بازیگرانی که گرین کارت دارند، امروزه با فعالیت های خود توانسته اند جنجال و حاشیه های بی شماری را به وجود آورند. به طوری که این جنجال ها وجه اجتماعی آن ها را خدشه دار نموده است. در حال حاضر بسیاری از بازیگران سرشناس ایرانی، گرین کارت کشور های آمریکا و کانادا را به دست آورده و به همراه خانواده خود در این کشور ها اقامت دارند.

لیست عناوین محتوا پنهان
لیست بازیگرانی که گرین کارت دارند

لیست بازیگرانی که گرین کارت دارند

با توجه به شرایط ناپایدار اوضاع سینما ایران بسیاری از چهره هایی که در سینما و تلویزیون این کشور فعالیت می کردند؛ به تازگی توانسته اند که گرین کارت خود را دریافت نمایند. آن ها علیرغم فعالیتشان در این کشور، زندگی لاکچری و پر رفاهی را در آمریکا برای خود به ارمغان آورند. در حال حاضر می توان گفت؛ که بسیاری از چهره های سرشناس ایرانی دارای گرین کارت کشور آمریکا و یا سایر کشور ها می باشند و از این جهت فعالیتشان در دنیای هنر ایران، بسیار کاهش یافته است. توجه داشته باشید که گرین کارت یا همان کارت سبز، نشانه اقامت دائم کشور آمریکا می باشد. اما ممکن است که برای دیگر کشور ها نیز از عبارت گرین کارت استفاده شود.

حمید فرخ نژاد

یکی از بازیگرانی که گرین کارت دارند را می توان حمید فرخ نژاد دانست. این چهره یکی از شناخته شده ترین چهره های فعال در دنیا سینما و تلویزیون ایران است که در سال ۱۳۴۸ و در شهر آبادان متولد شد. وی فعالیت های خود را در سینما ایران از سال ۱۳۶۹ آغاز کرد و تا کنون توانسته آثار بسیار موفق و درخشانی را در کارنامه هنری خود به ثبت برساند.

البته باید بدانید که این چهره علاوه بر فعالیت در زمینه بازیگری، یکی از کارگردانان، تهیه کنندگان و همچنین فیلمنامه نویسان ایرانی نیز می باشد و اقامت خود را از سال ها قبل در کشور آمریکا دریافت کرده است. در واقع می توان گفت که همسر و فرزند این چهره به طور کامل در آمریکا زندگی می کنند و حمید فرخ نژاد در یکی از مصاحبه های خود اعلام کرد که ماهانه ۱۰ هزار دلار برای آن ها پول می فرستد.

نسرین مقانلو

می توان گفت که نسرین مقانلو یکی از شناخته شده ترین بازیگران دنیای صدا و سیمای ایران می باشد. البته این چهره در سینما و تئاتر فعالیت های گسترده ای را انجام داده و توانسته بر شهرت خود بیفزاید. او در سال ۱۳۴۷ متولد شد و فعالیت های بازیگری خود را به صورت کاملا رسمی و حرفه ای از سال ۱۳۷۰ آغاز کرد. البته او در سال ۱۳۶۹ نیز در فیلم سینمایی دو نیمه سیب به ایفای نقش پرداخت، اما متاسفانه نتوانست به شهرت برسد و شهرت اصلی این چهره به پس از ایفای نقش در سریال پربیننده مسافری از هند باز می گردد.

باید بدانید که نسرین مقانلو نیز یکی از بازیگران ایرانی می باشد که توانست گرین کارت خود را به دست آورد. این چهره در سال های اخیر فعالیت بسیار کم رنگی را در زمینه بازیگری در دنیای سینما و تلویزیون ایران داشته است که این امر نشان دهنده انجام فعالیت های او در خارج از ایران می باشد. گفته می شود که او در حال حاضر به همراه فرزندانش در آمریکا سکونت دارد.

شهاب حسینی

از دیگر بازیگرانی که گرین کارت دارند، می توان به شهاب حسینی اشاره کرد. شهاب الدین حسینی از بازیگران حرفه ای و سرشناس دنیا سینما و تلویزیون ایران است که تا کنون توانسته در آثار قوی و حرفه ای کارگردانان مطرح ایرانی حضور داشته باشد. این چهره متولد سال ۱۳۵۲ در استان تهران است و فعالیت های خود را از سال ۱۳۷۷ به صورت حرفه ای آغاز کرد. این چهره پس از این که در فیلم فروشنده اثر اصغر فرهادی حضور پیدا کرد  توانست در جشنواره فیلم کن جایزه بهترین بازیگر مرد را دریافت نماید.

