احلام خواننده ایرانی الاصل است که در چند سال اخیر توجه بسیاری را به طرف خود جلب کرده است. این خوانندهکه یکی از سلبریتی های اینستاگرام هم هست به دو زبان عربی و فارسی ترانه می خواند و به دلیل حواشی های بسیاری که در فضای مجازی بوجود آوده است، در بین کاربران مشهور شده است. او پس از آنکه آهنگی موسوم به شیطون را خواند به شهرت رسید. وی که در ابتدا در شهر اصفهان زندگی می کرد در رشته فوتبال فعالیت می کرد اما پس از مدتی به توصیه برادرش در موسیقی کار خود را ادامه داد. این خواننده به شهر دبی مهاجرت کرد و تا به حال آهنگ های بسیاری را روانه بازار کرده است. یکی از دلایل محبوبیت او در بین طرفدارانش این است که آهنگ های او شاد می باشند و به همین خاطر بیشتر مورد توجه هوادارانش قرار گرفته است. برای اطلاع از بیوگرافی این خواننده با ما همراه باشید.

بیوگرافی احلام خواننده ایرانی

بیوگرافی احلام خواننده ایرانی

گفته می شود که این خواننده مشهور در سال ۱۳۷۰ در شهر اصفهان چشم به دنیا گشوده است و از همان دوران نوجوانی ابتدا به فوتبال و سپس به موزیک علاقه داشته است. پدرش اهل اهواز بود و مادرش اصفهان زندگی می کرد. آنها در شهر سی و سه پل زندگی می کردند و در دوران نوجوانی با دوستانش دورهمی می گرفتند و او به دلیل صدای رسایش خواننده جمع بود. دستانش بارها از او می خواستند تا یک نفس برای آنها بخواند و لذت ببرند. این موضوع بیشتر برای سرگرمی بود و خود او نیز در آن سال ها نمی دانست که روزی این حرفه او خواهد شد و چنان دراین رشته پیشرفت خواهد کرد که همگان او را تحسین کنند. در روزهایی که به دبی سفر کرده بود، به همگان اعلام کرده بود که قصدش تفریح بوده اما دیگر برنگشت و همانجا ماندگار شد.

پس از مدت کوتاهی آلبوم و موزیک های او روانه بازار شد و دوران حرفه ای این خواننده آغاز شد. این خواننده تا به حال آهنگ های مختلفی را به طور رسمی به بازار منتشر کرده است که یکی از آنها یلیزمنی خیالک نام دارد. خواننده مشهور ایرانی کارهای دیگری نیز دارد که از جمله آنها دل دیوونه، بهترین، برگرد و پشیمونم است.

اینستاگرام احلام

دنبال کردن اینستاگرام احلام

در ابتدای ورودش به شهر دبی هیچ دوست و آشنایی در آنجا نداشت و روحیه او طوری بود که همیشه باید چند نفری دورورش می بودند. او روحیه ای اجتماعی داشت و هرگز از تنهایی لذت نمی برد. به همین خاطر بود که فعالیت خود در اینترنت را افزایش داد و به فضای مجازی روی آورد و از این طریق با دوستان خود در ارتباط بود. او حساب کاربری در شبکه اجتماعی اینستاگرام ایجاد کرد و ساعت های بیکاری را در آن می گذراند. پس از مدتی تصمیم گرفت تا از این طریق به تبلیغات کارهای خود بپردازد و موزیک هایش را از همان صفحه برای علاقمندان و طرفدارانش منتشر می کرد.

او نیز که دیده بود دیگر سلبریتی ها چگونه از این شبکه اجتماعی برای پول درآوردن و جذب مخاطب استفاده می کنند، با پشتکار زیاد به آن پرداخت. علاوه بر منتشر کردن آثار خود، با دیگر افراد نیز از طریق آن رابطه می گیرد و سعی می کند تا پیج خود را به دیگران معرفی و روز به روز به تعداد دنبال کننده آن اضافه کند. در این صفحه تصاویر خود را با استایل های خاص عربی و ایرانی برای آنها نمایش می دهد و بعضی مواقع جنجال هایی را برای جلب توجه ایجاد می کند. پست های بسیاری را تا به حال منتشر کرده است که در زیر آنها کاربران به زد و خورد لفظی می پردازند. صفحه شخصی او حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر فالور دارد و تاکنون بیش از یکصد پست با موضوعات مختلف منتشر کرده است. برای دنبال کردن اینستاگرام احلام از این لینک استفاده کنید.

در بالای صفحه او نوشته شده است که موزیک هایش را به دو زبان عربی و فارسی می خواند و با انتشار عکس سر گربه متوجه می شویم که او علاقه خاصی به این حیوان دارد. البته ناگفته نماند که در یکی از لایوهایی که در صفحه اش نیز موجود است، او نوشته است که پسرم اما زمانی که پست را باز می کنید، خواهید دید که منظور او گربه ای است که روی تشکی خوابیده است.

