هزینه تبلیغات در اینستاگرام یکی از سوال ها و دغدغه هایی است، که بسیاری را به خود مشغول کرده است. این که برای تبلیغ در اینستاگرام و در این فضا آن هم به شکل و صورت استوری چقدر باید هزینه کرد؟ از جمله سوال هایی است، که پاسخ واحدی برای آن موجود نمی باشد. چرا که در محبوب ترین اکانت های اینستاگرام این میزان متفاوت است. البته درست است، که یک تعرفه کلی برای آن حاکم است. اما در پیج سلبریتی های مختلف این میزان متغیر بوده و مقدار آن توسط شخص مشخص می شود.

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

مقدار هزینه ای که برای تبلیغات در پیج های اینستاگرامی در نظر گرفته می شود، متغیر است. البته به صورت کلی و جامع یک مقدار تقریبا معین برای آن موجود است. اما این مقدار در پیج های مطرح و پر فالوور متفاوت می باشد. به شکلی که از مضنه کلی و قیمت جامع آن پیروی نمی کند. البته می توان گفت که استوری هایی که در پیج ها قرار داده می شود، به نسبت ارزان تر است. چرا که پست های تبلیغاتی بسیار گران قیمت تر می باشد. در نتیجه نمی توان یک عدد قطعی و درست برای هزینه تبلیغات در اینستاگرام عنوان کرد.

هزینه تبلیغات در اینستاگرام توسط مدل ها چقدر است؟

هزینه تبلیغات در فضای اینستاگرام برای مدل های ایرانی یا خارجی متفاوت است. مطمئنا اگر بخواهیم بر حسب دلار بسنجیم، این مقدار دارای تفاوتی فاحش می باشد. اما در کشور ما به ان دلیل که مدلینگ ها خیلی نمی توانند خود را در معرض نمایش بگذارند، به نسبت دیگر سلبریتی ها مقدار کمتری دریافت می کنند. در ایران تعداد معدودی از سلبریتی های ایرانی هستند، که شناخته شده می باشند. اغلب آن ها نیز فعالیت هایی غیر از مدلینگ داشته اند. یا آن که در فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام بسیار اکتیو بوده اند.

اگر مصاحبه هایی که از مدل ها و یا فشن بلاگر ها موجود می باشد، را بررسی کرده باشید. می توان به راحتی متوجه شد، که مدل های ایرانی که کشور را ترک کرده و مهاجرت کرده اند، تبلیغ های گران قیمت تری را دارا می باشند. برای مثال می توان حمید فدایی و یا الناز گلرخ را نام برد. این دو مدل و فشن بلاگر جذاب ایرانی، در کنار فعالیت های مجازی خود، تبلیغ های بسیار گرانی دارند. به شکلی که پیج ان ها نیز مقدار کمی از تبلیغ ها را پوشش می دهد. اما برای مدل های ساکن کشور، ایران، شرایط متفاوت است. در این قسمت از مقاله به سه مورد از این مدل های جذاب خواهیم پرداخت.

آرش قصیری

آرش قصیری یکی از مدل های جذاب و مشهور ایرانی است. این مدل زیبا و پر طرف دار که یکی از مدل های سر شناس کشور است، برای تبلیغ در هر استوری در حدود یک میلیون و سیصد دریافت می کند.

الهام عرب

الهام عرب که یکی از مدل های کم نظیر ایرانی می باشد. برای هر یک استوری تبلیغاتی در پیج اینستاگرام خود، در حدود ۸۰۰ هزار تومان دریافت می کند. این مقدار کف دریافتی های سلبریتی ها به حساب می آید.

بابک رحیمی

بابک رحیمی یکی از مدل های ایرانی جذاب و محبوب می باشد. این مدل خوش اندام و زیبا سال های بسیاری است، که در حال فعالیت در این زمینه است. از ان جایی که او بخش عمده ای از زمان و انرژی خود را در این حرفه صرف نکرده است و مشغول به مهندسی است. مقدار پولی که برای استوری های تبلیغاتی اینستاگرام دریافت می کند، از همکار های خود کم تر است. به شکلی که در حدود ۵۰۰ هزار تومان می باشد.

پیج با هزینه کم برای تبلیغات در اینستاگرام

۵ تا از نمونه هزینه های تبلیغات در اینستاگرام توسط واینر ها

در این قسمت از مقاله به ۵ تا از نمونه هزینه های تبلیغات در اینستاگرام توسط واینر ها خواهیم پرداخت. این روز ها که فضای مجازی بسیار در میان مردم جا افتاده است، واینر ها نیز در زمینه های مختلف بسیار رشد کرده و مشهور شده اند. این افراد که به نام های اینفلوئنسر، واینر و یا بلاگر شناخته می شوند، در زمینه های مختلفی فعالیت می کنند. چند نمونه از ان ها را به صورت موردی نام برده و میزان قیمتی که برای تبلیغ هر یک در نظر گرفته شده است را خواهیم گفت.