در حال حاضر اطلاعات دقیقی در مورد تاریخ اخذ گرین کارت کشور آمریکا توسط شهاب حسینی در دسترس نمی باشد، اما باید بدانید که او به همراه خانواده اش در آمریکا زندگی می کند و برای انجام فعالیت های هنری خود به کشور ایران نیز به صورت مداوم سفر خواهد کرد. اخیراً این چهره به یکی از چهره های جنجالی هنری ایران تبدیل شده و برخی از مردم دیدگاهشان نسبت به او تغییر پیدا کرده است. او در زمان آغاز واکسیناسیون ویروس کرونا در یکی از برنامه های خود عنوان کرد که بهتر است از واکسن های ایرانی استفاده شود. در حالی که تصویری از خود را در کشور آمریکا و در حین تزریق واکسن فایزر منتشر کرد.

پارسا پیروزفر

پارسا پیروزفر یکی از چهره های هنری ایران است که علاوه بر محبوبیت بی شماری که توانسته در نزد عموم پیدا کند، به یکی از کم حاشیه ترین بازیگران ایرانی نیز تبدیل شده است. این چهره در بیست و دومین روز شهریور ماه ۱۳۵۲ در استان تهران دیده به جهان گشود. وی فعالیت های بازیگری خود را از سال ۱۳۷۰ آغاز کرد و علاوه بر بازیگری، در رشته های نقاشی، نمایشنامه نویسی و مترجمی نیز فعالیت می کند و در حال حاضر مدرس بازیگری نیز می باشد.

وی در سال های اخیر به طور کامل به کشور آمریکا مهاجرت کرد. با این که همچنان خبر قطعی در مورد ترک همیشگی ایران توسط این بازیگر شناخته شده به چشم نمی خورد، اما باید بدانید که در سال های اخیر، حتی یک بار هم به ایران سفر نکرده. از این جهت می توان گفت که به همراه خانواده خود کشور آمریکا را برای سکونت دائمی خود انتخاب کرده است. این چهره در حال حاضر در کشور آمریکا به صورت تخصصی در زمینه اجرای نمایش و همچنین نمایشنامه نویسی به فعالیت پرداخته و توانسته کارنامه هنری خود را پر بارتر و درخشان تر از قبل کند.

ایرج طهماسب

ایرج طهماسب

یکی دیگر از بازیگرانی که گرین کارت دارند، ایرج طهماسب می باشد. ایرج طهماسب نامی آشنا در دنیا سینما و تلویزیون ایران است که اغلب او را با ایفای نقش در مجموعه های تلویزیونی کلاه قرمزی می شناسیم. این چهره در سال ۱۳۳۸ دیده به جهان گشود و نخستین فعالیت خود را در دنیا سینما ایران از سال ۱۳۶۴ با ایفا نقش در فیلم آن سوی مه، آغاز کرد. این چهره همچنین تحصیلات خود را در زمینه فارغ التحصیلی رشته تئاتر در دانشگاه هنر های زیبا تهران به سرانجام رساند و فعالیت های هنری خود را در زمینه نویسندگی و کارگردانی نیز ادامه داد.

این چهره همچنین یکی از مجریان و عروسک گردانان ماهر ایرانی می باشد که در مجموعه های تلویزیونی کلاه قرمزی و مدرسه موش ها هنر آفرینی کرد. با توجه به این که فعالیت های این چهره در سال های اخیر به شدت کاهش یافته، می توان عنوان کرد که او نیز یکی از بازیگران خارج نشین ایرانی می باشد. وی در حال حاضر به همراه همسر و دختران خود توانسته گرین کارت آمریکا را دریافت کند و ساکن این کشور شود.

حمید جبلی

حمید جبلی از چهره هایی است که در کنار ایرج طهماسب توانست به شهرت برسد. این چهره از پیشکسوتان دنیا سینما و تلویزیون ایران به حساب می آید که علاوه بر فعالیت در زمینه بازیگری، یکی از تهیه کنندگان، صدا پیشه گان، عروسک گردانان و فیلمنامه نویسان ایرانی نیز می باشد. او در سال ۱۳۳۷ متولد شد و فعالیت های خود را ابتدا در کانون فرهنگی کودکان و نوجوانان در سال ۱۳۵۱ خورشیدی آغاز کرد.

