عامر خان یکی از بازیگران هندی است که بسیار بازیگر حرفه ای می باشد. او متولد ۱۴ مارس ۱۹۶۵ است. این بازیگر توانا و بسیار با استعداد فارغ التحصیل رشته بازرگانی و اقتصاد می باشد، اما از کودکی به بازیگری علاقه خیلی زیادی داشته است و الان یکی از بهترین بازیگران هندوستان محسوب می شود. این بازیگر خوب در یک خانواده مسلمان بدنیا آمده است، پدرش طاهر حسین تهیه کننده و عمویش ناصر حسین از کارگردان های مشهور می باشد. بیوگرافی عامر خان را در اینجا به شما معرفی می کنیم.

عامر خان کیست؟

عامر خان کیست؟

عامر خان از بازیگران هندی مرد را به شما معرفی می کنیم. محمد عامر حسین خان بازیگر بسیار جذاب هند متولد ۱۴ مارس ۱۹۶۵ در هندوستان است و دین عامر خان مسلمان است و این بازیگر توانا کار خود را در سال ۱۹۷۳ در فیلم پیروزی خاطرات به کارگردانی عمویش شروع کرد او از آن زمان علاقه زیادی به بازیگری پیدا کرد و با تلاش های خود توانست یکی از بهترین بازیگران هند شود. این بازیگر به ورزش تنیس علاقه زیادی دارد و در ۱۵ سالگی قهرمان کشور شده است. این بازیگر جذاب در سال ۲۰۰۱ شرکت فیلم سازی خود را به نام عامر خان پروداکشن را تأسیس کرد و تا الان از این شرکت درآمد خوبی به دست آورده است.

عامر خان در چه فیلم هایی ایفای نقش کرده است؟

این بازیگر تا الان در فیلم های مختلفی نقش آفرینی کرده است بهترین فیلم های عامر خان مانند: زمین، عشق، قلب، نفرت، خواسته دل و خیلی از فیلم های دیگر که این بازیگر مشهور در آن ها نفش آفرینی کرده است.

عکس های این بازیگر را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این بایگر محبوب از زیبا ترین بازیگران هندی را می توانید در اینستاگرام وی و همچنین در گوگل مشاهده کنید. این بازیگر محبوب این روزها زیاد در اینستاگرام فعال است و به دلیل شغل خود بسیاری از وقت خود را در شبکه های مجازی می گذراند. این بازیگر توانا تا الان عکس های زیادی از خود در سایت ها و اینستاگرام منتشر کرده است و شما اگر دوست دارید می توانید آن ها را مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام این بازیگر چیست؟

پیج اصلی عامر خان را می توانید از گوگل هم پیدا کنید و حتی می توانید در قسمت سرچ اینستاگرام خود اسم ایشان را سرچ کنید و پیج این هنرمند را پیدا و دنبال کنید. این هنرمند در اینستاگرام خیلی فعالیت دارد و شما می توانید پیج ایشان را داشته باشید و عکس ها و از زندگی خصوصی او با خبر شوید. عامر خان اینستا خود را باز گذاشته اند تا افرادی که به او علاقه مند هستند بتوانند خیلی راحت او را دنبال کنند و از بازی و زندگی آن ها با خبر شوند.

درآمد عامر خان چقدر است؟

درآمد عامر خان چقدر است؟

درآمد این بازیگر بسیار زیاد است و او هم کار بازیگری می کند و هم در کار مدلینگ است و هم شرکت فیلم سازی دارد. این بازیگر درآمد بسیار زیادی از شرکت فیلم سازی خود به دست آورده است.

عامر خان چه حاشیه هایی داشته است؟

همه بازیگران ایرانی و خارجی حاشیه های زیادی به خاطر شغلشان دارند و تا الان در زندگی این بازیگر هم حاشیه های زیادی بوده است مانند ازدواج ناموفق، یا نوع فعالیت ایشان و یا رابطه داشتن و یا مدتی شایعه شده بود که این بازیگر از بازیگران هندی مسلمان با یک مدلینگ ازدواج کرده که صحت ندارند و همسرش ایشان یک کارگردان هستند. ایشان زیاد دوست ندارند که در زندگی خصوصی شان حاشیه داشته باشند و تا الان زندگی آرامی داشته اند و کاری به کار دیگران ندارند.

عامر خان تا کنون چه جوایزی دریافت کرده است؟

این بازیگر با استعداد تا الان افتخارات و جوایز های زیادی از آن خود کرده است و تا الان چندین جایزه به خاطر بهترین نقش مرد را گرفته است و همچنین در سال ۱۹۸۸ در ۲۳ سالگی در فیلم از قیامت به قیامت جایزه ملی فیلم هندوستان را از آن خود کرده است. این بازیگر به دلیل استعداد فوق العاده ای که دارد تا الان چندین جایزه برای نقش های مختلف گرفته است.

اولین فیلم عامر خان کدام بود؟

عامر خان از سن کودکی به بازیگری بسیار علاقه داشت و از آنجایی که پدر و عموی او تهیه کننده و گارگردان بود او وارد کار بازیگری شد و اولین بازی خود را در فیلم پیروزی خاطرات در سن ۸ سالگی به کارگردانی عمویش شروع کرد، و بعد از آن فیلم به مدرسه اسکاتلندی در بمبئی رفت و به تحصیل خود ادامه داد. او الان یکی از بهترین بازیگر های هند است و در فیلم های زیادی نقش آفرینی کرده است.

فیلم های عامر خان را از چگونه دانلود کنیم؟

فیلم های بازیگر خوب را می توانید از سایت های مختلف و آپارات دانلود کنید و حتی بعضی از فیلم های این بازیگر را می توانید در یوتیوب مشاهده کنید. فیلم های این بازیگر را می توانید خیلی راحت در سایت های مختلف دانلود کنید و آن ها را مشاهده کنید.

همسر عامر خان کیست؟

همسر عامر خان کیست؟

این بازیگر تا الان دو بار ازدواج کرده است و ازدواج اول او در سن ۲۱ سالگی با همکار خود رینا دوتا در فیلم قیامت تا قیامت بود که حاصل این ازدواج یا پسر و یک دختر بود. اما این زوج در سال ۲۰۰۲ از هم جدا شدند. این بازیگر در سال ۲۰۰۵ با کیران رائو کارگردان و فیلمنامه نویس هند ازدواج کرد و الان یک فرزند دارند. همسر دوم امیر خان تا الان فیلم های زیادی را کارگردانی کرده است.

سوالات متداول

 1. آیا عامر خان در مسابقات تنیس شرکت می کند؟

  این بازیکن به ورزش تنیس علاقه زیادی و در ۱۵ سالگی قهرمان کشور شده است و الان هم این ورزش را انجام می دهد.

 2. عامر خان چند تا فرزند دارد؟

  این بازیگر دو فرزند از ازدواج اول خود دارد و یک فرزند از ازدواج دوم خود دارد.

 3. همسر دوم عامر خان نویسنده است؟

  همسر دوم این بازیگر توانا هم نویسنده و هم کارگردان می باشد و در هندوستان بسیار سر شناس می باشد.

 4. آیا پدر عامر خان در کار بازیگری می باشد؟

  پدر این بازیگر تهیه کننده سینمای هندوستان است و تا الان بسیاری از فیلم ها را تهیه کنندگی کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]