  1. محمد امین کریم پور : برای هر استوری بیست و چهار ساعته، سه میلیون و پونصد هزار تومان ذریافت می کند.
  2. علی صبوری : برای هر استوری تبلیغاتی یک میلیون و هفتصد دریافت می کند.
  3. رامبد جوان : هر استوری تبلیغاتی در اینستاگرام، در حدود ۳ میلیون تومان
  4. فرشته حسینی : هر استوری در اینستاگرام، در حدود یک میلیون و پانصد
  5. فاطمه یوسفی : هر استوری تبلیغاتی در حدود هشتصد هزار تومان

پیج با هزینه کم برای تبلیغات در اینستاگرام چه هستند؟

در فضای اینستاگرام پیج های مختلفی موجود می باشند. مظنه ای که هر پیج برای تبلیغ های خود ارائه می کند، بسته به تعداد فالوور ها می باشد. به صورتی که در پیج های مختلف تبلیغات قیمت های مختلفی را دارند. این در حالی است، که هر چقدر یک پیج دارای فالور های حقیقی بیشتری باشد، هزینه تبلیغ نیز بالاتر خواهد بود. اما اگر به صورت کلی بخواهم قیمت های موجود برای هر پیج را به صورت جامع بیان کنم، به شکل زیر خواهد شد:

  • برای ۴۰ هزار فالوور، ۶۰۰ هزار تومان
  • برای ۵۰ هزار فالوور، ۷۵۰ هزار تومان
  • برای ۱۰۰ هزار فالوور، یک میلیون و نیم تومان
  • ۵۰۰ هزار فالوور، ۷ میلیون و نیم تومان
  • ۱ میلیون فالوور، ۱۵ میلیون هزار تومان
هزینه تبلیغات در اینستاگرام ایران

هزینه تبلیغات در اینستاگرام ایران چقدر است؟

هزینه تبلیغات در اینستاگرام ایرانی ها و سلبریتی های ایرانی از دیگر کشور ها پایین تر است. چرا که ارزش پول ایران و ریال در دیگر کشور ها بسیار کم می باشد. به همین خاطر شاید آن هزینه برای مردم ان کشور سنگین نباشد، اما از نگاه یک ایرانی مقدار بسیار بالایی به حساب می آید. قیمت هایی که برای پیج های ایرانیان و استوری های ان ها موجود است، تقریبا زیاد نمی باشد. این مقدار قیمت به صورت توافقی که انجام شده است، نسبتا معمولی است.

هزینه تبلیغات رونالدو در اینستاگرام چقدر است؟

رونالدو از به عنوان یگی از مشهورترین افراد اینستاگرام شناخته می شود و از همین رو هزینه تبلیغات در پیج اینستاگرام او بسیار بالا می باشد. این مرد جوان و خوش تیپ که مخاطب های بسیاری او را دنبال می کنند، برای تبلیغ هایی که عهده دار آن می شود، مقدار درآمد بسیاری را دریافت می کند. در پیج او پست ها و یا گاهی استوری های تبلیغاتی موجود می باشد، اما مقدار قیمت ان ها به صورت نجومی بوده و بسیار گران است. به شکلی که هر شخصی از پس ان بر نمی آید و اغلب کمپانی ها را تبلیغ می کند. چرا که دارای سرمایه هستند.

میانگین هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر می باشد؟

میانگین هزینه تبلیغ در اینستا برای استوری و پست متفاوت است. در عین حال در این مقاله تنها کشور خودمان ایران مورد بررسی قرار داده شده است. به صورتی که مرجع جهانی برای آن موجود نیست. برای هر استوری به صورت میانگین بین ۸۰۰ هزار تومان تا ۱ و ۵۰۰ میلیون تومان متغیر است. اما در برای هر پست این قیمت بیش تر بوده و به ۸ میلیون تومان هم رسیده است.

هزینه تبلیغات در استوری اینستاگرام چقدر می باشد؟

هزینه تبلیغات در اینستاگرام برای پست و یا استوری متفاوت است. البته این مقدار تفاوت زیاد نمی باشد اما تا حدی استوری به صرفه تر می باشد. چرا که استوری و پست های تبلیغاتی برای مدت زمان بیست و چهار ساعت و یا تنها یک شبانه روز بر روی پیج قرار دارند. استوری نیز مخاطب های بسیاری دارد و بسیاری استوری ها را به تنهایی دنبال می کنند.

اگر شخصی می خواهد، که تبلیغ او به خوبی دیده شود باید این تبلیغ را در پیج های مختلف انجام دهد. در نهایت نیز این تبلیغ ها را در تایم ها و مدت های بسیاری تکرار کند. اگر این شرایط رعایت شود، تبلیغ به خوبی خود را نشان خواهد داد. در کنار می توان گفت که به نظر شخص وابسته است، که پست یا استوری را برای تبلیغ خود انتخاب کند.

هزینه تبلیغات در استوری اینستاگرام

سوالات متداول

میانگین قیمت تبلیغ در اینستاگرام به صورت استوری چقدر است؟

میانگین قیمت تبلیغ در اینستاگرام به صورت استوری در حدود ۸۰۰ تا یک و پونصد می باشد.

محمد امین کریم پور برای هر تبلیغ چقدر دریافت می کند ؟

محمد امین کریم پور برای هر تبلیغ در حدود سه نیم میلیون دریافت می کند.

قیمت تبلیغ در پیج سلبریتی ها چقدر است؟

قیمت تبلیغ در پیج سلبریتی ها مقدار مشخصی نمی باشد.

برای هر استوری تبلیغاتی بابک رحیمی چقدر دریافت می کند؟

برای هر استوری تبلیغاتی بایک رحیمی در حدود ۵۰۰ هزار تومان دریافت می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]