این چهره پس از پیروزی انقلاب اسلامی کشور خود را ترک نکرد و فعالیت های خود را در زمینه تئاتر آغاز نمود. استعداد و موفقیت این چهره در صنعت هنری ایران، موجب شد تا بتواند فعالیت های خود را گسترده تر کند و به همراه ایرج طهماسب، فیلمنامه فیلم های سینمایی کلاه قرمزی را بنویسد. این چهره همچنین صداپیشه کلاه قرمزی و پسرخاله نیز می باشد و از این جهت در خاطره ها ماندگار شده است.

حامد بهداد

یکی از بازیگرانی که گرین کارت دارند، حامد بهداد می باشد. حامد بهداد را می توان با استعداد ترین بازیگر مرد ایرانی دانست. زیرا که او در نخستین فیلم سینمایی خود توانست جایزه بهترین بازیگر مرد را برای خود به ارمغان آورد. این چهره متولد بیست و ششمین روز آبان ماه سال ۱۳۵۲ در شهر مشهد می باشد که از دوران کودکی به بازیگری علاقه بسیار زیادی داشت و در کارنامه هنری خود آثار سینمایی قدرتمندی، همچون روز سوم و سد معبر را به ثبت رسانده و از این جهت توانسته به شهرت بسیار زیادی دست پیدا کند.

او فعالیت های هنری خود را از سال ۱۳۷۹ آغاز کرد. اما امروزه توانسته در دیگر رشته های هنری مانند نوازندگی گیتار، خوانندگی، صدا پیشگی عکاسی، بوکس، تهیه کنندگی و نوازندگی درامر به فعالیت بپردازد. گفته می شود که این چهره پس از این که در صنعت بازیگری توانست به شهرت برسد، اقامت خود را از کشور آمریکا دریافت نمود و در حال حاضر تنها برای انجام برخی از امورات هنری خود به کشور ایران می آید.

فریبرز عرب نیا

فریبرز عرب نیا از دیگر چهره های شناخته شده ایرانی است که به تازگی خبر هایی مبنی بر اخذ گرین کارت و اقامت در کشور آمریکا او، در فضا های مجازی به گوش می رسد. این بازیگر ایرانی که در سال ۱۳۴۳ متولد شده، فعالیت های هنری خود را در سال ۱۳۶۸ در استان تهران آغاز کرد. وی از بازیگران به نام دنیا سینما و تلویزیون است که در آثار قدرتمند کارگردانان سرشناس ایرانی، هنر آفرینی کرده و توانسته به شهرت چشمگیری دست پیدا کند.

اما می توان گفت اوج شهرت این چهره مربوط به ایفا نقش در سریال قدرتمند و پر بیننده مختارنامه در کاراکتر مختار بن ابوعبید ثقفی بود. با بررسی زندگی این بازیگر ایرانی پی می بریم که او برای آخرین بار در سال ۱۳۹۴ در دنیا تلویزیون حضور داشته و پس از آن، فعالیتی از او در این صنعت هنری دیده نمی شود. از این جهت می توان گفت که وی در حال حاضر به همراه تنها فرزند خود، در کشور آمریکا زندگی اش را سپری می کند.

عکس بازیگرانی که گرین کارت دارند را در کجا مشاهده کنیم؟

از آن جایی که بازیگران از چهره های شناخته شده برای هر جامعه ای می باشند و مسلما طرفداران و علاقه مندان بسیار زیادی دارند، تصاویر آن ها در بسیاری از رسانه های هنری قابل مشاهده خواهد بود. البته امروزه با گسترش شبکه های مجازی نیز می توانید به پیج علاقه مندان و طرفداران آن ها، که اصطلاحا با عنوان فن پیج فعالیت می کنند، دسترسی پیدا کرده و از طریق آن ها نیز از اخبار و تصاویر جدید بازیگران مورد علاقه خود در ایران و یا آمریکا اطلاع پیدا کنید.

درآمد بازیگرانی که گرین کارت دارند از کجاست؟

چهره های هنری فعال در صنعت بازیگری و تهیه کنندگی با این که کشور آمریکا را برای سکونت و گذراندن زندگی خود انتخاب کرده اند، اما همچنان نیز می توانند فعالیت های خود را در کشور ایران ادامه دهند. البته ادامه فعالیت های آن ها در کشور ایران به شرطی است که در کشور های دیگر قوانین اسلامی را زیر پا نگذاشته باشند و به نوعی حد و حدود خود را رعایت کرده باشند.

