بوده است. البته هم اکنون در پیج شخصی اش هیچ عکس یا فیلم دو نفره و عاشقانه ای وجود ندارد.

اما در فن پیج های او این تصاویر دیده می شود. اصولا این افراد بعد از محبوبیتشان دیگر به دنبال حاشیه سازی نمی روند، مگر اینکه احساس کنند دارند به فراموشی سپرده می شوند. آن گاه دوباره سراغ فعالیت های جنجالی و حاشیه سازی می روند. یاسین هم اکنون با دختری به نام آیدا دوست می باشد، اما این خبر از طریق صفحه های غیر رسمی او پخش شده است و خودش حرفی در این مورد نزده است.

یاسین رفیع نژاد و نفس زحمتکش

نفس زحمتکش که در حرفه مدلینگ و تبلیغات فعالیت دارد، یکی از دوست دخترهای یاسین بود. این دو نفر برای مدت طولانی با یکدیگر دوست بودند. آن ها تصاویر و ویدئو های عاشقانه زیادی از خود در اینستاگرام منتشر کردند. اما بیش از یک سال است که به طور ناگهانی رابطه خود را قطع کردند و اعلام کردند که دیگر نمی خواهند باهم در ارتباط باشند. این قطع ارتباط ناگهانی حاشیه های جنجالی را برایشان به دنبال داشت.

سوالات متداول

 1. آیا یاسین رفیع نژاد دوست دختر دارد؟

   یاسین رابطه طولانی با نفس زحمتکش داشته است، اما به یکباره این رابطه قطع شد. یاسین با دختران دیگری به اسم نیلوفر و آیدا رابطه داشته است اما در پیج شخصی خود هیچ گاه از آن ها حرفی نزده است.

 2. یاسین رفیع نژاد اکنون به چه کاری مشغول است ؟

  یاسین در حرفه مدلینگ مشغول است و به جز این شغل، فعالیت دیگری انجام نمی دهد.

 3. یاسین رفیع نژاد با کدام مزون کار می کند ؟

  مزون مودا در رشت اسپانسر یاسین می باشد، تمامی عکس های مزون مودا با مدلینگ یاسین است.

 4. یاسین چگونه توانسته است به محبوبیت زیاد در اینستاگرام برسد؟

  با گذاشتن عکس های لاکچری از جزئیات زندگی اش توانست به شهرت برسد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]