اینستاگرام در دنیای امروز تبدیل شده به یک بازار جهانی برای فعالیت و دیده شدن بهتر افراد در هر زمینه ای به خصوص کسب و کار های مختص هر فرد برای نمایش دادن به عموم مردم. در کنار اینکه بسیاری از شغل ها وارد اینستاگرام شدند، تعداد بسیاری از شغل ها و فعالیت های جذاب نیز از طریق اینستاگرام به وجود آمده اند. حال می خواهیم شما را با امیر رضا سعیدی یکی از مشهورترین افراد اینستاگرام که توانسته شرایط مناسبی را از نظر شغل و حرفه به دست آورد بیشتر آشنا کنیم.

زندگینامه امیررضا سعیدی چگونه است؟

زندگینامه امیر رضا سعیدی چگونه است؟

امیررضا سرمد سعیدی متولد ۱۷ اسفند سال ۱۳۷۴ از شهر تهران می باشد. از بچگی علاقه به کار کردن داشت و از همان سن کم (۱۱ سالگی) شروع به کار کرد. اولین کار او تراکت پخش کردن بوده و به گفته خودش حقوق این کار را برای خرج مدرسه خود جمع می کرده است. در کل علاقه او به مستقل بودن از بچگی باعث شد که به سراغ کارهای زیادی برود. کارهایی گاهی پیش پا افتاده برای گذران زندگی بود. مثل پیک موتوری، کار کردن در فلافلی و ساندویچی.

اما علاقه او به تکنولوژی و کار کردن با کامپیوتر و گوشی های همراه باعث شد که به این نوع کار ها قانع نباشد. او همزمان با انجام این کار ها به آموزش کامپیوتر پرداخت. حتی در دوره هایی به صورت رایگان برای کافی نت ها و موبایل فروشی ها کار می کرد تا بتواند از طریق آن ها آموزش ببیند.

امیر رضا سعیدی در رشته انسانی تحصیل کرده و دیپلم انسانی و کامپیوتر دارد. اما او در دانشگاه به خواسته های خود دست نیافت و از دانشگاه انصراف داد تا فعالیت خود را خارج از دانشگاه انجام دهد.

او از حدود ۵ الی ۶ سال قبل فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز کرد. در ابتدای کار خود و در یکی دو سال ابتدایی فروغی آن چنانی نداشت و اکثر کار های خود را به صورت رایگان انجام می داد. اگرچه تمامی آن ها برای او کسب تجربه شد و باعث شد در ادامه راه موفقیت بیشتری کسب کند.

اینستاگرام امیررضا سعیدی

اینستاگرام امیر رضا سعیدی

امیر رضا سعیدی یکی از بلاگر های اینستاگرام است که فعالیت او در زمینه سوشال مارکتینگ می باشد. به گفته خود اولین نفری است که سوشال مارکتینگ را در اینستاگرام شروع کرده است. حال این سوال پیش می آید که فعالیت او بیشتر چه چیز هایی می باشد؟

خب اول از همه درباره پیج او و فعالیتی که در پیج خود دارد باید گفت که امیر رضا سعیدی تولید محتوا مختلف در رابطه با خود اینستاگرام می کند. راه های افزایش فالور، بازدید بیشتر پست ها، رفتن پست های پیج به اکسپلور، ساخت استوری های جذاب و همچنین معرفی نرم افزار های مختلف برای این کار.

ایدی پیج جدید او @amirrezasarmad می باشد. پیج او در حال حاضر ۹۵k فالور دارد. البته پیج قبلی او با ۴۸۰k فالور از طریق خود اینستاگرام بسته شد. این امر باعث شد تا او پیج جدید خودش رو از مهر ماه سال ۹۹ راه اندازی کند. که تا الان به خوبی توانسته ۹۵ هزار نفر را به خود جذب کند. برای اطلاع از هزینه تبلیغات در اینستاگرام او می توانید از این لینک استفاده کنید.

فعالیت های شغلی وی چیست؟

فعالیت های شغلی وی چیست؟

او علاوه بر پیج خود فعالیت های دیگری در زمینه اینستاگرام انجام می دهد. که به طور کلی منبع اصلی درآمد او از این طریق می باشد.

خیلی از افراد پیج های جدیدی با موضوع های مختلف راه انداز می کنند. یک سری می خواهند محصولات خود را در اینستاگرام بفروشند. یکی سری از افراد کلیپ های آموزشی می سازند. همچنین خیلی از افراد علاقه به فعالیت به صورت بلاگری را در اینستاگرام دارند. امیر رضا سعیدی یکی از کارهایی که انجام می دهد. این است که پیج های این مدل افراد را می گیرد. با توجه به آگاهی و تجربه ای که دارد پیج آن ها را بهبود می بخشد و به فالور های بالا می رساند.

دومین فعالیتی که دارد مانند خیلی از افراد که یک مهارتی را دارند. آن ها را به بقیه آموزش می دهند. چه به صورت فایل هایی تحت عنوان پکیج آموزشی چه به صورت برگزاری همایش و آموزش های حضوری. امیر رضا سعیدی به هر دو صورت این کار را انجام می دهد. جزو اولین افرادی است که از این طریق همایش برگزاری کرده است. در ابتدای کار خود همایش هایی با تعداد افراد ۸۰ نفر آغاز کرد. اما امروزه از همایش های او استقبال خوبی به عمل می آید.

