فرشته حسینی که به عنوان یکی از دوست دختر سلبریتی ها شناخته می شود در واقع یکی از بازیگر های جوان و تازه کار ایرانی است، که اصالتا اهل افغانستان می باشد. این دختر جوان و خوش چهره تا به حال در فیلم ها و سریال های مختلفی نقش آفرینی کرده است. فرشته به دلیل بازی در فیلم های محبوب و حضور در کنار بازیگر های پر مخاطب ایران، به خوبی خود را نشان داده است. این دختر جوان و بلند قامت، سال های بسیاری است، که در ایران به عنوان یک مهاجر زندگی می کند. او همیشه برای مردم کشورش و به خصوص مهاجران افغان دغدغه داشته و در تلاش برای بهتر کردن اوضاع برای ان ها بوده است.

این دختر جوان در حال حاضر حاشیه های بسیاری را در بر دارد. چرا که موضع رابطه او با نوید محمد زاده پولدارترین بازیگر ایران بسیاری را شوکه کرد. او و نوید محمد زاده به تازگی از رابطه عاشقانه خود پرده برداشته و پست ها و یا استوری های زیبایی را منتشر می کنند. این رابطه و خبر های ان مدت بسیاری در فضای مجازی جنجال بر انگیز شد. برای آشنایی بیش تر و دقیق تر با این دختر جوان و حاشیه های مربوط به او، توصیه می شود، که این مقاله را با توجه و تمرکز دنبال کنید.

فرشته حسینی کیست؟

فرشته حسینی کیست؟

فرشته حسینی یکی از بازیگر های به نام و مشهور ایرانی است، که مدت زمان کوتاهی می باشد، که به شهرت رسیده است. این دختر جوان و خوش اندام زاده روز ششم اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۶ هجری شمسی است. فرشته در شهر تهران زاده شده است. اما خانواده او اصالتا افغان بوده و سال ها پیش به ایران مهاجرت کرده اند. فرشته در خانواده ای بسیار پر جمعیت متولد شده است. به صورتی که این دختر جوان دارای ۶ خواهر و ۱ برادر می باشد. این خانواده ۱۰ نفره در تهران زندگی کرده و همه فرزندان ان ها در این شهر متولد شده اند.

فرشته از همان ابتدای نوجوانی متوجه میزان علاقه خود به حرفه و پیشه بازیگری شد. به همین دلیل با حمایت خانواده خود در عین مشکلات بسیاری که افغانی بودن برای او ایجاد کرده بود، در کلاس های بازیگری بسیاری شرکت کرده و کسب علم کرد. او با شرکت و حضور در کلاس های استاد های بزرگ سینما، توانست در این مسیر وارد شود. فرشته از سال ۱۳۸۵ هجری شمسی که تنها ۹ سال داشت، به این حرفه ورود کرد. البته فعالیت های جدی او در این زمینه از سال ۱۳۸۸ هجری شمسی و از سن ۱۲ سالگی آغاز شد. فرشته به دلیل حساسیت های خانواده خود از همان ابتدای کار با تئاتر شروع کرد. او در فیلم های مستند بسیاری نیز فعالیت داشته است.

فرشته در سال ۱۳۹۴ هجری شمسی بود، که برای اولین بار به جلوی دوربین رفت. این دختر جوان در فیلم ” من یک دختر شادم ” به کارگردانی سامره رضایی بازی کرد. سپس در سال ۱۳۹۵ هجری شمسی بود، که به جلوی دوربین نوید محمودی رفته و موفق به کسب جایزه شد. فرشته به دلیل بازی در فیلم رفتن، توانست در فستیوال و جشنواره فیلم مراکش جایزه بهترین زن بازیگر را دریافت کند. این جایزه مسیر ورود فرشته به حرفه بازیگری را برای او به صورت کامل باز کرد.

فرشته حسینی در خندوانه

فرشته حسینی در خندوانه

فرشته حسینی تا به حال به مصاحبه های بسیاری در ایران و افغانستان دعوت شده است. این دختر جوان و خوش اندام به دلیل بازی های خوب و هنرمندانه ای که در فیلم های مختلف از خود به نمایش گذاشته است، بسیار مورد توجه خبرنگار ها و برنامه های تلویزیونی است. البته دلیل دیگر ان را نیز می توان افغان بودن و مهاجرت او دانست. چرا که افغان های مهاجر در ایران از شرایط خوبی برخوردار نیستند و هر کس به شکلی در تلاش برای کمک به ان ها می باشد.

فرشته به دلیل محبوبیتی که پیدا کرده بود، برنامه خوبی را در خندوانه داشت. این برنامه به شناخته شدن این دختر جوان بسیار کمک کرد. بعد از ان که فرشته بیش از پیش در میان مردم شناخته شد و مورد علاقه ان ها واقع شد. پیشنهاد های بسیاری برای حضور در فیلم های مختلف به او داده شد. فرشته در سال ۱۳۹۷ هجری شمسی در فیلم یلدا به نقش آفرینی پرداخت. فیلم یلدا به کارگردانی مسعود بخشی انجام شد. بعد از ان نیز به صورت فشرده پیشنهاد های زیادی داشت. فیلم بعدی او در سال در همان سال ۱۳۹۷ هجری شمسی اکران شد. این فیلم به کارگردانی جمشید محمودی بوده و نام او شکستن همزمان بیست استخوان بود.

