ژینا کلانتری دوست دختر سابق شادمهر عقیلی پرحاشیه ترین خواننده ایران می باشد که چند سال پیش بنا به دلایلی ژینا کلانتری به یک باره تصمیم گرفت رابطه خود شادمهر را به پایان برساند. ژینا ابتدا متاهل بود و دارای پسری ۷ ساله بود و پس از مدتی از شوهر خود جدا شد و کم کم با شادمهر عقیلی آشنا شد و وارد رابطه شدند.

ژینا کلانتری کیست

ژینا کلانتری کیست؟

همان طور که گفته شد ژینا کلانتری دوست دختر سابق شادمهر مدیر سایت بت مجیک می باشد که پس از مدتی از یک دیگر جدا شدند. اما رابطه دوستی بین ژینا کلانتری و شادمهر عقیلی چگونه شکل گرفت؟ چندین سال پیش پس از طلاق ژینا از همسر سابق خود به یک  مهمانی در شمال کشور دعوت شد. در آن مهمانی ژینا کلانتری و شادمهر با یک دیگر آشنا شدند و مراحل شکل گیری رابطه شکل گرفت. پس از شروع رابطه شادمهر از وابستگی شدید خود به ژینا کلانتری گفت و آهنگی را با اسم ژینا گل من خواند که بسیار معروف شد. شادمهر عقیلی به قدری ژینا کلانتری را دوست داشت که قصد ازدواج با وی نیز مطرح شد و در برخی از خبر گزاری های آن دوره نیز عنوان شد که شادمهر و ژینا با یک دیگر نامزد کرده اند.

ژینا کلانتری اینستاگرام دارد؟

ژینا کلانتری در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و تعداد بی شماری پست در صفحه شخصی خود منتشر کرده است و چیزی بالغ بر ۱۶۰ هزار کاربر نیز صفحه شخصی وی را دنبال می کنند که بی شک مسائل مربوط به شادمهری عقیلی نیز باعث بر سر زبان افتادن ژینا کلانتری شد و باعث شناخته شدن وی شد. آیدی پیج ژینا کلانتری در اینستاگرام (zhina.kalantari) می باشد.

ژینا کلانتری در ماه عسل حضور داشت؟

چندی پیش در برنامه ماه عسل، احسان علیخانی اشاره ای به این ترانه داشت. چون مهمان های برنامه کسانی بودند که درباره آموختن آلات موسیقی به بچه هایشان صحبت می کردند و احسان علیخانی گفت احتمالاً اولین آهنگی هم که یادشان دادید ژینا گل من بوده است.

ژینا کلانتری و شادمهر عقیلی

ژینا کلانتری و شادمهر عقیلی به ایران برگشته اند؟

همان طور که می دانید این موارد تماما شایعه است و هیچ گاه این دو به کشور نیامده اند و حتی شادمهر در یکی از کنسرت هایش اعلام کرد که حتی زمانی که مرد هرگز جسدش هم به ایران آورده نشود.

ژینا کلانتری و همسرش

این خانم پر حاشیه قبل از شروع رابطه با شادمهر عقیلی ازدواج کرد و متاهل بود و حاصل آن ازدواج نیز یک پسر بود و زمانی که وی تصمیم به جدایی و طلاق گرفت پسرش ۷ سال سن داشت. وی پس از طلاق از همسرش مدتی را در خارج از کشور به صورت مجردی زندگی کرد و سپس بعد از بازگشت به ایران وارد رابطه با شادمهر عقیلی شد و شادمهر بسیار عاشق و دلبسته وی شد اما هنگامی که شادمهر و ژینا تصمیم به ادامه زندگی در خارج از کشور را گرفتند رابطه آن ها به پایان رسید و مسیر آن ها از یک دیگر جدا شد. بعد از جدایی ژینا کلانتری از شادمهر عقیلی وی پس از مدتی دوباره با مردی دیگر ازدواج کرد و شادمهر نیز با زنی فیلیپینی ازدواج کرد و یک دختر نیز دارد.