از این جهت بسیاری از بازیگران ساکن در کشور آمریکا برای ایفا نقش در بسیاری از سریال های تلویزیونی و سینمایی به محل زادگاهشان باز خواهد گشت و از این طریق درآمد زایی می کنند. البته بسیاری از این چهره ها در آمریکا نیز یک منبع درآمد قوی را برای خود ایجاد کرده اند تا بتوانند هزینه های بالا زندگی در کشور های خارجی را به دست آورند.

آیا بازیگرانی که گرین کارت دارند در خارج از کشور هم فیلم بازی می کنند؟

آیا بازیگرانی که گرین کارت دارند در خارج از کشور هم فیلم بازی می کنند؟

چهره هایی که فعالیت اصلی آن ها بازیگری می باشد، در حال حاضر سعی کرده اند تا در فیلم های سینمایی خارجی نیز به ایفا نقش بپردازند. به طوری که امروزه شاهد ایفا نقش بسیاری از چهره های شناخته شده و مشهور ایرانی در فیلم های سینمایی آمریکایی هستیم. البته به گفته این چهره ها، بازی در فیلم های سینمایی کشور های دیگر بسیار سخت و دشوار می باشد و ترجیح می دهند که برای ادامه فعالیت بازیگریشان به محل زادگاه خود بازگردند. برای این که بتوانید به تمامی فیلم های بازیگر مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید، کافی است که نام او را در مرورگر اینترنت خود سرچ نمایید.

بازیگرانی که گرین کارت دارند زندگی مرفهی دارند؟

باید بدانید که دریافت اقامت کشور آمریکا بسیار سخت و دشوار می باشد. علاوه بر آن، کسانی که نسبت به اخذ گرین کارت این کشور اقدام می کنند باید هزینه های بسیار بالایی را تقبل کرده و پرداخت نمایند. از این جهت می توان عنوان کرد که اکثر چهره های ایرانی که کشور آمریکا و یا سایر کشور ها را برای اقامت خود برگزیده اند، درآمد بسیار بالایی نیز دارند و می توان از آن ها به عنوان چهره های ثروتمند ایرانی نام برد.

همچنین باید توجه داشته باشید که هزینه زندگی در کشور های خارجی به نسبت ایران بسیار بالا می باشد و برای این که بازیگران بتوانند در این کشور ها امرار معاش کنند، مسلماً باید هزینه های زیادی را بپردازند. از این جهت می توان عنوان کرد که آن ها توانسته اند یک زندگی مرفه را برای خود در کشور های دیگر ایجاد نمایند.

چه حاشیه هایی برای بازیگرانی که گرین کارت دارند به وجود آمد؟

چه حاشیه هایی برای بازیگرانی که گرین کارت دارند به وجود آمد؟

باید بدانید که اکثر سلبریتی های ایرانی که گرین کارت کشور های دیگر را اخذ می کنند، سعی کرده اند تا در سکوت خبری به فعالیت های خود در سایر کشور ها مشغول شوند و حاشیه و جنجال های اطرافشان را به حداقل برسانند. اما متاسفانه برخی از این چهره ها مدام در حال حاشیه سازی هستند و اخذ گرین کارت آن ها نیز جنجال های دیگری را برایشان به ارمغان آورده است. در حال حاضر از شهاب حسینی به عنوان یکی از پر حاشیه ترین بازیگران ایرانی که در آمریکا سکونت دارد، نام برده می شود.

علاوه بر این، بازیگر زن ایرانی که در خارج بازی می کند، به دلیل این که باید قوانین مربوط به آن کشور را رعایت کند، اقدام به کشف حجاب کرده است که این امر حاشیه ها و جنجال های بی شماری را برایش به ارمغان آورده است. باید بدانید بازیگرانی که در کشور های دیگر کشف حجاب کرده اند و به فعالیت بازیگری خود مشغول هستند، دیگر نمی توانند وارد کشور ایران شوند و برای همیشه باید کشور مقصد را برای سکونت خود انتخاب کنند.

آدرس پیج اینستاگرام بازیگرانی که گرین کارت دارند چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام بازیگرانی که گرین کارت دارند چیست؟

اکثر بازیگرانی که گرین کارت دارند، به دلیل این که بتوانند با علاقه مندان و طرفداران خود ارتباط برقرار کنند، پیج هایی را در شبکه مجازی اینستاگرام راه اندازی کرده اند. در واقع می توان گفت که این چهره ها فعالیت گسترده ای را در اینستاگرام دارند و به صورت مداوم اخبار زندگی خود و پروژه های کاریشان را با علاقه مندان خود به اشتراک می گذارند.

