دانستن این که دوست دختر سلبریتی ها چه کسانی اند همیشه از موضوعاتی بوده که برای افراد جامعه جذاب می باشد و امروز در این مقاله می خواهیم در مورد این مسأله صحبت کنیم.

لیست عناوین محتوا پنهان
دوست دختر سلبریتی های بازیگر

دوست دختر سلبریتی های بازیگر که کسی از آن ها اطلاع ندارد چه کسانی هستند؟

هنرمندان سلبریتی هم، همانند دیگر افراد و مانند ما انسان هستند و می توانند در زندگی شخصی خود دوستان و رابطه هایی داشته باشند حالا این دوستان و رابطه ها می تواند با دوستان دختر باشد و یا با دوستان پسر باشد.

اکثر هنرمندان مرد با خانم هایی که رابطه دوستانه دارند را علنی نمی کنند و به صورت سکرت می ماند و کسی از آن با خبر نمی شود اما باز هم خبر های آن ها به گوش می رسد که چند مورد از آن ها را در موارد ذیل برای شما باز گو می کنیم:

سیاوش خیرابی

بازیگر خوش چهره و پر طرفدار ۳۲ ساله کشورمان که همیشه در همه گفت و گو هایش با نشریات یا رسانه ها اعلام کرده است که به این زودی ها نمی خواهد تن به ازدواج بدهد. اما چندی پیش عکس او کنار دختری دیده شد که او تحت هیچ شرایطی حاضر نشد که اسم و نشانی از آن دختر بدهد و گفت دوست ندارم زیر ذره بین مردم و رسانه ها باشد.

حامد بهداد

مرد خشن و غرور غروی سینمای ایران که اهل مشهد می باشد او با چهل و سه سال سنی که دارد تا به الان مجرد است و هیچ ازدواجی نداشته و به یک باره خبر دوستی اون و خانم باران کوثری به گوش رسید که حامد بهداد بیان کرد که قصد ازدواج با او را دارد.

دی کاپریو و موضوع دوست دختر سلبریتی ها

بازیگر معروف خارجی که در سینمای هالیوود مطرح است این بازیگر بر خلاف روابط اجتماعی بسیار قوی که دارد در زندگی شخصی خود نتوانسته است که زندگی سالمی داشته باشد و با دختران زیادی رابطه داشته و الان هم با کریستن زنگ وارد رابطه شده است و بسیار خوشحال هم می باشد.

آل پاچینو

آل پاچینو با این که هفتاد و نه سال سن دارد اما هنوز هم مثل یک جوان سی ساله پور شور و اشتیاق است و رابطه های زیادی دارد بعد از این که آخرین دوست دخترش او را ترک کرد او با خانم میتال دوهان که سی و نه سال سن دارد و اهل اسرائیل است دوست شده است.

امیرحسین آرمان

این بازیگر جوان و پر طرفدار کشورمان که در عرصه مدلینگ هم کار می کند تا به حال ازدواج نکرده است و رابطه های دوستانه اش را هم تا به حال در جایی بازگو نکرده است اما چندی پیش خبر دوستی او با خانمی به اسم رها در مهمانی که هر دو دعوت بودند به گوش رسید.

دوست دختر سلبریتی های رپر

دوست دختر سلبریتی های رپر چه کسانی می باشند؟

همان طور که در مبحث قبلی اشاره کردیم هنرمندان و سلبریتی ها هم مانند ما یک انسان هستند و انسان هم ذاتا موجودی اجتماعی می‌ باشد و نمی‌ تواند به صورت تنهایی و منزوی زندگی کند.

از این رو هنرمندان و سلبریتی ها هم نیاز هایی به رابطه های دوستانه در زندگیشان دارند که خواننده های رپر هم جزء این دسته از افراد هستند که اختیار زندگی شخصی خود را دارند و با دخترانی که به آن ها علاقه برای دوستی و یا ازدواج دارند وارد رابطه شده اند که چند مورد از آن ها را برای شما نام می بریم:

امیر تتلو

خواننده پرحاشیه و مبتذل خوان کشورمان که طرفداران زیادی دارد و به مدت تقریبا سه سال است که به کشور ترکیه مهاجرت کرد و از کشور ایران دیپورت شد. او در آن جا با دختران زیادی رابطه داشته است اما دوست دختر اصلیش خانم مریم لیپار می باشد که ایرانی و مربی ورزش می باشد.

مهراد جم

کم سن ترین خواننده رپر ایرانی که تحت جو فضای مجازی قرار گرفت و کشور ایران را برای همیشه به مقصد ترکیه ترک کرد و در آن جا با دنیا جهانبخت دوست شد و بعد از مدتی زندگی دونفره با او به لندن مهاجرت کردند.

سپهر خلسه

یکی دیگر رپرهای زیرزمینی ایران می باشد که در سن ۱۷ سالگی تصمیم به مهاجرت گرفت و بعد از این که از سن قانونی گذشت به کشور کانادا رفت و سال های زیادی می باشد که با خانم ایرانی به نام نیلو در کشور کانادا دوست می باشد که هنوز با هم ازدواج نکرده اند.

