عباس عاقلی بدنساز های ایرانی بسیار حرفه ای می باشد که توانسته در این رشته ورزشی جایگاه ویژه ای را از آن خود کند و به شهرت و محبوبیت زیادی نیز رسیده است. این بدنساز معروف در طول دوران حرفه ای خود افتخارات و جوایز متعددی را کسب کرده است و به همین دلیل یکی از پرافتخار ترین بدنسازان ایرانی به شمار می رود.

عباس عاقلی کیست؟

عباس عاقلی کیست؟

در رابطه با بیوگرافی عباس عاقلی که یکی از بدنساز های قدیمی ایرانی است؛ می توان این گونه بیان کرد که او متولد سال ۱۳۴۸ در تهران است و تحصیلات خود را در مقطع فوق دیپلم مدیریت به پایان رسانده است و از سال ۱۳۶۹، فعالیت خود را در رشته بدنسازی به طور حرفه‌ ای شروع کرده است. اولین مسابقه رسمی او در سال ۱۳۷۷ و در وزن ۶۵ کیلوگرم بوده است.

این موضوع را هم باید افزود که از سال ۱۳۷۸، آقای عاقلی به عنوان مربی مشغول به فعالیت می‌ باشد. هم چنین بهتر است که بدانید قد عاقلی ۱۶۵ بوده و وزن او در دوران حجم ۹۵ کیلوگرم و در دوران مسابقه ۸۵ کیلوگرم بوده است.

اینستاگرام عباس عاقلی

بهتر است بدانید که این بدنساز مشهور در سپتامبر ۲۰۱۴، یک صفحه شخصی در اینستاگرام برای خود راه اندازی کرد تا به این گونه بتواند با طرفداران و مخاطبانش در ارتباط باشد و فعالیت‌ هایی که انجام می‌ دهد را به آن ها به اشتراک بگذارد.

در حال حاضر نیز عباس عاقلی اینستاگرام را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرده است و توانسته در این شبکه اجتماعی دنبال کنندگان زیادی را هم به دست آورد. حال اگر تمایل دارید تا صفحه اینستاگرام عباس عاقلی را پیدا کنید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه نمایید. هم چنین برای پیدا کردن آدرس سایر شبکه‌ های اجتماعی وی همچون آدرس یوتیوب عباس عاقلی و تلگرام عباس عاقلی هم می‌ توانید همانند اینستاگرام به قسمت جستجوی این شبکه‌ های اجتماعی مراجعه نمایید.

دستاوردها و جوایز عباس عاقلی

دستاوردها و جوایز عباس عاقلی

آقای عاقلی در طول دوران حرفه‌ ای خود توانسته افتخارات و دستاورد های بسیار زیادی را در کارنامه حرفه‌ ای اش به ثبت برساند که از مهم‌ ترین آن ها می‌ توان به: ششم جهان ۲۰۰۸ بحرین ۸۵ کیلو، سوم آسیا ۲۰۰۹ تایلند ۸۰ کیلو، قهرمان آسیا ۲۰۱۰ تهران ۸۵ کیلو، قهرمان جهان ۲۰۱۰ هند، قهرمان آسیا ۲۰۱۱ تایلند، قهرمان پیشکسوتان آسیا ۲۰۱۱ تایلند، قهرمان جهان ۲۰۱۱ مالزی، قهرمان پیشکسوتان آرنولد کلاسیک ۲۰۱۳ آمریکا اشاره کرد.

آیا این بدنساز در مستر المپیا شرکت کرده است؟

بهتر است بدانید با این که این بدنساز مشهور در خیلی از مسابقات مهم شرکت کرده است و توانسته در برخی از آن ها جوایزی را هم کسب کند، حتی لقب بهترین بدنساز را نیز از آن خود کند. اما او در طول دوران حرفه‌ ای خود در مستر المپیا شرکت نکرده است.

عکس های عباس عاقلی

در حال حاضر خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده تصاویر این بدنساز مشهور بپردازند و به این گونه بیشتر با او و فعالیت‌ هایی که انجام می‌ دهد آشنا شوند. در این باره بهتر است بدانید که روش‌ های متعددی برای جستجو و مشاهده تصاویر عاقلی وجود دارد. اما با این حال بهترین روش مراجعه به صفحه اینستاگرام او می باشد.

البته ناگفته نماند که با مراجعه به اینترنت و جستجوی نام این بدنساز هم با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و تصاویر متعددی از او برای شما نمایش خواهد یافت.

عباس عاقلی و همسرش

این روز ها خیلی از افراد کنجکاو هستند تا در مورد روابط شخصی این بدنساز معروف و زن عباس عاقلی اطلاعات بیشتری را به دست آورند. در این باره بهتر است بدانید که او متاهل می‌ باشد و در حال حاضر سه فرزند دارد.

باشگاه عباس عاقلی کجاست

باشگاه عباس عاقلی کجاست؟

در حال حاضر این بدنساز مشهور یک باشگاه با امکانات کامل در تهران دارد که می‌ توانید برای پیدا کردن آدرس باشگاه او به اینترنت مراجعه نمایید.

حاشیه های این بدنساز

بهتر است بدانید که آقای عاقلی یکی از بی‌ حاشیه‌ ترین بدنسازان به شمار می‌ رود که در طول دوران حرفه‌ ای اش هیچگونه حاشیه‌ ای در پیرامون او مشاهده نشده است؛ او در حال حاضر نیز تمام تمرکز خود را بر روی حرفه اش قرار داده است.

این بدنساز کجا زندگی می کند؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، این بدنساز مشهور در تهران به دنیا آمده و بزرگ شده است. حال این موضوع را هم باید افزود که در حال حاضر نیز آقای عاقلی ساکن شهر تهران می‌ باشد و در این شهر به فعالیت‌ های خود می‌ پردازد و در حرفه مربیگری هم مشغول به فعالیت می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]