ژینا بازیگر است؟

ژینا کلانتری پر حاشیه قبل از برقراری رابطه با شادمهر عقیلی بازیگر صدا و سیما بود و در چند فیلم نیز بازی کرد و بعد از شروع رابطه با شادمهر کم کم از فضای بازیگری دور شد و پس از کشف حجاب دیگر در هیچ فیلمی بازی نکرد.

وی که بازیگر سابق صدا و سیما و همچنین دوست دختر سابق شادمهر عقیلی به شمار می رود پس از جدایی و اتمام رابطه با شادمهر ایران را ترک کرد ولی اطلاعات دقیقی از محل زندگی وی در خارج از کشور موجود نیست ولی بر طبق گفته ها وی ازدواج مجدد نمود و همراه با همسر جدید خود ایران را ترک کرد.

اما داستان ازدواج مجدد ژینا کلانتری چیست؟ بعد از مشکلات به وجود آمده برای شادمهر عقیلی در ارتباط با مسائل کسب مجوز برای ساخت و منتشر کردن آهنگ، شادمهر تصمیم به خروج و مهاجرت از ایران را گرفت و به طور موقت از ایران خارج شد. بعد از خروج شادمهر از ایران ژینا کلانتری با انتشار پستی در اینستاگرام با عکس حلقه نامزدی خبر ازدواج خود را منتشر کرد و در کپشن پست خود نوشت: دوست داشتم بهترین لحظه زندگیم رو با شما به اشتراک بگزارم!!

مرگ ژینا کلانتری واقعیت دارد؟

چند سال پیش شایعه ای مبنی بر مرگ ژینا کلانتری دوست دختر سابق شادمهر و بازیگر سابق تلوزیون ایران ایجاد شد که سر و صدای زیادی به پا کرد اما طولی نکشید که این موضوع تکذیب شد و موضوعی که مشخص است این خانم پر حاشیه در قید حیات بوده و به همراه همسر و پسر خود در خارج از ایران سکونت دارد.

پس از ازدواج مجدد ژینا کلانتری به نظر می رسد وی هنوز عشق شادمهر را در سینه خود دارد به طوری که همچنان در صفحه شخصی خود و فضای مجازی از خاطرات خود و شادمهر عقیلی می گوید و عکس های خود و شادمهر را به صورت پست منتشر می کند و به نظر می رسد با توجه به خیانتی که به شادمهرعقیلی خواننده پر آوازه ایرانی کرد ولی همچنان عاشق این خواننده می باشد.

مرگ ژینا کلانتری

خیانت ژینا کلانتری

اما اکنون می رسیم به بخش اصلی داستان که مربوط به خیانت وی به شادمهر خواننده ایرانی می باشد. زمانی که ژینا و شادمهر با یک دیگر دوست بودند و تصمیم به ازدواج داشتند شادمهر عقیلی در ایران به دنبال کسب مجوز از سوی وزارت ارشاد برای ساخت آهنگ و اجرای کنسرت بود که به مشکل برخورد کرد و در ادامه نیز به دلیل منتشر شدن فیلم وعکس های شب مراسم تولد ژینا که شادمهر و او در کنار یک دیگر در حال رقص بودند باعث ممنوع التصویر شدن شادمهر نیز شد و تصمیم گرفت فعالیت حرفه ای خود را در خارج از کشور سپری کند.

بعد از تصمیم شادمهر عقیلی برای مهاجرت و خروج از ایران این مسئله را با ژینا دوست دختر خود در میان گذاشت و قرار بر این شد که ابتدا شادمهر از ایران خارج شده و پس از انجام کار های لازم برای اقامت در خارج از کشور به ایران برگشته و سپس به همراه ژینا از ایران خارج شوند، اما زمانی که شادمهر ایران را ترک می کند عکس هایی از ژینا کلانتری در کنار مرد دیگری پخش می شود و ژینا کلانتری اعلام کرد که قصد دارد با این مرد ازدواج کند. بعد از این اتفاق شادمهر عقیلی نیز بی خیال وی شد و سپس در اولین کنسرت خود در خارج از کشور آهنگی را تحت عنوان ( خیالی نیست) خواند که خود شادمهر عنوان کرد مخاطب این آهنگ ژینا کلانتری به دلیل خیانت بزرگی که در حق وی کرده بوده است.