برای این که بتوانید به پیج اصلی این چهره ها دسترسی پیدا کنید، باید نام آن ها را به صورت لاتین در قسمت سرچ این اپلیکیشن جست و جو نمایید. توجه داشته باشید که اکثر چهره های مشهور و شناخته شده ایرانی از سوی مدیریت اینستاگرام تیک آبی را دریافت کرده اند و از این جهت پیج اصلی آن ها با فن پیج هایشان، قابل تشخیص می باشد.

یوتیوب بازیگرانی که گرین کارت دارند

یوتیوب بازیگرانی که گرین کارت دارند

محبوبیت شبکه اجتماعی یوتیوب، در حال حاضر باعث شده تا بسیاری از سلبریتی ها و بازیگران ایرانی نیز در آن به فعالیت بپردازند. این اپلیکیشن یکی از بهترین شبکه های مجازی برای به اشتراک گذاری ویدیو ها و کلیپ های مختلف می باشد و در حال حاضر برخی از بازیگرانی که گرین کارت دارند، در این شبکه مجازی به فعالیت پرداخته اند. برای دستیابی به چنل مخصوص بازیگران مورد علاقه خود در شبکه اجتماعی یوتیوب می توانید نام آن ها را در مرورگر این اپلیکیشن جست و جو کنید و سپس آن ها را سابسکرایب نمایید.

نگاه منتقدان درباره بازیگرانی که گرین کارت دارند

همان طور که در مطالب پیشین عنوان شد، اخذ گرین کارت کشور های مختلف نظیر آمریکا و کانادا برای سلبریتی های سرشناس ایرانی، حاشیه و جنجال های بی شماری را به وجود آورده است که این امر موجب شده تا منتقدان نسبت به اخذ گرین کارت این چهره ها واکنش نشان دهند و نظرات متفاوتی را نسبت به آن ها ارائه دهند.

البته باید بدانید که اکثر منتقدان با این امر مخالف هستند و نظراتشان را نسبت به این بازیگران در شبکه های مجازی به اشتراک گذاشته اند. برخی از منتقدان این سلبریتی ها را نماد فساد در دنیا سینما و تلویزیون ایران می دانند و همچنین آن ها را دو رو معرفی می کنند.

البته باید توجه داشته باشید که زندگی شخصی هر فردی تنها به خودش ارتباط دارد و هیچکس نمی تواند دخالتی در انتخاب های دیگران داشته باشد. اگر شما نیز از علاقه مندان به خبر ها و جنجال های هنری هستید، می توانید اخبار هنرمندان ایرانی خارج از کشور را از طریق رسانه های فعال در این زمینه دنبال کنید. همچنین توجه داشته باشید که امروزه شبکه های مجازی، قدرتمند ترین منابع برای خبر رسانی زندگی سلبریتی های ایرانی هستند و در حال حاضر بسیاری از فن پیج های هنرمندان، اخبار مربوط به آن ها را به اشتراک گذاشته و پشتیبانی می کنند. همچنین برای دسترسی به لیست بازیگرانی که گرین کارت دارند، رسانه های معتبر هنری که در بستر اینترنت فعالیت می کند، بهترین منابعی هستند که می توانید به آن ها مراجعه کنید.

سوالات متداول

 1. دلیل جنجال ها و حاشیه هایی که برای بازیگران دارای گرین کارت به وجود آمده چیست؟

  منتقدان بر این نظر هستند که این افراد فساد را در جامعه ایران نشان می دهند و از این جهت جنجال های بی شماری را برای آن ها در شبکه های مجازی به وجود آورده اند.

 2. کدام سلبریتی های شناخته شده توانسته اند گرین کارت کشور آمریکا را اخذ کند؟

  شهاب حسینی، حمید فرخ نژاد، نسرین مقانلو، حمید جبلی، ایرج طهماسب و پارسا پیروزفر را می توان از سلبریتی های ساکن آمریکا دانست.

 3. پرحاشیه ترین سلبریتی ایرانی تبار ساکن آمریکا کیست؟

  از شهاب حسینی به عنوان جنجالی ترین بازیگران ایرانی ساکن آمریکا نام برده خواهد شد.

 4. بازیگرانی که گرین کارت دارند از چه راهی به کسب درآمد می پردازند؟

  این افراد فعالیت های هنری خود را در ایران و کشور های دیگر به انجام می رسانند و از این طریق درآمد زایی می کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]