همچنین او پکیج های آموزشی آماده کرده و به صورت ویدیویی برای افرادی که علاقه دارند مهارت او را یاد بگیرند به فروش می رساند. که اغلب با رضایت ۹۰ درصدی افراد روبرو بوده است. به گفته خود او تعدادی افراد نیز ناراضی بوده اند اما خیلی محدود. او حتی به افرادی که علاقه به بلاگر شدن را داشته باشند در صورت استعداد کمک می کند تا آن ها را به نتایج مطلوبی که می خواهند برساند.

درآمد امیر رضا سعیدی چقدر می باشد؟

امیر رضا سعیدی در ابتدای کار خود همان طور که گفتیم اکثر فعالیت های خود را رایگان انجام می داد. اما در همان ابتدای کار نیز با توجه به صحبت هایی که خود کرده یک مشتری خوب داشته که از کار او بسیار راضی بوده. همین باعث شده که او برای از دست ندادن مشتری ثابت خود با دیگر افراد همکاری نکند. اما نقطه عطف درآمد او از این کار زمان قطع همکاری خود با آن مشتری بود. او پس از جدایی توانست پروژه های خوبی را دریافت کرده و درآمد خود را به بالا ۲۰ میلیون تومان در ماه برساند.

اما این درآمد در سال های اخیر برای او تغییر کرد. امروزه باتوجه به فعالیت های مختلفی که او در هر ماه انجام می دهد. درآمد متفاوتی دارد. اما به طور کلی به گفته خود در ماه هایی که فعالیت بیشتری داشته باشد تا ۹۰ الی ۱۰۰ میلیون در ماه درآمد دارد. در بعضی از ماه های سال نیز اگر فعالیت کمتر داشته باشد حداقل ۳۰ میلیون درآمد او می باشد. که همه این ها نشانه از این دارد که او در کار خود توانسته مهارت و تجربه کافی را کسب کند. همین امر نیز باعث شده افراد بسیاری به او اعتماد کنند و او را در اینستاگرام حمایت کنند.

مصاحبه با امیر رضا سعیدی درباره چه بود؟

در مصاحبه ای کوتاه با امیر رضا سعیدی داشتیم یک سری سوالات ریز و درشت را از او پرسیدیم که چند تا از بهترین های آن که جذاب تر بود را برای شما انتخاب کردیم.

از امیر رضا سعیدی پرسیدیم که بزرگترین آرزوت چی هست؟ گفت بزرگترین آرزوی من اینه که بتونم اسمم تو تاریخ کامپیوتر دنیا به عنوان یک آدم خلاق و موفق ثبت کنم. همچنین زمانی که پرسیدیم دوست داری با چه شخصیت معروفی هم صحبت بشی؟ او گفت که عاشق کریستوفر نولان است. اگر بتواند یک روزی از نزدیک او را ببیند حتما از او راجب این که چطور این فیلم ها را می نویسد و کارگردانی می کند سوال خواهد کرد.

او در جواب به این سوال که اولین درآمد اینستاگرامت چقدر بود، جواب داد اولین پول دریافتی از اینستاگرام را زمانی که یک نفر می خواست پست عکس نوشته درست کند به من دایرکت داد. من برای او سه تا عکس درست کردم و ۵۰ هزار تومان از او گرفتم.

همچنین درباره شخصیت او نیز پرسیدیم که آیا تو خیال پردازی بیشتر یا واقع گرا؟ او گفت من به شدت خیال پردازم، به شدت رویا را دوست دارم. قدرت تخیل خوبی دارم و عاشق آن هستم. وقتی کسی چیزی را برایم تعریف می کند. راحت می توانم چشم هایم را ببندم و آن را تصور کنم. حتی گاهی اوقات که خیلی تمرکز می کنم تو قدرت تخیلم می تونم حدس بزنم که این آدم با این خصوصیات در جلسه کاری چه چیزی بیان می کند. از نظر من علم یعنی رویا و تخیل، هر آدمی که رویا و تخیل نداشته باشه یعنی علم نداره، علم نداشته باشی سواد نداری و سوادم نداشته باشی، آدم ساده لوح و زودباوری می شی.

سوالات متداول

امیر رضا سعیدی در هنرگستر حیایی فعالیت می کند؟

او در مجموعه امین حیایی به عنوان طراح وب سایت مجموعه فعالیت می کند. همچنین در شبکه های اجتماعی آن ها را یاری می کند.

آیا امیر رضا سعیدی با خانواده زندگی می کند؟

تقریبا حدود ۶ سال است که به صورت مستقل زندگی می کند. او دلیل جدا شدن خود را این گونه عنوان کرد که می خواهد یاد بگیرد تنها زندگی کند و مستقل باشد. اما گفت که یک مقدار برای این کار زود اقدام کرده و اگر به عقب بازگردد تا سن ۲۱ سالگی همراه خانواده می ماند.

سرمایه او برای شروع این کار چقدر بود؟

امیر رضا سعیدی کار خود را بدون هیچ سرمایه ای آغاز کرد. حتی او در ابتدا گفت که گوشی همراه نیز نداشته و از مادر خود گوشی قرض می کرده و به فعالیت می پرداخته است.

از چند سالگی فعالیت خود را شروع کرد؟

او فعالیت خود را در اینستاگرام از ۶ سال پیش در سن ۱۹ سالگی آغاز کرد و از همان ابتدا رشد خوبی را در اینستاگرام داشت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]