فرشته که در سال ۱۳۹۷ هجری شمسی یکی از پر کار ترین سال های زندگی خود را تجربه کرد، در فیلم سونامی نیز نقش آفرینی کرد. فیلم سونامی در سینمای ایران با بازخورد های مثبتی همراه بود. این فیلم به مشکلات موجود برای زنان ورزشکار می پرداخت. سونامی به کارگردانی میلاد صدرعاملی ساخته شد و در ان مهرداد صدیقیان و بهرام رادان حضور داشتند. سال ۱۳۹۸ هجری شمسی بود، که فرشته بار دیگر در فیلم نوید محمودی بازی کرد. این فیلم هفت و نیم نام داشته و با استقبال زیادی همراه بود. لازم به ذکر است، که اغلب فیلم هایی که فرشته در ان ها حضور داشته است، ژانر اجتماعی داشته اند. فرشته تا به حال در هیچ فیلم طنزی بازی نکرده است.

اینستاگرام فرشته حسینی

اینستاگرام فرشته حسینی

فرشته حسینی در پیج اینستاگرام خود دارای عکس های بسیاری از خود می باشد. او تا به حال از خود و خانواده اش عکس های زیادی را در پیج اش منتشر کرده است. بخش دیگری از صفحه اینستاگرام فرشته به عکس ها و ویدیو های کاری او مربوط است. فرشته در قسمت ویدیو ها و یا پست های کاری خود، به منتشر کردن فیلم ها و یا تئاتر هایی که خود بازی کرده است می پردازد. البته او در این قسمت به معرفی بازیگر های جوان و تازه کار نیز پرداخته و به تبلیغ برای ان ها مشغول است. در قسمت دیگری از پست های موجود در صفحه شخصی او می توان به تبلیغ کار های همکار هایش پرداخت.

فرشته اغلب به تبریک به دوستان و همکاران خود در استوری های خود می پردازد. این تبریک می تواند شامل هر گونه مناسبت و اتفاقی باشد. لازم به ذکر است، که فرشته انسان دغدغه مندی است. در نتیجه این شخصیت را می توان در پیج و صفحه اینستاگرام او نیز مشاهده کرد. فرشته تا به حال پست های بسیاری برای حمایت از بخش های مختلف در ایران کرده است، که به کمک احتیاج داشته اند. در کنار یکی از بخش های مهم فعالیت فرشته، کمک به وضع مردم افغان موجود در ایران و یا افغانستان است. فرشته ایران و افغانستان را کشور خود دانسته و راجب موضوعات موجود در ان ها بسیار دغدغه دارد. به همین دلیل از هیچ گونه کمک در این راه چشم پوشی نمی کند.

به تازگی بخش دیگری نیز به پیج اینستاگرام فرشته حسینی افزوده شده است. این بخش و قسمت از پیج فرشته به رابطه او با نوید محمد زاده می پردازد. فرشته و نوید که مدت زمان کوتاهی است، از رابطه خود پرده برداشته اند. در حال حاضر به انتشار استوری ها و پست های مختلفی از رابطه خود می پردازند. پیج فرشته در حال حاضر در حدود ۷۳۳ کا فالور دارد. البته تعداد فالور ها و دنبال کننده های او بعد از انتشار خبر رابطه اش با نوید محمد زاده بیش تر شد.

فرشته دوست دختر نوید محمد زاده

فرشته دوست دختر نوید محمد زاده

نوید محمد زاده و فرشته حسینی مدتی بود، که سوژه اخبار و رسانه ها بودند. به شکلی که شباهت لباس ها و وسایل ان ها در عکس های مختلف نشان از وجود رابطه ای میان ان دو داشت. این رابطه تا ان زمان علنی نشده بود و برای مخاطبان اشکار بود. اما شواهد خبر از ان می داد، که اتفاقات تازه ای در راه می باشد. یکی دیگر از مواردی که شک بسیاری را برانگیخت، کامنت های محبت امیز مادر نوید محمد زاده زیر پست های فرشته حسینی بود. این اتفاقات شرایطی را به وجود آورد، که رسانه ها بیش از پیش بر فشار خود بر روی این دو سلبریتی مشهور افزودند.

این خبر بعد از مدتی از فشار رسانه ها مخاطبان برای اولین بار در پیج نوید محمد زاده منتشر شد. درست است، که تا قبل از ان حدس هایی زده شده بود. اما از ان جایی که در میان سلبریتی های ایران اعلام رابطه بدون ازدواج مرسوم نمی باشد. این خبر ان هم به صورت کاملا علنی و مشهور بسیاری را شوکه کرد. نوید محمد زاده این خبر جنجنالی را با انتشار یک پست عاشقانه و محبت آمیز نشر داد. بعد از ان بسیاری از سلبریتی های مشهور که دوستان قدیمی ان ها بودند، به تبریک در زیر پست و یا در استوری های خود پرداختند.

بعد از ان که این خبر به صورت رسمی از سمت نوید محمد زاده تایید شد. فرشته حسینی نیز به انتشار عکس های دو نفره خود و نوید پرداخت. به شکلی که بخش مهمی از استوری و یا پست های این دو بازیگر خوش ذوق و جوان به نشر رابطه شان اختصاص داده شده است.

سوالات متداول

فرشته حسینی متولد چه سالی است؟

فرشته حسینی متولد سال ۱۳۷۶ هجری شمسی است.

فرشته حسینی با چه کسی رابطه دارد؟

فرشته حسینی با نوید محمد زاده رابطه دارد.

فرشته حسینی متولد کجاست؟

فرشته حسینی در شهر تهران زاده شده است.

فرشته حسینی در کدام فیلم میلاد صدرعاملی بازی کرده است؟

فرشته حسینی در فیلم سونامی به کارگردانی میلاد صدرعاملی بازی کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]