بعد از این ماجرا ژینا کلانتری در صفحه اینستاگرام خود خبر ازدواج مجدد خود را منتشر کرد و شادمهر عقیلی پس از مهاجرت به آمریکا با دختری فیلیپینی آشنا شد و با همان دختر نیز ازدواج کرد و حاصل آن ازدواج نیز یک فرزند می باشد.

در مورد آهنگ ژینا و حواشی آن نیز در همان زمان گفت و گویی با شادمهر انجام شد. در قسمت زیر بخشی از مصاحبه بهزاد بلور با شادمهررا در مورد آهنگ ژیلا عنوان شده است.

مصاحبه بهزاد بلور با شادمهر

بلور: در این مدت عکس ها و فیلم های زیادی از شب مراسم تولدت در اینترنت منتشر شده است و کاربران و مخاطبین اینترنت به دنبال این هستند که بدانند این عکس ها برای چه زمانی است؟ آیا خود تو اجازه دادی تا این عکس ها فضای اینترنت را پر کند؟

شادمهر عقیلی: سه چهار سال قبل از این که از ایران به لس آنجلس برم با دختر خانمی که هوادار من و آهنگ های من بود در جشن تولدم آشنا شدم، در آن جشن تولد فیلم و عکس گرفتیم ولی هرگز قرار نبود که این عکس و فیلم های منتشر و پخش شوند و کسی هم برای آن ها از من اجازه نخواست و سوالی نپرسید و حالا که این مسئله و حواشی به وجود آمده است برای من اهمیتی ندارند. شادمهر در ادامه مصاحبه خود گفت: من برای ساخت آهنگ جدید به دنبال یک اسم زیبا بودم که خواننده دیگری از آن استفاده نکرده باشد و بتوانم این اسم را جای گل من گل من بگذارم و بعد از فکر و مشورت اسمی بهتر از ژینا پیدا نکرده و تصمیم گرفتم از این اسم در آهنگ جدید خود استفاده کنم.

خیانت ژینا کلانتری

سوالات متداول

ژینا کلانتری و شادمهر عقیلی باهم ازدواج کردند؟

داستان رابطه ژینا و شادمهر به ازدواج ختم نشد و در زمانی که قرار بود هر دو آن ها به خارج از کشور مهاجرت کرده و در آن جا با هم ازدواج کنند ژینا کلانتری در یک حرکت غیر منتظره با خیانت به شادمهر باعث جدایی آن ها از یک دیگر شد و دیگر ازدواجی صورت نگرفت.

ژینا بچه دارد؟

ژینا کلانتری یک بچه ۷ ، ۸ ساله دارد که حاصل ازدواج اول وی بوده است و از همسر دوم خود که بعد از داستان شادمهر با آن ازدواج کرد هنوز فرزندی ندارد.

محل زندگی ژینا کلانتری کجاست؟

ژینا کلانتری پس از داستان ها و حواشی متعددی که برای خود رقم زد از ایران مهاجرت کرد اما اطلاعات دقیقی از محل زندگی و به همراه فرزند و همسر جدید خود منتشر نکرده است.

ژینا کلانتری چگونه با شادمهر عقیلی آشنا شد؟

ژینا کلانتری به واسطه حضور در تولدی که در شمال کشور صورت گرفته بود با شادمهر عقیلی آشنا شد و همین آشنایی کم کم باعث ایجاد روابط عاشقانه بین این دو نفر شد که در آخر نیز به جدایی ختم شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۱]