علیرضا

علیرضا یکی از کم سن ترین رپر خوان های ایرانی می باشد که در داخل ایران فعالیت دارد او خودش بیان کرده است که با دختری به اسم زهرا دوست می باشد ولی هیچ عکسی از او در جایی منتشر نکرده است.

سروش لشکری

همه او را با نام هنری هچکس می شناسند. او دختر باز قهاری بوده است و با دختران زیادی رابطه داشته است که همه دختران به دلایلی که هیچ وقت مشخص نشد او را ترک می کردند و آخرین دوست دخترش فعلا خانمی به اسم آزاده از شاخ های اینستا گرام می باشد.

آیا دوست دختر سلبریتی های اینستاگرام هم مانند خودشان اینستا گرامی هستند؟

سلبریتی های فعال در اینستاگرام خیلی راحت تر از سایر سلبریتی های مشهور سینما و تلویزیون می توانند رابطه های دوستانه با جنس مخالف داشته باشند.

چرا که آن ها به اندازه سلبریتی های فعال در رسانه های دولتی و کشوری مهم و زیر ذره بین نیستند و این رابطه ها در زندگی شخصی نمی تواند روی کار و شغل آن ها تاثیر مستقیم بگذارد.

به همین خاطر آن ها راحت تر با هر دختری که بخواهند وارد رابطه و دوستی می شوند و اگر بخواهند هم آن را علنی می کنند که اکنون به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم:

آرتا حسن زاده

یکی از افراد مشهور در اینستا گرام می باشد که اول به طرق مختلف توانست فالور های زیادی جمع کند و بعد به کار مدلینگ مشغول شد و در آن عرصه هم با خانمی به اسم نفس دوست شد.

رضا روحی

رضا روحی پسری زیبا و خوش چهره که در اینستاگرام به خاطر رنگ چشمانش و جذبه آن ها معروف شد او هم اکنون با خانمی به اسم کیمیا دوست می باشد که او هم یکی از فعالان اینستاگرام است.

حمید فدایی

حمید فدایی یکی از طراحان و مدل های مطرح می باشد که بسیار خوش اخلاق می باشد. او با خانم الناز گلرخ دوست شده است و رابطه بسیار خوبی هم با هم دارند.

جان دویکند

جان دویکند در اینستا گرام فعالیت زیادی دارد و فعالیتش در حوزه موسیقی و خوانندگی می باشد. او در حال حاضر با خواننده مشهور به اسم سلنا گومز دوست می باشد.

کریستین رونالدو

کریستین رونالدو بازیکن و فوتبالیست مشهور که در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و دنبال کنندگان میلیونی دارد با خانمی به نام جورجینا رودرینگو وارد رابطه شده است.

دوست دختر سلبریتی های مدلینگ

دوست دختر سلبریتی های مدلینگ چه کسانی هستند؟

افراد فعال و شاغل در این زمینه به علت سبک کاری که دارند و چهره و استایلی که دارند همیشه مورد توجه و زیر ذره بین هوا دارانشان بوده اند و تعداد زیادی از دختران و بانوان جذب ظاهر این افراد شده اند و دوست داشتند که با این افراد وارد رابطه و دوستی شوند که خود آن ها هم بی میل نبودند.

اما به خاطر پرستیژ کاری که دارند نمی توانند با هرکسی به صورت نا شناخته وارد دوستی و رابطه شوند و با افراد خاصی که شناخت کامل از آن ها داشتند دوست هستند که به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم:

حسین مرادی

مدرس تربیت بدنی و ورزش های باشگاهی است و در عرصه مدلینگ هم فعالیت می کند. او فقط بیست و یک سال سن دارد و توانسته است که این همه موفقیت را در حوزه کاریش به دست آورد. او با دختران خیلی زیادی دوستی و رابطه دارد اما تا حالا اسمی از هیچ کدامشان نبرده است.

مهدی صبری

جوان بیست و پنج ساله کشورمان که در حوزه بازیگری و مدلینگی فعالیت دارد. او با خانمی به نام کیمیا اظهار دوستی کرد و گفت رابطه ما هدف دار است و به زودی ازدواج صورت می گیرد.

سام اصغری

یک مدل ایرانی موفق در عرصه مدلینگ و سینمای هالیوود که در امریکا مشغول به فعالیت است. او با یکی از خانم های مدلینگ امریکایی به نام بریتینی اسپیزر دوست است.

دیوید گندی

دیوید یک مدل انگلیسی پر کار و گران قیمت حساب می شود به صورتی که او خودش مبلغ دست مزدش را تعیین می کند و بالاترین نرخ را می گوید. او با یک خانم مدل امریکایی به نام میراندا کر رابطه دارد.