احلام خواننده ایرانی

احلام خواننده ایرانی

جالب تر آنکه این خواننده محبوب در دورانی قبل از مهاجرتش به شهر دبی در ایران فوتبال بازی می کرده است. او سال ها برای تیم لیگ برتری در لیگ خلیج فارس فوتبال بازی می کرده و در این رشته حرفی برای گفتن داشته است. گفته می شود که فوتبال یکی دیگر از رشته هایی بوده که علاقه خاصی به آن داشته و به طور جدی در آن فعالیت می کرد. استایل بلندش بیانگر این می باشد که ورزش می کند اما بنا بر گزارشات منتشر شده به یکباره تصمیم می گیرد که وارد دنیای موسیقی شود و از کشور مهاجرت نماید. قدش ۱۷۴ سانتی متر است و یک برادر بزرگتر دارد که در رشته موسیقی فعال است. پدرش شغل آزاد داشته و فوتبال رشته مورد علاقه اش بود.

این خواننده دو زبانه با حمایت پدرش به رشته فوتبال پرداخت و در ابتدا با یک تیم فوتسال به دنبال رویای خود بود. سپس با تیمی دیگر آشنا شد و وارد فوتبال چمنی شد. با پشتکاری که داشت خیلی زود نظر مربیان تیم های لیگ برتری را جذب کرد و او را وارد بازی های این لیگ کردند. بازی او با دو پا بسیار خوب بود و به همین دلیل بازی در دو پست چپ و راست خط دفاعی برایش فرقی نداشت. گفته می شود که او عضو تیم سپاهان اصفهان بود اما طرفدار دو آتیشه قرمزهای پایتخت بود. به دلیل مشورت های برادرش او این رشته را رها کرد و به دنبال رویای دوم خود یعنی موسیقی رفت. پدر بزرگ مادریش شاعر و پدریش نوازنده بود.

آهنگ این دل هوایی شده احلام

آهنگ این دل هوایی شده

آهنگ جدید احلام که خیلی سریع در بین طرفدارانش منتشر شد، این دل هوایی شده بود. همه می دانیم که او تنها زندگی می کند و هیچ مسئله عشق و عاشقی بین او و دیگری وجود ندارد. اما در این آهنگ این خواننده بسیار موشکافانه به “او” اشاره می کند که ناشناخته است. در بخشی از آن زندگی در کنار “او” را مانند خواب و خیال می داند و بدون “او” زندگی را محال می داند. اگر این آهنگ درست باشد و شرح حالی از خود او باشد احتمالا او عاشق شده و آن را برای معشوقه اش خوانده باشد. در بخشی دیگر از آن می گوید که از روزی که در زیر بارون دیده، عاشقش شده و نمی تواند از آن روز به بعد از او دل بکند. همچنین این خواننده ادامه می دهد که هرگر نمی تواند آن لحظه را از ذهنش دور سازد و فراموش کند. در این آهنگ این خوانند زن ایرانی می گوید که برای دیدنش لحظه شماری می کند.

نکته جالب دیگر اینکه در یکی دیگر از سایت ها در مورد او گفته است که با وجود اینکه مجرد است اما همیشه حلقه ای در دست چپ خود دارد. این موضوع مشکوک است و احتمالا او معشوقه ای دارد و اما از همه مخفی نگه داشته است.

لایو حسن آقا میری و احلام

پدر احلام کیست

همانطور که قبلا ذکر کردیم در مورد پدر او اطلاعات چندانی در دست نیست اما او دارای اصلیتی اهوازی می باشد. شغل او آزاد و گفته می شود که راننده است و پس از آشنایی با مادرش که اهل اصفهان است به این شهر سفر می کند و زندگی تازه ای را شروع می کند. او به فوتبال نیز علاقه داشته و مشوقش برای ورود به این رشته نیز او بوده است.

لایو حسن آقا میری و احلام

در لایو این دو فرد جنجالی یعنی حسن آقا میری و احلام که به طور زنده پخش می شد و کاربران بسیاری آن را مشاهده می کردند، مسائل حاشیه ای بسیاری مورد بحث قرار گرفت. در ابتدا این خواننده گفت که از آنجایی که این روحانی در ایران حضور دارد و برای اینکه مشکلی برای او بوجود نیاید، من حجابم را حفظ کردم. سپس در قسمتی دیگری از آن این خواننده از روحانی می پرسد که نظرش در مورد خوانندگی چیست و او جواب می دهد که به نظرش خوانندگی زن و مرد فرقی ندارد.

در بخش دیگری از این لایو، روحانی جنجالی به او می گوید که صدایش خوب است و دو بیتی را برایش بخواند. این خواننده شروع به آواز خواندن می کند و پس از مدتی که تمام می شود، دوباره حسن اقامیری درخواست می کند که ادامه دهد. سپس خود او ادامه آهنگ را می خواند و باعث تعجب وی می شود و او را مورد تحسین قرار می دهد.

سوالات متداول در مورد این خواننده دو زبانه

آیا احلام در ایران زندگی می کند؟

خیر . او در حال حاضر به شهر دبی مهاجرت کرده و در آنجا زندگی می کند.

احلام اصالتا اهل کجاست؟

بنا بر اطلاعات منتشر شده پدر او اهل اهواز می باشد و مادرش اصالتا اصفهانی است اما در حال حاضر در دبی زندگی می کند.

آیا احلام متاهل است؟

او حلقه ای را در دست چپ خود دارد اما بنا بر اطلاعات منتشر شده او تنها زندگی می کند و مجرد می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]