یوتیوب امیر تتلو که پس از بسته شدن حساب کاربری او در صفحه اینستاگرام در اوایل استقبال زیادی نشد، پس از مدت کوتاهی توانست با تبلیغات بین طرفداران وی دست به دست شود و مخاطب جذب کند. این را باید بدانید که امیر تتلو سایت تتل بت را اولین بار در این مرجع تبلیغات کرد.

چنل یوتیوب امیر تتلو

امیر حسین مقصودلو و زندگی پر از حاشیه او

بدون شک هر فردی که به شهرت می رسد مخصوصا کسانی که در زمینه خوانندگی فعالیت می کند مانند امیر حسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو، برای خود یک حساب کاربری یوتیوب ایجاد می کند.

وی که یکی از خوانندگان زیرزمینی ساکن ترکیه محسوب می شود بارها تلاش کرد تا صفحه کاربری خود در اینستاگرام را بازیابی کند، اما نا امید شد و از این شبکه مجازی خارج شد. صفحه اینستاگرام او بیش از چهار و نیم میلیون بازدید کننده و دنبال کننده داشت و او به شدت از تحریم اینستاگرام ناراحت است.

موضوع از این قرار بود که این خواننده ساکن ترکیه در چندین استوری نوشته بود که قصد دارد “حرم سرای سلطان” ایجاد کند و از دختران ۱۵ تا ۲۰ ساله خواسته بود تا به “حرمسرای” او بپیوندند.

انتشار آن با واکنش های شدید و منفی بسیاری از کاربران و فعالان رسانه ای ایرانی و خارجی روبرو شد. برخی از فعالان مدنی گفته بودند که همچنان پیگیری های حقوقی علیه این شخص را در کشور ترکیه ادامه می دهند. وی که متهم به اذیت و آزاد کودکان و زنان شده است، پس از اخراج از اینستاگرام در کانال تلگرامی خود که حدود یک میلیون و دویست هزار نفر عضو دارد به شدت از این شرکت انتقاد کرد.

این برای بار دوم است که حساب کاربری امیر تتلو در اینستاگرام مسدود می شود. ماه مهر سال ۹۸ نیز پس از انتشار گزارش هایی درباره نشر محتوای مستهجن اکانت او مسدود شد. او پس از آن به شبکه یوتیوب پیوست تا دوباره بتواند طرفداران قبلی خود را حفظ و افراد جدیدی و یا به قول خودش “تتلیتی” های جدیدی اضافه کند.

تتلو از طرفدارانش خواسته تا اینستاگرام را تحریم و به صفحه شخصی منتسب به خودش در یوتیوب بپیوندند.

کانال یوتیوب امیر تتلو تنها صفحه رسمی این خواننده

کانال یوتیوب امیر تتلو تنها صفحه رسمی این خواننده

پس از اعلام کوچ او از اینستاگرام، کانال یوتیوب امیر تتلو درست چند ساعت پس از ایجاد ۱۰۶ هزار دنبال کننده جذب کرد. وی از طرفدارانش خواسته تا کلیپ هایش را در محیط اینستاگرام منتشر نکنند تا افراد بیشتری به چنل یوتیوب و صفحه شخصی اش بپیوندند.

امیر تتلو به طرفدارانش گفته است که می توانند از طریق پیوستن به شبکه یوتیوب کسب درآمد هم داشته باشند. او وعده داد که از این به بعد طبق روال گذشته ویدئوهای لایو و جنجالی شبانه خود را از طریق چنل یوتیوب ادامه خواهد داد.

در حال حاضر چنل یوتیوب این خواننده زیر زمینی بیش از ۱۸۳ هزار دنبال کننده فعال دارد که  منتظر ویدئوهای جدید وی می باشند.

قدردانی شرکت یوتیوب از خواننده جنجالی رپ

قدردانی شرکت یوتیوب از خواننده جنجالی رپ

شرکت یوتیوب با دادن لوح تقدیری از امیر تتلو به خاطر ثبت بیش از یکصد هزار اشتراک برای ویدئوهایش تشکر و قدردانی کرد.

این خواننده زیرزمینی که بیشتر درآمد او از این طریق است، جدا از اینکه باعث شده تا ۱۰۰ هزار نفر به این شبکه ویدئویی بپیوندند، از بازدیدهای میلیونی اش هم در این سایت حقوقی دریافت می کند. یوتیوب بزرگ‌ترین پلتفرم توضیح محتوای ویدیویی و دومین وب‌سایت پربازدید جهان است.

این خواننده مشهور از یوتیوب چقدر درآمد دارد؟

این خواننده مشهور از یوتیوب چقدر درآمد دارد؟

حتما از خود می پرسید که امیر تتلو از چنل یوتیوب خود چقدر درآمد دارد؟ پس از بسته شدن حساب کاربری این خواننده جنجالی رپ و زیرزمینی بیشتر افراد از خود می پرسند که حتما او از این موضوع ناراحت است. اما برخی از کارشناسان بر این باورند که در ابتدا امیر تتلو از این حرکت اینستاگرام ناراحت بود اما چندی بعد متوجه شد که این کار به نفع او هم بوده است.

به گفته یکی از کارشناسان حوزه دیجیتال مارکتینگ و کسب درآمد از یوتیوب، این خواننده مشهور رپ از وقتی که توانسته وارد سایت یوتیوب شود، پیشرفت خوبی داشته است. وی حدودا روزی ۱۰۰ نفر دنبال کننده جذب می کرد اما بعد از بسته شدن حساب کاربری اینستاگرامش رشد کانال یوتیوبش انفجاری بود.