جان کورتا جارنا

جان یکی از مدل های معروف انگلیسی است که علاقه بسیار شدیدی به ورزش و کوه دارد او زمانی که به کوه پیمایی رفته بود با خانم لوک ایوانر آشنا شد و چند وقتی هست که رابطه بسیار خوبی با هم دارند.

دوست دختر سلبریتی های وطن فروش آشکارا و علنی هستند یا آن که به صورت پنهانی رابطه دارند؟

سلبریتی هایی که در داخل ایران فعالیت داشتند و توانستند محبوبیتی در بین مردم داشته باشند و افراد زیادی را به خود جذب کنند، بعد از مدتی تحت تاثیر عوامل بیرونی و غربی قرار گرفتند و به خارج از کشور از جمله کشور های کانادا و ترکیه مهاجرت کردند.

وقتی که به آن جا رسیدند تا مدتی به ظاهر زندگی سالمی داشتند اما کم کم زندگی واقعی و لجن زاری که در آن بودند را به صورت این که هرشب با یک دختر به سر می بردند را علنی کردند و می گفتند که دوست دختر زیاد دارند و آبروی ایران و ایرانی را برده اند. از جمله امیر تتلو، میلاد حاتمی و ساشا سبحانی.

دوست دختر سلبریتی های داخل کشور از خانم های سلبریتی هستند یا از افراد عادی جامعه؟

سلبریتی های داخل کشور هم، برای خود دوستان و رابطه هایی دارند که اگر آن سلبریتی در عرصه سینما و تلویزیون و تئاتر مشغول به فعالت و کار باشد هیج وقت سوژه به دست مردم و رسانه ها نمی دهد و موقعیت شغلی و آبروی خود را به خطر نمی اندازد.

اما اگر آن سلبریتی فقط در فضای مجازی به سلبریتی بودن رسیده است که آن چنان برایش مهم نیست که کسی از رابطه و دوستانش با خبر باشد یا نه که اکنون فقط اسامی چند نفر از دوست دختران آن ها را نام می بریم:

  1. ماهک
  2. رکسانا
  3. نگار رکنی
  4. مارال فردین
  5. نازنین همدانی
دوست دختر سلبریتی های فوتبالیست

دوست دختر سلبریتی های فوتبالیست چه کسانی می توانند باشند؟

فوتبالیست ها از آن دسته از افرادی هستند که برای تمرین یا مسابقات و یا اردوهای تیمی به هر شهر و کشوری می روند یک دوست دختر برای خود در آن شهر دارند و به راحتی آن را به همه معرفی می کنند و هیچ ترس و واهمه ای از موقعیت شغلی خود و آبرو و حواشی ندارند.

آنها آزادانه و راحت با هر کسی که بخواهند دوست می شوند البته فوتبالیست های داخل کشور خیلی رعایت و مراعات می کنند و حیثیت و آبرو برایشان مهم است. به چند مورد از آن ها در موارد ذیل اشاره می کنیم:

مهدی طارمی

فوتبالیست ایرانی که با یکی از بازیگران داخلی به نام خانم سحر قریشی دوست شده است که یکی از دوستان سحر قریشی باعث شد آن ها با هم دوست شوند و سحر به کمک مهدی طارمی اقامت امارات را بگیرد.

علیرضا حقیقی و دوست دختر سلبریتی ها

علیرضا حقیقی دروازه بان مطرح کشورمان از طریق اینستاگرام با خانم الناز شاکر دوست آشنا و وارد رابطه دوستانه ای شدند و الناز شاکردوست هم که یک فوتبالی دو آتیشه می باشد سریع این رابطه را پذیرفته است.

سعید عزت الهی

سعید عزت الهی هم چندی پیش با گذاشتن یک کامنت عاشقانه برای ترلان پروانه رابطه دوستیشان را علنی کرد.

سردار آزمون

او بعد از این که به کشور ایتالیا رفت و در تیم خارجی به عنوان بازیکن پذیرفته شد رابطه خود را با خانمی به نام ملیکا نجف زاده علنی کرد.

مسعود اوزیل

با خانمی سی ساله به نام امینه گلشه رابطه دوستانه دارد که چندی پیش عکس هایشان را در فضای مجازی منتشر کردند.

سوالات متداول درباره دوست دختر سلبریتی ها

آیا سلبریتی ها حق دارند دوست دختر داشته باشند؟

سلبریتی ها هم انسان هستند و اختیار زندگی خودشان را دارند و می توانند با هر کسی دوست باشند.

آیا دوست دختر های سلبریتی ها از مردم عادی هستند؟

تا حالا هیچ کدام از سلبریتی ها با دختران عادی دوست نبوده اند.

آیا سلبریتی های میانسال هم دوست دختر دارند؟

تا به حال اسمی از سلبریتی های میانسال و دوست دخترانشان به گوش نرسیده است.

آیا سلبریتی ها با دوست دخترانشان هم خانه هستند؟

اکثر آن ها اعلام کردند که با هم بدون ازدواج زندگی می کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]