بر اساس آمارهای کارشناسان، امیر تتلو در اوایل حضورش در یوتیوب روزی یک هزار نفر و پس از مدتی چهار هزار نفر دنبال کننده جذب می کرد. طبق گزارشات، درآمد وی از این راه طی یک ماه به حدود ۶ هزار دلار در ماه رسید و طی دو ماه به ۱۸ هزار دلار را ثبت کرد.

از چه طریقی می توانم به یوتیوب امیر تتلو دسترسی پیدا کنم؟

از چه طریقی می توانم به چنل یوتیوب امیر تتلو دسترسی پیدا کنم؟

از آنجایی که راه دسترسی به شبکه اجتماعی یوتیوب در ایران فیلتر می باشد بنابراین نمی توان بدون داشتن فیلتر شدن قوی به آن وارد شد. اگه قصد دارید صفحه منتسب به این خواننده جنجالی رپ را در یوتیوب دنبال کنید باید اینترنت پرسرعت داشته باشید تا پس از وصل شدن به آن توسط فیلتر شکن ویدئوها را بارگزاری کند.

البته راه دیگری هم برای دیدن مطالب و لایوهای او وجود دارد که می توانید با عضو شدن به کانال تلگرامی وی آنها را مشاهده کنید. همچنین بسیاری از صفحات، سایت و کانال های دیگر هم ویدئو های امیر تتلو را در اختیار کاربران و علاقمندان قرار می دهند.

رونمایی از آلبوم جهنم در یوتیوب خواننده جنجالی

رونمایی از آلبوم جهنم در یوتیوب خواننده جنجالی

طرفداران و علاقمندان می توانند برای دنبال کردن یوتیوب امیر تتلو و دریافت آهنگ ها، آلبوم ها و مخصوصا موزیک ویدئوهای انتشار یافته توسط وی را از طریق گوگل جستجو نمایند و آنها را مشاهده کنند. در این اواخر این خواننده زیر زمینی آلبومی جدید به نام جهنم را منتشر کرد که طرفدارانش استقبال بسیاری از آن کردند.

آدرس یوتیوب امیر تتلو جهنم را می توانید در گوگل جستجو کرده تا صفحه مربوط به آلبوم مورد نظر را بیابید. یکی دیگر از مزایای دنبال کردن چنل امیر تتلو در youtube این است که طرفداران وی می توانند ویدئوها را با کیفیت بالاتری در اختیار داشته باشند.

کنسرت امیر تتلو youtube را می توان به طور زنده از طریق دنبال کردن یوتیوب او ببینید.

ورود به یوتیوب امیر تتلو

ورود به یوتیوب امیر تتلو

پس از مسدود شدن صفحه اینستاگرمش و تلاش دوباره برای بازگشایی حساب جدید ناامید نشد و فعالیت خود را با ایجاد چنل یوتیوب با شدت بیشتری نسبت به قبل آغاز کرد. چنل یوتیوب امیرتتلو خیلی زود توانست طرفداران زیادی جذب کند.

گفته می شود که هدف وی از این کار این بود که می خواست به همه نشان دهد که وی از فعالیت خود دست نمی کشد و همواره در صدد است تا اهداف و کارهای خود را دنبال کند.

آدرس youtube امیر تتلو بسته شده است ؟

آدرس youtube امیر تتلو بسته شده است ؟

آدرس youtube این خواننده مشهور بسته نیست و کانال یوتیوب امیر تتلو تنها صفحه رسمی این خواننده است که فعال بوده اما امکان دارد مانند صفحه شخصی وی در اینستاگرام مسدود شود که این بستگی به مطالب و ویدئوهای منتشر شده دارد. به دور از هر عنوان شخصی، هر شرکتی آداب و دستورالعمل هایی برای رعایت کردن دارند که فرد مورد نظر باید از آنها تخطی نکند.

با این وجود احتمال دارد که در صورت تخطی و پیروی نکردن امیر تتلو صفحه یوتیوب وی هم به سرنوشت اینستاگرامش دچار شود اما شما می توانید فعلا کنسرت youtube کنسرت امیر تتلو را از طریق این چنل مشاهده کنید.

سوالات متداول در مورد youtube امیر تتلو

سوالات رایجی که در مورد چنل یوتیوب این خواننده مشهور در بین طرفداران و حامیانش وجود دارد، این است که آیا youtube او چقدر می تواند دوام بیاورد و وی می تواند برای مدت طولانی در این چنل به فعالیت خود به دور از هر جنجالی ادامه دهد؟

 1. آیا امیر تتلو خودکشی کرده است؟

  خیر او پس از آنکه مدعی شد صفحه اینستاگرامش از عمد و به دلیل اتهامات واهی مسدود شده است، گفت که قصد داشته خودکشی کند اما جراتش را نداشته است.

 2. آیا امیر تتلو را می توان جزء معروفترین سلبریتی نامید؟

  بله وی که در ابتدا به چنل یوتیوب کوچ کرد توانست روزانه تا ۴ هزار دنبال کننده جذب کند.

 3. چرا شرکت یوتیوب از امیر تتلو تقدیر و قدردانی کرد؟

  به این خاطر که وی توانسته بود در مدتی کوتاه که این صفحه پیوسته بود مخاطب زیادی جذب کند.

 4. آیا امیر تتلو از مسدود شدن اکانتش در اینستاگرام و پیوستنش به چنل یوتیوب راضی هست؟

  بله زیرا پس از پیوستن به چنل یوتیوب youtube توانست از طریق مخاطبان و طرفدارانش درآمد خودش را تا حد زیادی رشد دهد.سوالی اضافه کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]